hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Vytočený multimilionár Mečiar dnes na súde . Babka si dovolila za pozemok vypýtať 5€ za meter .

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 28.11.2019 20:02 Osvietený
posledná zmena 29.11.2019 15:36
1
28.11.2019, 20:02
Vytočený Mečiar do fialova sfarbený vybľakoval na súde kde babku zažaloval ako si dovolila od Mečiara vypýtať 500€

Vraj tento sad vlastnilo 64 vlastníkov z toho 63 odrbal sumou 17 centov za meter štvorcový a zrazu chce babka 5€ ???

Nie je babka sviňa ???

Vladimír Mečiar sa súdi s obyvateľkou malej obce. Žaluje ju, lebo mu nechce predať pozemok za sumu, ktorú ponúka.



odkaz


Pevne verím že sa nájde dobrá duša a babičke dá tých 500€ ktoré požaduje a súdruha agenta štb Mečiara ešte došteluje . Lebo sa zdá , že súdruh má stale málo
none
2
28.11.2019, 20:03
Mečiar nechce dať za pozemok 500 eur. Pozrite sa, o akú mini parcelu ide

Expremiér Vladimír Mečiar sa už štyri roky súdi o pozemok. Parcelka v Dolnej Porube, ktorú vlastní Anna Ch. z Ilavy, meria iba 92 štvorcových metrov. Dôvodom sporu je cena. Mečiar odmieta zaplatiť 500 eur, ktoré majiteľka požaduje. Anna Ch.

odkaz
none
3
29.11.2019, 15:36
Prečo chce babka 5€ za meter keď agent štb DOKTOR jej ponuka 17 centov ???

Čo je to za užernícku babku ktorá chce od baču za pozemok až 500€ ?

A potom nesuď sa .

Babka nemá hanbu . Nakoniec babka nedostane ani tých 17 centov lebo u nás je spravodlivosť
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 15.4.2024 5:00 ) veľkosť : 92 129 B vygenerované za : 0.120 s unikátne zobrazenia tém : 46 285 unikátne zobrazenia blogov : 743 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

Som vegetarián, ale na mäso sa pozerať môžem.