Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

VYNULOVANÝ PREZIDENT PUTIN JE UŽ TIEŽ ZAOČKOVANÝ PROTI COVID-19!

2
reakcií
132
prečítaní
Tému 12. augusta 2020, 19:08 založil Čeka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Čeka muž
   12. 8. 2020, 19:08 avatar
Prezident sveta a známeho vesmíru, verchovnyj praviteľ Vladimir Vladimirovič Putin sa už tiež nechal zaočkovať proti chorobe COVID-19 ruskou vakcínou vyvinutou na bylinnom základe. Očkovacia látka je nanajvýš bezpečná, podľa prvých fotografií bezprostredne po očkovaní vyzerá byť verchovnyj praviteľ Putin úplne v poriadku a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

0svietený muž
   14. 8. 2020, 09:23 avatar
Tak, ruska vakcina ti vadi, haluzicke hovno. :-))))))) A co toto? :
uk.reuters.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Radcej ti to napisem cesky. Hadam ta v Plzni citat naucili ked uz v Bosaci si bol sprosty. :-))))))))
Sprava, reuters:

Farmaceutická společnost AstraZeneca získala od řady států ochranu před právními následky vedlejších účinků vakcíny proti koronaviru, kterou vyvíjí. Státy se zavázaly, že firmě proplatí odškodnění, které budou muset případně poškozeným poskytnout. Uvedla to agentura Reuters. Výrobci léčiv jsou v současné pandemické situaci nuceni vyvinout vakcínu na covid-19 ve zrychleném režimu, celý proces vývoje a testování vakcín přitom běžně trvá až 10 let. Krátit budou muset především klinické testy na lidech. Dá se tedy předpokládat, že se nežádoucí účinky vakcíny projeví až po letech a společnosti by tak hrozily žaloby od poškozených pacientů.

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   13. 8. 2020, 10:56 avatar
JANA KIRSCHNER - VODA DIVOKÁ
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:51,  Lemmy- už som si myslel, že sa ti vracia rozum, ale teraz si to posral. Na C19 zomrelo doteraz...
dnes, 20:49,  t-e-ó-m-a čo máš proti nám iluminátom ???
dnes, 20:47,  Ľudstvo sa začína prebúdzať a nastanú čo chvíľa zlaté časy a tomu nezabrániš ty ani...
dnes, 20:44,  Do konca roka výjde na povrch všetka lož ktorou bolo ľudstvo kŕmené. A tí tvoji satanisti...
dnes, 20:38,  Ty si dostal koľko rán do hlavy ked ti tak hrabe ? :)
dnes, 20:29,  Hej, je to šou. .. Ale stojí to za tú polku, si myslím, lebo to môžu potom naučiť aj...
dnes, 20:26,  Koňmi. *04
dnes, 20:25,  Neuveriteľne presné pomenovanie...
dnes, 20:24,  Tak veľký bazen vravíš teda. Ozaj vieš ty vôbec že morská voda nie je v bazene ale stale...
dnes, 20:22,  Táto americká šou je výborná a na jej konci je konkretna pomoc človeku . Je škoda , že...
dnes, 20:19,  20:30 idú Extrémne premeny, chlap čo schudol ajajajaj kíl. .. Strašne veľa bol obézny. .....
dnes, 20:17,  Išlo by to tak, žeby sa spravil nejaký veľký utesnený bazén do ktorého by sa pravidelne...
dnes, 20:16,  Je fajn niečo vedieť z politiky. *21 .. len aby Ti to neprerástlo cez hlavu. .. *21*21*21
dnes, 20:15,  Matovič dostal presne 498 740.
dnes, 20:14,  tomas12345 nezistuj . Je proste konzeratívec . Čo slovenske more jak to ide ?
dnes, 20:09,  "Many more people would have died from the China Virus if Sleepy Joe were your President. He...
dnes, 20:05,  Na niektoré tvoje rekacie som neodpovedal, takže tu teraz na ne odpoviem....
dnes, 19:55,  Keď SOM sa zbláznil a zavreli ma na psychiatriu ;)
dnes, 19:46,  Herec Juraj Kemka to už vedel roky dozadu, čo je Igor Matovič za politika...
dnes, 19:46,  A kedy si ho stratil?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

while ( ! $success ) $try ++ ;
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(53 216 bytes in 0,271 seconds)