Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Vyhlásenie Panslovnskej únie ku kauze Gorila a k voľbám

46
reakcií
1779
prečítaní
Tému 6. februára 2012, 09:51 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 09:51 avatar
Vyhlásenie Panslovanskej únie č. 1/2012 zo 6. februára 2012
ku kauze Gorila a k nadchádzajúcim parlamentným voľbám

Korupčné aféry, ktoré na Slovensku v súčasnosti prepukli sú odrazom hlbokej krízy spoločenskej morálky a úpadku politickej praxe. Strata viery v schopnosť štátu vysporiadať sa mafiami, ktoré prerástli do takmer všetkých štruktúr spoločnosti je príčinou reakcie podvedených občanov na neuveriteľnú aroganciou skorumpovaných politikov.
Pozrime sa však na to, kto organizuje údajne protestné zhromaždenia a aké názory organizátori týchto „protestov“ často prezentujú. Príčinou morálneho úpadku a rozmachu korupcie, má byť údajné rozdelenie Československej socialistickej republiky (sic). Presne takto to odznelo na „proteste“ v Bratislave. Niektorým organizátorom „protestov“ dokonca vadí slovenský dvojkríž. V koho prospech a pre koho slávu teda títo ľudia v skutočnosti pracujú? A o koho ide? Pozrime sa aspoň na niektorých:
• Peter Weisenbacher - spoluzakladateľ Sorosom plateného pochodu homosexuálov - tzv. dúhového pride (duhovypride.sk) Tento odkaz smeruje mimo DF.sk a podporovateľ mnohých ďalších akcií, v podobnej línii.
• Nikita Slovák, ktorý sa o Slovákoch sa pre SME.SK vyjadril ako o nekultúrnom národe (divadlo.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk.
• Samo Trnka, podľa ktorého sú Slováci alkoholici (tv.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk.
• Robert Mihály - bojovník proti soche Svätopluka a za legalizáciu marihuany, bojovník proti vlasteneckému zákonu, prepojený na výťahového politika Dostála a OKS.
• Lucia Piussi, ktorá pracuje v kníhkupectve Artfórum, prepojenom na DELET.SK a ktorá účinkovala na festivale „Pohoda“ a ktorá na otázku Š. Hríba, čo jej hovorí pojem slovenský národ odpovedala - vôbec nič.
• Peter Pčolinský, brat Vladimíra Pčolinského z ktorého urobil minister Lipšic policajného kapitána rovno z civila bez policajnej hodnosti ihneď po prijatí do štátnej služby a ktorý predtým robil poskoka KDH a s policajnou prácou nemal vôbec nič spoločné. Bolo by zaujímavé zistiť, či je to iba náhoda, alebo je pravda, že údajne má byť garantom toho, že sa o KDH bude na protestoch taktne mlčať (www.cas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk.
• Jozef Žák, propagátor slaboduchých havlomodlárskych bľabotanín www.necenzurovane.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk.

Panslovanská únia si želá odhalenie pravdy a neprípustného prepojenia finančných skupín a štátnej moci, ale zároveň varuje pred zneužívaním oprávneného znechutenia a pobúrenia oklamaných občanov. Nedovoľme aby si protesty proti korupcii politikov privlastnila skupina fanfarónov a platených agentov. Nedovoľme, aby nám črtajúce sa hnutie za obrodu slovenskej spoločnosti ukradli tak, ako nám ukradli november 1989.
Súhlasíme však s tým, že skorumpovaných politikov treba vyhnať z parlamentu Gorily patria za mreže a nie do najvyššieho orgánu štátnej moci. Preto odporúčame uskutočniť dobrú myšlienku podľa ktorej stačí aby všetci, ktorí sa budú unúvať ísť k voľbám, zakrúžkovali štyroch kandidátov umiestnených na konci kandidátky (napr. od 150. do 70. miesta). Týmto sa dosiahne efekt vyradenia doterajších dobrodruhov z účasti na zákonodarnej moci. Je to jednoduchý a efektívny spôsob, ako vyhnať „opičiakov“ z parlamentu, alebo aspoň dať tým „svojim“ stranám vážnu výstrahu bez toho, že by sme mali pocit, že pomáhame politickej konkurencii. Aj keď je možné, že aj noví, neznámi poslanci budú poslúchať svojich straníckych bossov, tak predsa len Dzurinda, Mikloš a spol. dostanú jednoznačnú lekciu a jednoznačný signál, aby sa už konečne pratali z politiky.
Jednoznačne neodporúčame ignorovať parlamentné voľby. Mohlo by sa nám totiž stať, že za pravdepodobne vysokej účasti voličov maďarskej národnosti, v prípade nízkej účasti Slovákov, by sme mohli mať v slovenskom parlamente polovicu a možno aj viac poslancov maďarskej iredenty. To by pre Slovákov malo katastrofické následky. Preto vnímajme súčasnú situáciu systémovo a myslime na všetky možné dôsledky a rozhodujme sa zodpovedne, aby sme sa raz nemuseli pred svojimi potomkami hanbiť.

Predsedníctvo Panslovanskej únie


2.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   6. 2. 2012, 10:18 avatar
Tento system nebude fungovat inak. Netreba nam novych politikov, netreba nam reformy, netreba nam regulacie, netreba nam zakony... Treba nam novu filozofiu zivota. Clovek sa snazi vsetko zneuzivat len vo svoj vlastny prospech a to je ten problem. Aj protestanti protestuju len pre svoj vlastny prospech a tak, ked sa im aj nieco podari zmenit, tak iba ak vymenit par ludi na vplyvnych miestach, ktori ale budu tiez len pokracovat v tom, v com skoncili ich predchodcovia.
Clovek uz nedokaze prinasat ziadnu obetu a tak nieje vlastne ani mozne nieco naozaj menit.
Súhlasí dorota


6.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 11:33 avatar
Boris,
nebuď až taký pesimista. Životných filozofií je až-až, ale len veľmi-veľmi málo takých, ktorých skutočným cieľom je nielen zlepšenie životných podmienok jednotlivcov, ale najmä celej populácie.
Pozdvihnutie životnej úrovne ľudstva nemôže zabezpečiť ani ten najbohatší jednotlivec, ani žiadna charitatívna organizácia, ale len a len spoločenský systém, ktorý vie donútiť všetkých jednotlivcov (bohatých aj chudobných), aby pracovali nielen v prospech seba, ale v prospech celku - v prospech ľudstva.
Takýto systém ľudstvo pozná a ak sa k nemu nevráti, potom to bude skutočne jeho záhubou...
Súhlasí Boris_I.


17.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   6. 2. 2012, 13:00 avatar
Pozna, ale nevrati sa k nemu. Clovek je v drvivej vacsine strasny sebec a tak nepodpori system v ktorom by mal byt uprednostnovany celok pred jedincom.
Z tohoto sebectva plynie nelaska a ako vidime, tak aj rozvodovost stupla trojnasobne, vztahy su o kalkulovani a ziskavani.. nie milovani. Deti vyrastaju ako sociopati, casto prejavujuci sa napr. tzranim zvierat a neskor spoluziakov a kolegov. Tato civilizacia sa rozklada Kasafran. Taky je moj nazor.


42.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 16:15 avatar
Boris,
ja som historický optimista, a preto som presvedčený, že ľudstvo - ak chce prežiť - musí nevyhnutne zmeniť formu vlastníctva výrobných prostriedkov zo súkromnej na spoločenskú, družstevnú, komunálnu...
Ja si tiež bolestne uvedomujem, že súčasná civilizácia je v hlbokom a všestrannom rozklade. Najväčšie zločiny však pácha na stámiliónoch bezprizorných detí a to sa nám vracia ako bumerang.
Súhlasí Boris_I.


43.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   6. 2. 2012, 16:28 avatar
Kasafran, ved prave, ze najviac si to odnasaju vzdy deti. A ked clovek ignoruje aj vlastne potomstvo, tak co mu je este "svate"?
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 2. 2012, 10:31 avatar
no jó, a Matovič v posledných voľbách bol prekrúžkovany z č. 150 rovno do parlamentu!


7.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 11:37 avatar
Mojka,
predpokladáš, že každý z posledných kandidátov na kandidátkach politických strán vlastní celonárodnú sieť regionálnych týždenníkov - ako "obyčajný človek" Matovič?


18.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 2. 2012, 13:23 avatar
priznám sa bez mučenia, pred voľbami ani tušenie som nemala, že nejaký Matovič existuje..všetko čo mi príde do poštovej schránky, okrem osobnej pošty, hádžem do pripravenej krabice..Až po zostavení novej vlády a Matovičovho *žartíku* s 20 mil. €, ktorý vraj mu bol ponúknutý ako úplatok.. vygúglila som si ho a tak sa dozvedela, kto je vlastne Matovič..Teraz pred predčasnými voľbami nemám koho voliť..tobôž nie krúžkovať, dám to aj patrične najavo, tak ako som už v inej téme spomínala...


9.
označiť príspevok

rains
   6. 2. 2012, 11:55 avatar
matovic mal silnu PR vdaka svojim regionalnym inzertnym novinam. Na poslednej strane, nezabudol pred volbami usilovne pisat ako treba jeho a jeho troch kamaratov usilovne kruzkovat


4.
označiť príspevok

pollio
   6. 2. 2012, 11:03 avatar
panslovanská únia je len pre panslovákov a tí sú vzorom a ideálom cnosti, spravodlivosti, pravdy a názorovej jednoty. To vyzerá na výlet v čase asi tak 70 rokov dozadu.


8.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 11:52 avatar
Pollio,
Ty si len nepanSlovák, alebo aj neSlovák?
Panslavizmus nemá len 70 rokov, za myšlienky a aktivity panslavizmu uhorská moc obviňovala a odsudzovala už v 19. storočí štúrovcov...


5.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 2. 2012, 11:15 avatar
nie len vyzerá, ale aj je.
www.pansu.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


11.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 11:56 avatar
Mojka,
usmerni ma, prosím Ťa, v ktorej časti webovej stránky pansu si objavila ten výlet do minulosti spred 70 rokov...


20.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 2. 2012, 13:32 avatar
nuž keď som čítala časť:.. O čo nám ide?.. mierne som sa pousmiala..akosi mi to pripomenulo zašlé časy škatulkovania ľudí..koniec koncov až od pra pra rodičov nie som slovanského pôvodu..cítiť to aj z môjho slovosledu písania...


22.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 13:59 avatar
Mojka,
ďakujem za vysvetlenie. Avšak to, že nie si slovanského pôvodu mi vôbec neprekáža - prekáža mi však Tvoje "pousmiatie" nad tým, čo sa Ťa bytostne netýka... Ty sa v súčasnosti necítiš akokoľvek - napr. sociálne, politicky, ekonomicky, kultúrne, národne alebo etnicky - zaškatuľkovaná? Ja hej, ja som.


28.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 2. 2012, 14:16 avatar
nie Kasafran, necítim sa zaškatuľkovaná v ničom, čo tu spomínaš..ale keby si mi prezradil, že ty v čom..bola by som rada.


40.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 16:06 avatar
Mojka,
som zaškatuľkovaný minimálne vo všetkých v mojej predchádzajúcej otázke spomínaných väzbách...


45.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 2. 2012, 18:28 avatar
hm veľa si mi toho Kasafran, neprezradil, ale aj za to málo..dík.


47.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 2. 2012, 11:47 avatar
Mojka,
veď v 22 som napísal: "napr. sociálne, politicky, ekonomicky, kultúrne, národne alebo etnicky..."


10.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 11:56 avatar
Eliminovať debilov ako Matovič treba krúžkovaním ľudí na kandidátkach niekde v strede kandidátky.......


12.
označiť príspevok

rains
   6. 2. 2012, 11:59 avatar
nebolo by lepsie kruzkovat kandidatov, ktorych poznas, o ktorych su realne informacie na internete o ich praci a vysledkoch?
zaujimava skupina volicov je ta, co voli exotov ako Stola, priapdne nova kandidatka Mojsejova s odovodnenim: aspon bude v parlamente sranda


13.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 12:08 avatar
Je problém poznať tolko ľudí........ale je evidentné že v minulých volbách sa Matovič a poniektorí ďalší dostali do parlamentu podvodom, cez dohodnuté krúžkovanie od svojich známych.....takže treba použiť tú istú zbraň, ke´dže je to stále legálne. Krúžkovaním v strede kandidátky dosiahneme aspoň nové ksichty v politike.......


14.
označiť príspevok

rains
   6. 2. 2012, 12:14 avatar
nove ksichty v parlamente mas pri kazdych volbach, ale co realne robia? ved pomaly ani nevies ze tam su, ani zakony nepredkladaju. Bud tam su, su ticho, citaju noviny, alebo chatuju, alebo tam vobec nie su ako v pripade pana Michela a Galisa a beru plat. Vid kauza prezencky, kedy dvorny astronog a jogin Rafaj, poslusne zapisoval svojho stranickeho sefa, ze je v parlamente. ked ho s podvodom konfrontovali novinari, rafaj povedal, ze pan predseda sedi v akomsi vybore a nema cas sediet v parlamente, lebo je to dolezitejsie. Na kolkych takych vyboroch sedel a kolkokrat ho podpisal, jeho dvorny saso?
problem je ten, ze mnohi z tzch poslancov ma funkiu aj starostu, primatora, potom ma jeden, dva, tri vybori, za vsetko berie plat, ale pracu si poriadne na 100% v ziadnom neplni.
a nemusis kruzkovat vsetkych znamich..ved zakruzkuj, jedneho dvoch co si si isty a hotovo. Preto mas pred volbami viac casu, pozris si kandidatky, prejdes cosi o kandidatoch, ich zazemie, skusenosti, prax a pod. To je o uvedomelosti volica, nie bezhlavo kruzkovat vsetko v polke kandidatky.


15.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 12:35 avatar
Vážení priatelia,
nepodliehajme podsúvanému riešeniu s krúžkovaním... Treba si uvedomiť, že v idálnom prípade sa prekrúžkovaním do zvoliteľnej časti kandidátky tej-ktorej politickej strany dostanú maximálne 4 kandidáti.
Pre politické strany, ktoré dosiahnu a presiahnu zvoliteľné kvórum 5 % to znamená, že budú disponovať minimálne 9 poslancami a maximálne možno aj 90 poslancami. Keď tieto počty znížime o jedného až štyroch prekrúžkovaných, potom vlastne zistíme, že v podstate nenastala žiadaná zmena v zložení poslancov, pretože väčšina z nich (okrem možných poslancov za nový politický subjekt) už v parlamente sedela aj niekoľko volebných období... A toto chceme?
Východiskom z tejto situácie môže byť len ten spôsob, že sa väčšina sklamaných voličov zúčastní volieb, do volebnej urny vhodí prázdnu zalepenú obálku a všetky hlasovcie lístky si odnesie domov!!!


16.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 12:45 avatar
Je to ale tak, krúžkovanie má zmysel a môže zamiešať poradie, samozrejme lepšie by bolo dohodnúť sa krúžkovaní tých istých osôb, lebo akékolvek je rozptýlené a zmysel nemá.


39.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 15:59 avatar
Majomajo,
z Tvojej reakcie vidím, že si ma celkom nepochopil. Ak máš vôľu a čas, prečítaj si to ešte raz.


19.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 13:30 avatar
No čo sa týka Matoviča, je to otázka voličov tej jeho novej strany, bude to hrôza ak budú v parlamente , zatial to prieskumy potvrdzujú. To svedčí iba o tom, že časť našich občanov nemá dostatok zodpovednosti, resp. nevie o čom to všetko je.......


21.
označiť príspevok

blueevil
   6. 2. 2012, 13:57 avatar
prečo by to mala byt hrôza ?    


23.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 14:00 avatar
Matovič je hrúza preto, lebo jeho prejavy sú primitívne, vyslovene zamerané iba na svoju osobnú akože popularitu a najmä , nemá žiaden program. Celá myšlienka akože nezávislých osobností v parlamente je v zastupitelskej demokraciii chorá . Koho zastupuje tkz. nezávislá osobnosť ? Za čo je politicky zodpovedná ?


24.
označiť príspevok

blueevil
   6. 2. 2012, 14:06 avatar
a čo ma spoločne nieaky prejav, nad dodržovanim zákonovov, usmerňovanim a podobne ?   pre mňa za mňa, nech si chodi aj holy po parlamente, ale nech je taky aky je, to znamená "schopny" vieš vôbec čo je demokracia a parlament ?   pochop, že je to jeden z málo ľudi, ktori vedia odlišit zlo od dobra, ako jeden z mala sa dokazal postavit im na odpor, na čo ho chceli vylučit z parlamentu, no určite nie preto, ako sa vyjadruje. slušnost si nechaj do kostola, alebo všade tam kde to chyba, dobre ?  


26.
označiť príspevok

blueevil
   6. 2. 2012, 14:13 avatar
napriklad jeho prejav: udalosti.noviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk povedz, kde sa tam vyjadruje ako hulvat ? naopak, pekne rozprava objektivne k veci a vždy prezradi nieaku tu pikošku ako tam, kde sa jedna o manko vo vyške tridsat miliard €... si bohaty Slovák, ked meriaš slušnost, nad spravodlivostou, čestnostou,...


25.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 14:11 avatar
No máš to riadne popletené . Ak považuješ za demokraciu to, že taký Matovič bol napred na kandidátke SAS, čo pre mňa znamená že SUHLASI s jej programom a potom v parlamente robí úplne inak ako sľúbil, tak je u mňa nula. Okrem toho mne záleží aj na forme prejavu, lebo neverím, že ak sa v parlamente prejavuje ako agresívny primitív, že v skutočnosti je úplný baránok. Je to ten najtypickejší prípad populizmu a to ma uráža pretože ma ako voliča degraduje na debila.......


27.
označiť príspevok

blueevil
   6. 2. 2012, 14:16 avatar
nechaj tak, nerozumieš tomu, jednak ty ako pozorovateľ nemaš prehľad, ani normalny názor


30.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 14:18 avatar
Ten kto trochu sleduje našu diskusiu vií, že kto niečo tvrdí a podporuje faktami a kto iba tára......
Súhlasí blueevil


31.
označiť príspevok

blueevil
   6. 2. 2012, 14:36 avatar
povedal som ti nechaj tak, nerozumieš veci, len taraš hovná, chod sa radšej najebat do krčmy


32.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 14:37 avatar
Hehehehe, matovičov volič ako vyšitý........


33.
označiť príspevok

blueevil
   6. 2. 2012, 14:45 avatar
niesom volič aby si bol v obraze, rehoceš sa na svojej demencii ?  


34.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 14:46 avatar
Nie, na tvojej....... 


35.
označiť príspevok

blueevil
   6. 2. 2012, 14:47 avatar
to už musi vediet tvoj doktor čo je demencia, ked ty to nevieš  


29.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 14:17 avatar
Matovič nič nenavrhuje, iba púšťa populistické vyhlásenia . Nikde som sa nedočítal ako niečo chce reálne dosiahnuť . Matovič sa iba pchá do médií veď aj Sulík to o ňom už dávno povedal.


36.
označiť príspevok

blueevil
   6. 2. 2012, 14:52 avatar
ešte skus o tom sulikovi trocha viac, neh sme naplneni dnes rehotom   


37.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 14:53 avatar
Nemám záujem ťa viac zhovaďovať ako to robíš sám....... 


38.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 15:56 avatar
Majomajo a Blueevil,
uvedomte si, prosím, že spôsobom vedenia vašej polemiky zhadzujete predovšetkým sami seba.


44.
označiť príspevok

majomajo muž
   6. 2. 2012, 16:38 avatar
Ja by som si to strašne rád uvedomil, kde ja nadávam či osočujem bezdôvodne súpera ?


41.
označiť príspevok

Petrana žena
   6. 2. 2012, 16:11 avatar
...nechápem, že prečo tie gorily nemajú pravé mená: Penta a J&T? Voľte koho chcete, vládnu peniaze. Strany majú pekne voličské skupiny podelené, podchytené, a finančné skupiny majú podchytené včetky strany, všade majú svojich, ale vládnuť nám bude naďalej euro, nech vyhrá, kto chce.


46.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 2. 2012, 23:23 avatar
Petrana,
myslím si, že tie ich mená Penta a J&T sú väčšine z nás známe. Čudujem sa však, že meno ďalšieho finančného žraloka na slovenskej politicko-ekonomickej aréne sa doteraz nespomína - a tým je Istrokapital CE!?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:31,  deti povedali, ukážeme vám všetko čo by ste mali urobiť, len nás môžu zbiť
dnes, 09:29,  starý zákon, staré okuliare a v nebi hlboký spánok
dnes, 09:25,  tento človek dostal do daru nejaký nechcený 30 ročný pc do daru a začal mazať celý...
dnes, 09:22,  chceme sa vás opýtať, je táto spoplatnená televízia normálny jav na slovensku 50 dol. za...
dnes, 09:17,  https://ulozto.sk/file/fKw8EpgK0vw9/den-v-obci-jpg
dnes, 09:15,  https://www.obeckamienka.sk/kontakt/
dnes, 09:12,  ani gogle nemá žiadne informácie, ani jeho dcérska spoločnosť, v podstate žijeme v...
dnes, 09:09,  totálna cenzúra nemôžem vyhľadať žiadneho človeka od nás na internete, vyhľadánie na...
dnes, 09:02,  havran - ak má na to právo, predvolať si tých, čo rozhodli trnku pustiť domov, tak je...
dnes, 08:32,  1/ Kamos ujebal 2000euro dostal rok vazenia aj ked chcel peniaze vratit!!!:))) Ujebes 65...
dnes, 08:26,  1/ Edko ked 99 percent svetoveho kapitalu vlastni 1 percento ludi kolko percent kapitalu zostane...
dnes, 08:22,  1/ Slovo kapitalizmus je odvodene od slova kapital cize peniaze...:))) Mas pocit ze za sociku sa...
dnes, 07:50,  Kráľovná Bielych Tenisiek
dnes, 07:46,  REVOLTA - Moudrost Hip-hopu (prod. Revolta) CZ/EN
dnes, 07:20,  Miro Jaroš & Nela Pocisková - NECH UŽ NASNEŽÍ (Oficiálny videoklip)
dnes, 06:41,  tento vedec povedal počas 2.sv.v že slovensko bude mať veľký problém s gaymi a to sa aj deje
dnes, 03:47,  Cigánsky teror nie je do smiechu
dnes, 03:45,  Keď nevyhraju kiskovci-trubanovci-matovicovci dobrá sprava pre Slovensko
dnes, 03:39,  teraz neviem ci je to do smiech ( do placu?) http://diskusie.slovakforum.net/t376-topic
dnes, 01:40,  Nejako hlúpo si to napísal. SMER voľby vyhrá. A druhí budú kotlebovci. Takže prehrajú...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Priatelia sú príbuzní, ktorých si ľudia vyberajú sami.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(132 762 bytes in 0,461 seconds)