Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Vratte 2 temy za den

11
reakcií
244
prečítaní
Tému 8. augusta 2018, 08:52 založil meaculpa.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
22. 06. 2010
9
11. 07. 2016
21

1.
označiť príspevok

meaculpa muž
   8. 8. 2018, 08:52 avatar
Naco je dobre, aby jeden ucastnik mohol pridat viac ako 2 o nicom temy za den?

3.
označiť príspevok

gabriel pb
   8. 8. 2018, 09:51 avatar
aby si sa zamiloval

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 8. 2018, 09:18 avatar
ja som mohol pridat neobmedzeny počet. to bola mast na ruskych trolov . ale 10 stači na mea clupov ,ardzunov borisov a inych duševnych mrzakov .

4.
označiť príspevok

meaculpa muž
   8. 8. 2018, 10:50 avatar
zlomyselne trollovanie a spamovanie len odradza normalnych

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 8. 2018, 11:13 avatar
ty si ako normalny ???? huaaaaa ty nas hoaxator kremla a najdebilnejšich dezinfošiek .

6.
označiť príspevok

majko1 muž
   8. 8. 2018, 11:43 avatar
Tak to by som rád vedel aký zmysel má pridávanie tém bez reakcií a aj bez prečítania, lebo počítadlo počíta iba kliky na tému a nie ozajstné prečítanie. To už je nejaká ťažká duševná porucha, či je to platená propaganda ? Nuž ja by som takého propagátora hneď prepustil, lebo propaganda je aj o tom či to ľudia čítajú......    Ale nečakám tu na DF zlepšenie, majitelia toto fórum poňali ako biznis v hocijakej podobe, nie je to diskusné fórum...... 

7.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   8. 8. 2018, 15:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

9.
označiť príspevok

majko1 muž
   8. 8. 2018, 20:13 avatar
Ja ? Budeš sa asi čudovať ale ako diskusné fórum......  Iba by som dodržoval existujúce pravidlá, lebo pravidlá bez kontroly ich dodržovania sú nanič presne tak ako spústa právnych predpisov v našej krajine...... Navyše by som obmedzil dlžku príspevku- o tom som už písal a tiež počet tém denne, hoci max . dve sa mi zdá prísne, ja by som dal tri........ 

10.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   10. 8. 2018, 11:08

12.
označiť príspevok

majko1 muž
   11. 8. 2018, 08:49 avatar
V prvom rade by som niečo ako DF bral za svojho koníčka a nie živitela. Okrem toho kde je napísané že by som úplne zakázal reklamy, resp. že by do slušného DF nikto nechodil ? Reklamy sa strašne a všade preceňujú, ich úspech nie je v počte klikov.....

8.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   8. 8. 2018, 15:45

11.
označiť príspevok

YouLove
   10. 8. 2018, 20:47 avatar
1
kludne nech si kazdý dá do každej kategorie aj jednu tému denne,ale nech tá téma stojí za to, nech je zaujímavá a nech je o com debatovat.
Forum je prepolitizované, nábozenstvo na ústupe a celkovo o nicom.
Je tu pretlak mis masu 
Súhlasí meaculpa
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:44,  foton taký bush či rumsfeld by museli sedieť v kriminále ty si obdivovateľ amerických...
dnes, 00:44,  súdruh zlatý socik ombucman bolševíkov nacistov a všetkých hajzlov sveta až po...
dnes, 00:43,  A ameriku nie?
dnes, 00:42,  ožiarený zasa klameš. ja milujem Slovensko
dnes, 00:42,  Dnes si sa zase zamiloval do Eliota . Už ťa čaká na adama v koberci zabalený . Rozbalíš...
dnes, 00:42,  Tých nie. Tí, čo páchali vojnové zločiny boli americkou vládou potrestaní. Urobil niekedy...
dnes, 00:42,  ožiarený ovláda ťa zlo a mnohí by povedali že taký ako ty si nezaslúži lásku ale ja ako...
dnes, 00:41,  Lebo USA sú kresťanská krajina a ty miluješ moslimské rusko
dnes, 00:40,  pre vás nekresťanov vzdialených dobru, láske, Bohu je to nepochopiteľné
dnes, 00:40,  Ty nie si kresťan ale ruská kurvička . Ombucman okupantov vrahov a voňavkárov a iných károv .
dnes, 00:39,  zastávaš sa amerických zločincov, americké hoaxy ospevuješ a k Bohu sa neobraciaš
dnes, 00:38,  vouuuuuuu tak toto je ta biblia
dnes, 00:38,  ožiarený mnohí by povedali že takí ako ty si nezaslúžia lásku, ale ja ako kresťan...
dnes, 00:38,  Kde sa zastávam vrahov? Americké hoaxy neexistujú.*05
dnes, 00:37,  presne tak láskou dnes horíš každého miluješ . Že si zabudol na lieky ???
dnes, 00:35,  spútnik ožiarený to si dnes vyčítal v horoskopoch ? *39*39*39
dnes, 00:35,  foton prestaň sa zastávať vrahov, šíriť americké hoaxy a obráť sa k Bohu
dnes, 00:34,  americkí jastrabi sa vyhrážali ako je u nich zvykom
dnes, 00:33,  láska je snom mnohých okrem vás trolov
dnes, 00:33,  Prestaň sa zastávať vrahov, šíriť ruské hoaxy a bude dobre.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Falošný priateľ je horší ako nepriateľ, pretože nepriateľovi sa vyhýbaš a priateľovi veríš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(63 034 bytes in 6,114 seconds)