hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Vladimír Putin - dnes objektívne

príspevkov
13
zobrazení
2
tému vytvoril(a) 28.11.2019 20:56 Scarletta
posledná zmena 28.11.2019 21:59
1
28.11.2019, 20:56
aby rusky trolli stále nepyskovali, dávam sem pár bodov k dobru k politike Vladimíra Putina 🙂

* Rusko patrí k najmultikultúrnejším krajinám vo svete
[ Rusko je na štvrtej priečke v príjmaní imigrantov]
odkaz


* Putin upravil aj imigračné zákony v prospech imigrantov* v Rusku je druhé najvyznamnejšie nábozenstvo Islám.
* ale zároven, má v Rusku aj judaizmus a zidovské etnikum velmi dolezité postavenie.


*Vladimír putin sa pravidelne zúčastnuje na aktivitách anti - rasistickych organizâcií


* Putin tak isto presadil zákon o popieraní Holokaustu.začína mi byt ten Putin sympaticky 😉
👍: Osvietený
none
2
28.11.2019, 21:11
Počkaj na Osvieteného a on ti vysvetlí, že je to preto, že v Rusku by museli migranti bávať v zemliankach a pracovať a zlomok toho , čo im dajú v Západnej Európe.
none
12

2. havran 28.11.2019, 21:11

Počkaj na Osvieteného a on ti vysvetlí, že je to preto, že v Rusku by museli migranti bávať v zemliankach a pracovať a zlomok toho , čo im dajú v Západnej Európe.

28.11.2019, 21:47
V Rusku za zlomok ?

Lebo doma maju komunizmus a ten je horší ako feudalizmus v rusku

Dřou jako koně, většina výplaty končí u Kima. Práce v Rusku je přesto láká26. května 2019 18:56
V Rusku značně vzrůstá zájem o severokorejské dělníky. Kvůli sankcím by zemi měli do konce roku opustit, místní podnikatelé si je však pro jejich rychlost, levnost a spolehlivost velmi oblíbili. Také samotným dělníkům se práce v Rusku vyplatí, přestože část výplaty odevzdávají Severní Koreji. Proto všichni hledají cestu, jak zákaz obejít.


V celé západní Evropě i v USA se příliv nekvalifikovaných pracovníků z chudších zemí stal hromosvodem obav z levné pracovní síly. Existují však výjimky – právě Severokorejci v Rusku.

Tamní podnikatelé dříče ze zbídačené, ale jaderně vyzbrojené země, vítají s otevřenou náručí. Mnohdy mají pocit, že jim je seslalo samo nebe. Díky drilu, jenž je v Severní Koreji běžný, totiž mají skvělé pracovní návyky.

„Jsou rychlí, levní a nesmírně spolehliví. Dřou jako koně od nevidím do nevidím, ruští dělníci se jim nemohou rovnat,“ pochvalovala si Severokorejce jistá Julija Kravčenková z Vladivostoku, jíž jejich parta vymalovala dům.

Na zaměstnance ze Severní Koreje v Rusku znovu přitáhl pozornost nedávný summit prezidenta Vladimira Putina a severokorejského vůdce Kim Čong-una.

Severokorejci se od běžných migrujících pracovníků liší ještě v jedné podstatné věci – nepřicházejí na vlastní pěst, ale jsou řízeně vysíláni státem.

Režim to samozřejmě nedělá z nějakého samaritánství, je to pro něj ekonomicky velice výhodné. Velkou část výplaty totiž novodobí „otroci“, jak o nich hovoří pracovníci humanitárních organizací, kteří měli možnost se s nimi setkat, neuvidí. Putuje přímo do trezorů vůdce Kim Čong-una, který pak za tyto peníze vyvíjí všelijaké ničivé zbraně ohrožující sousedy. Ročně to prý činí stovky milionů dolarů.

Zdroj: odkaz
none
4
28.11.2019, 21:21
Samozrejme migrantom dáva dokonca vocca pôdu

Putin si osvojuje cárske maniere, Rusom rozdáva pôdu na Sibíri

Šéf Kremľa sa snaží, aby ekonomickou krízou zdeptaní Rusi vyrazili hľadať nové perspektívy.

Začiatkom minulého storočia sa to podarilo predsedovi vlády v cárskom Rusku Petrovi Stolypinovi - za tri roky presídlil z európskej časti impéria za Ural skoro dva milióny ľudí. Teraz sa o niečo podobné pokúša ruský prezident Vladimir Putin.

Hlava Kremľa tento týždeň podpísala zákon, ktorý umožňuje ruským občanom získať od 1. júna 2016 zadarmo hektár pôdy na človeka na riedko obývanej východnej Sibíri. Ďaleký východ, ako Rusi túto svoju najvýchodnejšiu časť nazývajú, má táto iniciatíva zachrániť pred vyľudňovaním.


odkaz


O pôdu však nie je záujem

A kto do Ruska uteká no ved susedia slävänä z Kasastanu , Číny , Mongolska , Severnej koree , azerbajdžanu atd ludia ktorí dovidia na hrot svojej motyky a vemeno svojej lamy .

A kto z Ruska ?

Rusko opúšťa inteligencia, z krajiny odišli stovky tisíc ľudí

Podľa prieskumu chce do cudziny odísť 40 percent skúsených ruských manažérov. Ich vytúženými krajinami sú USA, Nemecko a Veľká Británia.

Najväčšia krajina sveta naráža na ďalší problém. Rusko opúšťa čoraz viac vzdelaných manažérov. Len vlani z Ruska odišlo desaťkrát ľudí viac než pred piatimi rokmi, napísal český server e15.cz.

Dôvodom je stále väčšia medzinárodná izolácia krajiny ako aj hospodárska kríza. Podľa oficiálnych štatistík z Ruska vlani odišlo 350-tisíc občanov. Na porovnanie: je to približne desaťkrát viac ako v roku 2011.

Jednou z osôb, ktorá krajinu opustila je manažér Viktor Lysenko. Ten, keď dostal pracovnú ponuku zo Singapuru, dlho nerozmýšľal.

"Obchodné prostredie, kvalita života a vyhliadky do budúcna boli tri hlavné dôvody," povedal Lysenko denníku Times. "Rusko sa dnes dá len ťažko nazvať dobrým miesto pre investície," doplnil.

Web e15.cz pripomína, že manažérovi Lysenkovi sa v Rusku, po nástupe Vladimíra Putina k moci v roku 2000, darilo veľmi dobre. Globálny rast cien ropy nakopol ruskú ekonomiku k vysokému rastu. Dnes, keď je ropa, už takmer roky lacná, Moskva škrtí výdavky vo všetkých častiach života.

Podľa prieskumu, ktorý minulý týždeň zverejnila moskovská personálna agentúra Agentstvo Kontakt, chce do cudziny odísť 40 percent skúsených ruských manažérov. Ich vytúženými krajinami sú USA, Nemecko a Veľká Británia.

Čítajte viac: odkaz

Čítajte viac: odkaz
none
5
28.11.2019, 21:23
Ale k tej pôde aby sme zase cára nemali za filantropa

Putin rozdáva pôdu. Na Sibír nechce nikto, ani zadarmo

odkaz
none
6
28.11.2019, 21:28
Osvietený -Rusko dostal do izolácie Trump? To teda tí Rusi sú v riti. Už im ostáva len Čína , India , Afrika a Južná Amerika. Amíkom ostávame iba my- lenže v Európe tretiu svetovú už nezapália a na ten maličký zbytok už nemajú dosť pary. Pochopil si tupelko?
none
8

6. havran 28.11.2019, 21:28

Osvietený -Rusko dostal do izolácie Trump? To teda tí Rusi sú v riti. Už im ostáva len Čína , India , Afrika a Južná Amerika. Amíkom ostávame iba my- lenže v Európe tretiu svetovú už nezapália a na ten maličký zbytok už nemajú dosť pary. Pochopil si tupelko?

28.11.2019, 21:35
Samozrejme lebo Trump rozputal vojnu na ukrajine zabral Krym otravil novičokom Skripala zostrelil MH17 a kadečo
none
10
28.11.2019, 21:40
To su rozprávky pre bolševícke kadre čo kakaju do latrín ale z nich aj papaju aby mali z čoho svoje rozprávky tvoriť
none
13
28.11.2019, 21:59
0svietený- prečítaj aspoň trikrát po sebe tie ****oviny čo tu píšeš a možno ti zvlhne očko a povieš si čo si za vola keď tak píšeš.
👍: Osvietený
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 114 043 B vygenerované za : 0.093 s unikátne zobrazenia tém : 74 044 unikátne zobrazenia blogov : 1 622 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

Pokiaľ sú v manželskom vzťahu problémy, tak na vine sú obe strany - ako žena, tak aj svokra.