hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Vesmír ako kvantový počítač? (2)

príspevkov
61
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 11.10.2011 19:27
posledná zmena 12.10.2011 16:12
1
11.10.2011, 19:27
...Veda popisuje prírodu a vesmír podľa princípov a zákonitostí na akých fungujú. Hľadá odpovede na otázky, z čoho sa hmota skladá a ako vzniká. Grécky filozof Démokritos, sk.wikipedia.org zvaný tiež "atomista", prehlásil, že celý svet sa skladá z dvoch súcien: nedeliteľných atómov a prázdna. Sir Isaac Newton, sk.wikipedia.org mal podobný názor na nedeliteľnosť atómu ako záladnej stavebnej jednotky hmoty. Až koncom 19.storočia dostal Nobelovu cenu fyzik J.J. Thomson za objav elektrónu...A v 20:storočí sa už s elementárnymi časticami doslova roztrhlo vrece. Hmota zo svojej materiálnej - viditeľnej formy začala presahovať do tajomstva neviditeľna, a energií, ktoré ju tvoria. Veda však ani po objave planckovej konštanty nezaspala na vavrínoch. sk.wikipedia.org a žiadny objav vedy, ani súčasný, akokoľvek šokujúci, nemôžeme považovať za konečný. Ani ten, že 75% energie vesmíru je skrytá forma energie s neuveriteľnou odpudivou antigravitačnou silou, keď celý pozorovateľný - "hmotný" vesmír je založený na príťažlivosti, interakcii medzi elementárnými časticami a ich "snahe" o nastolenie rovnováhy.
...Edward Fredkin, profesor fyziky a informatiky v Bostone v USA tvrdí, že vesmír funguje ako počítač. translate.google.sk Podľa neho sa elementárne častice na úrovni kvánt energií skladajú z bitov, binárnych jednotiek, informácií, ktoré sú základným prvkom vesmíru. Neustálym opakovaním, spracovávaním týchto informáciíí, sa dosajuje existujúca zložitosť. (Podobným spôsobom pracuje aj ľudský mozog).
...In-formovaný vesmír ako kvantový počítač je o koncepcii kozmu, ktorá sa opiera o fakt, že existuje informačné pole vesmíru - kozmické vedomie - program, ktoré tvorí všetko vo vesmíre, a ktoré dáva životu zmysel v neustále sa samovyvíjacúcom a obnovujúcom procese kolobehu života. Toto pole nie je viazané našim priestorom a časom, (na rozdiel od našej fyzickej schránky), ale sa na ňom neoddeliteľne podiela.

...táto téma je voľným pokračovaním tejto témy: Bytie ako manifestácia vedomia?
viac příšte, píšte si, píšte!
...spamujem!
none
4
11.10.2011, 19:59
Podľa mňa sa vesmír skladá z prázdna.....veď všade sú medzery, ešte aj medzi nohami.......
none
6

4. 11.10.2011, 19:59

Podľa mňa sa vesmír skladá z prázdna.....veď všade sú medzery, ešte aj medzi nohami.......

11.10.2011, 20:02
...sa moc neoblizuj, fyzikálne vákuum je supravodivé a suprahusté a supra ľadové! By ti pipík zmrzol na cencúľ za sekundu.
none
7
11.10.2011, 20:03
Je to možnosť, ktorú som už viackrat počul a ktorá tak zavše osciluje v mnohých našich hlavách, keď sa zamýšľame nad týmto svetom. Pre tých, čo chcu všetko vidieť, požadujú dôkazy,vedecké výsledky však to nie je dobrá správa..... Vedeli by sme ako-tak pohcopiť svoj počítač, ale toto super-maxi PC asi sotva...
none
9

7. 11.10.2011, 20:03

Je to možnosť, ktorú som už viackrat počul a ktorá tak zavše osciluje v mnohých našich hlavách, keď sa zamýšľame nad týmto svetom. Pre tých, čo chcu všetko vidieť, požadujú dôkazy,vedecké výsledky však to nie je dobrá správa..... Vedeli by sme ako-tak pohcopiť svoj počítač, ale toto super-maxi PC asi sotva...

11.10.2011, 20:14
...aj keď...blížime sa.
none
13

9. 11.10.2011, 20:14

...aj keď...blížime sa.

11.10.2011, 20:41
k fatal error ?
none
52

13. 11.10.2011, 20:41

k fatal error ?

12.10.2011, 15:44
...k cieľu.
none
18
12.10.2011, 08:33
v tomto kvantovom pocitaci vily a skriatkovia pracuju a potom,ked dokoncia svoje dielo a harmoniu v nej sta dalsi z n poctov vesmirov,tancuju a spievaju.. vsetko udrzat pokope podla programu,je pre nich velmi tazka uloha
tam ubrat,tam pridat,tam pozberkat a tam upustit,ale nie stratit
none
19
12.10.2011, 08:50
teoretický je možné všetko - a najzáhadnejšie na tom je , že ak človek uchopí nejakú teóriu , neustane , kým ju nezrealizuje v praxi - len si spomeň na tie vynálezy , ktorým sa vysmievali a nakoniec zmenili svet. Čo ak sa raz jedného dňa ľudia naučia vytvárať len na energetickej báze integrované integrované skupiny bez potreby tela ako ho poznáme dnes? Stačí domyslieť výkonnosť spoločnosti reprezentovanú miliardami mozgov , ktoré nebudú zaťažované telom. Ja som dal pracovný názov takému procesu integrácie individuálnej inteligencie " Gradácia kvality" - nemohol by to byť ako vzor pre "všade prítomného" boha?
none
20

19. havran 12.10.2011, 08:50

teoretický je možné všetko - a najzáhadnejšie na tom je , že ak človek uchopí nejakú teóriu , neustane , kým ju nezrealizuje v praxi - len si spomeň na tie vynálezy , ktorým sa vysmievali a nakoniec zmenili svet. Čo ak sa raz jedného dňa ľudia naučia vytvárať len na energetickej báze integrované integrované skupiny bez potreby tela ako ho poznáme dnes? Stačí domyslieť výkonnosť spoločnosti reprezentovanú miliardami mozgov , ktoré nebudú zaťažované telom. Ja som dal pracovný názov takému procesu ...

12.10.2011, 08:56
...Slovensko by sa malo vykašľať na výrobu áut, ktorých je už aj tak plný trh a investovať do virtuálnych počítačových technológií...teda do pokroku.
none
21

20. 12.10.2011, 08:56

...Slovensko by sa malo vykašľať na výrobu áut, ktorých je už aj tak plný trh a investovať do virtuálnych počítačových technológií...teda do pokroku.

12.10.2011, 08:59
Virutualne technologie? A to co je?
none
23

21. Ranexill 12.10.2011, 08:59

Virutualne technologie? A to co je?

12.10.2011, 09:03
...bdeš sedieť doma za kompom, dáš si na hlavu helmu a tá ťa premiestni kam budeš chcieť...do virtuálnej práce, do virtuálneho obchodu, do virtuálnej nemocnice, kde ťa vyšetria...
none
24

21. Ranexill 12.10.2011, 08:59

Virutualne technologie? A to co je?

12.10.2011, 09:07
domnievam sa , že to mali byť " technológie počítačových virtuálnych sieti" - Ranexil - správna pripomienka , ale ústretovosť neškodí.....
none
29

24. havran 12.10.2011, 09:07

domnievam sa , že to mali byť " technológie počítačových virtuálnych sieti" - Ranexil - správna pripomienka , ale ústretovosť neškodí.....

12.10.2011, 09:38
...diki Havi za opravu, som si nevedela spomenúť.
none
22

20. 12.10.2011, 08:56

...Slovensko by sa malo vykašľať na výrobu áut, ktorých je už aj tak plný trh a investovať do virtuálnych počítačových technológií...teda do pokroku.

12.10.2011, 09:01
Petrana - to máš pravdu - naša cesta by mohla byť podobná švajčiarsku - nenáročná na suroviny , no ale čo , keď máme surové hlaVY ? A okrem toho tie stratégie sa rodia niekde inde , na Slovensku to asi nebude.
none
25

22. havran 12.10.2011, 09:01

Petrana - to máš pravdu - naša cesta by mohla byť podobná švajčiarsku - nenáročná na suroviny , no ale čo , keď máme surové hlaVY ? A okrem toho tie stratégie sa rodia niekde inde , na Slovensku to asi nebude.

12.10.2011, 09:11
Na slovensku to nebude...moji spoluziaci - kazdy jeden co sa po skole zacal venovat programovaniu, ci softu skoncil v cudzine...az som sa divil. Dvaja su v švajci a robia už šefov. Co z toho plynie? Nase skoly ich odchovali a smotanu zozrali jodlovac.
👍: havran
none
26

25. Ranexill 12.10.2011, 09:11

Na slovensku to nebude...moji spoluziaci - kazdy jeden co sa po skole zacal venovat programovaniu, ci softu skoncil v cudzine...az som sa divil. Dvaja su v švajci a robia už šefov. Co z toho plynie? Nase skoly ich odchovali a smotanu zozrali jodlovac.

12.10.2011, 09:25
Snaha kupovať mozgy je už dávno evidentná , len tam nie len pracujú pre najímateľa , ale sú aj pod kontrólou. Zamýšľam sa nad tým , kde taká diferenciáci povedie. Na druhej strane príliv nenáročnej pracovnej sily v podobe cudzincov - Nemecko , Francúzsko. Kto si odváži tipnúť čo z tej zmesy vznikne za pár rokov?
none
28

26. havran 12.10.2011, 09:25

Snaha kupovať mozgy je už dávno evidentná , len tam nie len pracujú pre najímateľa , ale sú aj pod kontrólou. Zamýšľam sa nad tým , kde taká diferenciáci povedie. Na druhej strane príliv nenáročnej pracovnej sily v podobe cudzincov - Nemecko , Francúzsko. Kto si odváži tipnúť čo z tej zmesy vznikne za pár rokov?

12.10.2011, 09:34
havran, mladí maju v p. nase rasisticke maniere. Decka , tkroé su z moslimov, ci z enjakych negrov chodia s povodnymi do skol a stavaju sa priatelia, spolu stavaju do piesku, zamilovavaju sa rasa s rasou a tak koncia tieto vylevy o pristahovalcoch iba v ludoch, tkorí su starsej generacie. Svet a aj europa sa konecne zbaví cisto narodnych principov, ktoré vzdy boli iba pre zamienky k vojne dobre a vznikne multikulturna europa, kde uz nebude som slovak, ale som europan. Ja to schvalujem.
X krat nieco potrebuejm kde -kade vonku a nieraz sa stane ze mi pomoze nejaky moslim s bradou, alebo cernoch, pricom im to ani nepríde. Aj tam sledujem tych ludi- nasich-bielych, ako sa spravaju, ako pozerajú na ine rasy, ale maju v pecku.
👍: havran
none
31

28. Ranexill 12.10.2011, 09:34

havran, mladí maju v p. nase rasisticke maniere. Decka , tkroé su z moslimov, ci z enjakych negrov chodia s povodnymi do skol a stavaju sa priatelia, spolu stavaju do piesku, zamilovavaju sa rasa s rasou a tak koncia tieto vylevy o pristahovalcoch iba v ludoch, tkorí su starsej generacie. Svet a aj europa sa konecne zbaví cisto narodnych principov, ktoré vzdy boli iba pre zamienky k vojne dobre a vznikne multikulturna europa, kde uz nebude som slovak, ale som europan. Ja to schvalujem.
X kr...

12.10.2011, 09:40
Ranexill dobre sa odvažuješ vidím to ako budúcu Čínu?
none
32

28. Ranexill 12.10.2011, 09:34

havran, mladí maju v p. nase rasisticke maniere. Decka , tkroé su z moslimov, ci z enjakych negrov chodia s povodnymi do skol a stavaju sa priatelia, spolu stavaju do piesku, zamilovavaju sa rasa s rasou a tak koncia tieto vylevy o pristahovalcoch iba v ludoch, tkorí su starsej generacie. Svet a aj europa sa konecne zbaví cisto narodnych principov, ktoré vzdy boli iba pre zamienky k vojne dobre a vznikne multikulturna europa, kde uz nebude som slovak, ale som europan. Ja to schvalujem.
X kr...

12.10.2011, 09:43
...je to pekná myšlienka, ale toto Slovensku nehrozí. Cudzie nechceme, a svoje si nedáme!
none
27

25. Ranexill 12.10.2011, 09:11

Na slovensku to nebude...moji spoluziaci - kazdy jeden co sa po skole zacal venovat programovaniu, ci softu skoncil v cudzine...az som sa divil. Dvaja su v švajci a robia už šefov. Co z toho plynie? Nase skoly ich odchovali a smotanu zozrali jodlovac.

12.10.2011, 09:26
No ale je mozne ze niektorí z nich sa vratia aurobia tu nejaku firmu, alebo rozsiria pole svojej posobnosti sem, ale zvycajne to nik nerobí, lebo tu sa čestne podnikat neda.
none
30

27. Ranexill 12.10.2011, 09:26

No ale je mozne ze niektorí z nich sa vratia aurobia tu nejaku firmu, alebo rozsiria pole svojej posobnosti sem, ale zvycajne to nik nerobí, lebo tu sa čestne podnikat neda.

12.10.2011, 09:40
...mali by sme niečo vymyslieť, byť menej závislý na starom šrote, teda výrobe áut na benzín, ktorými je trh už zaplavený, veď nie sme až takí sprostí...
none
33

30. 12.10.2011, 09:40

...mali by sme niečo vymyslieť, byť menej závislý na starom šrote, teda výrobe áut na benzín, ktorými je trh už zaplavený, veď nie sme až takí sprostí...

12.10.2011, 09:44
Petrana - už dávno mohli v tom šrote byť - to len petrlobby ešte drží pozície - je to aj otázka mocenská - kapitál pre ľudí nerobí - jeho priority sú niekde inde. To čo vedel Tesla , už takmer 100 rokov leží v amerických saifoch
none
34

33. havran 12.10.2011, 09:44

Petrana - už dávno mohli v tom šrote byť - to len petrlobby ešte drží pozície - je to aj otázka mocenská - kapitál pre ľudí nerobí - jeho priority sú niekde inde. To čo vedel Tesla , už takmer 100 rokov leží v amerických saifoch

12.10.2011, 09:52
...neupieram Teslovi jeho genialitu, ale jeho pokusy boli príliš riskantné..Špekuluje sa aj o tom, že tú Tunguskú dieru spôsobil Tesla:
odkaz
none
35

34. 12.10.2011, 09:52

...neupieram Teslovi jeho genialitu, ale jeho pokusy boli príliš riskantné..Špekuluje sa aj o tom, že tú Tunguskú dieru spôsobil Tesla:
http://www.focus-research.sk/files/137_Preferencie%20politickych%20stran_september2011.pdf

12.10.2011, 09:56
Toto je vazne uz sprostost. Mozno Tesla vymyslel akurat tak velky prd.
none
38

35. Ranexill 12.10.2011, 09:56

Toto je vazne uz sprostost. Mozno Tesla vymyslel akurat tak velky prd.

12.10.2011, 10:01
Ranexill - keď sa tak zamyslíš nad históriou objavov / Ciolkovský , Verne.../ tak mi z toho vychádza , že každá vízia sa dá realizovať a teda pripúšťam , že časom všetko nemožné je nakoniec možné.
none
49

38. havran 12.10.2011, 10:01

Ranexill - keď sa tak zamyslíš nad históriou objavov / Ciolkovský , Verne.../ tak mi z toho vychádza , že každá vízia sa dá realizovať a teda pripúšťam , že časom všetko nemožné je nakoniec možné.

12.10.2011, 11:16
havran, velmi dobry postreh, rpetože vsetko to co bolo kedysi sci-fi sa stalo skutocnostou. Ziaden sen nie je vymyslom, je to nahlad na buducnsot. Len ludia este nevelmi dobre chapu sposob, ako myslia, ked vravia ze uvazuju o buducnsoti.
none
36
12.10.2011, 09:56
Ranexill - s tým súhlasím , že dosiahnutá technická úroveň musí byť vyvážená aj s ostatným zložkami spoločenského vedomia .
- kultúra v najširšiom slová zmysle - ale aj keď som optimista , nevidím na obzore , čo by nás k tej novej dobe priviedlo - predsa však je tu cesta premeny k humánnej spoločnosti ....len kto by definoval tie atribúty a presadil ich?
none
60

36. havran 12.10.2011, 09:56

Ranexill - s tým súhlasím , že dosiahnutá technická úroveň musí byť vyvážená aj s ostatným zložkami spoločenského vedomia .
- kultúra v najširšiom slová zmysle - ale aj keď som optimista , nevidím na obzore , čo by nás k tej novej dobe priviedlo - predsa však je tu cesta premeny k humánnej spoločnosti ....len kto by definoval tie atribúty a presadil ich?

12.10.2011, 16:12
...presadia sa. Vode nemusíš kopať rieku, teda nikto iekam koryto nekopal, voda si našla cestu sama. A tak je to aj s vyvíjajúcim sa ľudským vedomím. Je ako rieka, nájde si cestu, vyhĺbi koryto. A život v nej vždy bude v rovnováhe. Určujú ho podmienky.
none
37
12.10.2011, 10:00
hm vo vesmire technika absolutne ziadna nevladne..vladnu tam prirodne bytosti,organicky zive,nechapem ,kam sa to pozemsky svet hrabe..jeden proti vsetkym ?..
odkaz
sme smiesni pirati..trolovia..
none
40

37. 12.10.2011, 10:00

hm vo vesmire technika absolutne ziadna nevladne..vladnu tam prirodne bytosti,organicky zive,nechapem ,kam sa to pozemsky svet hrabe..jeden proti vsetkym ?..
http://www.youtube.com/watch?v=QtJVK17GDgI&feature=related
sme smiesni pirati..trolovia..

12.10.2011, 10:06
salbea - skús sa na to pozrieť aj tak , že vesmírna inteligencia , sa nakoniec zbaví materiálneho tela a zostane len vysokoorganizovaná energia jedničiek a núl existujúca bez závislosi na materialnom svete v dnešnej podobe /nennegujem tým energiu , ktorú tiež treba chápať ako formu reálnu - vyhýbam sa pojmu hmotná
none
57

40. havran 12.10.2011, 10:06

salbea - skús sa na to pozrieť aj tak , že vesmírna inteligencia , sa nakoniec zbaví materiálneho tela a zostane len vysokoorganizovaná energia jedničiek a núl existujúca bez závislosi na materialnom svete v dnešnej podobe /nennegujem tým energiu , ktorú tiež treba chápať ako formu reálnu - vyhýbam sa pojmu hmotná

12.10.2011, 15:56
...neviem, neviem, myslím, že to veľké neznáme TO sa chce prejavovať, žiť a milovať...a všetko ostatné, čo s tým súvisí.
none
39
12.10.2011, 10:04
co je vo vesmire? Akurat tak velke tmave nic. Zivot je tu, pekne pod siatrom ionosfery a mozno este na zopar inych planetach, kde su podmienky..ale vo vesmire je nicove nic.
none
41

39. Ranexill 12.10.2011, 10:04

co je vo vesmire? Akurat tak velke tmave nic. Zivot je tu, pekne pod siatrom ionosfery a mozno este na zopar inych planetach, kde su podmienky..ale vo vesmire je nicove nic.

12.10.2011, 10:09
Ranexill to veľké tmavé nič predstavuje 70 percent hmotnosti Vesmíru a má naň reálny vlyv
none
42

39. Ranexill 12.10.2011, 10:04

co je vo vesmire? Akurat tak velke tmave nic. Zivot je tu, pekne pod siatrom ionosfery a mozno este na zopar inych planetach, kde su podmienky..ale vo vesmire je nicove nic.

12.10.2011, 10:12
aj vákum má svoje vlastnosti - prejavuje sa elektrický / napríklad má permabilitu , ktorá určuje elektrickú kapacitu - to je schopnosť akumulovať el. náboj
none
46

42. havran 12.10.2011, 10:12

aj vákum má svoje vlastnosti - prejavuje sa elektrický / napríklad má permabilitu , ktorá určuje elektrickú kapacitu - to je schopnosť akumulovať el. náboj

12.10.2011, 10:33
havran, ja viem , len teraz som nemal na mysli tieot veci, ale priamo zivot.
none
43
12.10.2011, 10:16
odkaz
ak sa nieco stane vcielkam,narusi sa cela ta praca vil,vsetka ich praca vyjde navnivoc a cele vedomie vesmiru pochopi,ze sme my ludia nevazili ich pracu pre tvorenie a vibraciu,ze sme si nevazili dary vil..to tmave nic,je jedno obrovske oko,ktore dohliada na to,aby vily mohli pracovat ,bo ich jedinou tuzbou je,tancovat do rytmu tomu tmavemu nic,co ony nazyvaju ..domov..my nevidime nic,ale ony vidia nadherny farebny svet aj s hudbou..my trolovia vidime iba velke oneee..tmu..
none
55

43. 12.10.2011, 10:16

http://www.youtube.com/watch?v=mKn3W6opXxI&feature=related
ak sa nieco stane vcielkam,narusi sa cela ta praca vil,vsetka ich praca vyjde navnivoc a cele vedomie vesmiru pochopi,ze sme my ludia nevazili ich pracu pre tvorenie a vibraciu,ze sme si nevazili dary vil..to tmave nic,je jedno obrovske oko,ktore dohliada na to,aby vily mohli pracovat ,bo ich jedinou tuzbou je,tancovat do rytmu tomu tmavemu nic,co ony nazyvaju ..domov..my nevidime nic,ale ony vidia nadherny farebny svet aj s hudbou.....

12.10.2011, 15:52
...bez víl a včielok by tento svet nemal šancu.
none
56

55. 12.10.2011, 15:52

...bez víl a včielok by tento svet nemal šancu.

12.10.2011, 15:55
Ani bez vodníkov a trúdov.
none
44
12.10.2011, 10:18
hm som smiesna so svojimi vilami,bo vy mate nieco viac,vy mate "inteligentny" duchovny svet so Satanom a Jezisom,ci s Budhom..ja mam iba obycajne vily..
none
45

44. 12.10.2011, 10:18

hm som smiesna so svojimi vilami,bo vy mate nieco viac,vy mate "inteligentny" duchovny svet so Satanom a Jezisom,ci s Budhom..ja mam iba obycajne vily..

12.10.2011, 10:23
salbea - to ber len ako formu , kto chce , pochopí aj podstatu toho , čo hovoria tvoje víly - len si treba osvojiť slovník toho s kým hovoríš - ale osvojiť slovník , neznamená súhlasiť s tým čo hovorí.
none
47
12.10.2011, 10:48
hm nechapem,preco si clovek o sebe mysli,ze je tu vzneseny tvor vdaka Bohu...hm smiesny egoisticky nazor,hodny pre primitivca homo sapiens sapiens..sme tu preto,aby sme sa navzajom s vilami doladovali v tvoreni a zveladovani diela stvoritela..nechapem,preco clovek mal tu drzost si vsetko privlastnit a nedelit sa s vilami o dary ..vily nic uz davno od cloveka nedostali,naopak stale iba beru ako nenasytni trollovia a vily uz nemaju co cloveku dat,bo si uz vsetko vzal..vyzieraju uz zo zasob,ktore su tu pre cely animal svet,aj pre vcielky..tie uz nemaju na com pomaly tancovat,vily sa otacaju k stvoritelovi s otazkou a stvoritel im pomoze tak,ze nas odozenie odtialto,bo je to jedina moznost,ako vilam pomoct..uz pre nas pripravuje letkvar,v podobe plazmy,ktora narusi nas imunitny system ,ale neposkodi inym animal a hlavne nie vcielkam,bo tie vily velmi potrebuju,su to jedine male tvory na Zemi,ktore maju v sebe rovnaky rytmus ako vily..
nemam pri vilach ziadny vycibreny slovnik ,bo sa to jednoducho neda,zivot je tak jednoduchy a pre ehm cloveka tak primitivny,ze si nezasluzi vychcanost v slovnych frazach !
odkaz
a zaspamujem celu temu celtickmi
none
54

47. 12.10.2011, 10:48

hm nechapem,preco si clovek o sebe mysli,ze je tu vzneseny tvor vdaka Bohu...hm smiesny egoisticky nazor,hodny pre primitivca homo sapiens sapiens..sme tu preto,aby sme sa navzajom s vilami doladovali v tvoreni a zveladovani diela stvoritela..nechapem,preco clovek mal tu drzost si vsetko privlastnit a nedelit sa s vilami o dary ..vily nic uz davno od cloveka nedostali,naopak stale iba beru ako nenasytni trollovia a vily uz nemaju co cloveku dat,bo si uz vsetko vzal..vyzieraju uz zo zasob,ktore s...

12.10.2011, 15:50
...krásne.
none
48
12.10.2011, 11:13
Hmmm, kde sa podela moja unikátna teória o výbuchu čiernych dier ?
none
50
12.10.2011, 11:27
cierne a ani cervie diery nevybu****u..a preco by sa nieco take malo diat ? ved som to tu uz spominala,ze v ciernej diere sa tvori,ved preto potrebuje tolko svetla a energie a vobec,to sa neda ,neviem preco,ale jednoducho neda sa,to by sme potom aj my vybuchli,bo sme v ciernej diere a smerujeme k vychodu,preto sa vesmir rozpina a zrychluje..nieco na zaciatku vzniku vesmiru vybuchlo ako Big Bang,ale uz sa to viackrat nikdy nezopakuje,bo takym vybuchom,by sa vsetka praca vil zmarila
👍: Ranexill
none
53

50. 12.10.2011, 11:27

cierne a ani cervie diery nevybu****u..a preco by sa nieco take malo diat ? ved som to tu uz spominala,ze v ciernej diere sa tvori,ved preto potrebuje tolko svetla a energie a vobec,to sa neda ,neviem preco,ale jednoducho neda sa,to by sme potom aj my vybuchli,bo sme v ciernej diere a smerujeme k vychodu,preto sa vesmir rozpina a zrychluje..nieco na zaciatku vzniku vesmiru vybuchlo ako Big Bang,ale uz sa to viackrat nikdy nezopakuje,bo takym vybuchom,by sa vsetka praca vil zmarila

12.10.2011, 15:48
...neboj víla Salbejka, nič nepríde nazmar, ani zrnko! Myslím, že kdesi v étheri stále vznikajú nové vesmíry...aj práve teraz!
none
51
12.10.2011, 11:29
mna asi fyzici a aj matematici zabiju
none
58

51. 12.10.2011, 11:29

mna asi fyzici a aj matematici zabiju

12.10.2011, 15:58
...čo by fyzici a matamatici robili bez "Tvojho" citu a fantázie?
none
59

58. 12.10.2011, 15:58

...čo by fyzici a matamatici robili bez "Tvojho" citu a fantázie?

12.10.2011, 16:00
No asi by museli počítať s tým, že bej salbenky roztok nebude.
none
61
12.10.2011, 16:13
hm takze nie som so svojou teoriou vil az taka chudera ?
aspon tu sa mi az tak nevysmieva..a mozem snivat
ak by som to velmi prehanala,tak ma ubrzdite..to je volnost konecne,nadych,vydych
none

najnovšie príspevky :

havran [zobraz vlákno] pred 5 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 201 619 B vygenerované za : 0.141 s unikátne zobrazenia tém : 36 304 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

Žena sa vydáva s nádejou, že manžela zmení. Ale on sa nemení.
Muž sa žení s nádejou, že sa žena nezmení. Ale ona sa mení.