Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Veľký brat ešte nie je spokojný

5
reakcií
133
prečítaní
Tému 18. februára 2020, 11:44 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   18. 2. 2020, 11:44 avatar
Veľký brat ešte nie je spokojný - ešte sa budú diať veci!

Čítali ste, ako vysvetľuje kauzu Kuciak bývalý český sociálnodemokratický premiér Jíři Paroubek? Úplne presný a výstižný článok: vinu za pokus o štátny prevrat nesie podľa Paroubka prezident Kiska a zahraničné tajné služby.

POKUS O ŠTÁTNY PREVRAT NA SLOVENSKU
Ako píše Paroubek: "Po vraždě novináře Kuciaka a jeho snoubenky se podařilo zmanipulovat slovenské střední vrstvy, které dlouhá léta od roku 2006 musely strpět politickou dominanci strany Smer Roberta Fica na Slovensku, k pouličním kraválům."
Paroubek elegantne zosmiešňuje tzv. taliansku stopu, ktorá bola špúšťačom majdanu na Slovensku. A ako uzatvára: "Prostě, Ficova vláda je nepohodlná, a to jak politicky jinak zcela neschopné slovenské opozici, tak odcházejícímu prezidentu Kiskovi i některým zahraničním zpravodajským službám."

PEŠIACI VEĽKÉHO BRATA
Vidím to presne tak isto ako Jíři Paroubek. Otázka je, kto bol hlavným pešiakom "niektorých zahraničných spravodajských služieb".

1. TOM NICHOLSON
Tu sa v prvom rade jednodznačne vynára meno kanadského novinára Toma Nicholsona, ktorého dlhodobo označujú za agenta amerických tajných služieb.
Tento enigmatický pánko bol v minulosti prakticky pri každom veľkom prevrate na Slovensku: pomáhal odstrániť Mečiara, potom bol jedným z hlavných aktérov Gorily, bol posledný, kto telefonoval so zavraždeným advokátom Valkom a bol hlavným spúšťačom útoku na vládu po Kuciakovej vražde.
Nejdem konšpirovať, len pripomeniem niekoľko faktov:
Nicholson niekoľko dní pred vraždou Jana Kuciaka dodal mladučkému novinárovi informácie o talianskej stope. Vzápätí ohlásil odchod do Kanady, vraj ide robiť opatrovateľa či nejakú inú bohumilnú činnosť. No chápete - svätec. A vraj našiel starú lásku - proste úplná romantika, slzy dojatia padajú, Titanic, Leonardo Di Caprio, My Heart Will Go On, ach... A pár dní po tomto patetickom vystúpení zavraždili Kuciaka.
A odrazu je Nicholson späť. Už nie ako zaľúbený Leonardo Di Caprio, ale ako Jason Bourne. Hneď deň po vražde vyšiel z verziou, že práve článok o talianskej stope bol dôvodom vraždy. Išlo o úplne falošnú stopu a dnes je to už jasné. Otázka je však iná: táto falošná udička takmer rozvrátila Slovensko. A zjavne to tak niekto potreboval.
Človek, ktorý stál pri každom rozvrate Slovenska za posledných 20 rokov, túto udičku práve s týmto zámerom vypustil von. Je vysoko pravdepodobné, že pracoval iba ako pešiak, ktorého niekto z pozadia riadi. Je to krásne vidieť, keď si všimnete, čo nasledovalo.

2. LUCIA NICHOLSONOVÁ
Hneď v najbližšie dni zvolala niekoľko tlačoviek bývalá manželka Toma Nicholsona Lucia. Politická aktivita tejto hašterivej političky SaS bola zhruba polroka pred vraždou takmer nulová a rovnako aj po vražde. Ale zhruba týždeň chrlila tri tlačovky denne a vyťahovala jednu kauzu za druhou.
Najskôr vyčítala političke, že bola na dovolenke v Kalábrii, potom vyčítala tomu a tomu politikovi také a onaké prepojenia a zlyhania, poobviňovala z vraždy a mafiánskych vzťahov polovicu Slovenska.
Nič z toho sa nakoniec nepreukázalo, azda okrem toho, že Vadalovcom priklepla 10 miliónov eur Radičovej vláda, v ktorej sedela aj sama Nicholsonová.
Ale je neuveriteľné, že do jedného dňa po vražde dokázala byť Nicholsonová pripravená na takýto frontálny útok, ktorý by za normálnych okolností musela dopredu zbierať niekoľko týždňov dopredu.
Buď jej to niekto predložil a rátal, že môže vyvolať davovú psychózu, alebo si to Lucka šetrila na ten správny čas.
V oboch prípadoch je zjavné, že sa podielala na pokuse o štátny prevrat - cez mobilizáciu ulice, majdanizáciu slovenskej spoločnosti a šírenie nenávisti voči vláde.
Falošné obvinenia mali slúžiť ako rozbuška v situácii, kedy bolo Slovensko oprávnene rozhorčené z vraždy novinára. Scenár ako z učebnice CIA: len si pozrite farebné revolúcie z minulosti, je to ako cez kopírak.

3. ANDREJ KISKA
Do toho došiel ďalší dôležitý pešiak na slovenskej politickej scéne. Kiska. O ňom píše aj Paroubek. Málokto na Slovensku verí tomu, že Kiska je autonómny politik. Je cez svojich poradcov zrastený s americkou ambasádou priam pupočnou šnúrou. Hovorí sa, že plní ich pokyny ako poslušný zväzák - čo on za socíku skutočne bol.
Väčšina slovenských médií, ktoré vlastnia rôzne čudné finančné skupiny, Kiskovi niekoľko rokov vytvárajú kult osobnosti. Rozvíjajú rôzne spravodajské hry a hlavnou úlohou je útočiť na Fica a jeho vládu. Aj tie sa na majdane výrazne podieľali.
Kiska po návrate z lyžovačky týždeň po vražde Kuciaka spustil majdan na Slovensku. Ohlásil, že vláda musí prejsť zásadnou rekonštrukciou alebo musí padnúť. Zneužil Nicholsonovu verziu na to, aby mobilizoval ulicu.

4. KORPORÁTNE MÉDIA A MIMOVLÁDKY
Výdatne mu v tom asistovali korporátne médiá. Majdan zorganizovali jeho mládežníci Šeliga a Farská, ktorých prepojenie na Prezidentský palác už nikto ani neskrýva. Poslúžili aj herci, osobitne pavián Stanke - za jeho herecké výkony by si zaslúžil určite tučný honorár...
Masy sa zorganizovali za niekoľko dní s pomocou etablovaných mimovládok, ktoré sú financované prostredníctvom americkej vlády a amerických finančníkov. Nechýbali plagátiky, odznačiky, skrátka, profesionálna práca. Ešte aj verejnoprávna televízia zabezpečila politické promo a hecovala ľudí do ulíc.
V tejto atmosfére sa ľudia len hrnuli - vybičovať emóciu je hotová veda, ktorú si odskúšali profíci zo Západu v tých najrôznejších postkomunistických štátoch od Gruzínska po Ukrajinu. Chlapci vedia, ako sa zbaviť nepohodlnej vlády.
Výsledkom bol niekoľkomesačný politický rozvrat. A celé to bolo vytvorené len kvôli konšpiračnej teórii o Talianoch, ktorú vytvoril Nicholson, spropagovala Nicholsonová, politicky zneužil Kiska a na dennej báze akcelerovali korporátne médiá a mimovládky.

* * *
Všetkých týchto aktérov spája záujem na tom, aby bola odstránená Ficova vláda inou vládou, ktorá bude ďaleko pravicovejšia, proamerickejšia, prozápadnejšia, protiruskejšia a výhodnejšia pre nadnárodný kapitál a rôzne finančné skupiny typu Penta.
Od začiatku bolo jasné, že poprava Kuciaka poslúžila k štátnemu prevratu a že brutálne vyhovovala slovenskej opozícii na čele s Kiskom. Ale až teraz sa ukazuje, aká to bola celé cynická a surová hra. Hra o moc.

Paroubek úplne presne vysvetlil, ako vznikol majdan na Slovensku. Ja len dopĺňam mená pešiakov: Nicholson, Nicholsonová, Kiska, korporátne médiá a mimovládky. Všetko priatelia Ameriky.
Dnes už je to všetko jasné. Chceli vytvoriť druhú Ukrajinu. Chaos a nenávisť. Mocenské vákuum. Ľahká korisť...

A budú sa snažiť ďalej. Budú plniť ulice všade v Strednej Európe, pretože cítia, že strácajú mocenský vplyv.
Budú hejtovať Maďarov, Poliakov, Čechov aj Slovákov. Oni neskončili - majú svojich dobre platených pešiakov, ktorí budú ďalej skákať, ako bude Veľký brat pískať.
Vie to každý, kto pozná, ako funguje politika. Jíři Paroubek bol českým predsedom vlády a veľmi dobre vie, ako to chodí. Jeho článok je jasný ako facka.

A ja len dúfam, že raz bude celé to svinstvo, čo tu na pokyn zhora spískal Kiska, Nicholson a ďalší pešiaci, celé odhalené. Niekto chcel zneužiť vraždu dvoch mladých ľudí a mal by za to politicky pykať.
Zatiaľ sme Slovensko ubránili, priatelia. Ale ono to príde zas. Pretože Veľký brat nie je spokojný. A jeho pešiaci čakajú na pokyny. Nezastavia sa pred ničím.

Bojujeme ďalej. Za pravdu. A za Slovensko!

Nový Parlament
20. januára 2019 ·


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   18. 2. 2020, 15:36 avatar
Swedish House Mafia - Greyhound (Original Mix)


3.
označiť príspevok

gabriel pb
   18. 2. 2020, 15:57 avatar
Kryštof - Naviděnou


4.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 2. 2020, 13:11 avatar
Novel Coronavirus 2019-nCov čelí podezření, že může jít o prototyp biotechnologické zbraně zaměřené prioritně na čínské muže, rozuměj čínské vojáky! Potvrzuje to studie 6 výzkumníků publikovaný na serveru americké biotechnologické laboratoře Cold Spring Harbor Laboratory z New Yorku! Podle slovenského lékaře mechanika viru vyvolává v plicích nemoc ARDS, která vede k ukončování procesu okysličování krve a ke smrti! Britský ministr obrany již v roce 1997 předpověděl, že některé patogeny a viry by šly použít pro vyhlazení celých specifických ras a etnik!
• Ze světa
Úno 9, 2020

Slovenský server Zem a Vek před několika dny přinesl zajímavý článek [1], který vyvolává mnoho obav a otazníků ohledně podezření, že současná krize okolo Coronaviru by mohla být testem použití selektivní biotechnologické zbraně, která je zamířena primárně na tzv. sinologický, tedy čínský genom a jeho charakteristické biologické znaky. Celé to začalo tím, že šestice čínských výzkumníků publikovala již 26. ledna 2020 článek, který způsobil doslova poprask na alternativní zpravodajské scéně.
Vědcům se totiž podařilo identifikovat mechanický model množení virových buněk Coronaviru, který exploituje a tedy zneužívá jedné biologické vlastnosti plic, která se manifestuje převážně u čínského etnika. Celou věc pro Zem A Vek komentoval slovenský lékař MUDr. Ján Lakota a dovolíme si jeho výrok zde přímo ocitovat.
“V plicích jsou v zásadě přítomny pneumocyty I. a II. typu (v angličtině AT1 a AT2). Přes ty první – AT 1, probíhá výměna plynů (O 2 a CO 2 ), ty druhé, AT 2 “podporují” AT 1. Pokud se kvůli čemusi AT 2 příliš rozmnoží a přerostou AT 1, výměna plynů vázne, vzniká ARDS (adult respiratory distress syndrome) a pacient se, obrazně řečeno, zadusí,” vysvětluje náš spolupracovník MUDr. Ján Lakota. A zmíněné receptory ACE2 jsou zahuštěné právě v buňkách AT 2. Když se na ně naváže nový virus, začnou se tyto buňky příliš množit, čímž se zvyšuje riziko vzniku ARDS a pravděpodobné smrti.

Symbol povinnosti nošení roušek.
Tento komentář slovenského lékaře se vztahuje právě ke zmíněnému výzkumu čínských vědců, který byl publikován na serveru americké laboratoře Cold Spring Harbor Laboratory, což je nezisková americká laboratoř, která se zabývá výzkumem biologických a virových nákaz. Celá studie včetně grafů je publikována zde. Papír však obsahuje i zobecněnou předmluvu [2] v podobě Abstract části pro představu popisující, čeho se výzkum týkal a co zjistil. A v dokumentu se uvádí toto:
V prosinci roku 2019 byl ve Wu-hanu v provincii Hubei v Číně identifikován nový koronavirus (2019-nCov). Tento nový koronavirus vedl v Číně k tisícům případů smrtelné choroby, přičemž další pacienti byli v mezinárodním měřítku rychle identifikováni. Bylo zjištěno, že 2019-nCov sdílí stejný receptor, enzym 2 konvertující angiotensin (ACE2) jako SARS-Cov. Zde jsme na základě veřejné databáze a nejmodernější techniky jednobuněčné RNA sekvence analyzovali expresní profil RNA ACE2 v normálních lidských plicích. Výsledek ukazuje, že exprese receptoru viru ACE2 je koncentrována v malé populaci alveolárních buněk typu II (AT2). Překvapivě jsme zjistili, že tato populace AT2 exprimujícího ACE2 také vysoce exprimovala mnoho dalších genů, které pozitivně regulují reprodukci a přenos viru. Porovnání mezi osmi jednotlivými vzorky prokázalo, že asijský muž má v plicích extrémně velké množství buněk exprimujících ACE2. Tato studie poskytuje biologický základ pro epidemické zkoumání infekčního onemocnění 2019-nCov a mohla by být informativní pro budoucí vývoj terapeutické strategie anti-ACE2.
Výzkum vyvolal podezření, že 2019-nCov by mohl být prototypem selektivní biozbraně
Tyto informace jsou děsivé v tom, že tato studie de facto zjistila, že 2019-nCov se rozmnožuje a nejlépe šíří právě v plicích Číňanů, tedy potažmo Asiatů, ale navíc studie mluví pouze o mužích a o mužských plicích, čehož si Zem a Vek asi hned napoprvé nevšiml, protože tato zmínka ze studie velmi výrazně prohlubuje a potvrzuje podezření, že 2019-nCov může být prototypem biotechnologické zbraně, která má účinkovat proti čínským mužům, rozuměj čínským vojákům.
Studie specificky mluví o mužských plicích, takže čínské ženy nemají zjevně susceptibilitu na zvýšenou aktivitu buněk AT 2. Tyto charakteristiky viru vyvolávají opravdu velké obavy, co doopravdy spočívá za vypuknutím této virové nákazy. Čína se snaží veškeré informace o počtu nakažených a mrtvých popřít a ututlat, na veřejnost však z mnoha míst unikají další a další pravdivá čísla. A také ukazují, že tato epidemie už dávno přesáhla dopady viru SARS.

Zdravotníci převáží ve Wuhanu nemocného člověka, který zkolaboval na ulici.
Naprosto bizarní je situace ve Wuhanu. Mladý čínský novinář, který přinesl video a informace z Wuhanu o stavu v nemocnicích, před 2 dny zmizel a jeho zoufalá matka zavěsila [3] na YouTube video, kde žádá občany ve Wuhanu, aby jí sdělili, co se stalo s jejím synem. Ten se měl večer předtím vydat do nemocnice Bang Chang ve Wuhanu a natočit další video a svědeckou reportáž. Jenomže, od té doby se neozývá a zmizel.
S největší pravděpodobností byl zatčen čínskou státní bezpečností a odvezen na neznámé místo. Mladík Chun Chu-shil natočil totiž výbušné video, které jsme na Aeronetu publikovali [4] s českými titulky před několika dny. Kromě záběrů pořízených skrytou kamerou v nemocnicích ve Wuhanu, uveřejnil i jednu zdánlivě banální informaci, že některé oblasti ve Wuhanu mají zákaz vycházení. Někomu tato informace nepřipadala zvláštní, ale právě tato informace možná vedla k jeho zmizení.
Karanténa ve Wuhanu vyvolává velké podezření, několik budov je pod nejvyšším stupněm karantény a lidé jsou pod dozorem armády a nesmí opustit své byty
Pokud je totiž kdekoliv vyhlášena karanténa, tak podle pravidel Světové zdravotnické organizace WHO má karanténa několik stupňů, které se odlišují podle toho, jakým způsobem se virus nebo bakterie šíří. Podle oficiálních informací čínské vlády došlo k vypuknutí nákazy v jedné z pouličních restaurací, kde si lidé kupovali smažené netopýry, místní čínská lahůdka. Původně se přitom tvrdilo, že šlo o pečené hady, teď nově jsou to netopýři.
Problém spočívá v tom, že maso se nesmí smažit příliš dlouho, protože maso ztvrdne. Kuchaři tak netopýry jenom lehce restují a aby opravdu byl zákazník spokojen, tak čím kratší restování, tím lepší chuť. Může tak dojít k nepropečení masa a některé patogeny z těl netopýrů se smažením nezničí, protože teplota přesahující 180 stupňů Celsia se nedostane hluboko do masa netopýra. Čínské úřady proto uvádí, že nákaza se přenesla na pacienta č. 0 z nedostatečně tepelně upraveného netopýra. Jako logické vysvětlení se to zdá být v pořádku a nebyl důvod tomu nevěřit.

Ohniska rozšíření nákazy v Číně a okolí.
Jenže, čínský novinář Chen Chu-shill ve svém videu uvedl a odhalil, že ve Wuhanu jsou oblasti, ve kterých mají lidé zakázáno vycházet ven. Oblast se podle informací z čínského WeChatu nachází ve vládní čtvrti s několika výškovými budovami, kde je oblast zabarikádovaná zátarasy a oblast střeží po zuby ozbrojená čínská armáda. Jedná se o rezidentní budovy pro zaměstnance čínského ministerstva obrany a vnitra. A tohle právě nedává smysl.
Pokud totiž nákaza vypukne cestou tzv. kontaminace jediného Pacienta 0, potom se podle stupnice WHO stanoví, jak agresivně se virus šíří. Po vyhlášení karantény se tedy určí stupeň karantény. A v celém Wuhanu je karanténa na stupni 1, tedy uzavření města před okolím, a to je všechno. Jenže informace mladého čínského novináře, který před 2 dny zmizel, odhalují i skutečnosti, že ve Wuhanu se ve zmíněných čtvrtích nachází zóna s nejvyšším stupněm karantény (podle všeho by to měl být stupeň 6), kdy lidé nesmí opustit konkrétní, specifickou a lékaři označenou budovu a bytovou jednotku.
Čínská armáda drží ve Wuhanu v domácí karanténě zaměstnance ministerstva vnitra a obrany. V čem jsou tak nebezpeční, když Coronavirus prý vypukl na tržišti s jídlem, kde se státní zaměstnanci stejně nikdy nestravují?
Stupeň 6 znamená, že lidé nesmí opustit místo, kde se nachází, a to z toho důvodu, že jejich nákaza je způsobena BUĎ virem či bakterií s tak agresivní charakteristikou, že po opuštění budovy by se virus či nákaza začala šířit vzduchem a roušky a respirátory by tomuto šíření nezabránily, ANEBO jde o Pacienty 0-N, kteří jsou sice nakaženi virem, ale neonemocní, pouze virus šíří. Jenže tato druhá možnost neodpovídá oficiálnímu popisu viru 2019-nCov.
Lidé si musí jít nakoupit, nemohou doma umřít hladem, takže mohou chodit ve Wuhanu ven, musí mít respirátory a tím se zabrání vlastní nákaze, ale i šíření nákazy od nemocných. Jenže pokud opravdu jsou ve Wuhanu čtvrti, ve kterých lide nesmí vycházet, tak to znamená, že se nám neříká pravda a vypuknutí nákazy nezačalo na trhu s občerstvením, ale uniklo z nějakého projektu, laboratoře, anebo, jednalo se o útok proti čínské vládě a jejím zaměstnancům. Zaměstnanci ministerstva vnitra a obrany byli vystaveni primárnímu a obrovsky silnému a koncentrovanému zdroji tohoto viru.
Měření teploty cestujících v hromadné dopravě.
Koncentrace primárního zdroje musela být tak obrovská, že Pacienty 0 se ve skutečnosti staly stovky zaměstnanců čínského ministerstva obrany a vnitra, takže potom by logicky se vysvětlovalo, proč čínská armáda ve Wuhanu zakazuje obyvatelům těchto vládních bytů vycházet ven. Existuje totiž jedna situace, kdy stupeň 6 karantény je naprosto nezbytný. Je to právě ve chvíli, kdy dojde k úniku inženýrsky upraveného viru, který z Pacientů 0 nedělá nemocné, ale pouze nosiče viru, kteří nemoc rozšiřují bez známek příznaků. V případě biologické nákazy se hovoří o těchto lidech jako o “Bacilonosičích”, tedy o lidech, kteří roznáší nemoc, ale sami nikdy neonemocní.
Hrozba nespočívá v nemocných lidech, ale v přenašečích viru, kteří nejsou nemocní a mají roli neutrálních Pacientů 0 bez příznaků nemoci, ale jsou vysoce nakažliví pro své okolí
Pokud někdo, a jedná se opravdu o spekulaci, zaútočil na zaměstnance čínského ministerstva obrany a vnitra prototypem biotechnologické zbraně, která z lidí vytváří imunní nositele, tedy Pacienty 0-N (neutral), potom je logické, že vláda musí tyto lidi izolovat, jinak by nastala pohroma a epidemie biblických rozměrů. Takové osoby jako vironosiče bez vlastních příznaků onemocnění by mohly nakazit po několika měsících celou čínskou populaci. A proto uzavření některých oblastí ve Wuhanu armádou, kde je obyvatelům domů zabráněno opustit byty pod hrozbou zastřelení, dává tušit hrozivé a děsivé souvislosti, které zmizením mladého čínského novináře získávají na reálných obrysech.
Školení lékařů, jak zacházet s nakaženými pacienty.
Závěrem ještě zmíním informaci ze slovenského serveru Zem a Vek o tom, jak britský ministr obrany již v roce 1997 mluvil o tom, jako mohou vzniknout selektivní biotechnologické zbraně zaměřené na konkrétní etnika.  To, co vyvolává obavy, jsou vyjádření ministra obrany Williama S. Cohena v červnovém čísle (1997) časopisu Janes ‘s Defense Weekly o tom, že některé typy patogenů by byly etnicky specifické, a tak by prostě eliminovaly některé etnické skupiny a rasy. “
V srpnu 1997 tentýž ministr tvrdil, že vědecká komunita je velmi blízko k tomu, aby vyrobila geneticky modifikované patogeny, které mohou být etnicky specifické. Ještě dříve, v roce 1992, se v časopise Defence News objevilo toto tvrzení: “Genové inženýrství nám umožní rozpoznat DNA různých lidí a přilepit (na ni) různé věcičky, které zabijí jen jistou skupinu lidí … Budeme schopni rozpoznat rozdíly mezi černými, bílými a orientálci, mezi Ž i DMI a Švédy a Finy a vyvinout látky, které zabijí jen danou skupinu.”
-VK-
Šéfredaktor AE News


5.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   28. 2. 2020, 13:18 avatar
Gratulujem súdruhu hoaxovičovič. Povyšujem Vas na generala hoaxara......   
Súhlasí Lemmy


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   28. 2. 2020, 13:42 avatar
Sionfašista Kasafran, že sa nehanbíš šíriť toľko klamstiev.  
Súhlasí ondrej61
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Neplač ty dievča pre neho, nájdi si chlapca iného.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(72 430 bytes in 0,382 seconds)