Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Vážený a milí! Toto 22 minútové video o Radičovej musíte vidieť!

17
reakcií
2275
prečítaní
Tému 18. augusta 2011, 18:27 založil luke85.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

luke85 muž
   18. 8. 2011, 18:27 avatar
Súhlasí Samson

2.
označiť príspevok

Samson muž
   18. 8. 2011, 19:16 avatar
luke, vdaka.

3.
označiť príspevok

Samson muž
   18. 8. 2011, 19:37 avatar
este by bolo dobre pripomenut, ze za vlady M. Dzurindu slovensko odsuhlasilo prelety bombarderov NATO a USA pre bombardovanie civilistov v byvalej juhoslavii. Urobili sme to, co ine vlady odmietali.. suhlasili sme s vrazdenim nevinnych ludi.
Tyto ludia predstavuju vobec to najohavnejsie, co sme tu od 89 mali.. Cez vsetko to kradnutie sa nik iny nepodielal na vrazdeni ludi len SDKU a Radicova.

4.
označiť príspevok

rains
   18. 8. 2011, 19:41 avatar
pis za seba, ze ty si suhlasil...ja som nesuhlasil s bombardovanim Srbska.  

5.
označiť príspevok

Samson muž
   18. 8. 2011, 19:42 avatar
V zastupitelskej demokracii je to zial tak.. sme zodpovedni vsetci.
Súhlasí rains

7.
označiť príspevok

rains
   18. 8. 2011, 19:43 avatar
zial suhlas...rozhodol za vsetkych, aby sa strcil Krikovi do analu..
Súhlasí Samson

8.
označiť príspevok

rains
   18. 8. 2011, 19:50 avatar
nem krikovi..Clintonovi..
Súhlasí Samson

9.
označiť príspevok

luke85 muž
   18. 8. 2011, 19:51 avatar
Priamu demokraciu považujem za rovnako nebezpečnú ako akékoľvek iné zriadenie okrem anarchokapitalizmu, ale vzhľadom na to, že väčšina (preživšej) populácie si myslí niečo iné, tak máme len malú šancu.

10.
označiť príspevok

Samson muž
   18. 8. 2011, 20:04 avatar
Suhlasil by som luke. keby vsetci zacali od nuly.... A nieze teraz ma 5 percent ludi majetok predstavujuci 80 percent vsetkeho majetku na zemi a podne spravodlivo podnikat  

6.
označiť príspevok

rains
   18. 8. 2011, 19:43 avatar
najhorsie je to, ze pred volbami, ked sa chcel Fico pripojit k Eurovalu, tak tato pica vyjebana spolu s fym fuzatym zmrdom picovali do neho, ako ide vytahovat peniaze Slovakom z vrecak a chce zachranovat lenivych Grekov s ich 2000-ovymi dochodkami. Dnes ten maly fuzaty zmrd zajebe do eteru, ze sa treba v Europe spojit a stat bok po boku a pustit prachy do este vacsieho eurovalu. No cisty kokoti.
Súhlasí Samson

11.
označiť príspevok

Samson muž
   18. 8. 2011, 20:07 avatar
ved Miki si vraj prezyvku cigan priniesol z rodnej dediny..
Miklos mal diplom za tri mesiace..
A Radicova.... je notoricka alkoholicka..
co sa da od takychto cakat  
Súhlasí blueevil

12.
označiť príspevok

Samson muž
   18. 8. 2011, 20:50 avatar
a tu cierne na bielom.
www.webnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

13.
označiť príspevok

Samson muž
   18. 8. 2011, 21:00 avatar
A tu pekny film od nasich bratov cechov.... ze to u nich nieje o moc lepsie.
Vladneme-nerusit!
www.stream.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

14.
označiť príspevok

blueevil
   19. 8. 2011, 09:17 avatar
      asi si neuvedomovala že ju toči telka
http://www.youtube.com/watch?v=n90aWqO4LZk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Samson

15.
označiť príspevok

Samson muž
   19. 8. 2011, 09:34 avatar
ked obvinovali Fica, ze chce prispiet do eurovalu si asi tiez neuvedomovali, ze ich toci telka a ked ho dnes idu schvalovat si asi tiez myslia, ze ich novinari nevidia..... su slepi? alebo len sprosti??  
http://www.youtube.com/watch?v=f7HsPFSY004 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&feature=player_embedded
Súhlasí blueevil

16.
označiť príspevok

blueevil
   19. 8. 2011, 09:47 avatar
kvoka: "principialnych postojov, zasadovych postojov a dodržiavania regulativov pravidiel hry" tu sa zaškerila, asi jej došlo na okamih, čo trepla     neviem za čo nás maju, ale za normylnch určite nie, je to trapas ako sviňa   ešte tam chyba dalši do partie, volál sa Migaš      
http://www.youtube.com/watch?v=otPROKmqHpc Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Samson

17.
označiť príspevok

starec muž
   19. 8. 2011, 17:53 avatar
Prečo sú naši politici za schválenie eurovalu? Je to jednoduché.Oni majú peňazí dosť,z ich peňazí sa nebude dávať,ale zo štátnych a za to,že to schvália,tak asi dostanú tučnú odmenu.
Súhlasí Petrana

18.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 8. 2011, 19:08 avatar
...asi iné tlaky idú z centra, ale to je jedno, mne to pripadá zase tak, že kým sa to celé rozpadne, chcú naspäť všetko, čo do nás vrazili aj s úrokami. 
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:33,  Ten zvrátený názov, že slniečkári, vymysleli idioti ako si ty. Rozumní ľudia sa...
dnes, 02:32,  Nazvi ich pravými menami.
dnes, 02:32,  Zaradeny v kolonke odpad spolocnosti skodna podle protislovenske vlastizradne chrapunske sede...
dnes, 02:32,  Takýmto vulgárnym a chuligánskym spôsobom určite presvedčíš občanov, aby chceli...
dnes, 02:27,  A teraz tej pixe pekne zavolaj, a povedz jej, aké príspevky tu vypisuješ.
dnes, 02:27,  Oznacit vypatrat identitu prilepit pravu fotku a aj s jejich vyplodmi zdielat vsetkymi dostupnymi...
dnes, 02:25,  Volaj 0911497 583 alebo 0949 647 191
dnes, 02:24,  PartOFgod: budu dalej verejne vyjadrovat o mojej matke ze je pica . Nie! To len ty sa tak o...
dnes, 02:18,  No co hovorim oni zasli tak daleko ze su v tom ze sa tito liberalny chrapuni buzerantsky nakazeny...
dnes, 02:10,  Z toho, ako aj nateraz píšeš, je jasné, že si svoje príspevky na df.sk nedal prečítať...
dnes, 02:09,  PartOFgod: Ty drz pixu Aj by som ti ju podržal, len mi povedz jej číslo mobilu, aby som jej...
dnes, 02:03,  Ty drz pixu ty chrapun pojebany deviantny buzerantsky nakazeny ty ako sa vyjadrujes o mojej...
dnes, 01:56,  PartOFgod, veď povedz lekárom, že lieky, ktoré ti predpísali, neúčinkujú, nezaberajú,...
dnes, 01:55,  Ja vam dam vy chrapuni liberalny sfetovany sa o mojej babke co do 74 rokov pracovala pre tento...
dnes, 01:54,  Opísal svoj zdravotný stav. Sedia na stoličkách, to môže naznačovať jeho poruchu...
dnes, 01:40,  Temné časy pre Slovensko nastúpili narodením takých kverulantov ako Kasafran, PartOFgod…
dnes, 01:39,  Teraz sa ti buzeranti co systematicky rozkradli a predali vsetko co im nepatri co nasi otcovia a...
dnes, 01:36,  Už jedna mesiačkárska krysa z nory vyšla. Ako som predpokladal. Pozri úvodná téma a...
dnes, 01:35,  Nastupuju temne casy pre tie chrapunske vlastizradne vypatlane protislovenske mafianske...
dnes, 01:33,  Majo, mesiačkári mlčali, ale len chvíľu, kým sa prebrali z toho šoku. Už sa jedna...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Vstúpiť do manželstva neznamená vzdať sa slobody, ale vymeniť osobnú slobodu za spoločnú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(83 564 bytes in 0,381 seconds)