hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Už je to tu - v Rusku už najmenej 1600 Nie, nie prípadov - úmrtí.

príspevkov
7
zobrazení
2
tému vytvoril(a) 18.3.2020 01:09 Bijjou
posledná zmena 18.3.2020 15:42
1
18.03.2020, 01:09
Počet ľudí infikovaných koronavírusom v Rusku môže dosiahnuť 130 - 180 tisíc ľudí a tých, ktorí zomreli - 1600 ľudí.

O týchto informáciách informoval ruský politológ Valery Solovey vo vzduchu Ekho Moskvy. Poznamenal, že dostáva údaje od úradníkov, ktorí „nestratili svoje svedomie“ #

odkaz
none
2
18.03.2020, 11:34
Ja som sa čudoval aj v Rusku aj na Ukrajine pred pár dňami, že tam nikto neni nakazený, ale potom som si uvedomil že aké zdravotníctvo majú v krajinách bývalého CCCP a napadlo ma že o tých chorých len nevedia.

Veď v Rusku a na Ukrajine majú tak na**** zdravotníctvo, že je tam velká HIV (každá tretia prostitútka alebo narkoman v týchto krajinách má vraj AIDS) a nikto to nerieši. Podobne sa asi "popasujú" aj s koronou. Môžu uzatvárať hranice koľko chcú taká veľká krajina ako je Rusko sa nedá len tak obkolesiť plotom budú tam nadalej migrovať ľudia z ázie.
none
3
18.03.2020, 14:15
Tak ako všetky krajiny i Rusko bude mať problém . Vyspelý západný svet im však tento krát nebude mať ako materialne pomôcť v skorej dobe , ako im pomahal vždy . V čase tvrdých opatrení tam idioti boskavaju a slintaju ikonky svätých ešte nedavno sa hrala KHL futbal atd .

Rusko krajina zaprasená extremne HIV tam sa bude zomierať i po milionoch pri tom katasrofalnom zdravotníctve .

Okrem toho vocca uvalil na vlastný narod sankcie pre dovoz potravín .

Ked nepomru ludia ktorí obsluhuju ropovod a plynovod . Je Rusko pre eu a našu krajinu vlastne ničím .

I v čase krízi utočia na europske nemocnice kyber utokmi . V Česku mali nedávno dva taketo utoky . Neštítia sa ničoho .
none
4
18.03.2020, 15:29
To je proste iná nátura 🙂
Na futbale skandovali, že všetci zomrieme 🙂
odkaz
none
5

4. -era- 18.03.2020, 15:29

To je proste iná nátura 🙂
Na futbale skandovali, že všetci zomrieme 🙂
https://sport24.pluska.sk/video/rusku-futbalovu-ligu-neprerusili-vsetci-zomrieme-skandovali-fanusikovia-zenitu

18.03.2020, 15:34
Ten starý vtip by niekto mohol inovovať na virus:

Stupne zimy
+18°C Obyvatelia Havaja si na noc berú dve prikrývky
+10°C Obyvatelia helsinských činžiakov vypínajú kúrenie, Rusi pestujú kvietky
+ 2°C Talianske autá sa nedajú naštartovať
0°C Destilovaná voda zamŕza
-1°C Dych sa stáva viditeľným. Rusi jedia zmrzlinu a popíjajú studené pivo
-4°C Pes sa ti snaží napchať do postele
-10°C Francúzske autá prestávajú štartovať
-12°C Politici začínajú rozprávať o bezdomovcoch
-15°C Americké autá sa nedajú naštartovať
-18°C Helsinský obyvatelia zapínajú topenie.. obyvatelia Havaja zamrzli
-20°C Dych sa stáva počuteľným
-24°C Nemecké autá sa nedajú naštartovať
-29°C Pes sa ti pokúša vliezť pod pyžamo. Japonské autá sa nedajú naštartovať
-30°C Žiadne normálne, ani ruské autá neštartujú
-39°C Vriaca atmosféra v Kongrese zamrzne. Rusi si zapínajú horný gombík na košeli
-50°C Auto sa ti snaží napchať do postele
-60°C Obyvatelia Helsínk zamrzli. Tulene opúšťajú Grónsko a sťahujú sa na juh
-70°C Zamrzlo peklo. Univerzita v Kuznecku organizuje cezpoľný beh na zahriatie
-72°C Advokáti si strkajú ruky do vlastných vreciek
-75°C Santa opúšťa polárny kruh
-120°C Alkohol zamrzol, Rus je poriadne nasratý
-268°C Hélium zkvapalnelo
-273,15°C Absolútna nula. Elementárne častice sa prestávajú hýbať. Rus líže zmrznutú vodku a uznáva, že je ozaj kosa

🙂
none
6

5. -era- 18.03.2020, 15:34

Ten starý vtip by niekto mohol inovovať na virus:

Stupne zimy
+18°C Obyvatelia Havaja si na noc berú dve prikrývky
+10°C Obyvatelia helsinských činžiakov vypínajú kúrenie, Rusi pestujú kvietky
+ 2°C Talianske autá sa nedajú naštartovať
0°C Destilovaná voda zamŕza
-1°C Dych sa stáva viditeľným. Rusi jedia zmrzlinu a popíjajú studené pivo
-4°C Pes sa ti snaží napchať do postele
-10°C Francúzske autá prestávajú štartovať
-12°C Politici začínajú rozprávať o b...

18.03.2020, 15:38
Mínus tristo °C, balalajka tíško znie
👍: -era-
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 97 322 B vygenerované za : 0.089 s unikátne zobrazenia tém : 47 541 unikátne zobrazenia blogov : 793 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

Človek sa z lásky narodil, aby pre lásku žil, aby sa z lásky nový človek pre lásku narodil.