Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

USA: za 27 rokov 3 milióny úmrtí z liekov na predpis

6
reakcií
2019
prečítaní
Tému 9. novembra 2012, 08:38 založil Skellington.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Skellington muž
   9. 11. 2012, 08:38 avatar
www.ac24.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

nech si na to každý spraví vlastný názor
Súhlasí trin i ty, Sinaja

2.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 11. 2012, 08:55 avatar
liek má taký účinok nežiadúci aj na niečo iné..napriek tomu že je v letáku napísané načo všetko môže pôsobiť, na jednej strane sa niečo akože zdanlivo zlepší a na druhej si poškodí. osobne..ak nemusím lieky absolutne neužívam..nemám dôvod, ..a ľudia by sa mali prikloniť podľa mňa viac ľudovému - bylinovému liečeniu .. a hlavne si vyčistiť psychiku - hlavu od negatív /bo sme chorá spoločnosť/ a tak by boli ľudia celkovo zdravší )..na vážne choroby paradoxom je, že ozaj kvalitné lieky v SR nie je ani dostať.)
Súhlasí Skellington

3.
označiť príspevok

Skellington muž
   9. 11. 2012, 08:59 avatar
tak tak.. v tomto s tebou súhlasím.. ja lieky už dávno nejak extra neberiem (ak teda nemusím), maximalne tak raz za rok

a nemyslím si že je to len problem SR.. celkovo sa na vážne choroby lieky ani nepredávajú.. teda aspon nie tie, ktoré by boli nejak viac účinné, aj ked podla mna keby sa chcelo tak by tie lieky boli
Súhlasí Ónya

4.
označiť príspevok

havran
   9. 11. 2012, 09:02 avatar
Ónya - ja to vnímam tak , že každú diagnózu treba liečiť v niekoľkých etapách: 1 - akútna etapa - v tej je treba liečiť efektívne tak , aby sa zastavil negatívny vývoj nemoci , 2 . Pomôcť organizmu k vlastnej reflexii a podporovať ho prirodzenými prostriedkami k získaniu dynamickej homeostázy. Lekár by mal tento proces podporiť aj postupnou zmenou liečby.

5.
označiť príspevok

Ónya žena
   9. 11. 2012, 09:10 avatar
tak rozhodne každú diagnózu je dobré včas podchytiť aby neskončila pri tom najhoršom,..no sú ozaj vážne choroby, za ktoré človek nemôže že ich má a predpokladám že každý sa snaží vyliečiť...má šťastie ak natrafí ozaj na odborníka, na ľudský prístup a má šťastie ak mu lieky nezničia pečeň.

6.
označiť príspevok

clear1 muž
   9. 11. 2012, 11:09 avatar
Najlepšie je rozmýšľať dopredu a správať sa tak aby sme sa diagnózam vyhli  

7.
označiť príspevok

Sinaja žena
   9. 11. 2012, 17:18 avatar
vyhýbať sa ako sa len dá tej hnusnej chémii...a zbytočne sa nedopovať antibiotikami a inými tabletkami, ak to nie je nutné..
zabíjame prirodzenú imunitu, ktorá nás nechráni, ale naopak začína byť rezistentná voči vírusom a iným baktériám...
Súhlasí Skellington
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:05,  Stúpa vám na otlak....troli nevídan?*03 Ale kľudne sa navzájom pofukavajte......a môžte...
dnes, 00:05,  Tak este je tu ten hokejis, ten ho bude krmit stale, ale cim menej ludi tychto trollov krmi, tym...
dnes, 00:03,  Dobrú noc ti želám. *04
dnes, 00:02,  Je to tak, netreba ho kŕmiť a on prestane spammovať, či ?
dnes, 00:00,  Kacir pravdu si mal, ze toho obertrolla Osvieteneho treba ignorovat, nezozieraj sa s nim, je to...
včera, 23:58,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/39468298_10212100745943286_8184530000410574848_n.jp...
včera, 23:44,  www.youtube.com/watch?v=xUBRjua1XJI
včera, 23:44,  www.youtube.com/watch?v=xUBRjua1XJI
včera, 23:43,  www.youtube.com/watch?v=xUBRjua1XJI
včera, 23:39,  https://magazin1.sk/velky-prejav-talianskej-politicky-ked-vam-vadi-kriz-chodte-do-islamskych-kraj...
včera, 23:39,  kup jej nove teplaky
včera, 23:33,  Ne veď hovorím, piča zo západu, odjebok, potrat američanov.
včera, 23:32,  No veď vypadá ako mulica ale s rodakom to nemala lahke . Mohla menej chlastať ale zase menej...
včera, 23:32,  Ako keby som teba videl, svaly, pupok a mozog kolibríka.
včera, 23:31,  už to vieme...
včera, 23:31,  Rekapitulácia...
včera, 23:31,  Moja mamka je kočka na rozdiel od tvojej zavráskavenej piče udavačskej.
včera, 23:30,  Všetky jeho odkazy z fakebúúku !!!!!!!!
včera, 23:29,  A máme víťaza...
včera, 23:20,  Stará Gondová v akcii s rodákom
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Veriť sebe samému je prvým krokom k úspechu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(56 652 bytes in 0,412 seconds)