Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

úryvok "Zatmenie mysle"

45
reakcií
1205
prečítaní
Tému 20. júla 2013, 16:49 založil LindaChopin.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
22. 05. 2013
146
27. 06. 2013
77
17. 05. 2013
31
22. 07. 2013
26
03. 08. 2011
14
06. 03. 2013
29
 
 


1.
označiť príspevok

LindaChopin žena
   20. 7. 2013, 16:49 avatar
Túžba nemôže mať rozumové, ani srdcové opodstatnenie. Lebo čo sa nedá odôvodniť rozumom, alebo srdcom, tak nás bude ťažiť večne. Túžba nie je láska, pretože zamedzuje obzor láske.
Každý hovorí o láske, všade sa hovorí o láske, ale väčšinou sú to omáčky. Dávno známe veci typu neviem prestať ne Teba myslieť a podobne. Nič „dospelé“.
Bolo mi však jasné, že tomu, kto lásku nezažil, ten, kto nemiloval nikdy, tak ozajstne, nezištne, pripadala reč lásky cudzou. Hollywood chce, aby si všetci mysleli, že vedia, čo je to láska. Ale nie je to extáza, ktorú vidíte v rôznych scénach. Pravá láska je citová, duševná.
Ochorieť z lásky je však najhoršia duševná choroba na svete. Prejavuje sa posadnutosťou, slabosťou pre istú konkrétnu osobu, duševnou neprítomnosťou, skresleným vnímaním pravdy a reality, dúfaním, že srdce nebude zranené. Je to ošiaľ, ktorý opantá celú vašu bytosť, zatemní vám mozog, nedostatky sa zdajú byť prednosťami a ostatné normálne. Skutočne je to choroba, ale nikto na ňu zatiaľ liek nevymyslel..
-fakt škoda, že si „obsadený“
-:-))) tak toto beriem ako kompliment ...takže, keď sa rozvediem, ,môžem zaklopať na dvere? :-) ))
-keby si bol rozvedený, alebo nejaký iný stav, tak by si mohol :-) ),ale Ty sa nerozvedieš!!..
-nooo Linda, ešte sme neboli v posteli, nemôžem posúdiť či by som klopal, ak som Ťa neskúsil :-) )) a kto vie, či sa -nerozvediem :-) )))
-to je fakt, nemôžeš posúdiť. Ďakujem si milý a cením si Tvoju úprimnosť, nadovšetko. Píšem, ako z Biblie
-úprimný, neznamená vždy milý a nerúhaj sa zas
-Nerúham sa. A ja Ti doprajem, takú nejakú inú, lepšiu, milenku, ozajstnú
-nie ... neviem, či by bola lepšia od teba :-) )))
-:-))máš pravdu, už som Ti písala, že poznám svoju cenu, čiže nemusíš vynakladať viac úsilia na ďalšie dlhé hľadania. Uvažuj, kde by si našiel sebestačnú, múdru, veselú, nekonfliktnú, ktorá má na všetko svoj názor..
- Linda, nekonfliktnúúú???:-))) čo si sa zmenila? A kde sú vlastnosti ako pekná, sexi, vzrušujúca ...
-Áno – pekná, sexi, vzrušujúca a nie som konfliktná, len občas hysterická a Ty si tolerantný?
-nie som, ale na Teba mám slabosť
-lebo viem recitovať?...aj ja mám na Teba a nie je to kvôli tomu, že vieš, čo je LM
-to vie veľa mužov, že LM nie je Liptovský Mikuláš, ale Liga Majstrov?)
-kde si?
-ešte v práci, ale idem niekam von :-) .Ideš?
-myslíš naozaj von?
- áno, dnes by som Ťa tu bral všetkými desiatimi. Aj s kvalitnou whiskey aj s vôňou zeleného čaju ... so všetkým ... dnes sa mi tu hodíš:-)je to reálne?
-myslím, že by si sklamaný neostal. Môžem hocičo?:-)
-môžeš, smelo do toho?
-fajn, takže nechcem, aby si ma bral ako niekoho, koho poznáš :-)...povedzme, že mi zavoláš a si ma "objednáš"..
-ďalej...
- dobre, chceš blondínu s fajn zadkom a dobrým hlasom...vezmem si len nohavičky, podprsenku, podväzky a opätky...a všetko zahalím kabátom, ktorý si nevyzlečiem hneď, ako ma pustíš k sebe...Nechám si ho chvíľu na sebe a porozprávame sa, hm?...ale predtým na ex stiahneš pol fľaše vodky ty a aj ja...bez slova
-pol fľaše na ex?:-))..tak dobre? a čo ďalej?:-).vzrušuješ ma, pokračuj...
- sedíš na stoličke a ja sa postavím, prejdem za stoličku na ktorej sedíš a vyzlečiem si kabát.. nakloním sa k tebe a poviem ti svoje meno...potom si vsuniem prst do Tvojej pusy, priamo a Ty mi ho obídeš jazykom.
- Príď ku mne :-)
- prejdem k Tebe...môžeš sa ma dotknúť...dám si stehná od seba...hm?...ukáž ruku...vezmem si Tvoj ukazovák medzi svoje pery a šikovne si ho vsuniem do pusy a teraz sa ma dotkni. Mám mokré nohavičky.
-a ja som tvrdý, ako kameň
- stiahni si ma za vlasy k sebe a pobozkaj ma...zošmyknem sa na Teba, ale nie si vo mne...len Ťa cítim a pohnem zadkom..
- chcem sa dívať, ako si to robíš
- sadnem si pred teba na stôl a nechám na sebe nohavičky, ako si chcel...dívam sa Ti do očí...vsuniem si ruku do nohavičiek...strácam zrak, ale ešte Ťa vnímam... nohy mám úplne roztiahnuté a zakláňam sa tak, ako sa len dá...vnímam Ťa...ale začínam sa strácať...
Bola som nervózna. Odkedy Peťo zomrel som nemala žiadne ozajstné rande. Dokonca pri nanášaní makeupu som sa s ním o ňom v duchu bavila. Stále mi tvrdil, že duša ženy sa zobrazuje v jej očiach. Je napísaná v jej pohľade. Nedá sa opísať, nemá meno, ale je to stretnutie s jej ženskosťou. Esencia plná silných zmyslov a pocitových zážitkov, ktorá otvára dvere k celej ženskej podstate.
V zrkadle, vo svojich očiach som videla šťastie. Bola som šťastná. Vždy ma fascinovalo, ako je možné, že takýto „materiálny" orgán dokáže odzrkadliť povahu alebo emócie, sprostredkovať výmenu niečoho takého jemnohmotného, ako je sympatia, spolucítenie, spriaznenosť.
„Poď.“ Vstal od stola a počkal, aby som vstala aj ja a šla za ním.
„Lukáš..“ chcela som namietať, ale nedovolil, aby som čokoľvek povedala.
„Kašli na všetko Linda. Potrebuješ jedine to, aby som Ťa pretiahol“.
Až s odstupom času, keď som nad tým vlastne premýšľala som zistila, že stihol vybaviť všetko. Aj izbu. Ako keby mal všetko naplánované. Alebo možno chodieval na takéto stretnutia často a nemusel nič plánovať.
„Poď sem Linda.“
Stál opretý o zárubňu a díval sa na mňa. Ruky mal vsunuté vo vreckách nohavíc a drzo si ma premeriaval. Vytiahla som nohy z topánok a bosá, úplne pomaly a neisto som sa presunula k nemu. Moja tvár bola tak blízko jeho, že bolo počuť aj to, ako prehĺta. Počula a cítila som, ako dýcha a on tiež musel cítiť to, že z pokožky mi priam šľahá túžba potom, aby sa ma dotkol. Vsunul si ruku pod moje vlasy, na šiju a pritiahol si ma k sebe úplne. Netušil, že sa dotkol úplne najcitlivejšieho miesta na mojom tele. Mykla som hlavou do strany a privrela viečka, ale nie celkom. Tak, aby som ho ešte vnímala. Boli pootvorené a pery mal úplne blízko mojich.
„Chceš to?“ Keď som mu odpovedala, môj hlas mi pripadal úplne cudzí, zmenený.
„Chcem. Veľmi. Urob mi to.“ Kolená sa mi roztriasli a strácala som pôdu pod nohami, alebo som si to len myslela.
Ruka sa mu šmýkala po mojej šiji. Roztvoril si dlaň a vložil do nej moje vlasy. Zatiahol. Prudko. Hlavu som mala v záklone a perami mi prechádzal po krku. Od brady až po uško a silno ma držal za vlasy, až to bolelo, len aby som sa nevyšmykla. Perami sa dostal až k môjmu pravému ušku a vsunul si doň trochu jazyk.
„Strašne ma vzrušuješ Linda. Som totálne tvrdý. Vysekám Ťa tak, že sa z toho zblázniš. Privádza ma do šialenstva Tvoja oddanosť a žiadostivosť. A konečne Ťa počujem naozaj.“
„Prečo? naozaj?“ nechápala som význam slova naozaj.
Na každom centimetri môjho tela som mala zimomriavky, pery sa mi chveli a strácala som sa.
„Pretože Tvoj hlas je presne taký, aká si Ty. Je dievčenský, je rajcovný, lebo je v ňom to zraniteľné, že ulov si ma a zmocni sa ma. Budem sa brániť, ale neodolám.
Oprel ma o stenu a vsunul si koleno medzi moje stehná. Pritlačil ním priamo na môj rozkrok . Vlasy som mala stočené do uzla a boli v jeho pevnej dlani. Nemohla som sa ani pohnúť a ako náhle vnímal, že sa chcem, vyšmyknúť, zatiahol a nútil ma ostať tam, kde ma chcel mať.
Vášeň, hon za orgazmom sa vo mne stupňovala, ale priamo úmerne so strachom, prekvapením z vlastnej túžby. Mala som pocit, že nevydržím ani sekundu dlhšie a úplne som sa mu oddala. Jeho pery boli všade, jazykom nachádzal môj a keď som cítila, že to už naozaj nevydržím, schmatla som ho za zápästie ruky.
„Pusti ma Lukáš.“
Kašlal na to, čo som mu povedala.
„Budeš prosiť, aby som prestal.“
Vsúval si jazyk hlboko do mojej pusy a mne sa tiež podarilo nájsť pracku opasku na nohaviciach, ktoré mal na sebe. Trasúcimi rukami, nešikovne som ich rozopínala. Boli na prasknutie, išlo to ťažko, ale podarilo sa mi to. Druhou rukou sa šmýkal po mojom zadku a vytiahol mi šaty na pás. Vsunul si ju do mojich nohavičiek a dlaňou prešiel po mojom zadku.
„Ja už nevydržím“ ozvala som ma
Pustil ma. Oprel sa o zárubňu a díval sa na mňa. Drzo.
„Vyzleč sa Linda.“
A ja ako omráčená zo seba sťahovala šaty a ostala stáť len v spodnom prádle. Keď som spravila krok, že sa k nemu vrátim, nedovolil.


46.
označiť príspevok

Malá Zoe žena
   20. 7. 2013, 22:28 avatar
"túžba nie je láska" ..a prečo nemôže byť túžba súčasťou aj tej pravej lásky? ...erotika ku láske patrí, je to prirodzené vyústenie duševného splynutia dvoch ľudí ...ak mi je niekto duševne blízky, túžim po ňom zvyčajne aj fyzicky, nie? :-) ...alebo ja už neviem, ten seriál, čo som ti o nom písala ma asi už úplne domotal, vraciam sa ku starým dobrým hororom a drámam .-))


2.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 18:52 avatar
vzdy to skonci v tom najlepsom


14.
označiť príspevok

LindaChopin žena
   20. 7. 2013, 19:20 avatar
NEskončí to v tom najlepšom:-))..má to pokračovanie...ako všetko
Súhlasí Malá Zoe


15.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 19:22 avatar
oki... pa... idem lebo cigy dosli...


16.
označiť príspevok

LindaChopin žena
   20. 7. 2013, 19:23 avatar
:-))jasne...cigi sú nezdravé..sex je zdravý:-))
Súhlasí Malá Zoe


20.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 19:49 avatar
a musel som si dat este 2 cokoladove tycinky a jeden hotdog lebo dnes sa domaca stazovala ze som schudol na zadku... ze smiesne vyzeram )) ta to kde sme.... ))


26.
označiť príspevok

LindaChopin žena
   20. 7. 2013, 19:55 avatar
čokoládu môžem na kilá, inak prežijem bez všetkého.-)))...


27.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 19:56 avatar
joj tak ja si pochutim i na segedine, haluskach ci inych slastiach zivota


30.
označiť príspevok

LindaChopin žena
   20. 7. 2013, 20:01 avatar
ja tiež pijem pivo:-)))


31.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 20:02 avatar
a ja som si zas minule pochutil na ribezlovom vinku z devina... jaj este teraz sa mi slinky zbiehaju


32.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 20:08 avatar
musim tam niekedy zas skocit... sice stalo 7 korun ale fajne bolo... sladucke... chutnucke... mnaM....


33.
označiť príspevok

LindaChopin žena
   20. 7. 2013, 20:15 avatar
ja víno nepijem:-))..žiadne...asi nie som coollová:-)))


34.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 20:16 avatar
ja ho tiez nepijem... toto som povodne ani nechcel kupit... ale bolo mi luto tych stankarov... reku ze im aspon prispejem... a nakoniec sa z toho vyklula celkom dobra pochutka


35.
označiť príspevok

LindaChopin žena
   20. 7. 2013, 20:19 avatar
:-))hm...si empatický


36.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 20:20 avatar
tomu never zdanie klame


3.
označiť príspevok

Blanka žena
   20. 7. 2013, 19:00 avatar
1, nestačí napísať "dal mi veľkú peknú pusu ? je nutné detailne popisovať zasúvanie, vsúvanie a vysúvanie jazyka, hore-dolu, dolu-hore.
Takéto čosi obdobné, o niečo viac erotické raz kolovalo po škole a jeden chalaň to dával každej babe čítať, a potom sa jej pýtal či je z toho vzrušená.  

Takže môj verdikt je, pripomína mi to "recept"na nažhavenie impotentov a frigidných.   asi ako "už stačilo, vyberte si ruku z nohavíc. 


4.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 19:03 avatar
podla mna to ma zmysel... i pre cloveka co nieco take nikdy nerobil... mnoho ludi sa chodi i na fora vyplakavat ze nieco take nikdy nerobili a obavaju sa ako to dopadne... keby si precitali taketo navody, hned by vedeli co a ako... i filmy by pomohli... kludne by sme sa to mohli ucit i v skole... nie tie nepotrebne blbosti...


5.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 19:08 avatar
priklad ... na jaku rit mi je vediet kedy niekto preplaval atlantik o objavil ameriku, ked netusim ako vecer zasuniem jazyk priatelke do pusy?


7.
označiť príspevok

Blanka žena
   20. 7. 2013, 19:10 avatar
5,    normálne jej budeš rozprávať ako si preplával Atlantik, ona bude počúvať s otvorenými ústami a vtedy šup, už je tam ten jazyk. 


9.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 19:11 avatar
jasne a ona sa zlakne, skusne a ja mam po jazyku


6.
označiť príspevok

Blanka žena
   20. 7. 2013, 19:08 avatar
4, bože môj, veď svoj intímny život sa nedá praktizovať podľa nejakého scenára, návodu, si predstav že by ti to odrazu tak nevyšlo ako by si si myslel že ano 


8.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 19:11 avatar
citala si niekedy tantru?


10.
označiť príspevok

Blanka žena
   20. 7. 2013, 19:13 avatar
8, poviem ti len toľko, na sex sú vždy dvaja, aj na tantru.


11.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 19:14 avatar
a ja ti poviem len tolko ze uceny z neba nik nespadol... a keby ze ano... tak by urcite nebolo tolko nevery a rozvodov...


12.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 19:16 avatar
a poviem to este inac... aky konkretny vyznam pre moj zivot ma to ze mi v pamati oxiduje rok 1492? najem sa z toho? keby som sa v skole naucil umeniu milovania, mohol som byt teraz aspon gigolo...


13.
označiť príspevok

LindaChopin žena
   20. 7. 2013, 19:17 avatar
Blanka ak by som napísala "dal mi peknu velku pusu" rozoberala by si to?:-))..


17.
označiť príspevok

Blanka žena
   20. 7. 2013, 19:29 avatar
13, dalo by sa , záleží od fantázie, aj tvorivá predstavivosť ak funguje, nieto problému v pokračovaní napríklad s romantickým zafarbením. 


18.
označiť príspevok

LindaChopin žena
   20. 7. 2013, 19:43 avatar
myslíš v zmysle.."dal mi peknú veľkú pusu, chytil ma za ruku a dívali sme sa na mesiac...?"...pekná veľká pusa patrí na líce...pery sú stvorené pre jazyk a dych...ak funguje fantázia...:-)


19.
označiť príspevok

Blanka žena
   20. 7. 2013, 19:48 avatar
18, vôbec nie, viem ako by som pútavo pokračovala aj bez sexuálneho podtónu, ale to tu nepoviem; nepozeráš romantické filmy ?
ty si vo svojom článku zameraná viac na erotický obsah, vzťah založený na sexe, môj by bol viac zameraný na lásku a o láske bez sexu.


21.
označiť príspevok

Blanka žena
   20. 7. 2013, 19:49 avatar
19, pardon..malo byť " môj by bol viac zameraný na lásku a o láske bez zamerania na sex.


22.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 19:51 avatar
cize by si pisala rozpravky... ? tak to mam chapat?


23.
označiť príspevok

Blanka žena
   20. 7. 2013, 19:53 avatar
22, nedobre pochopil, prečo by som mala písať rozprávky ? ešte existuje aj čistá láska, myslíš že nie ?


25.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 19:54 avatar
v rozpravkach existuju aj sedemhlavi draci bububu


24.
označiť príspevok

LindaChopin žena
   20. 7. 2013, 19:54 avatar
láska bez sexu je ako chlieb upečený bez múky...láska je citová,duševná,ale aby si z nej tlela,musí tam byť posadnutosť aj zo sexu a taká, že ak by to natáčala kamera s rozsahom od -20 do 600.°C.tak by sa zničila


28.
označiť príspevok

Blanka žena
   20. 7. 2013, 19:56 avatar
LindaChopin, nespájaj láskyvášeň s posadnutosťou, v tom je neporovnateľný rozdiel.


29.
označiť príspevok

LindaChopin žena
   20. 7. 2013, 20:01 avatar
nie je žiadny rozdiel...je to ako aktívny Záhir...Posadnutosť, kvôli ktorej som nesmierne šťastná a kvôli ktorej občas neskutočne trpím...láska je čistá,ak dovolíš niekomu nazriet do svojej duše a dovolíš mu spoznat aj najskrytejší bod svojho bytia...aj pocas sexu


37.
označiť príspevok

RighteousFred
   20. 7. 2013, 20:40 avatar
O com je tema??


38.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 20:40 avatar
ja by som najradsej hovoril o mojej vasni k segedinu


39.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 20:41 avatar
ked ho niekde vidim tak sa mi zatmi mysel a vobec mi nevadi ze som ho mal i vcera


40.
označiť príspevok

RighteousFred
   20. 7. 2013, 20:42 avatar
Mam ti pre to vytvorit temu? Dobry segedinsky je famozne jedlo o tom pokoj.


43.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 7. 2013, 20:45 avatar
nemusis uz som zacal v tejto


45.
označiť príspevok

RighteousFred
   20. 7. 2013, 20:52 avatar
When i grow i wanna be in segedin band i wanna be a star  
http://www.youtube.com/watch?v=6pvnS8NPFE4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


41.
označiť príspevok

RighteousFred
   20. 7. 2013, 20:42 avatar
Vymazat..


42.
označiť príspevok

Alice in Wonderland žena
   20. 7. 2013, 20:44 avatar
ten Peter nemusel zomriet, mala si ho este chvilu nechat v hre,povedzme ze by sa zapisal do seminara,aby mohol ist neskor ako misionar do Novej Guiney(s misionarom ako polohou to nema nic spolocne) :o)


44.
označiť príspevok

okoloiduca žena
   20. 7. 2013, 20:50 avatar
nuda, ale nestracaj nadej mozno raz napises aj nieco zaujimave ;-)
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:33,  http://diskusie.slovakforum.net/t381-topic
dnes, 03:12,  prosím vás, nejebte tomíqa *21 youtube.com/watch?v=cTuh7Sv0HPU
dnes, 02:32,  komunistickí demokrati *13*13*13
dnes, 02:15,  V roku 1989 dohnil zločinecký režim , I ja som bol ten čo stal na tribune i ja som bol ten...
dnes, 02:12,  Gabo predvolebnu si dal
dnes, 02:11,  Ked to tak necitiš nechoď
dnes, 02:08,  Zavládlo ticho . Nie že by sa niekto nevedel vyjadriť ale ego ano ego mu to nedovoluje
dnes, 01:30,  Ahoj Anina. Krasne si to napisala, ze ako dieta sme nasli Boha tak lahko, lebo nase srdce bolo...
dnes, 01:23,  Tublatanka - Loď do neznáma
dnes, 00:56,  Gabko takto https://www.youtube.com/watch?v=KKN0BcGCi8I Děkuji Karel Kryl Stvořil Bůh,...
dnes, 00:41,  lieky
dnes, 00:39,  pozitívne, lebo ľudstvo je krehké ako bábiky
dnes, 00:35,  Anna K - Večírek za koncem - Live at Božkov Fest 2011, Kojetín
dnes, 00:32,  When I Look At You, Miley Cyrus Music Video - THE LAST SONG - Available on DVD & Blu-ray
dnes, 00:30,  milujte svojich nepriateľov a ochraňujte svojich blížnych
dnes, 00:25,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:24,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:22,  dobrú noc všetkým
dnes, 00:21,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:05,  50. ved si o tom zaloz topic :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
V jednoduchosti je krása.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(155 990 bytes in 1,487 seconds)