Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Upozornenie! Táto téma je monitorovaná

13
reakcií
769
prečítaní
Tému 4. októbra 2012, 13:36 založil Boris_I..

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
29. 07. 2012
15
20. 10. 2009
31
07. 01. 2012
101
20. 07. 2010
8
 
 


1.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   4. 10. 2012, 13:36 avatar
"iDNES.cz se na situaci v rafineriích zeptal několika odborníků z petrochemické branže, většina z nich si však nepřála zveřejnit své jméno. Shodují se v tom, že pokud chce Česko mluvit o energetické koncepci, musí mít páky na to ji uskutečňovat. O ty však privatizací většinových podílů v rafineriích, stejně jako v plynárenství, přišlo." Škoda, že sa iDNES nezeptal několika odborníků, prečo hovoria o reálnom stave v energetike anonymne.
Celý text o tom, že predať Unipetrol Poliakom bola chyba. Na Slovensku je takáto téma tabu.
Tabuizované témy pochopiteľne otvárajú len extrémisti. No a kto už by chcel byť extrémistom, všakáno
ekonomika.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Sociálne samovraždy – krutá realita v mene ponovembrových fašistických politikov

Zastávam názor, že tak ako je popieranie holokaustu trestným činom, tak by trestným činom na Slovensku malo byť aj popieranie sociálnych samovrážd, ako aj ich utajovanie zo strany politikov, ekonomických analytikov, ostatných verejných činiteľov a médií. Do Trestného zákona by mal pribudnúť nový paragraf pod názvom „samovraždy cez ekonomiku“, ktorého nepremlčateľnosť, z titulu ako zločinu proti ľudskosti, by bola uzákonená a ktorého úvodný text by bol nasledovný: „Kto pripraví a schváli také ekonomické zákony, ktoré budú potláčať práva občanov nielen na dôstojný život, ale aj život samotný, ktoré doženú občanov k sociálnym samovraždám, bude považovaný za vraha. Pokiaľ takéto zákony doženú k sociálnym samovraždám viac ako dvadsať občanov, bude považovaný za vedomého masového vraha .....“

Masoví vrahovia z vysokej politiky a ich spolupáchatelia

Povedzme si úplne otvorene, že sociálne samovraždy sa na Slovensku stali jednou absolútne utajenou témou. Ale aj úplne normálnym a bežným javom, ktorý sa stal súčasťou tzv. ekonomických reforiem. Skoro takým, akým boli koncentračné tábory počas druhej svetovej vojny na likvidáciu bezbranných a nevinných ľudí, aj keď experimenty a časové obdobia boli odlišné. Pri týchto novodobých ponovembrových fašistických zločinoch proti ľudskosti si porozumeli pravica s ľavicou, maďarskí politici s národniarmi a Maticou slovenskou, v skutočnosti povedané s tzv. národniarmi, nezávislí so stredovými, pravicové, ľavicové, štátne či súkromné médiá, ba dokonca mlčí, čo je najhroznejšie, aj katolícka cirkev. Mlčí a nekoná MV SR a GP SR, mlčí Ústavný súd SR, tretí sektor, všetky občianske združenia a humanitné spolky, tento druh fašizmu neprekáža dokonca ani slovenským Židom, ktorí sa tvária ako bojovníci proti fašizmu. Mlčanie, zbabelosť a slúženie zlu ich spojilo do jednej veľkej fašistickej rodiny! Mlčaním podporili fašistických tyranov a vrahov z vysokej politiky! Stali sa ich spolupáchateľmi! Mlčanie a spolupáchateľstvo ich povýšilo na úroveň vrahov!

Je mimoriadne zaujímavé sledovať súčasnú taktiku špičkových politikov z SDKÚ, SMK a KDH, ako aj im slúžiacich ekonomicko-analytických lokajov, ktorú používajú voči koaličnej a vládnucej strane Smer-Sociálna demokracia. Hlavne vtedy, keď nejakú tú odrobinku dajú trebárs dôchodcom, alebo najslabším sociálnym vrstvám. Ako tie krvilačné šelmy začnú kričať: „odkiaľ chcete na to zobrať“? Varovné prsty začínajú dvíhať zlodejské bankárske lichvy, spolupodieľajúce sa na sociálnych samovraždách, zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu. Vraj sa jedná o prejedanie.

Škoda len, že varovné prsty nedvíhali vtedy, keď najskôr po hochštaplerskej kupónovej privatizácii, po ktorej od roku 1993 už v mene zvrchovaného najzločineckejšieho a najzlodejskejšieho protislovenského odpadu z HZDS a SNS sa rozkrádal v tzv. privatizácii majetok nás všetkých, hlavne v prospech vyvolených a privilegovaných, kde v rámci týchto rabovačiek pamätali aj na organizovaný zločin. Keď ich v týchto ekonomických zbojstvách po víťazných voľbách v roku 1998 vymenili dzurindovci, miklošovci, kaníkovci, zajacovia, beblaví a im podobné zbojnícko-drancovacie hordy, k zdvihnutým prstom malo pribudnúť aj primerané bučanie a ručanie, ako aj s tým súvisiace otázky, či nebudú tie rozkradnuté miliardy raz Slovensku chýbať?

Miesto toho bolo Slovensko pasované za reformného tigra východnej a strednej Európy. Stali sme sa investorským rajom. Zločinca, zlodeja a štátneho teroristu Vladimíra Mečiara vymenil na osem rokov americký a západoeurópsky zadkolezec Mikuláš Dzurinda. Čím viac nenávidel slovenský národ, s tým väčšou poníženosťou slúžil západným bankám a investorom. Rozdávanie cudzincom považoval za významné reformné kroky, keď mal dať tým najchudobnejším a najbezbrannejším, tak to považoval za prejedanie na úkor štátneho rozpočtu. Veď výrok Larsa Christensena z banky Danske Bank pre agentúru Reuters z 18. 4. 2006, citujem: „Pod vedením Dzurindu sa Slovensko stalo úžasným príbehom o ceste k bohatstvu“, jednoznačne svedčí o tom, aká ponížená a vlastizradná trasorítka v službách cudzích záujmov bola osem rokov predsedom slovenskej vlády. Škoda len, že tento bankár nejako pozabudol povedať, že jeho banka bohatla na úkor chudoby a ožobračovania väčšiny slovenských občanov. Samozrejme, v spolupráci a v spolupáchateľstve so slovenskými politikmi. No nielen jeho banka, ale aj ostatné banky a zahraniční investori, títo novodobí a stále nenažratí kolonizátori, cez ekonomický fašizmus drancujúci a ožobračujúci Slovensko, kde vlastní občania sa dostávajú do pozícií ich otrokov.

Opätovne si tu pripomeňme, akým rafinovaným podvodom sa politickí nominanti z SDKÚ, SMK a KDH v parlamentných voľbách roku 2002 dostali k moci. Vo svojich volebných programoch a predvolebných sľuboch mali množstvo sociálnych zákonov a opatrení, ktoré mali pomôcť tým najchudobnejším a najbezbrannejším. Ľudia im uverili a dali im svoje hlasy. Keď sa potom znovu dostali k moci, okamžite tieto sociálne zákony v skrátenom legislatívnom konaní zrušili. Správali sa tak, ako by už neboli ani ľuďmi, ktorých porodili ženy-matky, ale ako by to boli tie najzavrhnutiahodnejšie monštrá splodené samotným Antikristom. Na likvidáciu bezbranných už nepotrebujú koncentračné tábory. Tak ako fašizmu a nacizmu prekážali starí a nevládni ľudia, ako aj telesne a zdravotne postihnutí, aj dnes sú tieto skupiny ľudí presne v podobnej situácii. Miesto vraždenia v koncentračných táboroch ich likvidujú cez ekonomiku a sociálne samovraždy, kde svoje obete doháňajú k tomu, aby si v zúfalstve, keď nie sú už schopní vyriešiť svoju situáciu, dobrovoľne siahli na život. Brutálny fašizmus vymenili za sofistikovaný fašizmus. Jeho predvojom sú Svetová banka a Medzinárodný menový fond. V snahe čo najviac ponížiť ťažko zdravotne postihnutých, sociálne odkázaných a im podobných vrstiev a skupín, tak cez zákony politici SDKÚ, KDH, SMK a ANO presadili, že keď ťažko zdravotne postihnutému, ktorý potrebuje celodennú opateru, sa zvýši dôchodok, o tú istú sumu znížia jeho opatrovateľovi príspevok!

No nielen to. Takýto opatrovatelia boli zákonom určení ako dobrovoľne nezamestnaní!!! To znamená, že z toho mála si museli napr. platiť aj odvody do sociálnej poisťovne. Mnohí sa dostali až do takej situácie, že keď sa im opatrovateľské každoročne znižovalo, no zároveň s valorizáciou sa im zvýšili odvody, tak im prakticky neostávalo už nič, žiadny príjem. Sú jedinou skupinou, ktorej sa každoročne po valorizácii znižujú príjmy. Živoria z dôchodku ťažko zdravotne postihnutého. Tento fašisticko-tyranský a likvidačný zákon platí doteraz. Zaviedli ho pravicoví politici, v platnosti ho nechali aj terajší, údajne sociálni, koaliční politici. Dovolím si tvrdiť, že v počte obetí sociálnych samovrážd od roku 1993 títo ponovembroví fašistickí politickí vrahovia už predstihli aj samotné, za vojnového Slovenského štátu existujúce, Pohotovostné oddiely Hlinkovej gardy pod vedením Otomara Kubalu. No nielen v počte obetí, ale aj cynizme. Uvediem nasledovný príklad zo svojich vlastných skúsenosti, ktoré zažívam nielen ja, ale aj ďalšie tisíce opatrovateľov.

Tieto neľudské antisociálne zákony dohnali moju ťažko zdravotne postihnutú matku v roku 2005 do takých psychických stresov, že jej prestalo chutiť jesť, neustále plakala že mi je na obtiaž, častokrát vyslovovala prianie zomrieť. Tak som napísal Národnej rade SR otvorený list, kde som im mimo iného pripomenul, že túto republiku o stovky miliárd neokradli ani ťažko zdravotne postihnutí, ani ich opatrovatelia. Pripomenul som im, že túto republiku vedome rozkradli, alebo nechali vedome rozkradnúť, tí skutoční zločinci a zlodeji z ponovembrových vlád a parlamentov, ktorí následky za svoje vlastné zločiny a zlodejstvá preniesli na plecia nevinných a bezbranných. V odpovedi mi bolo doporučené, aby sme sa obrátili na charitu. Ani jednou vetou sa nezmienili o tých skutočných vinníkoch – zločineckých a zlodejských politikoch z ponovembrových vlád a parlamentov. Ani ma to neprekvapilo.

Ako sa fašisti snažia likvidovať nefašistov

Keďže Generálna prokuratúra SR, Ministerstvo vnútra SR, Ministerstvo spravodlivosti SR, Ústavný súd SR a Najvyšší súd SR dlhodobým mlčaním a zbabelosťou dali tomuto druhu ponovembrového fašizmu zelenú, no v snahe vykonať ešte nejakú nadprácu navyše, cez tzv. argumenty, Generálna prokuratúra SR a Najvyšší súd SR rozpustili nefašistickú Slovenskú pospolitosť. Tomuto protizákonnému aktu predchádzali dva návrhy – jeden od protislovenského škodcu a parazita nenávidiaceho Slovensko Jána Slotu, a ten druhý, zo spolku Ľudia proti rasizmu. S trpkým úsmevom a opovrhnutím som taktiež sledoval mediálne bludy ohľadom Slovenskej pospolitosti zo strany podpredsedu vlády pre vedomostnú spoločnosť, európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Dušana Čaploviča. Tento prednovembrový odchovanec komunisticko-fašistickej ideológie, ktorého otec bol paradoxne v 50. rokoch uväznený práve v mene tejto ideológie, nám niekoľkokrát zdôraznil, že Slota nemá s fašizmom a nacionalizmom nič spoločné, čo dokumentoval aj tým, že taktiež podal návrh na rozpustenie Slovenskej pospolitosti.

Ako sa ale ukázalo, Božie mlyny melú pomaly a isto. Čo sa vlastne stalo? Tretieho septembra 2006 poslali predstavitelia rozpustenej Slovenskej pospolitosti otvorený list predsedovi vlády SR Robertovi Ficovi, ktorý v auguste 2006 nazval ich hlavného predstaviteľa M. Kotlebu polobláznom. Otvorene poukázali na negatívny fenomén sociálnych samovrážd a za hlavných vinníkov označili členov ponovembrových vlád a parlamentov. Požiadali o stretnutie, kde chceli nielen o týchto fašistických zločinoch hovoriť, ale aj hľadať riešenia, ako im zabrániť. Veď sa predsa jednalo a jedná o nevinných slovenských občanov. Alebo to nie je pravda, takzvaný Slovák Ján Slota?

Odhalení „nefašistickí“ fašisti

Pokiaľ som si naivne myslel, že tento otvorený list vyvolá v strane Smer-Sociálna demokracia náležitú odozvu, že to rozhýbe nielen ich sociálno-demokratickú česť, myslenie a cítenie, ale aj ich, s obľubou predvádzajúci antifašizmus, bol som hlboko sklamaný. V niekoľkoriadkovej odpovedi z Úradu vlády Slovenskej republiky, Sekcie ľudských práv a menšín, pod ktorou bola podpísaná generálna riaditeľka Jana Kviečinská, nie je ani jednou vetou, dokonca ani jedným slovom, spomenutá problematika sociálnych samovrážd. V odpovedi sa ale môžeme dočítať, že: „Programové vyhlásenie vlády Slovenskej republiky stavia na kontinuitu s predchádzajúcou vládou všade tam, kde je to účelné.“ A ďalej sa zaväzuje k tomu, že „v snahe rozvíjať multietnický a multikultúrny charakter spoločnosti občanov Slovenskej republiky bude permanentne bojovať proti všetkým formám rasovej, etnickej, náboženskej a politickej neznášanlivosti.“

Čo k tomu dodať? Akurát – hanba a hnus, ako aj premenovanie tohto úradu na Úrad vlády SR, Sekcia ľudských práv pre ochranu realizátorov sociálnych samovrážd! Taktiež aj nový názov úradu pre podpredsedu vlády SR Dušana Čaploviča – podpredseda vlády pre vedomostnú spoločnosť pre pochopenie, realizáciu a utajovanie sociálnych samovrážd, európskych záležitostí a rozvoja sociálnych samovrážd v rámci Európy, a ochraňovania ľudských práv pre tých, ktorí doháňajú nevinných Slovákov k sociálnym samovraždám.

Záverom chcem ešte pripomenúť, koľko cynizmu, arogancie, výsmechu a pohŕdania v sebe skrýva aj nová iniciatíva Európskej únie, údajne kampaň za ľudské práva a boj proti rasizmu, ktorá sa začala 1. septembra 2006, kde sa paradoxne zapojilo aj Slovensko, v ktorom sú sociálne samovraždy už štrnásty rok bežným javom. Aby táto fraška bola skutočnou fraškou a pohŕdaním práv občanov zo strany politikov na dôstojný život, ako aj život samotný, tak na tomto projekte sa prednostne zúčastňujú aj mlčiaci zbabelci z občianskeho združenia Ľudia proti rasizmu, ktorí nielen proti takémuto druhu fašizmu neprotestujú, ale zo zákernej a podlej vraždy študenta Daniela Tupého si dokonca vyrobili živnosť, ktorú povýšili nad samotné sociálne samovraždy.

Vladimír Pavlík


2.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   4. 10. 2012, 13:38 avatar
Chudoba sa šíri. Ohrozený je už každý ôsmy Slovák

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí mysoulflies, Mojka


3.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   4. 10. 2012, 13:41 avatar
Pripomeniem, ze v amerike sa od roku 2008 pocet chudnych rapidne zvysil nad hranicu 50 milionov obyvatelov.. cela patina obyvatelstva z coho ako vseobecne vieme vznikaju dalsie spolocneske problemy ako kriminalita, zdravie, vzdelavanie...


11.
označiť príspevok

Mojka žena
   4. 10. 2012, 16:22 avatar
keď je monitorovaná, tak nech žije celý vládny kabinet, parlament na čele s jeho predsedom..z toho príjmu, čo každý ôsmy Slovák..Prezidentovi žiadny mimoriadny dôchodok, ale dôchodok bežného slovenského dôchodcu...!
Súhlasí Boris_I.


12.
označiť príspevok

Petrana žena
   5. 10. 2012, 11:40 avatar
...a každý druhý Róm? Budem úprimná Boris: v rómskej problematike si ma sklamal na celej čiare...ale dobre, odpúšťam ti. Včera v správach bol desivý prípad dvoch bielych bezdomovcov, ktorí žili v záhradkárskej osade aj s kojencom v strašných podmienkach. Myslím, že to boli alkoholici obidvaja a zrejme aj preto skončili na ulici. To bábätko im v tých asociálnych podmienkach zomrelo. Myslím, že na takéto konkrétne prípady by sa naša sociálna vláda mala zamerať a riešiť. Aj na také, aby deti v rómskych osadách nemuseli trieť biedu a hlad. Ja viem, že je to aj na ich rodičoch...ale oni sú už v takom marazme, že to sami nedokážu. Ako boli aj títo biely bezdomovci.


13.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   5. 10. 2012, 15:59 avatar
a nechces sa ma spytat v com vsetkom si sklamala ty mna?  


14.
označiť príspevok

majomajo muž
   5. 10. 2012, 16:03 avatar
Cigáni sú v marazme ? Prečo to nedokážu ? Počul som tých bezdomovcov a chystajú sa proti tomu bojovať, niečo urobiť, u väčšiny cigánov som také niečo nepočul, im je vcelku fajn a sú v pohode, im ten život vyhovuje........


4.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   4. 10. 2012, 13:45 avatar
Výpadok výberu daní v tomto roku, potreba uťahovania opasku diktovaná Bruselom a zhoršujúca sa situácia v eurozóne spôsobili, že v budúcom roku nezostanú vláde peniaze na priority jednotlivých rezortov.

Čítajte viac: spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


5.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   4. 10. 2012, 13:54 avatar
logicky, ked vacsinove obyvatelstvo nema peniaze na nakupovanie, vstup dani je nizsi a teda je este viac kontraproduktivne zatazovat bezneho obcana este vacsimi danami, pretoze nebude schopny nakupovat uz vobec, cim sa prisun dani este viac obmedzi. Zvysovanie dani je v plnom rozpore pozadovaneho efektu, teda nastartovania ekonomiky, co opat tvrdi premnoho ekonomov, ale EU to "vie lepsie", tak ako to "vie lepsie" aj USA a obyvatelstva sa z roka na rok prepadavaju do vacsaj nudze a skepsy. Kedy zacne byt narodom jasne, ze niesu v normalnom politickoekonomickom spolocenstve, ale su ovladani sukromnymi subjektami destruujucimi ucelovo cele ekonomiky len za cielom vlastneho zisku a nadobudania neobmedzenej moci? Kedy si uvedomia, ze su sucastou fasistickej masinerie kapitalu? A kapital predstavuje bohatu skupinu o objeme cca 0,0001 percenta ludskej populacie??? V tejto skupine sa nachadzaju prvotne priciny ekonomickych a teda aj spolocenskych problemov, kedze kazda spolocnost je zavisla od zdrojov tejto planety a tie zdroje niekto konkretny kontroluje a niesu to staty, ale sukromne sektory. Kto ovlada zdroje nutne pre zivot, ten ovlada zivot samotny.
Súhlasí mysoulflies


6.
označiť príspevok

havran
   4. 10. 2012, 14:06 avatar
Boris_I. Popísal si tu toho veľa , fakt je taký , že fenomén kapitálu sa globalizuje a líši sa už len názvom zoskupení. Aké by mali byť podľa teba praktické vývojové stupne spoločnosti. Aká by mala byť transformácia spoločnosti? Zatiaľ všetko čo ľudia na Zemi skúšali bolo neživotaschopné a odumrelo. Kde sú tie semienka novej spoločnosti a ako by mala vyzerať?
Súhlasí Boris_I.


7.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   4. 10. 2012, 14:25 avatar
havran, ale budem sa len opaakovat. Ja vidim problem v hierarchii. Nasa spolocnost dosiahla stadia, kedy je vodcovstvo skor kontraproduktivne, skor za ucelom sebectva.. preto by mala spolocnost zacat preferovat spolocne myslenie, spolocne rozhodovanie, spolocnu analyzu a spolocne riesenie. Je nas vela a je nelogicke az absurdne, aby par jedincov dokazalo chapat vsetky problemy tak masivnej spolocnosti/spolocenskeho systemu. Beriem za priklad Lybiu, alebo Svajciarsko, kde sa system prisposobuje obyvatelstvu a nie obyvatelstvo systemu-teda jeho vladcom.
Taktiez vieme, ze moc cloveka korumpuje, dokazali sme si to uz nespocetne krat, ako udalostami, tak experimentami. cize clovek zrejme nieje dizajnovany k tomu, aby ovladal masu. Clovek je skor dizajnovany na zivot v rovnocennej komunite a myslim si, ze tento sposob zivota ho aj sprevadzal vacsinu casu jeho vyvoja.. az posledne tisicrocia to niekto posral tym vseobecne znamym "toto je moje!". Myslim si ze prirodzene autority vychadzaju na povrch prirodzenym sposobom, to su ludia s vlastnostami viest dane skupiny, nie ovladat! su prirodzene natolko charakterni, ze tuto formu sami odmietaju. Opat zrejme aj z mnohych psychologickych studii. Naopak v nasej spolocnosti sa autority buduju umelo na zaklade peniazu, ci majetku, dosiahnutej politickej moci, co su vsetko klamlive ukazovatele, dosahovane prostriedkami, nie samotnymi schopnostami, ci skutkami dotycnych.
Kroky k prevzatiu zodpovednosti a vobec moci nad svojim vlastnym zivotom pokladam za klucove.. Pokial budu spolocnost ovladat jedinci, ci uz sposobom politickym, alebo ekonomickym, ale nezabudajme aj na nabozenstva, tak nemozu ocakavat lepsiu situaciu, pretoze vsetky tie formy moci predstavuju vyhradne osobne zaujmy zisku a nie blaho pre spolocnost. Az spolocnost sama moze mat zaujem o blaho spolocnosti.. jedinec ma zvacsa prirodzene zaujem len o svoje osobne blaho. Ale to chce zasadnu zmenu myslenia a hlavne prebrania zodpovednosti, zaujmu o to, co sa deje a zapajania sa.. ako napr. na islande. Ak by podobna zalezitost bola uskutocnena globalne, tak by clovek urobil milovy krok vo svojom vlastnom vyvoji.
Súhlasí mysoulflies


8.
označiť príspevok

havran
   4. 10. 2012, 14:28 avatar
Fico asi kalkuluje s tým , že obri EU budú musieť Slovensko v budúcich rokoch podržať , lebo bol by to zlý signál , keď by malý tiger zdochol.
Súhlasí mysoulflies


9.
označiť príspevok

havran
   4. 10. 2012, 14:32 avatar
Boris_I - to je v systéme založenom na individuálnych prioritách kapitálu. Hierarchyja je len organizácia vnesená do systému - kapitalistického systému a v podmienkach Slovenska je to bordel a anarchia
Súhlasí mysoulflies


10.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   4. 10. 2012, 14:38 avatar
havran, mam taku skusenost, kedze som pracoval v nadnarodnych spolocnostiach, ze cim vacsia hierarchia tym vacsi bordel, tym vacsie straty, skrytejsie a tym viac si vsetko odnasaju ti najnicszi ucastnici.
Na zapade je este vacsi bordel ako u nas.. len oni si ho vedia este vykryvat tym, ze vyciciavaju ekonomicky slabsie staty.. inak by ich ekonomiky skolabovali v momente. Tazia uz zvacsa len na podieloch, nie na produkcii samotnej, ta sa presuva inam ako vieme. Z tohoto dovodu klesa aj schopnost ludi v beznych veciach.. Mnoho mladych si dnes nevie vymenit samo ani len dusu na bicykli a ked ti poviem, ze poniektori si ho nevedia ani nafukat sami uveris mi? A to bude buduca generacia, ktora sa hrnie do ekonomickeho kolapsu, kedy budu bezne ukony potrebne ako sol.. amen tma  
A Fico podla mna len chape situaciu a vezie sa spokojne na aktualnej vlne, vytazi maximum a viac ho nezaujima. Co moze?? ked vyrobne prostriedky krajiny niesu v jej rukach? nic.... len sa tvarit, ze nieco robi
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:19,  co vy vlastne viete o vecnom sude, o zmrtvýchvstaní.....o vzkriesení tela?......
dnes, 01:18,  Nam je jasne čím uvažuješ*21*21*21
dnes, 01:16,  “Lebo nastal určený čas, aby sa začal súd, a to od Božieho domu (najprv!)…” - 1....
dnes, 01:12,  z učenia o krstoch, kladení rúk, zmŕtvychvstaní a o večnom súde.
dnes, 01:07,  viac tam toho patri a mate v tom obrovske medzery....
dnes, 00:52,  “Preto keď už máme za sebou základné učenie o Kristovi, usilovne spejme k zrelosti...
dnes, 00:03,  (41) Mil@níčko, je to tak, ale nečuduj sa, takíto smetiari a denní nočníci už na iné...
včera, 23:56,  Jasné, že bez Kollára, lebo Kotleba ho moc nemusí.
včera, 23:55,  realita je taká že kampaň začne až vo februari . Od 8.2 tam zaberu strany ktore na to maju...
včera, 23:51,  (20) Mil@níčko, vieš, ja som toho ešte stále v sexuálnom zmysle schopný a dúfam, že si...
včera, 23:48,  Kokotina, takého dezinformácie šíri dennnnnnnnnnnnnnník en a SMEti !!!!!!!!!!
včera, 23:46,  je slovenka
včera, 23:46,  milan tvoja priateľka je slovenska a volá sa mirka alebo je zo zahraničia a volá sa inak
včera, 23:45,  Kasafran slovanista je fanda slovanu . Ano samozrejme o tejto hru ktoru hrala komunistická...
včera, 23:41,  Proste oponenti ti nevyhovujú, typický fašista !!!!!!!!!!!
včera, 23:39,  to nie je názor ale debilita ludska hlupost a tu naozaj nenávidím
včera, 23:39,  (26) Mil@níčko, ja si myslím, že nášmu Osvietenému prestalo svitať už v jeho detstve,...
včera, 23:34,  Takže ty neznášaš ľudí s iným názorom ako je ten tvoj ?
včera, 23:34,  Kntsz je šikula na rozdiel od 5 idiotov
včera, 23:34,  Jemu možno mrdá, ale tebe to riadne jebe !!!!!
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Na to, aby ste na sebe začali pracovať nie je nikdy neskoro. Prestať s tým je však vždy príliš skoro.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(88 153 bytes in 0,464 seconds)