Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

Ukončenie Slovenského národného pochodu na Devíne 13.9.2019

0
reakcií
131
prečítaní
Tému 17. septembra 2019, 10:24 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   17. 9. 2019, 10:24 avatar
Ukončenie Slovenského národného pochodu na Devíne 13.9.2019

youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:35,  Dezinformátor píše - Putin je MOŽNO najbohatším človekom na svete :)
dnes, 10:34,  Primitívny dezinformátor osvetielkovaný každú tému zaprasí trolovinami !
dnes, 10:32,  Boľševik osvetielkovaný by chcel cenzúrovať umelcov :)
dnes, 10:31,  Boľševiku aj za socíku v 50-tych rokoch minulého storočia boli politické procesy v súlade...
dnes, 10:29,  Dezinformátor osvetielkovaný zabáva hoaxami :)
dnes, 09:02,  Aj Kasafran s havranom si zaspomínajú na staré "zlaté" časy.... =zahrajú hru.... :)
dnes, 09:00,  39. A keď od ľudských stavieb preskočíme k prírodným, tak prídeme k ešte...
dnes, 08:55,  ....Ahoj Ondrej, vidím ťa tu prihláseného. Odpovedal som ti na email.
dnes, 08:52,  :) *29 Plánovaná ekonomika, ťažký priemysel a poľnohospodárstvo. Na týchto pilieroch...
dnes, 08:11,  49. Čože ? Boris bol Sloven ?? Sloven veru zmizol bez stopy. Ak teda myslíš Slovena....
dnes, 07:21,  Bola by to strašná nuda :)
dnes, 04:29,  1. Hovoríme Igorovi: "Počuj, nemohol by si zo seba urobiť idiota, ako len ty vieš a...
dnes, 02:21,  No, nepredbiehajme udalosti, ja verím Harabinovi. Zákon má totiž dve fázy, písomnú a...
dnes, 01:48,  Netreba mu to závidieť. Ani veriť nafúknutým bulvárnym žvástom. Tie analytické odhady...
dnes, 01:43,  https://www.youtube.com/watch?v=bBTwx2xm06o
dnes, 01:43,  https://openiazoch.zoznam.sk/cl/194129/Skromny-clovek-Putinov-majetok-podla-Kremla
dnes, 01:32,  Putinov svet: O čom sa miliardárom ani nesníva Ruský prezident Vladimir Putin je možno...
dnes, 01:29,  To je pech keď si proletar a predáš hodinky za Hodinky se zárukou na Putinovo jméno se...
dnes, 01:26,  Ale to že ceruše sú miliardárky ani vocca netají to len on je chudáčisko proletár...
dnes, 01:23,  Samozrejme všetko je to vymyslené ako u Janukoviča ....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

„Kreativita je vynaliezanie, experimentovanie, riskovanie, porušovanie pravidiel, robenie chýb a radosť z toho všetkého.“ Mary Lou Cook
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(67 408 bytes in 0,332 seconds)