Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

Ukončenie Slovenského národného pochodu na Devíne 13.9.2019

0
reakcií
361
prečítaní
Tému 17. septembra 2019, 10:24 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   17. 9. 2019, 10:24 avatar
Ukončenie Slovenského národného pochodu na Devíne 13.9.2019

youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:48,  Si fašista, lebo teraz o mne klameš že neviem čítať, si obyčajný kokotko a ešte aj...
dnes, 22:48,  Viď. www.diskusneforum.sk/tema/milanickov-zdechnuty-tata ;) Tam je to vysvetlené ;)
dnes, 22:48,  Teraz si už ukážkovo ukázal, ako trepeš bludy, lebo, to, čo píšem, nesúvisí s ateizmom,...
dnes, 22:47,  (16) Peter67, žiaľ, vyhovieť Ti nemôžem, lebo nemám a ani nebudem mať na to kvalifikáciu...
dnes, 22:47,  Podľa akých kritérií ? *06*06
dnes, 22:47,  Milanko, any nevieš čítať poriadne. Napísal som: ak slobodne človek uzná, že sú to...
dnes, 22:46,  Majú, len ty im nechápeš, lebo si zaslepený ateizmom a neverou v Boha a ľudí !!!!!!!!!!
dnes, 22:46,  Vyberám si komu uverím ;) Tebe nie ;)
dnes, 22:45,  Nie je blud, že si hulvat ;)
dnes, 22:45,  Milan, ani nevieš, aké bludy táraš. Hráš sa slovami, ale zmysel nemajú.
dnes, 22:45,  Takže ak ti poviem, že tá studňa nie je hlboká skočíš do nej ?
dnes, 22:44,  Nehovorí sa tomu, ale čomu, to nebol tvoj výrok a uveril si mu, takže tvoja myseľ je veľmi...
dnes, 22:43,  Človek je spoločenský, sociálny tvor, nežije v izolovanom svete, ak nerátam chorých. Preto...
dnes, 22:42,  Slobodne SOM sa rozhodol tomu veriť ;)
dnes, 22:42,  Katolík sa vyjadruje katolíckym slovníkom: je v s*ačkách.
dnes, 22:42,  A je to tu, kde je tá tvoja sloboda mysle, keď veríš čo iní hlásajú !!!!!!
dnes, 22:41,  Ale nechám ťa ty polepetko ;)
dnes, 22:41,  Táraš o mne klebetu. Zvykám si aj na nevďačných ľudí, ktorí ma urážajú, ignorujú,...
dnes, 22:40,  Nemusíš ma nechávať, ja nemám papiere, jedine na hajzli do pičobála tu. *03*03
dnes, 22:40,  Zvykám si aj na nevďačných ľudí, ktorí ma urážajú, ignorujú, ohovárajú, šíria o...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Úspešný muž je ten, ktorý zarobí viac, než stačí minúť jeho žena. Úspešná žena je tá, ktorá si takého muža dokáže nájsť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(44 984 bytes in 0,193 seconds)