Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Tvrdé slová na adresu vlády, parlamentu , EU, USA a NATO

27
reakcií
1725
prečítaní
Tému 5. marca 2015, 21:52 založil clear1.

podobné témy:1.
označiť príspevok

clear1 muž
   5. 3. 2015, 21:52 avatar
od slovenskej poslankyne Márii Ritomskej
5.3.2015

Pýtame sa:

A v čom má Rusko ustúpiť? Čo má Rusko urobiť, aby boli „americkí priatelia“ spokojní? Rusi majú vykrvácať a nechať sa zotročiť len preto, že USA chcú mať silný dolár? RF sa má vzdať svojich tisíce ročných území? RF má odstúpiť dobrovoľne svoje územia každému agresorovi? Veď to mohli dať už Mongolom, mohli to dať Osmanom, Napoleonovi, aj Hitlerovi, veď nemuseli čakať na Obamu!
[Maria Ritomská]

Kto by mal záujem nechať si vziať to, čo mu tisícročia patrí? S čím rátajú politici EÚ?

Ale ja osobne si prajem, aby ruská armáda použila proti USA zbrane najtvrdšieho úderu ihneď ako USA zatiahnu Slovensko do vojny! Nech vedia aj občania USA čo si zvolili a čo majú doma za háveď vo svojom parlamente a vo svojich agentúrach! Nech vedia aká je vojna naživo! Nech Rusi nezaútočia na EÚ, ale na hlavu hada ktorý toto celé organizuje!

V 20. storočí sa bojovalo na americkom území (ostrovoch) iba chvíľu za 2. sv. vojny. Ale USA bohatli v obidvoch svetových vojnách a dodnes vyvážajú vojnu ako svoj hlavný obchodný artikel! Čo je to za štát (USA), ktorý platí vlastným občanom za rozsievanie a prijímanie smrti len, aby zbohatli vyvolení, aby bohatli tí, ktorí smrť spoznajú len prirodzene po dlhom a bohatom živote? Akým právom toto robia?

Celé 20. storočie a začiatok 21. storočia sa nesú v sústavnej americko-inostrannej vojny!

Kto je tu historický a politický analfabet ? Bruselskí politici, alebo politici USA ?

Odpovedáme za všetkých rozumných občanov SR a celej EÚ: Vážení politici SR a EÚ, vezmite si k srdcu tento oznam, uvažujte logicky a zodpovedne – ak vám ešte mozog funguje! Alebo ste všetci kúpení? Pani Merkelová, vy ste sa stala nacistkou, že podporujete kyjevský nacizmus?

PRAVÝM CIEĽOM politiky USA & bruselských pätolizačov je vojnový biznis! Najprv chcú bohatnúť z dlhodobej vojny vedenej klasickými zbraňami a potom chcú zbohatnúť z územia, na ktorom zavedú vlastnú „USA-demokraciu“.

Vojnoví štváči v USA dostali hlad na Rusko, na jeho bohatstvo, na jeho územia. Nachádzame sa v situácii ako na začiatku 2. svetovej vojny. Putin robí všetko preto, aby sa konfliktu vyhol. Rozhodne však nebude váhať a použije všetky prostriedky na tvrdú odpoveď. To sa týka aj nás, pokiaľ u nás budú vojaci US-A.

Doteraz sme boli ruským partnerom v demokratickom medzinárodnom obchode. Čo budeme potom? Potom budeme cieľom prvej kategórie, lebo sú tu „US-A odborníci“ v takom hojnom počte, že jednoducho pre RF budú cieľom č. 2 spolu s poľskými, kosovskými a inými základňami, až po Washingtone, ktorý bude cieľ č. 1, čomu sa americkí nacisti chcú vyhnúť rozmiestnením základní v srdci EÚ, a ešte k tomu čo najbližšie k hraniciam RF. Vy to nevidíte?, ste zaslepení dolármi prepchatými kontami?, už aj v našej vláde SR ???

Pán Glváč, vy ste slaboduchý alebo skorumpovaný? Vy si myslíte, že takýto konflikt sa nás nedotkne ? Ako ste mohli súhlasiť s vojenskou spoluprácou s US-A ? Vám je to jedno, že zomrie každý vo vašom okolí? Vy si myslíte, že si zachránite svoju frajerku? A čo jej rodina? Majte si frajeriek, koľko chcete, to je Váš morálny konflikt, ale robiť vojenskú politiku SR proti záujmom občanov SR? Nie ste náhodou najhorší gauner v novodobých dejinách Slovenska ? Toto si dovolili iba slovenskí nacisti za 2. svetovej vojny !

Spolupráca s americkými nacistami ktorí plánujú a tvoria vojnové konflikty na celom svete!, týmto – spoluprácou s nimi, ste prekonali slovenských nacistov v 2. svetovej vojne!

Občania SR si žiadajú aby tzv. „US-A odborníci“ opustili územie SR. A čo ste Vy urobil? Klamete občanov SR ?, vy tvrdíte že US-A u nás nie sú, hoci naši občania ich vidia na vlastné oči v Poprade, na Sliači : (dopísané podľa aktuálnych cvičeníí, Valaškovciach, Lešti a inde ! Čo to má všetko znamenať?

Ukrajinskí Česi už opúšťajú Ukrajinu. Žili tam od skončenia 1. svetovej vojny a dnes odtiaľ chcú odísť. Pán Glváč, pán Fico, pán Lajčák, vy ste slepí? Nezdá sa Vám to podozrivé?

Ukrajina & US-A sa chystajú na vojnu, občania Ukrajiny to cítia, a vláda SR nič nevie? Všetci, čo uvažujú triezvo, vedia, že Rusko sa nikdy nevzdá svojich území! Rusko sa nepoddá ani tlaku, ani vojne, a prehrá zase iba ten kto zaútočí na Rusko!

Musia sa zopakovať historické omyly, musia vykrvácať európske rody? Musia naši vojaci obetovať svoje životy len preto že novodobí nacisti im za to zaplatia? Aký to má význam a pre koho?

Nebude lepšie a jednoduchšie vyhnať US-A z našej krajiny? Nemali by sme vystúpiť z členstva v NATO? A veru MALI !!! práve teraz to ešte je možné a ja trvám na tom že Slovensko musí z NATO odísť a US-A musia odísť zo Slovenska!

Dnes je každému jasné, že americkí nacisti investovali do UA peniaze, aby tam mohli otvoriť biznis, rozpútať lokálnu vojnu. Z Ukrajiny si chcú urobiť nástupnú rampu na útok proti Rusku, bránu do Moskvy. Vojna neskončí na Ukrajine, lebo hlavným cieľom je Rusko, a následne celá EÚ! Vojna má zachvátiť celú Európu, ktorú potom majú „oslobodiť“ americkí nacisti. Pýtam sa: Už ste zabudli, že to isté chceli už dvaja pred Obamom? V 2. svetovej vojne sa prehnala Červená armáda cez celý stred Európy.

Bez Rusov by Hitler nikdy nebol porazený, skôr opak je pravdou. Atómovú bombu by mal Hitler.Svet bol zachránený iba preto, že ruská ofenzíva prenikla do Berlína a Rusi svojím nezadržateľným útokom donútili nacistov ku kapitulácii. Vďaka ruskej ofenzíve získali Američania atómovú bombu, lebo ukryli nacistických vedcov. A teraz sa cítia takí silní, že chcú dobiť Rusko? Pre nás je tento scenár katastrofou a naši politici sú ako blázni. Strkajú hlavy do piesku a poslúchajú diktát Bruselu ako nesvojprávni idioti.

Situácia dnes je horšia ako v roku 1939! A to len preto, že bruselskí politici zhltli návnadu CIA, že naivní občania UA chceli zmenu a pustili si do krajiny amerických nacistov, a to len preto, lebo naivní občania EÚ ešte vždy čakajú na spásny obrat v politike EÚ...

Euro-občania a občania SR ! Postavme sa všetci proti USA, vyžeňme US-Army z našich krajín, ukončime „sankcie proti Rusku“ !

Alebo budeme čakať na vzájomné vyvražďovanie národov Európy v záujme amerického dolára? Alebo tí čo prežijú, ak prežijú, budú žiadať od USA povojnové pôžičky?, presne podľa odskúšaného scenára z dvoch svetových vojen v 20.storočí?

Svetový vojnový konflikt je naplánovaný. Potvrdzuje to aj nákup zbraní ktorý nedávno podpísal Porošenko na arabskom veľtrhu! Čo si myslíte, aké zbrane tam nakupoval? Americké, aké iné.

Občania SR ! Veď sa zamyslite, kto z politikov prezradí, že po prijatí UA do NATO, a po vstupe UA do EÚ odvedú našich potomkov do konfliktu na východný front, kde veľmi pravdepodobne položia život za cudzí kapitál, kto nám to povie? Kto z politikov tam pôjde vykrvácať? Kto z vojnových štváčov, ktorých kráľovsky platíte zo svojich daní a kto z ich mediálnych luhárov a spolupáchateľov nám prezradí, že toto nebude len ďaleká lokálna vojna?

Kto dokáže predpovedať účasť Číny, ktorá bude v tomto konflikte spojencom Ruska? Kto vyhodnotí reálnu „silu“ NATO?, alebo US-A ktorá doteraz bojovala vždy len so slabším protivníkom a aj to mizerne?, veď Hitlera porazili Rusi! Na čo sa vlastne vojnoví štváči spoliehajú? Že táto vojna neprinesie ruské jadrové hlavice nad Washington? Ja osobne im to prajem, nech už skončí celé storočie amerického vojnového biznisu!

V tejto vojne víťaza nebude, tak nech si to užijú všetci, aj politici!

Alebo to zastavíme? Postavíme svoje hlasy proti NATO a proti US-Army?

Ešte vždy máme možnosť zakročiť tak ako to rozum a historická skúsenosť odôvodňujú. Ešte vždy môžeme protestmi vykázať štváčov zo Slovenska a nestať sa terčom rakiet.

Kde vidíte demokraciu v tom čo sa deje na Ukrajine? My vidíme len neskrývanú nacistickú vládu, nacistickú armádu porušujúcu medzinárodné konvencie, a premyslenú genocídu ruských občanov UA. A čo na to Európa? Viete si predstaviť, že by si niektorý národ v EÚ vydobýjal svoju samostatnosť spôsobom, ako to robí Ukrajina? Bola snáď Ukrajina doteraz nesamostatná, že bojuje o samostatnosť? Mala snáď vládu, ktorú EÚ neuznávala? Nemali snáď Ukrajinci svoje národné práva? Európska únia sa vzdala svojich princípov, a svojim postojom sa stáva spolupáchateľom genocídy. Čo môžeme očakávať od EÚ my sami, občania EÚ, keď tak rýchlo a ochotne búra vlastné hodnotové základy?

Rusi sú veľký, kultúrny a mocný národ, bez ktorého by Európa v dnešnej podobe nikdy nevznikla. RUSKO NIE JE NÁŠ NEPRIATEĽ , nepriateľom každého občana Európy sú skorumpovaní politici, ktorí pre svoju moc a peniaze neváhajú páchať vlastizradu!

Podpora ukrajinského nacizmu je vlastizradou Slovenska!

Čo môžu urobiť slušní občania? Keď všetci malí a slabí robia to isté, zmenia všetko! Môžeme to zmeniť, lebo musíme, musíme jednotne a musíme nahlas a všetci naraz!

Poďte všetci do Bratislavy dňa: (dopísané podľa aktuálnych termínov akcií 12 marca 2015 na 17,00 hod., alebo si zorganizujme zhromaždenia doma a povedzte to prezidentovi Kiskovi, povedzte to ministrovi Lajčákovi a premiérovi Ficovi! Povedzme všetci jednotne:

US-Army GO HOME!
NATO End in EU!
UA is Nothing for EU!

Bojkotujme všetkých politikov ktorí zvyšujú napätie vo vzťahu k RF! Odmietajme politiku sankcií a podsúvanú politiku intervencií proti Rusku! Bojkotujme vojnových štváčov na všetkých úrovniach, vo všetkých voľbách, na internete, na FB, na uliciach!

Nedopusťme politiku vojny! Bojkotujme médiá ktoré nám podsúvajú vojnu ako jediné riešenie!

Bojkotujme ukrajinský nacizmus! Izolujme sa od UA, bojkotujme vstup UA do NATO!

Podporme modernú hospodársku politiku RF! Podporme riešenia ktoré ponúka RF!
Súhlasí bystrik


8.
označiť príspevok

petra n
   5. 3. 2015, 22:19 avatar
Vcera to sem dal Kasafran:
Tvrdé slová od slovenskej poslankyne Márie Ritomskej

Tych tvrdych slov na internete je vela. Treba sa tak obcas spravat.
Súhlasí clear1, Linda, bystrik


16.
označiť príspevok

Linda žena
   5. 3. 2015, 23:02 avatar
k včerajším tvrdým slovám na adresu nezávislej poslankyne Márie Ritomskej, dnes len dodám..
www.ritomska.eu Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
aj jej deň má len 24 hod. nech vykonáva len jednú funkciu a to svedomito bez absencií t.j. za čo berie poslanecký plat mesačne, a až potom v čase voľna nech sa venuje svojej novej politickej strane...


25.
označiť príspevok

bystrik muž
   6. 3. 2015, 07:18 avatar
Linda ja verím, že aj sama k sebe tak kritická....To čo je za teatro?


27.
označiť príspevok

bystrik muž
   6. 3. 2015, 07:21 avatar
2012 – Národná rada Slovenskej republiky. Môj spravodlivý boj za ľudské práva, za ľudskú dôstojnosť na pracoviskách ma posunul do parlamentu ako nezávislú poslankyňu Národnej rady Slovenskej republiky. Aj tu som sa hneď od začiatku stretla s mobbingom. Matovič nikdy nechcel počuť moje legislatívne návrhy, vždy ma odmietol slovami: „Teraz nie Mária, neskôr.“

2013 – október 28. Po roku a pol čakania na podporu mojich návrhov som sa rozhodla odísť

z Matovičovho klubu. Odišla som slušne a nič zlé som na nich nepovedala, ani nenapísala. Naproti tomu ma poslanci hlavne Viskupič, Matovič, Kadúc a spol. poohovárali klamstvami v bulvárnych denníkoch. Podľa mojich skúseností ich politika je len potvrdením starej zaužívanej pozície moci počas 24 ročného vývoja politiky na Slovensku. do ktorej aj oni naskočili v parlamente. Pre občanov nič nové nepriniesli.


28.
označiť príspevok

pátrač muž
   8. 3. 2015, 22:36 avatar
v tv bola reportáž že košice budú spajať východ a západ čiže sa teším na tie sedenia politikov za horúcim stolom...


2.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 3. 2015, 22:06 avatar
"Ale ja osobne si prajem, aby ruská armáda použila proti USA zbrane najtvrdšieho úderu ihneď ako USA zatiahnu Slovensko do vojny! "

Takže si praje, aby nás Rusko zmasakrovalo... no pekne


5.
označiť príspevok

clear1 muž
   5. 3. 2015, 22:14 avatar
"Nech Rusi nezaútočia na EÚ, ale na hlavu hada ktorý toto celé organizuje!"


6.
označiť príspevok

zoozoo muž
   5. 3. 2015, 22:15 avatar
to nechce nikto.
ale, sme clenom ?
tu uz nepomozu nijake uhybne manevre v podobe nasadenia nasich vojakov
ako chemickych skupin, logistiky a pod.
ano, ak pojde do tuheho, doletia sem asi neja tie vcelicky...
ved sme to chceli, nie?


9.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 3. 2015, 22:26 avatar
Myslím, že v tomto regione sa nedá byť neutrálnym... Sme medzi dvomi mlynskými kameňmi, s tým nepohneme. Každý chce dostať kritické miesta čo najďalej od svojich hraníc, len my sa ním chceme priamo stať ... Ťažká to doba dnes, bo dva nezmieriteľné svety dvíhajú hlavy po celosvetových príučkach, nedbajúc na varovania (aj ked je fakt, že sa akože držia a nezasahujú priamo) (zatiaľ)


11.
označiť príspevok

zoozoo muž
   5. 3. 2015, 22:47 avatar
vobec som nemal na mysli nejaku neutralitu.
my nie sme medzi dvomi kamenmi, jasne sme sa postavili
ako ten mravec iduci so slonom vedla seba po drevenom moste:
"aleze pekne dupeme?"
mal som na mysli, ze doba schvavaciek sa skoncila.
ano, zakladna NATO v PP,
ano radary v CZ,
ano ano ano.
sme si zvolili, tak teraz nesvejkujme.
ved mame dobre platenu armadu.
(ovsem toto vsetko bez mojho osobneho suhlasu,
no kto chce kam...)


12.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 3. 2015, 22:50 avatar
Chápem
No a čo by si chcel ty?


13.
označiť príspevok

zoozoo muž
   5. 3. 2015, 22:55 avatar
wonderful world


14.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 3. 2015, 22:57 avatar
Takým ho musíme najprv spraviť, ale ako? ))


15.
označiť príspevok

zoozoo muž
   5. 3. 2015, 23:01 avatar
on taky je.
myslis si, ze taky chrobak vnima bombardovanie?
chrobak zije la dolce vita
v kazdom pocasi


17.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 3. 2015, 23:05 avatar
Taký chrobák buď žije, alebo ho zabije bomba... možno sa aj trápi, ale my ako Bohovia sa nevieme znížiť k jeho trápeniu a neovplyvní nás nijak.
Ak taký je, potom chceš povedať, že je tvoja chyba, že ho tak nevnímaš? (alebo ak vnímaš, tak na čo sa sťažuješ? Všetko je tak ako má byť... )) )


18.
označiť príspevok

zoozoo muž
   5. 3. 2015, 23:10 avatar
kazdym krokom zabijes minimalne jedneho chrobaka.
mozno ten chrobak ma doma chrobakovsku rodinku, domov.
v nom chrobakovsky televizor, chladnicku, pracku, kniznicu chrobakovskych rozpravok pre deti.
chrobak vnima luku na ktorej zije ako nedohliadnutelny vesmir.
nic nie je tak ako by malo byt, myslim ze v kutiku duse to vies aj ty.
Súhlasí Nadja


19.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 3. 2015, 23:16 avatar
Ako zlato si to napísal ))

Lenže my sme tí, ktorí vieme ochrániť príbytky chrobáčikov... nenávidia nás chrobáky za to, že ich ničíme? Nie, sme im ľahostajní... a my nevieme uchrániť ani svoje príbytky, nie to myslieť na chrobáčie...
Lenže tým sme sa nedostali ani o krok ďalej.


20.
označiť príspevok

zoozoo muž
   5. 3. 2015, 23:20 avatar
nechapu to.
chrobak si hrdo vykracuje po svojom teritoriu.
ked tu zrazu... UFO
no je to len teniska Pana tvorstva.
zhasina.
chapem, ze kvoli nim nemozeme levitovat.
mozno som to myslel ako alegoriu.
a to nie som ziadny Dante


21.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 3. 2015, 23:27 avatar
No mne sa Dante nepáči. Mám radšej optimistickejšiu literaturu...
Možno je potešujúce, že na každého človeka pripadá zopár ton chrobákov... Kurňa, všetko prepočítavame na seba, my sme jednotka oprávnenia prežitia  


22.
označiť príspevok

zoozoo muž
   5. 3. 2015, 23:31 avatar
pretoze pouzivame nehoraznym sposobom prevahu svojich mozgov na ostatnou faunou.
zdierame tych neborakov, nedokazu sa branit.
ok. zakon silnejsieho.
znamena to teda, ze za nejaky cas tu zostaneme len my?
potom sa budeme vzajone pozierat?


23.
označiť príspevok

Nadja žena
   5. 3. 2015, 23:38 avatar
Naše mozgy sú zárovno aj zárukou toho, že neničíme všetko tak ako keby sme ich nemali... vďaka nim vieme, že sami tu neprežijeme, a to je jedinou brzdou, ktorá nás vie ako tak zastaviť. Problém je len v tom, že nám môže byť úplne fuk, čo tu bude, keď my tu nebudeme. Troška sa snažíme myslieť aj na svoje deti, na budúcnosť ale zasa nie tak, aby nás to nejak moc obmedzovalo... No musíme si priznať, že sme bezohľadní, a ano, zákon silnejšieho. A to si hovoríme veriaci, alebo humanisti, alebo budhisti, aj tak to vyjde narovnako, my a my a my.


24.
označiť príspevok

zoozoo muž
   5. 3. 2015, 23:50 avatar
ptam se vsak tebe nas osude,
co bude az tady nebudem

http://www.youtube.com/watch?v=IZEO_VqfC7o Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


brou


26.
označiť príspevok

bystrik muž
   6. 3. 2015, 07:19 avatar
No asi niekto nevie čítať....


3.
označiť príspevok

petra n
   5. 3. 2015, 22:09 avatar
K tomu treba dodat jedine: bojkotujme najblizsich, ktori su na strane Zapadu.
Súhlasí bystrik


4.
označiť príspevok

karas muž
   5. 3. 2015, 22:13 avatar
Ty mozes akurat tak bojkokotovat. :-) ))))
Súhlasí Scarlet666


7.
označiť príspevok

petra n
   5. 3. 2015, 22:16 avatar
Zlomyselny troll
Súhlasí bystrik


10.
označiť príspevok

karas muž
   5. 3. 2015, 22:32 avatar
7. Pod tuto temu nepastnes zo dva stosy letopoctov, trulo? :-)))))
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Keď sa vám niekoho výrok zdá byť dvojzmyselný, vždy radšej chápte ten optimistickejší význam. Uľahčíte to sebe aj dotyčnému.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(111 807 bytes in 0,224 seconds)