hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Top 5 hrozivých siekt sveta a bezcitné zločiny, čo po nich zostali (protestant, samovykladač Biblie, komunista, ufonista)

príspevkov
44
zobrazení
2
tému vytvoril(a) 13.10.2016 21:53
posledná zmena 15.10.2016 12:19
1
13.10.2016, 21:53
bezcitné zločiny - protestanta

Božie deti

Sexuálne zneužívanie detí či prostitúcia ako prostriedky praktizovania svojej viery. Práve na príklade sekty Božie deti možno veľmi viditeľne postrehnúť ako ďaleko môže zájsť svojské vykladanie biblie alebo skôr jej dezinterpretovanie. Sektu založil bývalý protestantský pastor David Berg, ktorého však sami prívrženci neskôr vylúčili.

Členovia sekty verili, že sex s deťmi je nielen v poriadku, ale že je priam božským právom. Mladé ženy nútili k prostitúcii, aby tak zlákali nových členov "stáda". Najviac členov sekty tvorili práve deti a mládež. Mnohým sa našťastie podarilo ujsť.
odkaz

ps: za tieto zločiny protestanta by ste sa mali protestanti hanbiť a verejne ospravedlniť
none
5

1. 13.10.2016, 21:53

bezcitné zločiny - protestanta

Božie deti

Sexuálne zneužívanie detí či prostitúcia ako prostriedky praktizovania svojej viery. Práve na príklade sekty Božie deti možno veľmi viditeľne postrehnúť ako ďaleko môže zájsť svojské vykladanie biblie alebo skôr jej dezinterpretovanie. Sektu založil bývalý protestantský pastor David Berg, ktorého však sami prívrženci neskôr vylúčili.

Členovia sekty verili, že sex s deťmi je nielen v poriadku, ale že je priam božským právom. Mla...

13.10.2016, 22:02
Toto vaše samovykladanie Biblie smeruje len k zločinom - viac tu: Práve na príklade sekty Božie deti možno veľmi viditeľne postrehnúť ako ďaleko môže zájsť svojské vykladanie biblie alebo skôr jej dezinterpretovanie. Sektu založil bývalý protestantský pastor David Berg, ktorého však sami prívrženci neskôr vylúčili.
👍: Patrick91
none
9

1. 13.10.2016, 21:53

bezcitné zločiny - protestanta

Božie deti

Sexuálne zneužívanie detí či prostitúcia ako prostriedky praktizovania svojej viery. Práve na príklade sekty Božie deti možno veľmi viditeľne postrehnúť ako ďaleko môže zájsť svojské vykladanie biblie alebo skôr jej dezinterpretovanie. Sektu založil bývalý protestantský pastor David Berg, ktorého však sami prívrženci neskôr vylúčili.

Členovia sekty verili, že sex s deťmi je nielen v poriadku, ale že je priam božským právom. Mla...

13.10.2016, 22:07
Top 5 hrozivých siekt sveta a bezcitné zločiny, čo po nich zostali
Niektorí sektári sa odvolávaj na bibliu či Ježiša, ale s kresťanstvom nemajú nič spoločné - tak to maju vsetci samovykladaci a zlocinci.Bojíte sa scientológov? Prinášame rebríček najhorších siekt sveta, ktoré scientológiu svojou povesťou plnou brutality, hravo schovajú do vrecka.
none
12

1. 13.10.2016, 21:53

bezcitné zločiny - protestanta

Božie deti

Sexuálne zneužívanie detí či prostitúcia ako prostriedky praktizovania svojej viery. Práve na príklade sekty Božie deti možno veľmi viditeľne postrehnúť ako ďaleko môže zájsť svojské vykladanie biblie alebo skôr jej dezinterpretovanie. Sektu založil bývalý protestantský pastor David Berg, ktorého však sami prívrženci neskôr vylúčili.

Členovia sekty verili, že sex s deťmi je nielen v poriadku, ale že je priam božským právom. Mla...

13.10.2016, 22:10
Cakam na verejne ospravedlnenie za zlociny tohto protestanta - nech sa ospravedlni tu kazdy protestant. Cakam na verejne ospravedlnenie za zlociny samovykladacov Biblie co zalozili tieto sialene sekty, na zaklade vlastneho vykladu - nech sa ospravedlni verejne za ich zlociny kazdy samovykladac Biblie. A cakam na verejne ospravedlnenie -ufonistov a siritelov bludov o mimozemstanov - nech sa ospravedlni kazdy siritel tohto bludu a nazoru za zlociny uvedeneho zlocincu ufonistu.
none
14

12. 13.10.2016, 22:10

Cakam na verejne ospravedlnenie za zlociny tohto protestanta - nech sa ospravedlni tu kazdy protestant. Cakam na verejne ospravedlnenie za zlociny samovykladacov Biblie co zalozili tieto sialene sekty, na zaklade vlastneho vykladu - nech sa ospravedlni verejne za ich zlociny kazdy samovykladac Biblie. A cakam na verejne ospravedlnenie -ufonistov a siritelov bludov o mimozemstanov - nech sa ospravedlni kazdy siritel tohto bludu a nazoru za zlociny uvedeneho zlocincu ufonistu.

13.10.2016, 22:14
Správaš sa ako blázon. Kto tu od teba chce ospravedlnenie? Kto ho vyžaduje, odpovedz! Úplne ti preskočilo? A nech mi ešte niekedy Scarlet napíše že si priama ženská, tak jej tie tvoje dnešné šialenstvá pekne skopírujem.
none
17

14. 13.10.2016, 22:14

Správaš sa ako blázon. Kto tu od teba chce ospravedlnenie? Kto ho vyžaduje, odpovedz! Úplne ti preskočilo? A nech mi ešte niekedy Scarlet napíše že si priama ženská, tak jej tie tvoje dnešné šialenstvá pekne skopírujem.

13.10.2016, 22:17
Tak sa spravas ty aj protestanti aj ateisti na tomto fore- len ich zaujem je kydanie na cirkev a papezov. Kdekolvek a cokolvek napise katolik alebo aj nekatolik cosi pozitivne o cirkvi, pridu taki a pisu takto.
none
18

17. 13.10.2016, 22:17

Tak sa spravas ty aj protestanti aj ateisti na tomto fore- len ich zaujem je kydanie na cirkev a papezov. Kdekolvek a cokolvek napise katolik alebo aj nekatolik cosi pozitivne o cirkvi, pridu taki a pisu takto.

13.10.2016, 22:21
napodobne lea. napodobne.
to robíš aj ty.
none
27

1. 13.10.2016, 21:53

bezcitné zločiny - protestanta

Božie deti

Sexuálne zneužívanie detí či prostitúcia ako prostriedky praktizovania svojej viery. Práve na príklade sekty Božie deti možno veľmi viditeľne postrehnúť ako ďaleko môže zájsť svojské vykladanie biblie alebo skôr jej dezinterpretovanie. Sektu založil bývalý protestantský pastor David Berg, ktorého však sami prívrženci neskôr vylúčili.

Členovia sekty verili, že sex s deťmi je nielen v poriadku, ale že je priam božským právom. Mla...

14.10.2016, 02:10
Lea ty vytvaras koflikty a potom sa divis, ako na ne reaguju ludia...
Si provokaterka..
Nikdy ti neslo ani o Boha ani o Jezisa... islo i len o provokacie a konflikty...
Trafil som to dobre uz minuly rok..
none
28

27. 14.10.2016, 02:10

Lea ty vytvaras koflikty a potom sa divis, ako na ne reaguju ludia...
Si provokaterka..
Nikdy ti neslo ani o Boha ani o Jezisa... islo i len o provokacie a konflikty...
Trafil som to dobre uz minuly rok..

14.10.2016, 02:45
nedalo mi sa neozvať.....Ako môžeš ty izbovy mudrlant, vedieť že je provokatérka?.....Jednoducho verí a je presvedčena že RKC je ta jedina spravna cirkev.....Bol som katolik a viem to pochopiť. Ty ako clovek čo sedi na riti a hnije za pocitacom , nevieš o tom nič, len trepeš a mudruješ. Uz minue som to napísal, zapoj sa do nejakého zboru a potom mudruj.....Izboví smradi na moralizovanie by vas bolo..........
none
29

28. 14.10.2016, 02:45

nedalo mi sa neozvať.....Ako môžeš ty izbovy mudrlant, vedieť že je provokatérka?.....Jednoducho verí a je presvedčena že RKC je ta jedina spravna cirkev.....Bol som katolik a viem to pochopiť. Ty ako clovek čo sedi na riti a hnije za pocitacom , nevieš o tom nič, len trepeš a mudruješ. Uz minue som to napísal, zapoj sa do nejakého zboru a potom mudruj.....Izboví smradi na moralizovanie by vas bolo..........

14.10.2016, 04:52
Fakt neviem, ci si taky blby, alebo sa len robis..
Alebo ide len o to, aby si bol v opozicii so mnou..

Co ma spolocne to, ze vidim, ze je provokaterka alebo nie s tym, ci som v zbore, alebo nie, tebe uz asi nacisto hrabe...

Staci sa pozriet na jej temy:

Čo robí diabol, koho nenávidí a čo mu vadí. Je zaujímavé, že to isté vadí protestantom, sektárov ani nespomínam - takže si môžu uvedomiť komu držia stranu protestanti.

Jehovisti nie sú veriaci a nemajú náboženstvo. Je to sekta a majú pomýlené učenie od svojho zakladateľa. Čomu veria a aké blúdy širia?

Najbeštiálnejšie vraždy a mučenie robili ateisti. Majú na svedomí 12 000 000 miliónov obetí. A nech ešte niekto obhajuje týchto zločincov -ateistov.

Hrôzostrašný prípad z Paríža: Šialenci protestanti priviazali tínedžerku na kríž a sedem dní z nej vyháňali diabla!

Top 5 hrozivých siekt sveta a bezcitné zločiny, čo po nich zostali (protestant, samovykladač Biblie, komunista, ufonista)

Nacisti prevzali učenie protestanta Martina Luthera - a tak vznikla Krištáľová noc (prenasledovanie, zabíjanie Židov)

A NAJLEPSIE TOP TEMY

Ospravedlnenie protestantov za všetky zlá, chyby a vraždy za iných protestantov,ktorí sa toho dopustili.
Ospravedlnenie ateistov za všetky zlá, chyby a vraždy za iných ateistov,ktorí sa toho dopusti
Ospravedlnenie samovykladačov Biblie za zlo a vraždy iných samovykladačov Biblie.

Este pre info: Nikto nechcel od nej aby sa ospravedlnila za zlo a vrazdy katolickej cirkvi, stacilo by, keby to uznala..


Slusny clovek: Lea. Ospravedlňujem sa za všetky chyby, vraždy a zvrhlosti všetkých samovykladačov Biblie v dejinách.
Ale vážne. Myslím si, že si tu niektorých ľudí zle pochopila. Nikto tu nechce od teba, aby si sa ospravedlňovala za chyby cirkvi, alebo členov cirkvi. Chcú len to, aby si ich neobhajovala, alebo aby si vôbec uznala, že to chyby, alebo hriechy boli. Nič viac.

Lea: Je super, že si sa ospravedlnil za ich zlé veci a zločiny, ktorých sa dopustili. Ja neobhajujem rkc, lebo rkc nepotrebuje moju obhajobu je cirkvou Kristovou a on si ju sám ustráži.

A tym to bolo vyriesene...

A toto videli viaceri, nielen ja, tak tu prosim ta nemudruj, lebo je kazdemu jasne, ze ked zacnes utocit, tak najcastejsim cielom som ja, alebo Ludwig..
Hlavne, ked ja mam tvoje opakovane utoky v pazi, hlavne ked viem, ze proti tebe sa obranovat nemusim, pretoze kazdy uz vie, co si zac...
none
31

29. 14.10.2016, 04:52

Fakt neviem, ci si taky blby, alebo sa len robis..
Alebo ide len o to, aby si bol v opozicii so mnou..

Co ma spolocne to, ze vidim, ze je provokaterka alebo nie s tym, ci som v zbore, alebo nie, tebe uz asi nacisto hrabe...

Staci sa pozriet na jej temy:

Čo robí diabol, koho nenávidí a čo mu vadí. Je zaujímavé, že to isté vadí protestantom, sektárov ani nespomínam - takže si môžu uvedomiť komu držia stranu protestanti.

Jehovisti nie sú veriaci a nemajú nábo...

14.10.2016, 05:42
trepeš že je provokatérka......Je to zapalena katolička. Je ti to jasné?....a nenamyšlaj si izbový mudrlant.
Tak ako ty ideš proti katolicizmu, tak ide katolik proti protestantom, čo na tom nechapeš?......Je rozdiel tvrdiť že sa myli vo svojej viere podla biblie, a rozdiel tvrdiť že je provokaterka....chapišto pišto?
A okrem toho ,znova zopakujem, zapoj sa do bozieho diela a nemudruj spoza pocitača......Ak sa nevieš zapojiť, tak nemaš jasno vo viere........
none
34

31. 14.10.2016, 05:42

trepeš že je provokatérka......Je to zapalena katolička. Je ti to jasné?....a nenamyšlaj si izbový mudrlant.
Tak ako ty ideš proti katolicizmu, tak ide katolik proti protestantom, čo na tom nechapeš?......Je rozdiel tvrdiť že sa myli vo svojej viere podla biblie, a rozdiel tvrdiť že je provokaterka....chapišto pišto?
A okrem toho ,znova zopakujem, zapoj sa do bozieho diela a nemudruj spoza pocitača......Ak sa nevieš zapojiť, tak nemaš jasno vo viere........

14.10.2016, 12:19
Ak nie je provokaterka, tak potom tak akurat ukazala svoju nenavist, ktoru mala v sebe vzdy, len sa ju snazila drzat pod falosnou fasadou akoze pokory a zboznosti...

Ale to ty nepochopis, pretoze ako by si mohol pochopit nieco, co sam robis...

Ty keby si mal aj nieco priamo pred ocami, tak to neuvidis...

Nepotrebujem byt v nejakom zbore, aby som odhadol cloveka...
Hovorim, uz ti z toho hrabe...

Pomalicky, by som mal byt v zbore aj na to aby som mohol programovat v programovacom jazyku..
none
37

34. 14.10.2016, 12:19

Ak nie je provokaterka, tak potom tak akurat ukazala svoju nenavist, ktoru mala v sebe vzdy, len sa ju snazila drzat pod falosnou fasadou akoze pokory a zboznosti...

Ale to ty nepochopis, pretoze ako by si mohol pochopit nieco, co sam robis...

Ty keby si mal aj nieco priamo pred ocami, tak to neuvidis...

Nepotrebujem byt v nejakom zbore, aby som odhadol cloveka...
Hovorim, uz ti z toho hrabe...

Pomalicky, by som mal byt v zbore aj na to aby som mohol progr...

14.10.2016, 13:21
ty si čo za fajta ,ked maš furt posledné slovo?.......mal si ho ked si nechapal starý zakon, obvinoval si vsetkych dookola včetne Boha, teraz ked uz ho zrejme chapeš, nič sa nezmenilo......mas posledne slovo ale z iného pohladu......
A co si dokazal v oblasti viery?......nič, akurart hniješ na zadku za pcitacom a mudruješ a moralizuješ......
none
40

37. 14.10.2016, 13:21

ty si čo za fajta ,ked maš furt posledné slovo?.......mal si ho ked si nechapal starý zakon, obvinoval si vsetkych dookola včetne Boha, teraz ked uz ho zrejme chapeš, nič sa nezmenilo......mas posledne slovo ale z iného pohladu......
A co si dokazal v oblasti viery?......nič, akurart hniješ na zadku za pcitacom a mudruješ a moralizuješ......

15.10.2016, 00:16
Keby som sa teraz neozval a posledne slovo by si mal ty, tak by to bolo ok, ze?
Co si ty za fajta?

Ale preto teraz nepisem. Pisem kvoli: "obvinoval si vsetkych dookola včetne Boha, teraz ked uz ho zrejme chapeš, nič sa nezmenilo"
Pamatam si, ze si vravel, ze ked uverim vsetko sa zmeni...
Ty sam si to hovoril! A teraz hovoris toto? Ved si protirecis..

A co si dokazal v oblasti viery ty?
A co robis na zadku za pocitacom ty? Tiez len mudrujes a moralizujes, ale okrem moralizovania nadavas a utocis... staci ked ma niekto iny nazor ako ty..
none
36

31. 14.10.2016, 05:42

trepeš že je provokatérka......Je to zapalena katolička. Je ti to jasné?....a nenamyšlaj si izbový mudrlant.
Tak ako ty ideš proti katolicizmu, tak ide katolik proti protestantom, čo na tom nechapeš?......Je rozdiel tvrdiť že sa myli vo svojej viere podla biblie, a rozdiel tvrdiť že je provokaterka....chapišto pišto?
A okrem toho ,znova zopakujem, zapoj sa do bozieho diela a nemudruj spoza pocitača......Ak sa nevieš zapojiť, tak nemaš jasno vo viere........

14.10.2016, 12:36
Mimochodom toto si lea mysli aj o tebe:

Ak sa ateista stane protestantom je to zaciatok hladania a je to ok, ale ak sa katolik stane protestantom znamena, ze nikdy nebol veriaci a je na tom ovela horsie ako ateista alebo militantni ateista.

odkaz
prispevok 31

Veriaci chapem, ze sa hned pridas na stranu mojho oponenta.. robis to vzdy
Problem bude trosku v tom, ze Lea sa prave stala oponentom celeho diskusneho fora
none
38

36. 14.10.2016, 12:36

Mimochodom toto si lea mysli aj o tebe:

Ak sa ateista stane protestantom je to zaciatok hladania a je to ok, ale ak sa katolik stane protestantom znamena, ze nikdy nebol veriaci a je na tom ovela horsie ako ateista alebo militantni ateista.

http://www.diskusneforum.sk/tema/najbestialnejsie-vrazdy-a-mucenie-robili-ateisti-maju-na-svedomi-12-000-000-milionov-obeti-a-nech-este-niekto-obhajuje-tychto-zlocincov-ateistov
prispevok 31

Veriaci chapem, ze sa hned pridas na...

14.10.2016, 13:42
ja velmi dobre viem čo si myslia katolíci o charizmatických zboroch......tak ako charizmaticke zbory sa nehraju v rukavičkách s RKC, tak isto sa RKC nehra v rukavickach ani s charizmatikmi, a tymi čo odisli z RKC......Nevidim v tom ziadnu provokaciu, to potom sme provokativni všetci.....
none
33

29. 14.10.2016, 04:52

Fakt neviem, ci si taky blby, alebo sa len robis..
Alebo ide len o to, aby si bol v opozicii so mnou..

Co ma spolocne to, ze vidim, ze je provokaterka alebo nie s tym, ci som v zbore, alebo nie, tebe uz asi nacisto hrabe...

Staci sa pozriet na jej temy:

Čo robí diabol, koho nenávidí a čo mu vadí. Je zaujímavé, že to isté vadí protestantom, sektárov ani nespomínam - takže si môžu uvedomiť komu držia stranu protestanti.

Jehovisti nie sú veriaci a nemajú nábo...

14.10.2016, 08:16
Wolfe málokedy si všímam tvoje príspevky alebo prečítam do konca, len za času na čas, lebo neustále doliezaš. Si pokrytec a farizej - aj ked neviem ci ako nezaradenemu - lebo nie si ani katolik ani protestant - skratka si proti fsem co je najhorsie pre teba. Ale, ja pisem kriticky o protestantoch, ateistoch, samovykladacov, sektaroch, pretoze sa dopustili strasnych chyb, padov a masovych vrazd na nevinnych. Ty sa specializujes na kritiku rkc a papezov aj mnohi tu na df. A zrazu, ked zistia, ze oni patria do ovela horsej skupiny ci nabozenstva tak zrazu sa im nepaci. Nech vedia, ked sa zaradi a ze im pasuje, ze ich clenovia vrazdia a robia zlo- sami su taki, preto sa zaradili k tymto nasilnym a zlocinnym skupinam.
none
35

33. 14.10.2016, 08:16

Wolfe málokedy si všímam tvoje príspevky alebo prečítam do konca, len za času na čas, lebo neustále doliezaš. Si pokrytec a farizej - aj ked neviem ci ako nezaradenemu - lebo nie si ani katolik ani protestant - skratka si proti fsem co je najhorsie pre teba. Ale, ja pisem kriticky o protestantoch, ateistoch, samovykladacov, sektaroch, pretoze sa dopustili strasnych chyb, padov a masovych vrazd na nevinnych. Ty sa specializujes na kritiku rkc a papezov aj mnohi tu na df. A zrazu, ked zistia, ze ...

14.10.2016, 12:26
Pre teba je velmi zle, ze nie som zaradeny do cirkvi prave preto, aby si mohla na tu cirkev nadavat...

Ja ako clovek co sa narodil do evanjelickej (luteranskej rodiny) a ako dlhodoby evanjelik som odsudil zle ciny Luthera i evanjelikov. (odkaz prispevok 16)
Dokazes to iste s katolickou cirkvou?

RKC sa dopustila strasnych chyb, padov a masovych vrazd na nevinnych, upalovani a prenasledovani, ale to ty nevidis..

Najvtipnejsi bol tvoj obrazok nacistickej armady s tvojim oznacenim, ze v tej armade niekde su samovykladaci biblie...
none
39

35. 14.10.2016, 12:26

Pre teba je velmi zle, ze nie som zaradeny do cirkvi prave preto, aby si mohla na tu cirkev nadavat...

Ja ako clovek co sa narodil do evanjelickej (luteranskej rodiny) a ako dlhodoby evanjelik som odsudil zle ciny Luthera i evanjelikov. (http://www.diskusneforum.sk/tema/znamy-martin-luther-a-jeho-menej-znamy-antisemitizmus prispevok 16)
Dokazes to iste s katolickou cirkvou?

RKC sa dopustila strasnych chyb, padov a masovych vrazd na nevinnych, upalovani a prenasledovani, a...

14.10.2016, 14:27
wolfe a akéže zlé činy Luther vykonal?
V kontexte doby ,možno trochu svojrázne povedal v súlade s evanjeliom,že židia nie sú potomkami Abraháma.Čo je pravda.
none
41

39. stefan 5 14.10.2016, 14:27

wolfe a akéže zlé činy Luther vykonal?
V kontexte doby ,možno trochu svojrázne povedal v súlade s evanjeliom,že židia nie sú potomkami Abraháma.Čo je pravda.

15.10.2016, 00:20
Zle ciny, myslim to co napisal ohladne Zidov a ake tresty by sa proti nim mali vykonat..

Ja nebudem tvrdit, ze Luther je svaty..
Nebudem pokrytec, ze nieco budem zakryvat a nieco kritizovat...
none
42

41. 15.10.2016, 00:20

Zle ciny, myslim to co napisal ohladne Zidov a ake tresty by sa proti nim mali vykonat..

Ja nebudem tvrdit, ze Luther je svaty..
Nebudem pokrytec, ze nieco budem zakryvat a nieco kritizovat...

15.10.2016, 09:33
wolfe,znovu ťa musím skritizovať za totálnu povrchnosť,ked si hodil link na slaboduchý článoček 3-šestkovej skajky a vôbec si sa neunúval nájsť si niečo o dielku M.Luthera.
On nikde nepísal o ich fyz.likvidácii ,ani nič podobné.Ostro odsúdil ich klamstvá o Pánovi Ježišovi a skonštatoval ,že Mojžiš by bol prvý,kto by podpálil ich modlárske domy.

Naopak,vyjadril nádej na ich záchranu,citujem:
"S modlitbou a strachom z Boha musíme tvrdo vykonávať milosť, aby sme zistili či môžeme aspoň zopár z nich zachrániť pred blčiacimi plameňmi. Nesmieme sa im mstiť."
Chcel dať do zákonov,aby úžera a hlásanie bludného judaizmu boli trestné,čo nebolo na tú dobu zase nič také výnimočné a ako príklad uvádzal francúzov,španielov,alebo čechov.
none
43

42. stefan 5 15.10.2016, 09:33

wolfe,znovu ťa musím skritizovať za totálnu povrchnosť,ked si hodil link na slaboduchý článoček 3-šestkovej skajky a vôbec si sa neunúval nájsť si niečo o dielku M.Luthera.
On nikde nepísal o ich fyz.likvidácii ,ani nič podobné.Ostro odsúdil ich klamstvá o Pánovi Ježišovi a skonštatoval ,že Mojžiš by bol prvý,kto by podpálil ich modlárske domy.

Naopak,vyjadril nádej na ich záchranu,citujem:
"S modlitbou a strachom z Boha musíme tvrdo vykonávať milosť, aby sme zistili či môžeme ...

15.10.2016, 12:03
Kde si bol ked na neho kydala Scarlet alebo Lea. Ci to len ja som na muske?
none
44

43. 15.10.2016, 12:03

Kde si bol ked na neho kydala Scarlet alebo Lea. Ci to len ja som na muske?

15.10.2016, 12:19
necital som
none
2
13.10.2016, 21:56
ďalšie bezcitný zločiny - samovykladačov Biblie, ktorí svoje bludy pretavili vo svoju sektu


Rád chrámu Slnka

Členovia Rádu chrámu Slnka verili, že templári stále existujú a že spása je možná len skrze nich. V roku 1984 sektu založili Joseph Di Mambro a Luc Jouret v kanadskom Quebecu. Rád udržiaval svoje aktivity dlhý čas v tajnosti.

Až po 10 rokoch svojho pôsobenia prenikla informácia o brutálnej kultovej vražde dieťaťa, o ktorom boli sektári presvedčení, že je to vtelený Antikrist. Krátko na to nasledovala séria samovrážd vo viacerých miestach na svete, vrátane Švajčiarska či Francúzska.

Viacerí prívrženci sekty boli zastrelení, otrávení, upálení alebo udusení. Vlastnou rukou alebo rukami vodcov sekty takto zomrelo viac než 100 ľudí. Odôvodnením pre tieto činy mal byť argument, že len kolektívna smrť je nevyhnutnou cestou k najvyššiemu poznaniu.

. Vetva Dávidova

Zakladateľ sekty David Koresh, občianskym menom Vernon Howell, dokázal presvedčiť svojich stúpencov, že každý, kto je proti nemu či Spojeným štátom, je nepriateľ Boha. Svoje tvrdenia o apokalypse postavil na klamstvách, terore a falošnej viere.

Vyhlasoval o sebe, že je Boží hlas či Mesiáš. Svoj vplyv využil na to, aby vyhlásil všetky ženy v sekte za svoje duchovné manželky a udržoval s nimi sexuálne vzťahy. Všetci ostatní členovia sekty museli dodržiavať prísny celibát.

Vo svojom sídle v americkom Texase sekta zhromaždila množstvo zbraní. Vyšetrovanie obvinení zo sexuálneho zneužívania a obťažovania detí vyvrcholilo raziou, pri ktorej FBI použila slzný plyn. V budove vypukol požiar a celý chaos vyústil smrťou 76 ľudí vrátane členov FBI.

ps: za tieto zverstvá by ste sa mali samovykladači Biblie hanbiť a brať ako memento a verejne sa ospravedlniť za tieto mega zločiny voči nevinným ľuďom
none
6

2. 13.10.2016, 21:56

ďalšie bezcitný zločiny - samovykladačov Biblie, ktorí svoje bludy pretavili vo svoju sektu


Rád chrámu Slnka

Členovia Rádu chrámu Slnka verili, že templári stále existujú a že spása je možná len skrze nich. V roku 1984 sektu založili Joseph Di Mambro a Luc Jouret v kanadskom Quebecu. Rád udržiaval svoje aktivity dlhý čas v tajnosti.

Až po 10 rokoch svojho pôsobenia prenikla informácia o brutálnej kultovej vražde dieťaťa, o ktorom boli sektári presvedčení, že je ...

13.10.2016, 22:03
dalsi zlocinci a samovykladaci - len zneuzivaju Bibliu a svoje pomatene vyklady, aby robili zlo a zlocin - tak to robia fanaticky samovykladaci Biblie
none
10

6. 13.10.2016, 22:03

dalsi zlocinci a samovykladaci - len zneuzivaju Bibliu a svoje pomatene vyklady, aby robili zlo a zlocin - tak to robia fanaticky samovykladaci Biblie

13.10.2016, 22:07
A čo takto napísať sem životopisy niektorých pápežov? Alebo niečo o inkvizícii. Alebo o križiackych výpravách. Aby sme ten obrázok o falošných prorokoch mali úplný. Čo povieš Lea? Mám to sem dať, nech je to kompletné?
none
13

10. 13.10.2016, 22:07

A čo takto napísať sem životopisy niektorých pápežov? Alebo niečo o inkvizícii. Alebo o križiackych výpravách. Aby sme ten obrázok o falošných prorokoch mali úplný. Čo povieš Lea? Mám to sem dať, nech je to kompletné?

13.10.2016, 22:11
Ospravedlni za zlocin y tychto samovykladacov, alebo ti vyhovuje a si rad, ze zabili a zneuzili tolkych ludi.
none
15

13. 13.10.2016, 22:11

Ospravedlni za zlocin y tychto samovykladacov, alebo ti vyhovuje a si rad, ze zabili a zneuzili tolkych ludi.

13.10.2016, 22:15
Čo to tu stále vypisuješ za bláznovstvá?
none
16

15. 13.10.2016, 22:15

Čo to tu stále vypisuješ za bláznovstvá?

13.10.2016, 22:16
Zjavne jej preplo
none
3
13.10.2016, 21:58
ďalší mega zločinec - marxista, komunista ateista

Chrám ľudu

Sektu náboženských fanatikov viedol bývalý marxista a prívrženec komunizmu Jim Jones. Bol veľmi populárny a charizmatický. Rázne kritizoval spoločenskú elitu a tak si ľahko a rýchlo získal množstvo priaznivcov z radov chudobných a utláčaných. Jones bol pôvodne metodistický kňaz, avšak výsledok jeho pôsobenia nemal s kresťanstvom nič spoločné.

Kresťanské spoločenstvo sa časom zmenilo na podivný kult. Jonesove svojské výklady biblie boli čoraz viac paranoidné. Začal otvorene varovať pred jadrovou katastrofou. Kvôli obvineniu zo sexuálneho zneužívania bol nútený ujsť z USA do Guyany. Jonesove spoločenstvo vzalo "spravodlivosť" do vlastných rúk a zavraždilo amerického kongresmana.

Na rozkaz vodcu v roku 1978 zomrelo viac 900 ľudí na otravu kyanidom. Niektoré zdroje hovoria, že išlo o najväčšiu masovú samovraždu, ktorej súčasťou boli aj stovky detí. Pozostalí však takéto interpretovanie odmietajú a poukazujú na to, že smrť bola vynútená pod hrozbou násilia.

ps: toto sú zverstvá, ktoré dokáze vyprodukovať len zverský režim socialistov s ideologiou ateizmu, všetci ateisti, socialisti, komunisti mali by ste za to verejne ospravedlniť
none
7

3. 13.10.2016, 21:58

ďalší mega zločinec - marxista, komunista ateista

Chrám ľudu

Sektu náboženských fanatikov viedol bývalý marxista a prívrženec komunizmu Jim Jones. Bol veľmi populárny a charizmatický. Rázne kritizoval spoločenskú elitu a tak si ľahko a rýchlo získal množstvo priaznivcov z radov chudobných a utláčaných. Jones bol pôvodne metodistický kňaz, avšak výsledok jeho pôsobenia nemal s kresťanstvom nič spoločné.

Kresťanské spoločenstvo sa časom zmenilo na podivný kult. Jonesov...

13.10.2016, 22:04
a marxista s ateistickou moralkou je najvacsi zlocinec - bez hanby a zabran
none
32

3. 13.10.2016, 21:58

ďalší mega zločinec - marxista, komunista ateista

Chrám ľudu

Sektu náboženských fanatikov viedol bývalý marxista a prívrženec komunizmu Jim Jones. Bol veľmi populárny a charizmatický. Rázne kritizoval spoločenskú elitu a tak si ľahko a rýchlo získal množstvo priaznivcov z radov chudobných a utláčaných. Jones bol pôvodne metodistický kňaz, avšak výsledok jeho pôsobenia nemal s kresťanstvom nič spoločné.

Kresťanské spoločenstvo sa časom zmenilo na podivný kult. Jonesov...

14.10.2016, 07:41
Kresťanské spoločenstvo sa časom zmenilo na podivný kult. Jonesove...lea čo s tým majú ateisti???? tebe už šibe...JONES bol kresťanský kazateľ..na ňom je vidno aký zhubný vplyv má náboženstvo a biblia na ľudskú psychiku,

Lea daj sa liečiť, si psychicky chorá, strácaš súdnosť a schopnosť logicky myslieť...je mi ťa ľúto čo s teba náboženstvo spravilo, vôbec sa neodlišuješ od JONESA
none
4
13.10.2016, 22:01
a ďalší zločinec - stúpenec mimozemských civilizácií a iných bludov

Nebeská brána

Stúpenci tejto sekty verili v existenciu duchovne vyspelých mimozemských bytostí a tiež boli presvedčení, že osvietenie a spásu dosiahnu len tak, že ujdú zo Zeme. Sektu Nebeská brána založili v roku 1975 Marshall Herff Applewhite a Bonnie Lu Nettlesová. Tá bola už pred tým členkou ezoterickej spoločnosti. Applewhite bol prepustený z univerzity po homosexuálnom škandále.

Nazývali sa Dvaja a začali o sebe rozširovať, že sú mimozemskí proroci, ktorí prišli na Zem zachrániť aspoň časť ľudstva pred katastrofou. Šírili videá, v ktorých mali opúšťať svoje pozemské telá a odovzdávať sa svojim členom.

Keď sa v roku 1997 k Zemi priblížila Hale-Boppova kométa, tvrdili, že jej súčasťou je kozmická loď. Údajný "odchod zo Zeme" trval 3 dni. Každý deň zomrela na otravu barbiturátmi jedna skupina zo stúpencov Nebeskej brány. Pri masovej samovražde zomrelo 39 ľudí.

ps: za toto by ste mali vsetci vyznavaci mimozemskych civilizacii ci vyznavaci ufo verejne ospravedlnit,
none
8

4. 13.10.2016, 22:01

a ďalší zločinec - stúpenec mimozemských civilizácií a iných bludov

Nebeská brána

Stúpenci tejto sekty verili v existenciu duchovne vyspelých mimozemských bytostí a tiež boli presvedčení, že osvietenie a spásu dosiahnu len tak, že ujdú zo Zeme. Sektu Nebeská brána založili v roku 1975 Marshall Herff Applewhite a Bonnie Lu Nettlesová. Tá bola už pred tým členkou ezoterickej spoločnosti. Applewhite bol prepustený z univerzity po homosexuálnom škandále.

Nazývali sa Dvaja ...

13.10.2016, 22:05
uz dat tymto ludom len masky so zelenymi ufonikmi a tykadlami - to su poriadne rafnuti zlocinci a klamari
none
19
13.10.2016, 22:22
Len tak mimochodom- kazdemu ateistovi/socialistovi, protestantovi aj samovykladacovi Biblie - nevadia tieto zlociny a zverstva a nevinnych ludoch a je toho o mnoho viac. A taki budu kazat o moralke cirkvi a papeza. A davat tu obrazky a texty proti cirkvi. Farizeji a etickí humanisti.
none
21

19. 13.10.2016, 22:22

Len tak mimochodom- kazdemu ateistovi/socialistovi, protestantovi aj samovykladacovi Biblie - nevadia tieto zlociny a zverstva a nevinnych ludoch a je toho o mnoho viac. A taki budu kazat o moralke cirkvi a papeza. A davat tu obrazky a texty proti cirkvi. Farizeji a etickí humanisti.

13.10.2016, 22:26
Ja nesúhlasím so zverstvami rkc... ateistov...protestantov... samovykladačov biblie...
Stačí ti to ako odpoveď?
Tak a naďalej obhajuj, popieraj zlotčiny rkc


Tu sa pekne vyjavuje rozdiel medzi tebou amnou ja nesúhlasím so zverstvami a zlotčinmi všetkých.
Ty len všetkýcj okrem RKC.
V tomto sa líšime.
A tvojími príspevkami to len potvrdzuješ.
none
20
13.10.2016, 22:24
Nikto z vás neodsudil tieto zlociny a ani sa neospravedlnil. Co sa dalo cakat. Je potrebne tu davat viac toho co robia protestanti, ateisti a hlavne samovykladaci Biblie- nebezpecni zlocinci.
none
22

20. 13.10.2016, 22:24

Nikto z vás neodsudil tieto zlociny a ani sa neospravedlnil. Co sa dalo cakat. Je potrebne tu davat viac toho co robia protestanti, ateisti a hlavne samovykladaci Biblie- nebezpecni zlocinci.

13.10.2016, 22:30
Opakujem odsudzujem všetky zlotčiny všetkýcj. No ty okrem zlotčinov rkc všetky odsudzuješ. To je rozdiel medzi mnou a tebou.

Spod susedových svíň ****á vyhadzuješ no pod vašimi sviňami je nasraté až po válov. A to ti nevadí.
none
23

22. 13.10.2016, 22:30

Opakujem odsudzujem všetky zlotčiny všetkýcj. No ty okrem zlotčinov rkc všetky odsudzuješ. To je rozdiel medzi mnou a tebou.

Spod susedových svíň ****á vyhadzuješ no pod vašimi sviňami je nasraté až po válov. A to ti nevadí.

13.10.2016, 22:32
A kolkokrat som musela ziadat a apelovat. Ale dobre, dokazal si to. Ja som pisala viackrat , ze nesuhlasim so zabijanim a zlocinmi a je jedno kto ich kona je to nespravne.
none
25

23. 13.10.2016, 22:32

A kolkokrat som musela ziadat a apelovat. Ale dobre, dokazal si to. Ja som pisala viackrat , ze nesuhlasim so zabijanim a zlocinmi a je jedno kto ich kona je to nespravne.

13.10.2016, 22:35
Ale neuznáš že tie zločiny páchala aj tvoja cirkev. Pod pojem zločiny inkvizíciu ani krížové výpravy nezahŕňaš. Alebo áno?
none
24

20. 13.10.2016, 22:24

Nikto z vás neodsudil tieto zlociny a ani sa neospravedlnil. Co sa dalo cakat. Je potrebne tu davat viac toho co robia protestanti, ateisti a hlavne samovykladaci Biblie- nebezpecni zlocinci.

13.10.2016, 22:33
"hlavne samovykladaci Biblie- nebezpecni zlocinci."

Dnes si ma dokonca priamo prirovnala k Hitlerovi. Poprosím teda všetkým prítomných aby ma oddnes oslovovali Môj Zvodca.
Na toto sa dá reagovať už len smiechom.
none
26

24. 13.10.2016, 22:33

"hlavne samovykladaci Biblie- nebezpecni zlocinci."

Dnes si ma dokonca priamo prirovnala k Hitlerovi. Poprosím teda všetkým prítomných aby ma oddnes oslovovali Môj Zvodca.
Na toto sa dá reagovať už len smiechom.

13.10.2016, 22:41
Kto má rád češtinu, môže aj Můj Zvůdče.
none
30

24. 13.10.2016, 22:33

"hlavne samovykladaci Biblie- nebezpecni zlocinci."

Dnes si ma dokonca priamo prirovnala k Hitlerovi. Poprosím teda všetkým prítomných aby ma oddnes oslovovali Môj Zvodca.
Na toto sa dá reagovať už len smiechom.

14.10.2016, 04:54
"Moj zvodca", pozor aby Milanicko nezacal ziarlit..
Najvacsi zvodca je tu on 🙂
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 210 388 B vygenerované za : 0.102 s unikátne zobrazenia tém : 49 869 unikátne zobrazenia blogov : 881 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Ahojte som tu noví a volám sa vlado mam 33 rokov a stala sa mi nečakaná udalosť s ktorou si neviem poradiť a potreboval by som od ľudí súrne potrebujem pomôcť☹️ chcel by som sa opýtať či sa tu nenájde dobrý človek ktorý by mi vedel pomôcť do výplaty...

citát dňa :

Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.