Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

TO: Morálka ateizmu - kanibalizmu

24
reakcií
721
prečítaní
Tému 27. decembra 2016, 14:47 založil TvojOponent19.

podobné témy:1.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 12. 2016, 14:47 avatar
Poznáte 5 najznámejších prípadov kanibalizmu v novoveku?

Činy týchto kanibalov boli motivované egoizmom. Išlo takpovediac o sekulárny kanibalizmus. Lebo títo zločinci už dávno predtým opustili vieru v Boha. Ateizmus bez Boha vedie k egoizmu a nadvláde pudov nad telom a mysľou:

5 najznámejších prípadov kanibalizmu, z ktorých budeš mať husiu kožu!
gd
Kanibalizmus je niečo, čo nás desí, je to akési kultúrne tabu, ktorého sa bojíme. Najstrašnejšie na tom je, že kanibali sú skutoční a žijú medzi nami… Čítaj toto len na vlastné riziko!

Albert Fish – tento chlapík bol monštrum, a to doslova. Bol sadistický, trpel bludmi a stal sa z neho sériový vrah, pedofil a kanibal. K jeho obetiam patrilo 10-ročné dievčatko, ktoré Fish uniesol, zavraždil a napokon aj zjedol. O šesť rokov neskôr poslalo toto monštrum rodine nevinného dievčatka list s podrobným opisom priebehu celého zverstva. Vďaka listu sa polícii podarilo Fisha vypátrať, zatknúť a obviniť. Kanibal bol popravený v roku 1936 v New Yorku.

Issei Sagawa – japonský študent, ktorý študoval anglickú literatúru v Paríži. V roku 1981 zastrelil svoju spolužiačku, ktorú v priebehu nasledujúcich dvoch dní zjedol. Sagawu zatkli a uznali ho psychicky chorým, na základe čoho ho deportovali z krajiny. Najhrošie na prípade je, že chyba úradníkov mu dovolila opustiť psychiatrickú liečebňu asi rok po jeho zadržaní. Dnes je voľný a žije v Japonsku.

Andrej Čikatilo – ukrajinský sériový vrah a násilník, ktorý pracoval ako učiteľ, sa priznal k vyše 50 vraždám. Čikatilo sa najskôr so svojimi obeťami najskôr spriatelil, potom ich zabil a zjedol. Vrah uviedol, že jeho činy mali sexuálny motív, pretože nedokázal inak dosiahnuť vzrušenie. Jeho besnenie ukončila jedna z najväčších operácií v histórii ruskej polície a v roku 1994 bol Čikatilo popravený.

Jeffrey Dahmer – americký sériový vrah, nekrofil a kanibal z amerického Wisconsinu. Dahmer lákal mladých mužov do svojho bytu, kde ich omámil alkoholom a drogami a následne ich zavraždil uškrtením. Od roku 1971 do roku 1991 zavraždil sedemnásť mladíkov, niektorých po smrti zneužil alebo s ich telami experimentoval a nechával si časti tiel ako trofeje a iné časti jedol. Po dolapení políciou bol odsúdený na 15-násobný trest doživotia, keďže vo Wisconsine neplatí trest smrti. Dahmera však napokon vo väzení čakala smrť – jeho spoluväzeň ho pri upratovaní toaliet na smrť dobil, vraj aby pomstil všetky jeho obete.

Armin Meiwes – nemecký kanibal, ktorý v roku 2001 zverejnil inzerát na internete. Hľadal v ňom dobre staveného mladíka vo veku 18-30 rokov na porážku a následnú konzumáciu. Je to neuveriteľné, ale ozval sa mu jeden záujemca, ktorý chcel takto ukončiť svoj život. Muži sa stretli na Vianoce a natočili hrozné video, ktoré zobrazuje tie najohavnejšie činy. Meiwes uchovával telo muža v mrazničke a postupne z neho jedol. Podľa slov kanibala žije v Nemecku minimálne ďalších 800 kanibalov, ktorí majú na internete komunitu. Vrah sedí v nemeckom väzení.


3.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   27. 12. 2016, 14:55 avatar
Súhlas ateizmus vedie k strate súdnosti, slušnosti a všetkých zábran. Všetko je pre nich dovolené a najlepšie všetko naopak a proti normálnosti, ktoré je v náboženstve- chcú robiť prieky a opačne a potom vyzerajú a robia čo robia.
Súhlasí TvojOponent19


6.
označiť príspevok

havran
   27. 12. 2016, 15:02 avatar
lea_pragmaticka1- ty si bola postihnutá ateizmom a neprebrala si sa z toho?


10.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   27. 12. 2016, 15:35 avatar
Myslíš to, že hlásaš a bojuješ za socializmus a nemáš problém ako najväčší pokrytec a farizej podnikať v súkromnej firme ako buržuj?


24.
označiť príspevok

asmodei muž
   27. 12. 2016, 21:16 avatar
(3.) Pravidelne na spolocnom vareni gulasu na chatke so znamymi, pozorujem stratu sudnosti, slusnosti a vsetkych zabran hlavne u katolikov - najma jedna znama, ktora pravidelne chodi do kostola sa aj pravidelne oziera pod obraz bozi. Mimoriadne smiesne vyzerala hlavne ked ma minule v opitosti samozrejme nespravne "poucovala", kto moze a kto nemoze byt krstny rodic a co je ulohou krstneho rodica :D

Je zaujimave, ze takymto notorickym katolickym alkoholikom uz ani nevadi, ked sa im clovek doslova smeje do tvare.


16.
označiť príspevok

fajer
   27. 12. 2016, 17:19 avatar
Armin Meiwes –Jeffrey Dahmer –Andrej Čikatilo –Albert Fish – Oponent ale tí všetci boli pokrstený a verili v boha....odkiaľ vieš, že boli ateisti....
Súhlasí Lemmy


18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 12. 2016, 18:06 avatar
On to nevie, on blúzni. 


19.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 12. 2016, 18:11 avatar
To nepochopiteľné, čo sa má podobenstvom o márnotratnom synovi vysvetliť, je vzťah boha k hriešnikovi. A ten je naozaj pozoruhodný: „taká bude radosť v nebi nad jedným hriešnikom, ktorý činí pokánie, ako nad deväťdesiatdeväť spravodlivými, ktorí nepotrebujú pokánia“ (Lk 15, 7). Neviem z akých dôvodov majú anjeli plesať nad obrátením 17-násobného vraha Jeffrey Dahmera, ale pripusťme, že budú plesať. Má toto nepochopiteľné plesanie rovnaké objasnenie ako radosť otca nad synom, ktorý „bol mŕtvy, a ožil“? (Lk 15, 24)To nepochopiteľné, čo sa má podobenstvom o márnotratnom synovi vysvetliť, je vzťah boha k hriešnikovi. A ten je naozaj pozoruhodný: „taká bude radosť v nebi nad jedným hriešnikom, ktorý činí pokánie, ako nad deväťdesiatdeväť spravodlivými, ktorí nepotrebujú pokánia“ (Lk 15, 7). Neviem z akých dôvodov majú anjeli plesať nad obrátením 17-násobného vraha Jeffrey Dahmera, ale pripusťme, že budú plesať. Má toto nepochopiteľné plesanie rovnaké objasnenie ako radosť otca nad synom, ktorý „bol mŕtvy, a ožil“? (Lk 15, 24)

adam.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Naozaj považujete pápeža Alexandra VI (občianskym menom Rodrigo Borgia), ktorý mal štyri nemanželské deti, za nástupcu Krista na zemi? A nakoniec, naozaj veríte, že človek, ktorý počas celého svojho života nikomu vážne neublížil, iba neuveril v „spásonosné“ učenie akejsi pochybnej cirkvi, je horší než Jeffrey Dahmer, ktorý zavraždil 17 mužov, pred smrťou im vŕtal lebky, cez otvor do nich vstrekoval mravčiu kyselinu, súložil s takto dokaličenými obeťami a potom i s mŕtvolami, ich telá varil a žral, ale nakoniec vo väzení našiel cestu k „pokániu“ a prijal všetky „svätosti“?? Tešíte sa na stretnutie s Dahmerom v raji? Budete sa spolu s ním kochať pohľadom do tváre Pánovej?

adam.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí fajer


20.
označiť príspevok

fajer
   27. 12. 2016, 18:19 avatar
ake jednoduché, stačí sa vyspovedať a si v nebi....tak preto cirkev vraždí a kradne celé storočia....oponent, nehanbíš sa za takú cirkev a cele to tvoje kresťanské náboženstvo, čo si to za človeka, ked obhajuješ takúto zvrhlosť...lea a teba hanba nefackuje...


2.
označiť príspevok

Shagara muž
   27. 12. 2016, 14:51 avatar
1,...Prvý znak je ten ,že taký človek ako zje svojho boha/v oblátke/,tak sa tvári povznesene!  A vykazuje po dobu piatych minút "svätosť",....ale nie dlhšie!
Súhlasí havran


4.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 12. 2016, 14:59 avatar
Nevedel som, že jehovisti si upravili aj tento verš "„ Ja som chlieb z neba.“ a „Kto bude jesť moje telo a piť moju krv bude mať život večný a ja ho vzkriesim v posledný deň.“... do podoby , ktorú radšej nebudem zverejňovať. Veď Shagi, jehovista formou a satanista správaním, to dokazuje už dosť dlho. On veľmi dobre pozná hranice zdravého rozumu. :D


8.
označiť príspevok

Shagara muž
   27. 12. 2016, 15:07 avatar
4,......nič neupravili, to len vy ste si zamenili Ježišove obrazné vyjadrenie za realitu! "Jesť telo Krista a piť jeho krv",....znamená veriť v jeho obeť bezhriešneho tela, a vyliatu nevinnú krv,ktoré nás zachraňujú!
Teda,neviem o čom to spriadaš?
Ak povedal Ježiš ..."toto je krv Novej Zmluvy" , tak potom podľa vás sa nutne tiež musela jeho krv zmeniť na Nový Zákon a aj ten jéte pri prijímaní! 
A satanizmus vznikol ako protest proti RKC,proti jej nekresťanskému správaniu a učeniu,....písal som o tom ,....bol o tom dokument na Viasate!


9.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 12. 2016, 15:22 avatar
8 Zaujímavé... Keď Ti vyhovuje obrazné vysvetľovanie veršov, tak odmietaš doslovizmus a keď Ti vyhovuje doslovizmus, tak tvrdíš, že má platiť všetko od slova do slova. Ty si už niekedy videl, že by sa pred omšou varilo v kotli nejaké telo???

Výsledkom tejto Vašej pomätenosti sú vraždy chorých, ktorým ste odmietli poskytnúť krv na záchranu života, lebo vraj je to doslovný príkaz z Biblie. No nie je.

Správne píšeš - jehovizmus je za hranicami zdravého rozumu. Ako zabehnuté teľa za ohradou svojho výbehu  
Súhlasí Johny Pravda


11.
označiť príspevok

Shagara muž
   27. 12. 2016, 15:41 avatar
9,.....lenže niekto to robí naopak! Tam kde ide o symboliku/boháč a Lazár,atd/tam vidíte skutočnosť,a kde ide o skutočný príbeh/Adam a Eva/ ,tak tam vidíte symboliku. Už fakt ,že Ježiš, Pavol a mnohí iní spomínajú Adama a Evu ako reálny príbeh je zrejme kto klame, a kto si pletie základné pravdy a interpretáciu biblických správ. Bol Ježiš klamár Oponent, Johny?
A povedzte aký to máme hriech,ked Adam nezhrešil? A z čoho nás to potom Ježiš prišiel zachrániť?
Uvedomujete si,že toto neviete a nemôžete obhájiť? Obhajujete lži,a tvárite sa ako pravoverní!?
A Biblia definuje inak vraždy, a tie páchali iní "kresťania"!
Odpovedz na dané otázky o krvi, a potom sa môžme ďalej baviť! Lukáš žartoval,keď Písal správu v 15 kapitole a i v 18 kap.???
A uisťujem ťa,že veľmi málo ludí zomiera pre neprijatie transfúzie! To len vy trepete,že neprijať krv znamená istá smrť! 


12.
označiť príspevok

Johny Pravda muž
   27. 12. 2016, 15:44 avatar
sj.rozcesti.org/system/files/raymond-franz-hledani.pdf kapitola o krvi. Nebudem to tu rozpisovat, a kazdy kto chce nech posudi ako je to s tou krvou.. A ked mas odvahu precitaj si to a potom napis s cim nesuhlasis..


13.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 12. 2016, 16:51 avatar
11 Čo si Ty za cynika, že len veľmi málo ľudí zomiera pre neprístup k transfúzii.. To môžeš rovno napísať, že ani Hitler zas tak veľa ľudí nezabil v koncentrákoch....


14.
označiť príspevok

Shagara muž
   27. 12. 2016, 17:06 avatar
13,...povedz mi,koľko na Slovensku zomrelo ľudí,keď nezobralo transfúziu? A to ju odmietli viacerí! Ja to viem! Na druhej strane ,ak aj nejaký ,zdôrazňujem jednotlivec zomrie,tak je to pridružené s nejakým ťažkým úrazom,alebo chorobou, a tak nie vždy je isté,čo bolo v konečnom dôsledku príčinou smrti a či sa jej dalo transfúziou vyhnúť. To ti povie každý lekár. Je len málo prípadov,kde sa to dá jednoznačne povedať!
A katolík Hitler zabil toľko ľudí,že by som si nikdy nedovolil ukazovať prstom na nikoho iného! Nonsens!


15.
označiť príspevok

Johny Pravda muž
   27. 12. 2016, 17:09 avatar
Na 2 strane poznám 3 konkrétne prípady kde JS prijali krv takže niektori v tom majú jasno :-) jeden bol dokonca starší v zbore a aj je v KE


25.
označiť príspevok

Shagara muž
   27. 12. 2016, 23:12 avatar
15,...trepeš Johny! Neverím ti,ani slovo. Nie si JS a máš informácie,ktoré často nevie ani JS,ledaže by bol priamo zainteresovaný do daného prípadu! Na druhej strane,aj keby tak bolo,každý bude niesť zodpovednosť pred Bohom!
Ale už som spomenul. Ak v kresťanskom zbore v 1 storočí sa jednotlivci dopúšťali vážnych priestupkov,bolo to dôkazom,že tento zbor nemal Božie schválenie? NIE!!! Proste,všade ,aj v pravom kresťanskom zbore sú nedokonalí ľudia!


21.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 12. 2016, 19:44 avatar
14 alibista


5.
označiť príspevok

havran
   27. 12. 2016, 14:59 avatar
TvojOponent19- počuj ty táraj : vieš , že podľa prieskumov práve ateisti sú najmorálnejšou entitou ľudí? Myslíš, že farizejstvo tak zaužívané v cirkvi vedie k morálke a čistote duchovného života. Viackrát som počul hovoriť veriacich, že ich hriechy im Boh odpustí, treba sa len vrúcne modliť. Ateisti aj keď to nerad používam lebo to sú neveriaci nemajú tu možnosť hodiť svoju vinu pred oltár a preto vážia svoje činy. Skutočným životným postojom je poznanie a racionálne myslenie v súlade s objektívnymi potrebami spoločnosti.


7.
označiť príspevok

TvojOponent19
   27. 12. 2016, 15:06 avatar
Havran... racionálne myslia aj vrahovia alebo nacisti, komunisti či jehovisti a podobná zberba.
Farizejstvo predsa nie je v súlade s ideálmi kresťanstva. Prečo teda cez tento jav hodnotíč Cirkev?

Morálka ateistov je prejavom zotrvačnosti správania v prevažne katolíckom prostredí.

Kresťan má oveľa väčšiu motiváciu nekonať zlo, lebo sa musí spovedať - teda zdôverovať cudziemu človeku so svojimi slabosťami. Ateista túto motiváciu nemá. Jediné, čo ho motivuje konať morálne, je možná prítomnosť svedka. Čo ak ho niekto uvidí?
Súhlasí lea_pragmaticka1


17.
označiť príspevok

fajer
   27. 12. 2016, 18:05 avatar
Najhorším masovým vrahom, bolo kresťanstvo...a náboženstvo vôbec, každý deň umierajú ľudia kvôli náboženstvu...


22.
označiť príspevok

Peťo muž
   27. 12. 2016, 19:49 avatar
Poznám ,čo by som nepoznal .
Veď si kupujem časopis "Krimi revue" .


23.
označiť príspevok

asmodei muž
   27. 12. 2016, 21:11 avatar
Pokial viem tak pravidelny kanibalizmus (teofágiu) praktizuju krestania, ktori jedia hostiu kedze podla nich sa pri omsi doslovne premeni kus nekysnuteho cesta na realne telo ich boha.
Súhlasí fajer
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:30,  Bijoux toto je len odvar ale ked Kasafran nedavno vytiahol hoax o ukrajinskej stihačke...
dnes, 20:29,  My a Slovinci sme jeden ľud, ktorý sa len časom od seba vzdialil:...
dnes, 20:28,  Borat nemal by si čítať články v anglickom jazyku ak nepoznáš ani ten rodný....
dnes, 20:28,  bobor kde sa v tej správe píše o riadenej demolácii?? zase ti začali naplno konšpiračne...
dnes, 20:27,  https://youtu.be/3onO-Panwkk
dnes, 20:25,  https://www.youtube.com/watch?v=kWYPBReBPYo
dnes, 20:24,  A mohli by to urobiť v porno verzii, ako preťahuje Homera. *39*39*39
dnes, 20:23,  https://www.youtube.com/watch?v=UWLr2va3hu0
dnes, 20:23,  Nech sa nahrá na video záznam. Budú si myslieť, že dostali nový diel Simpsonovcov a Homer...
dnes, 20:23,  Mareka Krajčího nepoznám ale počul som srdce mojej priatelky to je dobrý rachot
dnes, 20:21,  Nie ,
dnes, 20:20,  On nevie písať, on opisuje z wiki.org. *13*13*13
dnes, 20:20,  Videl si srdce Mareka Krajčího? *31
dnes, 20:20,  Newiem ci to bude sediet ja pocuvam aj toto netradicne ale ,,,,https://youtu.be/Exgc-QKA22Q
dnes, 20:19,  Rusi im zhodili dvojičky :)
dnes, 20:19,  Potvrdzuješ svoju geniálnu a genitálnu debilitu.
dnes, 20:19,  Napíš svoju sťažnosť na americkú univerzitu so 100 ročnou tradíciou a vedomosťami v...
dnes, 20:19,  Choď spať. *21
dnes, 20:18,  A je to tu zase si američania tajne dozhodzujú dvojičky *13*13*13 lenže Borat ich zase raz...
dnes, 20:16,  Huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Lenivosť je zvyk odpočívať skôr, ako sa človek unaví.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(93 617 bytes in 0,899 seconds)