Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

TO: Charlie Hebdo 2 - včerajší masaker s 50kou obetí

36
reakcií
750
prečítaní
Tému 13. júna 2016, 01:31 založil TvojOponent19.

podobné témy:1.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 01:31 avatar
Koho sa zastať, keď moslim napadne homosexuála? Ak sa zastanete moslima, budete homofób. Teda fašista.
Ak sa zastanete homosexuála - budete fašista islamofóbny,

Páchateľ streľby z floridského mesta Orlando, ktorý v noci nadnes v tamojšom gay klube zabil najmenej 50 ľudí, bol členom Islamského štátu (IS). Tvrdí to tlačová agentúra Amak blízka tejto extrémistickej organizácii.

Vyhlásenie zachytila organizácia SITE monitorujúca aktivity militantných džihádistov na internete, uviedla agentúra DPA.

Agentúra Amak zverejnila bleskovú správu, podľa ktorej bol strelec z Orlanda “bojovníkom Islamského štátu”.

Streľba, ku ktorej došlo v noci nadnes v nočnom gay klube Pulse v Orlande na Floride, si vyžiadala 50 mŕtvych a 53 zranených. Zatiaľ nie sú spoľahlivé dôkazy o tom, či bol predpokladaný páchateľ Omar Mateen napojený na IS alebo iné teroristické skupiny. Objavili sa však neoficiálne informácie o jeho prísahe vernosti vodcovi IS.


2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 09:28 avatar
Ty si bezcharakterný.

forum.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 10:14 avatar
Ty si najväčší internetový klebetník


4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 10:28 avatar
Poznáš väčšieho bezcharakterného katolíka ako si ty?


7.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 10:42 avatar
Nepoznám bezcharakterných katolíkov. Poznám bezcharakterného sekulárneho humanistu(sic!) Jána Paradu, ktorý zneužíva tragédiu v dekadentnom klube na Floride na podnecovanie k nenávisti voči svojim oponentom.

Keď vraždili kresťanov po zverejnení znevažujúcich karikatúr - bránil si pseudoslobodu slova. Keď vraždili kresťanov v Sýrii - mlčal si. Keď Charlie Hebdo zverejňoval urážlivé karikatúry, nazýval si to slobodou prejavu. Vtaždenie detí nazývaš právom matky rozhodnúť o svojom tele. Dokonca aj iných ateistov s umierneným postojom znevažuješ. Nenávisť je Tvoje druhé meno.
Bolo len otázkou času, kedy islamskí extrémisti, ktorých ospravedlňujete, stúpia na neuralgický bod vládnúceho establišmentu. Už aj teroristi pochopili, že vraždením kresťanov, ktoré si nikdy nedsúdil, nikoho v EU nenaserú. Popravy novinárov a ničenie pamiatok EU nezaujme. Náboženstvom EU je zvrátenosť a pôžitkárstvo, egoizmus a mamona.

Môžeš sa rozdrapovať akolen chceš, zneužívať túto tragédiu na vlastné ideologické ciele, iba dokazuješ, aký ľudský odpad si. K tomu Ti chýba už len cena Humanistu    


8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 10:44 avatar
T19: Nepoznám bezcharakterných katolíkov.

Môže byť. Možno si len sám taký bezcharakterný. OK. 


12.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 10:48 avatar
Na Floride vraždil islamský terorista a Ty z toho usudzuješ, že som bezcharakterný. Len si pilujte tú vetvu, na ktorej sedíte. Ste ako stádo jahniat hnané na porážku. A ako si veselo pri tom bľačíte


14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 10:52 avatar
Áno, si bezcharakterný, pretože bezcharakterní ľudia kladú otázku, či sa zastať vraha, ktorý zavraždil 50 ľudí.

Toto je diskusné fórum, a ty tu verejne napíšeš svoju otázku, či sa ho zastať? Rozum si potratil.

Rozumní ľudia totiž odsudzujú jeho zločin. Ty však sa verejne v diskusii pýtaš, či sa ho zastať! Hľadáš si súkmeňovcov? Ideologických partnerov, aby ste sa naladili na rovnakú vlnu ako ten vrah?


19.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 11:09 avatar
14 Robíš zbrklé závera. Tie sú motivované Tvojou snahou démonizovať oponentov - keď už prehrávaš diskusiu.

Kedysi som si dovolil sarkastickú poznámku ironizujúcu pokrytectvo ľudských práv v EU. Neskôr som to zjednodušil a urobil z toho bod pre článok 40+1 skutočne ťežkých morálnych otázok. Citujem:
38 Stanete sa svedkom bitky medzi cigáňom a homosexuálom. Ak sa zastanete cigáňa, budú vás mať za homofóba. Ak sa postavíte na stranu geja, vyhlásia vás za rasistu. Koho sa zastanete?

Tá počiatočná veta totiž charakterizuje morálnu zmätenosť. EU sa bojí pár motorkárov z Ruska do takej miery, že pre to zasadá Európsky parlament. Vraj tých pár chlapcov na motorkách bez zbraní sú bezpečnostnou hrozbou. Zatvárajú pred nimi hranice, svojvoľne im neuznávajú už platné a vydané vstupné víza. Pár chlapcov na motorkách - s ktorými ja názorovo nesúhlasím - ale vážim si slobodu prejavu a aj pohybu - ktorí si propagandisticky ale neškodne pripomenuli obete Červenej armády boli označení za bezpečnostnú hrozbu. A miliony utečencov bez dokladov, pôvodu a úmyslu sú nadšene vítaní. Vraj len 10% z nich je extrémistov, ubezpečovali sekulárne médiá. Akýkoľvek prejav kritiky bol označený za fašizmus a cenu Humanista roka dostala za cenzúru Norika Sližková za redakciu Pravdy. A Ty si mlčal.

A teraz sa pozastavuješ nad mojou ironickou poznámkou? To je dôsledok naivnej zahraničnej politiky vás, sekulárnych humanistov. Namiesto toho, aby ste odsudzovali a riešili vojnu v Sýrii, zaoberáte sa len kvótami a morálnym aspektom utečeneckej krízy. Akokeby ste nevideli infekciu organizmu a riešili len vzhľad pacienta.

Zapríčinili ste bezpečnostnú hrozbu v EU a USA a teraz čakajte následky. Zabudni na slobodu pohybu. Ano, bude garantovaná ústavou. No nikam nebudeš večer chodiť, lebo Ti to nie ústava nedovolí, ale strach.

Chcel som sa na záver spýtať, prečo si tak padnutý na hlavu, ale neurobím to. Lebo to už vidíš aj sám. Stal sa z Teba slepý ateistický bigot. Fanatik, Netolerantný a bezcharakterný. Ble!


27.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 13:32 avatar
V tejto diskusii si ty jediný, kto prehral na celej čiare. Prehral si svojou nečestnosťou, falošnosťou a bezcharakternosťou.


29.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 14:53 avatar
27 Nemohol som prehrať, lebo som nesúťažil.


5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 10:31 avatar
Môžeš môj názor považovať za klebetu, je to tvoj problém. Ale budem verejnosť upozorňovať na zlo v spoločnosti.

Lebo tvoja morálka je rovnako nebezpečná ako morálka toho zločinca. Že rozdiel, že ty si ešte nezavraždil 50 ľudí? No a? Čo ak je to len otázka času, kedy ti prepne, a vykonáš rozsudok?

U bezcharakterných ľudí sa ťažko odhaduje ich nálada. Dnes hop, zajtra trop.


17.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 10:55 avatar
5 Čo ak prepne Tebe? A pokračujem Tvojou vetou:
U bezcharakterných ľudí sa ťažko odhaduje ich nálada. Dnes hop, zajtra trop.


18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 10:57 avatar
Áno, môže každému, lenže ja som ešte nepoložil takú cynickú a zákernú otázku ako ty, že či sa zastať nejakého zločinca, ktorý zavraždil 50 ľudí. Nezastal som sa ani Breivika, ani tých, čo vraždili v Charlie.

To len takí ako ty, bezcharakterní, kladú také otázky.


21.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 11:15 avatar
18 Nemal si reagovať zbrklo a mal si sa zamyslieť nad tým, prečo som tú vetu napísal. Má výchovný podtext. Sám si si naložil. Ale nič si z toho nerob. Nie je nič staršie, ako včerajšia diskusia


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 10:39 avatar
Teba v klamstve nikto neprekoná. 

Šíriš o mne klamstvá.

Keď som povedal "Ja som sa ešte nestretol s Jehovovým svedkom, aby bol zlý človek." tak to neznamená, že ako ty o mne táraš blud "rovnako priznáva, že čestne prežívaná viera v Boha robí ľudí lepšími."

Ty nevieš ani čo znamená slovo čestnosť. Si načisto poškodený tým KKK, Katechizmom katolíckeho klamára. 


9.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 10:45 avatar
6 A čo to znamená, Lemmy? Svedkovia jehovovi nástoja na čestnej viere, študujú Bibliu a žijú podľa nej. A výsledok je taký ako píšeš - nepoznáš nemorálneho jehovistu. Logika. Trénuj ju  


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 10:47 avatar
To znamená toľko, že ja som sa ešte nestretol s inými Jehovovými svedkami. Jednoducho, tých, čo poznám, ďaleko prevyšujú teba. Veľmi ďaleko, alebo vysoko, ako chceš, ak poviem, že morálna látka je vysoko nastavená.

Tvoja je veľmi, ale veľmi nízko.


11.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 10:48 avatar
A znamená to aj toľko, že som sa stretol s málo svedkami. Lebo ich nie je toľko ako katolíkov.


13.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 10:52 avatar
Vyvodil si z toho poučku a pravdou je, že biblické pravidlá (príkazy) robia z človeka lepších. Veď sám znevažuješ katolíkov za to, že sa správajú ako ateisti bez reflexie biblických pravidiel. Môžeš pranierovať katolíkov, lebo katolíci nie sú neviniatka. No Tvoja kritika iba potvrdzuje to, že Biblia robí ľudí lepšími. Ktorý z tých Tebou pranierovaných katolíkov svoj prešľap môžu zdôvodniť dôsledným nasledovaním Krista? Pranieruješ ich za to, že sa odklonili od biblických zásad.


16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 10:54 avatar
S tebou diskusia nemá zmysel. Ja ti niečo poviem, že klameš, a ty pokračuješ novým klamstvom o mne: "Veď sám znevažuješ katolíkov za to, že sa správajú ako ateisti."


20.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 11:12 avatar
16 Tá veta nie je klamstvom. Ateisti nemajú morálku, kresťania majú svoje prikázania. Ak sa nimi neriadia, správajú sa ako keby tie príkazy ani neboli. A ktorá komunita nemá svoje príkazy morálky? Ateisti. Teda logicky sa správajú ako ateisti.

Netvrdím, že ateisti nemôžu byť a nie sú morálni. Dokonca som vypísal na svoju stránku rôzne morálne ateistické kodexy. Aj ateisti majú v sebe potrebu morálneho správania. No morálka ateistu nevyplýva z ateizmu.


24.
označiť príspevok

Peťo muž
   13. 6. 2016, 11:48 avatar
K 20.
Každý človek má morálku .

Morálka je sústava regulátorov správania človeka vo všetkých sférach jeho spoločenského života, ktorých účinnosť sa opiera o moc verejnej mienky. Morálka je súbor uznávaných mravných noriem vyplývajúcich z určitého chápania mravných hodnôt, ich povahy a hierarchie. ..
Súhlasí Scarlet666


25.
označiť príspevok

Peťo muž
   13. 6. 2016, 11:51 avatar
TvojOponent19 .
Napísal si : "...Ateisti nemajú morálku..."
To si peknú hlúposť zapotil .

Prečítaj si čo je to morálka na internete ,v príspevku číslo 24 som ti dal krátky výňatok .


26.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 11:55 avatar
25 Z ateizmu žiadna morálka nevyplýva. Ateisti si morálku vymýšľajú podľa výhodnosti alebo žijú v zotrvačnosti kultúrneho priestoru.
Ateista má morálku, ak ju niekomu ukradne. A nástojíš na tom, že niet ateistu bez morálky? Dobre... sú to všetci zlodeji  


15.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 10:54 avatar
10 Tá ich morálna laťka je nastavená veľmi vysoko práve kvôli Biblie. Zase si potvrdil, že Biblia robí z človeka morálnejšiehu. Opäť a znovu to potvrdzuješ a páli Ťa to na jazyku  


22.
označiť príspevok

Peťo muž
   13. 6. 2016, 11:30 avatar
Jeho bývalá žena povedala ,že nebol nábožensky orientovaný a nenávidel homosexuálov .
Tele-text na STV 1 a Markíze .


23.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 11:38 avatar
22 sekulárny humanista potom... Tak tak - slniečkári sa obetujú a aby si nepohnevali moslimov, tak z neho radšej urobia ateistu.


28.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 6. 2016, 13:40 avatar
Peťo, tu píšu: Mateen bol podľa exmaželky pobožný, praktizoval svoju vieru, no ona nebola uňho svedkom „žiadnej známky“ náboženského radikalizmu.

www.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


30.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 14:58 avatar
Ano, presne tak. Bol pobožný moslim. Jeho manželku od neho nakoniec museli uniesť príbuzní, ktorí k nim prišli na návštevu. V roku 2011 súd uznal ich manželské spory za neprekonateľné a rozviedol ich. Manželka dosvedčila, že muž bol mierny, nenásilnícky a mierumilovný a rozviedla sa s ním preto, že ju týral a bil a bol násilnícky.    A toto násilie nepovažovala ako znaky náboženského radikalizmu. U moslimov je to totiž bežné prejav lásky.

      


31.
označiť príspevok

Dwesa
   13. 6. 2016, 15:20 avatar
Pastor a jedna baptistická cirkev sa už tešia zo zavraždenia gayov, asi tiežkresťania ako TO.
www.patheos.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.patheos.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


32.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 15:27 avatar
31 Dwesa klame. TO19 nazval masaker tragédiou.  


33.
označiť príspevok

Dwesa
   13. 6. 2016, 17:11 avatar
TO je kokot, čo našiel zmysel svojho patetického života v tom, že dookola šíri klamstvá o rôznych "nepriateľoch" jeho náboženstva, vrátane LGBT, mentálne je TO rovnaký odpad ako ten pastor a kol.
Súhlasí asmodei


34.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 17:29 avatar
  Klamstvo musíš dokázať a vyvrátiť 


35.
označiť príspevok

Dwesa
   13. 6. 2016, 17:32 avatar
Kokotovi? Veď aj dnes ti ich vyvrátili niekoľko. Nie, idem si radšej pozrieť GoT.


36.
označiť príspevok

TvojOponent19
   13. 6. 2016, 17:39 avatar
35 O žiadnom neviem. 


37.
označiť príspevok

Karola žena
   13. 6. 2016, 22:56 avatar
myslím že šlo hlavne o to,, aby to vyvraždenie bolo masové..
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:28,  Lemmy a máš povolenie od Ministerstva financií na organizovanie zbierok? Pamätám sa, ako si...
dnes, 20:28,  Ježiš nebol potom BOH, keď ho zabili ;)
dnes, 20:27,  Keby použili oceľové veľmi rýchlo by tam zavládol poriadok :)
dnes, 20:26,  Ako ktorého... :)
dnes, 20:25,  Život má veľa prejavov, je rozmanitý a nedá sa popísať jednoducho ;)
dnes, 20:24,  Lemmy je v s*ačkách? :) On tú cenu Humanista roka opäť nedostane? *19
dnes, 20:24,  BOHA nemožno zabiť ;)
dnes, 20:21,  Neviem, či je to život, hadať sa tu
dnes, 20:20,  To by bola pravda, ale stretol si mňa a to bola najväčšia chyba v tvojom živote, čo...
dnes, 20:20,  Rabujeme, rabujeme......
dnes, 20:19,  JA nemôžem zomrieť lebo SOM prišiel založiť a spravovať tisícročné kráľovstvo ;)
dnes, 20:18,  Prečo gumové a nie oceľové ? *06*06
dnes, 20:17,  Policajt v Louisville, Kentucky strieľal gumové guľky na novinárov v živej televízii....
dnes, 20:16,  Ono za pol roka, ak prežiješ, sa ti zase urýchli, tomu ver, nikto nezomiera nezostarnutý. *04
dnes, 20:14,  Manželov brutálne napadla rabujúca lúza....
dnes, 20:11,  Chuck Zito bol prezidentom pobočky motorkárskeho gangu Pekelní anjeli v New Yorku a v knihe...
dnes, 20:11,  Transparentný účet: odkaz http://www.humanisti.sk/view.php?cisloclanku=2020010072 IBAN v...
dnes, 20:03,  Ba, vo veku 42 rokov sa mi zastavilo starnutie ;)
dnes, 20:03,  Už sa teším ;)
dnes, 20:03,  Ale už nie ako telo, len ako zadymená zdrogovaná duša. *04
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Snívaš o niečom? Nezačneš - nedokončíš!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(113 647 bytes in 0,176 seconds)