Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Téma letných dní: Obnažené ženy.

52
reakcií
11149
prečítaní
Tému 5. júna 2008, 11:22 založil milan.s..

podobné témy:1.
označiť príspevok

milan.s.
   5. 6. 2008, 11:22 avatar
S pribúdaním teplých dní sa všade vôkol nás rovnomerne zvyšuje i množstvo sporo odetých dievčat a žien. Tak to totiž káže móda a súčasné moderné trendy, tak sa vraj dievčatá a ženy, podľa ich vlastných názorov, v letnej spare dobre cítia.

No a to samozrejme ešte nie je reč o extrémoch, akými sú napríklad nudistické pláže, alebo v podstate pláže vôbec, to ešte nehovoríme o rôznych „miss“ a rôznych „show“, o časopisoch, novinách a filmoch, kde je odhaľovanie ženského tela už považované za úplne „normálne“.

A hoci sa veľmi vysoké percento nášho národa hlási ku kresťanským hodnotám a teda s veľmi veľkou pravdepodobnosťou všetci poznajú známe slová: „Buď vôla Tvoja, ako v nebi, tak i na zemi“, málokoho, alebo takmer nikoho sa nenapadne spýtať, či sú podobné trendy naozaj v súlade s vôľou Tvorcu univerza. Či si Stvoriteľ naozaj praje, aby ženské pokolenie 21. storočia chodilo tak sporo a dráždivo odeté, či si praje, aby ženy v každom veku pôsobili čo najviac „sexy“, ako ich k tomu nabáda diktát dnešnej módy.

V ostrom protiklade k súčasným, ľudským predstavám o ženskej móde nám však znejú slová veľkého Učiteľa, prinášajúceho ľuďom poznanie o vôli Stvoriteľovej: „Beda tomu, z koho pohoršenie pochádza! Lepšie by mu bolo, keby si uviazal na krk kameň a skočil do mora. Beda svetu pre pohoršenia!“

Prečo takéto tvrdé slová? Len raz skúsme niekedy pozorovať, čo sa deje s mužmi, keď po ulici kráča vyzývavo odetá žena. Otáčajú sa za ňou a keď sú dvaja, či traja pospolu, pri slovách, ktoré si medzi sebou vymenia, by sa musela dotyčná žena asi veľmi červenať.

Avšak celkový dosah je ešte omnoho ďalekosiahleší. Zasahuje totiž aj citový a myšlienkový život mužov, čo sa prejavuje rôznymi nečistými, ba až zvrátenými myšlienkami, predstavami a chúťkami.

Žiaľ, súčasná civilizácia ani len netuší, aký nesmierne negatívny vplyv má na kvalitu života na zemi nečistý vnútorný život ľudí, ktorí sa vo svojich citoch a myšlienkach pohrávajú s tou najodpornejšou špinou a nízkosťou. Áno žiaľ, vnútro ľudí dnešnej doby je plné priam neuveriteľného hnusu, pretože takmer všetci žijú v mylnej predstave, že to predsa nikto nevidí a že teda za to nemôžu byť ani nikým braní na zodpovednosť.

Aký sme len smiešni a nevedomí, ako nepočítame s dokonalými a spravodlivými Zákonmi Tvorcu univerza, z ktorých jeden znie: Čo si kto zaseje, to aj bezpodmienečne zožne! No a do pôsobnosti tohto Zákona spätného účinku sú zahrnuté aj tie najskrytejšie vnútorné hnutia každého z nás. Každému z nás sa raz celkom určite vráti presne to, čo „zasial“, hoci i „len“ na myšlienkovej, alebo citovej úrovni.

A tak miliardy ľudí po celej planéte sužujú, bijú a zraňujú vracajúce sa dôsledky ich vlastného, osobného, nezriadeného vnútorného života, prejavujúce sa rôznymi chorobami, tragédiami, nešťastiami, duševnými problémami a mnohým iným. Ľudia potom nadávajú na nespravodlivý osud a nevedia, alebo nechcú pochopiť, že osud, ako niečo náhodného vôbec nejestvuje. Jestvujú iba zákonité dôsledky našich vlastných, predchádzajúcich činov, medzi ktoré patrí aj každá naša jednotlivá myšlienka, alebo cit.

Ľudia, usilujme sa predsa o ušľachtilosť a čistotu vlastného vnútra! Iba v tom je totiž ukrytý skutočný vzostup a pravé šťastie. Ak tejto méty nedosiahneme, nepomôže nám ani euro, ani zahraniční investori, ani silnejúca koruna a rastúca ekonomika, pretože s hnilobou vo svojom vnútri nevybudujeme nikdy nič dobrého. Negatívne spätné účinky nášho vlastného, nečistého a nezriadeného vnútorného života nám jednoducho nedovolia byť šťastnými. Práve naopak, budú nás neustále bolestivo zraňovať až dovtedy, kým to nepochopíme a nezmeníme sa.

No a práve z tohto dôvodu treba vidieť v dôraze na čistotu nášho cítenia i myslenia, ako aj v ľudsky dôstojnej ušľachtilosti odievania žien úplne prvý krok ku skutočnému pozdvihnutiu jednotlivcov i celej spoločnosti. A začnime s tým ihneď, či už muži, alebo ženy! Nech sa naše zážitky a prežitia z tohto leta nestanú opäť iba jedným z ťaživých bremien, ktoré nás bude duchovne tlačiť čoraz viacej nadol.

Celkom na záver buďme úplne konkrétni a povedzme si, aké oblečenie nezodpovedá ľudskej dôstojnosti bytosti zvanej ...žena! Sú to minisukne, šaty na ramienkach, hlboké výstrihy, krátke, alebo neprimerane vypasované tričká, či nohavice, to znamená, že skoro všetko, čo ponúka súčasná, takzvaná „móda“.

Zmyslom módy sa však nikdy nemalo stať degradovanie žien iba na ich telesnú, ba až živočíšnu podstatu. Práve naopak, ich odev má byť dôstojný, ušľachtilý a čisto vyzdvihujúci prirodzený ženský pôvab. Ako toho dosiahnuť v praxi, na to však už musí prísť každá žena sama.

Samozrejme, úplne rovnaké kritériá platia v tomto smere i pre mužov. Aj ich odev by mal byť v letných mesiacoch ľudský dôstojný, bez zbytočného odhaľovania a vyzdvihovania telesnosti.

M.Š.
Spolupracovník časopisu „Prebúdzajúce sa Slovensko“
www.pre-slovensko.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


28.
označiť príspevok

martina1278
   6. 6. 2008, 22:02 avatar
Inak ešte by sa zišlo napísať akoby sme teda mali chodiť oblečené ? v Hábite a burke? Ja si myslím že pes je inde zakopaný niekto sa mi môže pozrieť len do očí a ja môžem byť aj vo vreci a môže myslieť na sex


29.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 6. 2008, 22:18 avatar
..z Milana si nerob hlavu, niekedy príde s takou témou, že rozum zastáva. Tento je oproti ostatným jeho témam, celkom prijateľný..  


45.
označiť príspevok

anata
   10. 6. 2008, 15:39 avatar
zdá sa, že Milan je jeden z mála čestných a slušných chlapov  


53.
označiť príspevok

senzana
   12. 8. 2008, 18:51 avatar
slušne a primerane k veku  


2.
označiť príspevok

Bonna
   5. 6. 2008, 12:30 avatar
milan, so všetkým s Tebou súhlasím, ale čo sa týka osudu - nie  


3.
označiť príspevok

anata
   5. 6. 2008, 12:57 avatar
každý sa oblieka podľa toho, ako mu to povolí charakter  
mnohým ženám chýba sebakritika a svojim oblečením pohoršujú okolie - o nudizme ani nehovoriac  


4.
označiť príspevok

Bonna
   5. 6. 2008, 13:00 avatar
neobliekam sa podľa toho, čo nám diktuje moda, ale podľa toho, ako vyzerám a čo mi pristane, aby som vyzerala slušne a vkusne  


8.
označiť príspevok

Mojka žena
   5. 6. 2008, 21:52 avatar
..takže s obliekaním nemáš problém, ani ja   aj tak sa moda len opakuje po istom čase. Teraz sú v mode dlhé sukne, aké poznám len z obrázkov..


5.
označiť príspevok

dorota
   5. 6. 2008, 16:11 avatar
/Celkom na záver buďme úplne konkrétni a povedzme si, aké oblečenie nezodpovedá ľudskej dôstojnosti bytosti zvanej ...žena! Sú to minisukne, šaty na ramienkach, hlboké výstrihy, krátke, alebo neprimerane vypasované tričká, či nohavice, to znamená, že skoro všetko, čo ponúka súčasná, takzvaná „móda“./

mate pravdu, idem vybalit burku    


6.
označiť príspevok

anata
   5. 6. 2008, 16:16 avatar
každý by mal vedieť a vidieť, že čo mu pristane    


7.
označiť príspevok

dorota
   5. 6. 2008, 16:41 avatar
ked ja sa ti vo fialovych "tangacoch" citim prirodzene krasna (-:


10.
označiť príspevok

Mojka žena
   5. 6. 2008, 21:57 avatar
..dorota, ked sa na teba tak pozerám, neviem, neviem, či by si sa Milanovi páčila  


17.
označiť príspevok

Bonna
   6. 6. 2008, 15:58 avatar
dorota - ešte si daj aj pusch podprsenku  


9.
označiť príspevok

Mojka žena
   5. 6. 2008, 21:54 avatar
..a nepozerať sa na modu..aj tak je teraz moda, všehochuť


11.
označiť príspevok

olina žena
   6. 6. 2008, 13:32 avatar
Hm... ak sa v tom cíti žena dobre a prirodzene je jedno čo ma na sebe, keď to nevadí jej nemá sa do toho kto starať.
A nevrav mi, že práve toto na lete nemáte radi...krátke sukničky, trička na ramienka, priesvitné blúzky...
 


12.
označiť príspevok

anata
   6. 6. 2008, 14:24 avatar
na ulici by malo každému záležať na tom, aby vyzeral slušne a nebol okoliu na smiech  
zato u seba doma si môže aj hrošica obliecť minisukňu a tričko s výstrihom až po bradavice  


13.
označiť príspevok

olina žena
   6. 6. 2008, 15:51 avatar
Veď ona sa bude hanbiť nie okolie, tak je to jej vec, alebo aj jeho, nie len baby vyzerajú ako strašiak do maku


16.
označiť príspevok

Bonna
   6. 6. 2008, 15:57 avatar
aspoň by bola sranda  


14.
označiť príspevok

Bonna
   6. 6. 2008, 15:52 avatar
ak ja sa dobre cítim v piesvitnom pršiplášti a pod tým nič, tak kľudne v tom môžem vyjsť na ulicu a nik by sa do toho nemal starať ? ? ?  


15.
označiť príspevok

Bonna
   6. 6. 2008, 15:55 avatar
olina, Ty by si vyšla na ulicu v pusch podprsenke a v tangách ? veď, čo koho do toho ?  
aspoň by si pobavila ľudí na okolí    


18.
označiť príspevok

olina žena
   6. 6. 2008, 16:28 avatar
Nie nevyšla, zas ma nechytaj za slovíčka,skôr som narážala na to že u nás je to ešte stále tak, že na teba čudne zazerajú.Čo si tona seba zas nevliekla a tak...
Nehovorím teraz o sebe, ja osobne splývam s davom.


19.
označiť príspevok

anata
   6. 6. 2008, 16:47 avatar
ale je to smutné, že mnohí sa obliekajú tak, ako keby sa doma nevideli v zrkadle  
alebo smiešne ?  


20.
označiť príspevok

anata
   6. 6. 2008, 17:14 avatar
na diskusiach je to bežný jav, že sa diskutéri chytajú za slovíčka  


21.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 6. 2008, 17:47 avatar
..Olina, vidím, že si nová, tu na diskusii. Neber všetko vážne.. niekedy si aj zašpásujeme, ale aj ostrejšie si vymeníme názory. Ved nato je diskusia, nie ?  


22.
označiť príspevok

olina žena
   6. 6. 2008, 17:58 avatar
To určite neberiem, možno to len tak vyzeralo... :-)


23.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 6. 2008, 18:12 avatar
Olina, daj si nejaký avatar, aby sme videli, s kým diskutujeme..  


24.
označiť príspevok

olina žena
   6. 6. 2008, 18:43 avatar
Môže byť ?


25.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 6. 2008, 19:06 avatar
Pekná lienka, prinesie nám šťastie. Ale aj tebe, každý ho chceme, nie ?  


46.
označiť príspevok

anata
   10. 6. 2008, 15:41 avatar
to je žabka a nie lienka  


26.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 6. 2008, 19:10 avatar
..hotová ženská plejáda, ani jeden muž sa nepríde na nás pozrieť, aké sme pekné..  
Degon len ticho poškuluje..  


27.
označiť príspevok

Noemi
   6. 6. 2008, 20:47 avatar
Prepac Milan,ale tvoj prispevok je chory-aj ked je pravda,ze saty robia cloveka.Neviem si predstavit co je v lete zle na satoch s ramienkami a pod.ak na to mas postavu.Chlape sa spamataj,uz nezijeme v 18 storoci..


30.
označiť príspevok

Mojka žena
   6. 6. 2008, 22:21 avatar
..ťažko sa Milan spamätá. Niekedy mi pripadá, ako by bol za tie hlúposti platený  


31.
označiť príspevok

anata
   7. 6. 2008, 19:02 avatar
to vôbec nie sú hlúposti  


32.
označiť príspevok

anata
   7. 6. 2008, 19:10 avatar
ak mám peknú postavu, to ešte neznamená, že budem chodiť medzi ľuďmi polonahá - mala by predsa existovať aj nejaká kultúra a slušnosť v obliekaní  
Milan myslel na nehanebnice, ktoré nepoznajú mieru odvážlivosti a svoje nechutné telá vystavujú na dohľad verejnosti  


33.
označiť príspevok

anata
   7. 6. 2008, 19:12 avatar
Noemi, slušnosť a kultúra v obliekaní by mala v 21. storočí platiť ešte viac, ako v tom spomenutom 18. storočí  


34.
označiť príspevok

anata
   7. 6. 2008, 19:31 avatar
nedávno sa mi naskytol odporný pohľad na jednu mladú ženu, ktorá si veselo kráčala po ulici v priliehavom tričku, z ktorého jej vyliezali - prsiami sa to nedá nazvať - kôli výstrihu, ktorý mala skoro až po bradavice - podotýka, že jej postava mala nevkusnú formu - zrejme jej chýba sebakritika, alebo nemá doma zrkadlo  


35.
označiť príspevok

Zabeus
   8. 6. 2008, 23:27 avatar
Nič nie je prirodzenejšie ako nahota! Ak existuje boh podľa vašich úbohých patetických predstáv, kresťania, tak potom asi prírodu nestvoril on, keď ju tak strašne odopierate!


36.
označiť príspevok

anata
   9. 6. 2008, 09:45 avatar
ale kultúrny človek vymyslel aj šaty a vedel dobre, že načo !


37.
označiť príspevok

Kaonashi
   9. 6. 2008, 09:57 avatar
aby mu nebolo zima


38.
označiť príspevok

anata
   9. 6. 2008, 12:30 avatar
kultúrny človek sa neoblieka len kôli zime  


39.
označiť príspevok

olina žena
   9. 6. 2008, 13:13 avatar
chce ukázať, že má na to... :-D


40.
označiť príspevok

Bonna
   9. 6. 2008, 13:20 avatar
tak, prečo sa v horúčavách obliekame ?  


41.
označiť príspevok

SlecnaXY
   9. 6. 2008, 14:16 avatar
aby sme vyzerali viac sexi  ...vhodne oblecenie zvyrazni krasu a pritazlivost...


44.
označiť príspevok

Bonna
   10. 6. 2008, 12:45 avatar
žena s peknou postavou vyzerá sexi aj vtedy, ak nie je odhalená  


42.
označiť príspevok

Zabeus
   9. 6. 2008, 22:38 avatar
Samozrejme ze oblecenie je potrebne, ludstvo natolko zlenivelo a odchlpatelo. Ale nevidim nic zle na odhalujucom obleceni. Preco odopierat to, co nam priroda dala? Ved nahe telo je krasne.


43.
označiť príspevok

Mojka žena
   9. 6. 2008, 23:29 avatar
Ty môj život..   toľko rečí kvôli letnému oblečeniu. Oblečiem si rifle a niečo k tomu, podla počasia a pokoj svätý  


47.
označiť príspevok

milan.s.
   12. 6. 2008, 17:43 avatar
Snáď iba pár slov na obhajobu môjho stanoviska k otázke odievania žien.

Iste všetci dobre poznáme známy výrok o dvoch cestách, z ktorých jedna, široká a pohodlná, po ktorej kráča väčšina, vedie do záhuby. Druhá je naopak úzka a idú po nej iba nemnohí, avšak práve ona vedie do Svetla a do života.

Týmto jednoduchým príkladom nám bolo povedané, že tento svet, ako celok, nikdy nekráčal správne. Vždy to bola iba menšina, ktorá sa snažila hľadať a žiť pravú cestu k Svetlu.

No a nie inak je tomu aj dnes - v tisícerých oblastiach a teda aj v pohľade na ženskú módu. Ak sa totiž ľuďom povie pravda o kritériách na dôstojné odievanie žien, akoby sa pichlo do osieho hniezda. Úplná väčšina žien a mužov sa bude snažiť spochybňovať a potrieť tieto kritéria vo falošnom domnení, že keď sú vo väčšine, majú aj pravdu. Pritom však zabúdajú na poučenie spred 2000 rokov, hovoriace o väčšej pravdepodobnosti správnosti úzkej cesty a nie väčšinového názoru.

Každý z čitateľov a hlavne čitateliek má teda dve možnosti. Buď sa vo svojich názoroch a postojoch k ženskej móde rozhodne kráčať, pohodlnou, všeobecne zaužívanou a širokou cestou, alebo si vyberie úzku cestu, ktorá je naznačená v mojom texte. Skôr však, ako sa dobrovoľne rozhodne, nech si v evanjeliách pozorne prečíta, kam jedna i druhá cesta smeruje.

Áno, žena rozhodne má byť krásna, inak by jej Tvorca tento dar predsa nedaroval. Má však prostredníctvom svojej krásy, ako vnútornej, tak i krásy zovňajšku, svoje okolie pozdvihovať a zušľachťovať vo všetkej počestnosti a čistote.

Beda však ženám, ktoré zneužívajú daru krásy a telesným odhaľovaním najrozličnejšieho druhu strhávajú svet do ošiaľu zmyselnosti. Konajú tým totiž pravý opak toho, čo by mali, pretože namiesto ušľachtilého a čistého nadchnutia krásou, ktorá má schopnosť robiť mužov lepšími ich, a samozrejme i samé seba, zatláčajú do lepkavého bahna nízkosti, v ktorom sa nakoniec musia všetci spoločne biedne udusiť.


51.
označiť príspevok

anata
   22. 6. 2008, 18:57 avatar
milan, správne uvažuješ  


48.
označiť príspevok

dorota
   12. 6. 2008, 17:48 avatar
iste, aj nam je zname "cierno biele" (po)chybne argumentovanie ;-)


49.
označiť príspevok

martin351
   14. 6. 2008, 15:46 avatar
kamos natocil video jak si rozdavala jetuska na zachode s pasazierom
http://www.youtube.com/watch?v=4Qolt8Bvmy8 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


50.
označiť príspevok

jefitto4444
   22. 6. 2008, 18:50 avatar
Najviac sa mi hnusí, ak nejaký tučný prízrak ukazuje tlustú riť fuuuuujj


52.
označiť príspevok

anata
   22. 6. 2008, 18:59 avatar
ani suchá riť sa nemá ukazovať  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:37,  https://www.youtube.com/watch?v=-PeuAiGkmg8&list=RDqTJesJk8GWM&index=4 IMANY - You Will Never...
dnes, 10:34,  Jaká čistá úhľadná policová stena v avatare v profile, hihihi. :-) *39*29
dnes, 10:33,  To fakt? Tu nie je cenzúra, máme tu veľkú slobodu slova, asi posledné miesto na zemi v...
dnes, 10:31,  Az bude napadnuta Ruska federacia tak ver ze sa budu branit!!!:)))
dnes, 10:29,  (17.) Raz sme sa na výtvarnej mali rozhodnúť pre farbu, že máme použiť iba jednu. A...
dnes, 10:24,  Grofik šak toto AŽ *13*13*13 Našťastie tie obstarožitné jadrové zbrane nemá sám .
dnes, 10:20,  Tak sa poriadne nadýchni, a schúkni ho, tak aha: fijuuu fú ;-)
dnes, 10:06,  Tak presne nasypaný cukor na koláčoch tiež nemusím
dnes, 08:34,  Inak, ja nemám rada posypaný takto práškový cukor na koláčikoch, ale tak pre vás som...
dnes, 08:33,  Enax, ďakujem za možnosť vkladať obrázky na tvojej planéte! chi chí P.S.: Prosím ťa,...
dnes, 08:31,  Je to len obyčajná bublaninka s marhuľami a mrveničkou. Ja si pochutnávam na tom druhom. ;)...
dnes, 08:30,  https://www.dzio.sk/zumpa/gallery/1596953516.jpg
dnes, 08:20,  Súhlasím, ale to by bol koniec našej civilizácie ;)
dnes, 08:03,  Podľa mňa, jediné riešenie, ako sa zbaviť nebezpečného plastového odpadu, je plasty...
dnes, 07:34,  cudzia žena môže v eú nadávať mužovi ty skurv*syn
dnes, 07:28,  36 , Som rad , ze teba logika pusti . Biblicky Boh stvori gejov a lesby . ( Veda uz zistila ,...
dnes, 06:52,  Môže sa aj ožrať keď nechápe že to tu čistíš
dnes, 06:50,  môže gymnázistka nosiť po maturite zubnú protézu
dnes, 06:50,  Ja ti držím palce nech nájdeš to pravé orechové *02*21*05
dnes, 06:48,  35...čiže logika nepustí
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Počestná baba nebehá za chlapcom. Kto to kedy videl, aby pasca naháňala myš?
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(138 665 bytes in 0,201 seconds)