hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Tak cosi o buzerantoch, alebo tych tzv prihriatych...nic v zlom..

príspevkov
27
zobrazení
81
tému vytvoril(a) 24.2.2018 19:32 ranexil
posledná zmena 15.4.2018 23:21
2
24.02.2018, 20:02
Lahko prestal keď mame došla okena aj alpa
none
3
24.02.2018, 20:04
alkačova ****a
none
5
24.02.2018, 20:23
spotená
none
7
24.02.2018, 22:00
ach vy ste naozaj zli ludia.
Lemmy ty si fasista, ktory uz by nemal pravo pisat dalej na nete.
none
8
24.02.2018, 22:06
Lemmy dnes si bol už fašista u ranexila
pedofil u milkyway
kto vie čo ťa ešte čaká
none
10
24.02.2018, 22:21
Lemmy proste si fašista a Kasafran je velevážená osoba

eštebak ktorý sa prerodil na čisteho nacistu . To je Kasafran a viem to zdôvodniť .
I keď ho nepovažujem za nejakého nebezpečného človeka skôr popletený ujo , ktorému preskočilo z konšpiračných bludov .
none
11
24.02.2018, 22:29
Vy dve veci, ktore ste platene odniekial z p.ci, z.to, ze kazite temy sa tu rehocete navzajom??
A ja tu na vas dve nakazene ho.na robim,,,,,m?????
Na teba Lemmy , ty k.kot tu ja odvadzam dane?
Ty spi.-a? S,.ap. Tu mas klip od tvojho ne.nder.al.a..
odkaz
none
12
24.02.2018, 22:33
ranexil ty nie si spôsobilá osoba odrobiť ani lopatou hádzať .
Na teba musíme direť a platiť ti invalidný dôchodok na hlavu ktorý aj tak prepiješ
none
14

12. Osvietený 24.02.2018, 22:33

ranexil ty nie si spôsobilá osoba odrobiť ani lopatou hádzať .
Na teba musíme direť a platiť ti invalidný dôchodok na hlavu ktorý aj tak prepiješ

24.02.2018, 22:47
30. osvieteny, a kde driete, kopete s lemmym kanaly ?
👍: Osvietený
none
16

14. Scarlet666 24.02.2018, 22:47

30. osvieteny, a kde driete, kopete s lemmym kanaly ?

24.02.2018, 22:57
Scarlet666 jasne že kopem kanale . Presnejšie kanalizácie takým malým bagrikom JCB sa vola z UK
Ja s tým moc nekopem ale viem kde kopať a tak . Meter kanalizacie výkop , podsyp ,uloženie , zasypanie 30 €
V priemere sa denne robí okolo 20 - 30 m Niekedy i 50 a viac .
Ranexil ma ešte aj auto teslu ja len mercedes som v mindrákoch .
Každopádne keby som sa živil fotením trapných svadieb pod 3000€ sa nedostanem ani náhodou a som vypredaný celoročne . Nerobím to lebo sa mi to zdá veľmi ale veľmi málo .
none
19

16. Osvietený 24.02.2018, 22:57

Scarlet666 jasne že kopem kanale . Presnejšie kanalizácie takým malým bagrikom JCB sa vola z UK
Ja s tým moc nekopem ale viem kde kopať a tak . Meter kanalizacie výkop , podsyp ,uloženie , zasypanie 30 €
V priemere sa denne robí okolo 20 - 30 m Niekedy i 50 a viac .
Ranexil ma ešte aj auto teslu ja len mercedes som v mindrákoch .
Každopádne keby som sa živil fotením trapných svadieb pod 3000€ sa nedostanem ani náhodou a som vypredaný celoročne . Nerobím to lebo sa mi to zdá v...

24.02.2018, 23:04
36. uz by ste s tym mohli aj prestat. si porovnavat vtaky. mudry clovek vie kedy je uz dost
none
23

19. Scarlet666 24.02.2018, 23:04

36. uz by ste s tym mohli aj prestat. si porovnavat vtaky. mudry clovek vie kedy je uz dost

24.02.2018, 23:22
chod do dipl. sluzieb
none
24

23. ranexil 24.02.2018, 23:22

chod do dipl. sluzieb

24.02.2018, 23:24
46. a ty prestan chlastat. za chvilu netrafis ani na enter
none
15

12. Osvietený 24.02.2018, 22:33

ranexil ty nie si spôsobilá osoba odrobiť ani lopatou hádzať .
Na teba musíme direť a platiť ti invalidný dôchodok na hlavu ktorý aj tak prepiješ

24.02.2018, 22:48
ty trulo, mne toto , ked uz by mi yebalo tak by platili z norska.
To len ty hovado cucas sk o love. Ja mam este aj auto teslu, ty nula spinava
none
17
24.02.2018, 22:59
ranexil teba by v Norsku do tej prepitej riti mohli nakopať . Tak daleko by si ty nedošiel ty švajčiar
none
21
24.02.2018, 23:14
ranexil možno sa raz aspoň po slovensky naučíš čo nepredpokladám . Proste sa ti nedarilo
none
25

21. Osvietený 24.02.2018, 23:14

ranexil možno sa raz aspoň po slovensky naučíš čo nepredpokladám . Proste sa ti nedarilo

24.02.2018, 23:41
chod do ****
none
26
05.03.2018, 11:27
Mám mail. Ponuka na pracu v zahraničí.
Plat 38000 frankov mesačne.
A ja to nevezme. Robiť poradcu, len aby mal šancu si siahnuť?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 140 539 B vygenerované za : 0.045 s unikátne zobrazenia tém : 2 090 825 unikátne zobrazenia blogov : 21 216 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. Spoznaj, na čom si. 2. Nastav si ciele. 3. Sleduj, kam odchádzajú tvoje peniaze. 4. Míňaj menej na neužitočné veci. 5. Splácaj svoje dlhy čím skôr. 6. Spor si na ťažšie časy. 7. Vytvo...

citát dňa :

Našťastie neexistuje vôbec žiaden dôvod, prečo by sme mali byť všetci rovnakí.