hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Tak cosi o buzerantoch, alebo tych tzv prihriatych...nic v zlom..
príspevkov 27 |
zobrazení 81 |
tému vytvoril(a) 24.2.2018 19:32 ranexil
posledná zmena 15.4.2018 23:21
|
2
|
Lahko prestal keď mame došla okena aj alpa
|
 |
|
7
|
ach vy ste naozaj zli ludia.
Lemmy ty si fasista, ktory uz by nemal pravo pisat dalej na nete.
|
 |
|
8
|
Lemmy dnes si bol už fašista u ranexila
pedofil u milkyway
kto vie čo ťa ešte čaká   
|
 |
|
10
|
Lemmy proste si fašista a Kasafran je velevážená osoba  
eštebak ktorý sa prerodil na čisteho nacistu . To je Kasafran a viem to zdôvodniť .
I keď ho nepovažujem za nejakého nebezpečného človeka skôr popletený ujo , ktorému preskočilo z konšpiračných bludov .
|
 |
|
11
|
Vy dve veci, ktore ste platene odniekial z p.ci, z.to, ze kazite temy sa tu rehocete navzajom??
A ja tu na vas dve nakazene ho.na robim,,,,,m?????
Na teba Lemmy , ty k.kot tu ja odvadzam dane?
Ty spi.-a? S,.ap. Tu mas klip od tvojho ne.nder.al.a..
odkaz
|
 |
|
12
|
ranexil ty nie si spôsobilá osoba odrobiť ani lopatou hádzať .
Na teba musíme direť a platiť ti invalidný dôchodok na hlavu ktorý aj tak prepiješ
|
 |
|
14
|
|
|
12. Osvietený 24.02.2018, 22:33
ranexil ty nie si spôsobilá osoba odrobiť ani lopatou hádzať .
Na teba musíme direť a platiť ti invalidný dôchodok na hlavu ktorý aj tak prepiješ
▲
24.02.2018, 22:47
|
30. osvieteny, a kde driete, kopete s lemmym kanaly ? 
|
 |
|
16
|
|
|
14. Scarlet666 24.02.2018, 22:47
30. osvieteny, a kde driete, kopete s lemmym kanaly ? 
▲
24.02.2018, 22:57
|
Scarlet666 jasne že kopem kanale . Presnejšie kanalizácie takým malým bagrikom JCB sa vola z UK
Ja s tým moc nekopem ale viem kde kopať a tak . Meter kanalizacie výkop , podsyp ,uloženie , zasypanie 30 €
V priemere sa denne robí okolo 20 - 30 m Niekedy i 50 a viac .
Ranexil ma ešte aj auto teslu ja len mercedes som v mindrákoch .
Každopádne keby som sa živil fotením trapných svadieb pod 3000€ sa nedostanem ani náhodou a som vypredaný celoročne . Nerobím to lebo sa mi to zdá veľmi ale veľmi málo .
|
 |
|
19
|
|
|
16. Osvietený 24.02.2018, 22:57
Scarlet666 jasne že kopem kanale . Presnejšie kanalizácie takým malým bagrikom JCB sa vola z UK
Ja s tým moc nekopem ale viem kde kopať a tak . Meter kanalizacie výkop , podsyp ,uloženie , zasypanie 30 €
V priemere sa denne robí okolo 20 - 30 m Niekedy i 50 a viac .
Ranexil ma ešte aj auto teslu ja len mercedes som v mindrákoch .
Každopádne keby som sa živil fotením trapných svadieb pod 3000€ sa nedostanem ani náhodou a som vypredaný celoročne . Nerobím to lebo sa mi to zdá v...
▲
24.02.2018, 23:04
|
36. uz by ste s tym mohli aj prestat. si porovnavat vtaky. mudry clovek vie kedy je uz dost 
|
 |
|
23
|
|
|
19. Scarlet666 24.02.2018, 23:04
36. uz by ste s tym mohli aj prestat. si porovnavat vtaky. mudry clovek vie kedy je uz dost 
▲
24.02.2018, 23:22
|
|
24
|
|
|
23. ranexil 24.02.2018, 23:22
chod do dipl. sluzieb
▲
24.02.2018, 23:24
|
46. a ty prestan chlastat. za chvilu netrafis ani na enter
|
 |
|
15
|
|
|
12. Osvietený 24.02.2018, 22:33
ranexil ty nie si spôsobilá osoba odrobiť ani lopatou hádzať .
Na teba musíme direť a platiť ti invalidný dôchodok na hlavu ktorý aj tak prepiješ
▲
24.02.2018, 22:48
|
ty trulo, mne toto , ked uz by mi yebalo tak by platili z norska.
To len ty hovado cucas sk o love. Ja mam este aj auto teslu, ty nula spinava
|
 |
|
17
|
ranexil teba by v Norsku do tej prepitej riti mohli nakopať . Tak daleko by si ty nedošiel    ty švajčiar
|
 |
|
21
|
ranexil možno sa raz aspoň po slovensky naučíš čo nepredpokladám . Proste sa ti nedarilo
|
 |
|
25
|
|
|
21. Osvietený 24.02.2018, 23:14
ranexil možno sa raz aspoň po slovensky naučíš čo nepredpokladám . Proste sa ti nedarilo
▲
24.02.2018, 23:41
|
|
26
|
Mám mail. Ponuka na pracu v zahraničí.
Plat 38000 frankov mesačne.
A ja to nevezme. Robiť poradcu, len aby mal šancu si siahnuť?
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 140 539 B
vygenerované za : 0.045 s
unikátne zobrazenia tém : 2 090 825
unikátne zobrazenia blogov : 21 216
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
odkaz 1. Spoznaj, na čom si. 2. Nastav si ciele. 3. Sleduj, kam odchádzajú tvoje peniaze. 4. Míňaj menej na neužitočné veci. 5. Splácaj svoje dlhy čím skôr. 6. Spor si na ťažšie časy. 7. Vytvo...
citát dňa :
Našťastie neexistuje vôbec žiaden dôvod, prečo by sme mali byť všetci rovnakí.
|