Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Tajné lóže Vatikánu ovládajú celý svet

11
reakcií
2675
prečítaní
Tému 18. mája 2012, 10:29 založil havran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2012, 10:29 avatar
Viete ako to funguje , alebo ani netušíte a myslíte si že je to hlúposť?


8.
označiť príspevok

rains
   18. 5. 2012, 11:29 avatar
podaktori vieme, ini netusite.  


2.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2012, 10:33 avatar
Druhá svetová vojna
Mala byť vyvolaná fašistami a politickými sionistami. Vraždenie Židov malo napomôcť zničeniu nacizmu a nástupu moci politického sionizmu tak, aby mohol byť v Palestíne vytvorený Izrael. Mali byť položené základy komunistického bloku, ktorý by vystupoval ako protipól spojeného kresťanstva. Potom mal byť kontrolovaný až do chvíle vyvolania všeobecnej pohromy. A tak sa to aj v skutočnosti stalo. Zaslúžili sa o to páni Roosevelt, Churchill, Stalin a páni Truman, Eisenhower, Kennedy a Johnson na ich snahy úspešne nadviazali.
Tretia svetová vojna(2010?!) – nástup Štvrtej Ríše
Má byť podnietená konfliktom, ktorý agenti vyvolajú medzi politickými sionistami a mohamedánsky svetom. Vojna má spôsobiť vzájomné zničenie Islamu a sionizmu Izraela. Ostatné národy, rozdelené v tejto otázke, majú bojovať až do absolútneho vyčerpania. (Žeby proroctvo o Blízkom východe? Vojna v Iraku?) Zdevastované krajiny potom bude možné vmanévrovať do potrebných pozícií a, samozrejme, na nich patrične zarobiť. Skoro taký dobrý projekt na vytvorenie moderných otrokov ako Európske spoločenstvo – EU. Počas svetového konfliktu sa má začať redukovať populácia na planéte na pol miliardy, pomocou rafinovaných biologických zbraní sa má zanechať na prežitie len čistá forma nordickej bielej rasy, ktorá má genetický najbližšie ku kráľovskej DNA. /o ďalšom skrytom význame pestovania čistej bielej rasy na www.davidicke.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk/ Táto populácia bude rozdelená na ľudské roboty a doktorov – menežérov, ktorý budú slúžiť naplánovaným záujmom ELITY–Merovejcom- Iluminátom. Predstavte si dokonalý svet bez právnikov, policajtov, bankárov, politikov, väzníc, nemocníc, byrokratov, peňazí a atď. Svet s perfektnou ekológiou. Svet s dokonalou rasou a populáciou, nepreľudnený.
Ilumináti a Hitler
Veľmi dôkladne dokumentujúce dôkazy toho, že americké banky a priemyselné kruhy sa podieľali na vzostupe Hitlerovej 3. ríše, medzičasom stali sa verejne prístupnými. Účastníci zasadania, ktoré sa konalo v júli 1929 v New Yorku a na ktorom sa okrem iných zúčastnil i mladý Rockefeller ako poverenec Standard Oil, sa dohodli na tom, že najúčinnejší prostriedok na zakončenie vtedajších hospodárskych problémov v Európe by bola revolúcia v Nemecku. Najprv uvažovali za účelom prevratu financovať Komunistickú stranu Nemecka-KPD. Túto myšlienku ale zavrhli, pretože ako následok hrozilo nežiaduce zvýšenie moci Sovietov v Európe. Zjednotili sa napokon na umožnení cesty k moci druhej extrémnej strane-NSDAP. Ilumináti boli pri rôznych rokovaniach s Hitlerom asi jediní a medzinárodní bankári, pomohli Hitlerovi až k prevzatiu moci roku 1933 peňažnými injekciami 130 mil. mariek. Dobre kalkulovali. Finančné nasadenie sa zaplatilo. Stál síce Ameriku a Kanadu neuveriteľnú sumu 400 miliárd dolárov, ale nechal narásť štátnu zadlženosť na 220 miliárd USA dolárov. Tým sa ocitli USA hlboko v područí medzinárodných bankárov, odhliadnuc od iných predností, ktoré jednotlivo viedli k ďalšiemu rozmnoženiu závislosti Američanov a Kanaďanov. (Des Griffin: Wer regiert die Welt?)

Adolf Hitler bol členom slobodomurárskej Lóže 99-FOGC-Freimaurericher Orden der Goldenen Centurie-Rád zlatej centúrie slobodomurárov-latinský výraz Centurie platí pre číslo sto. Okrem toho bol spolu s niektorými dôverníkmi členom rádu Thule, ktorý bol vonkajším nástrojom skupiny tibetských čiernych mágov, ktorí využívali členov tohto rádu pre svoje ciele. Ich symbol bola a stále je čierna swastika. Biela alebo strieborná swastika je symbol Arijcov-nordickej bielej rasy, taktiež najsvätejší symbol pohanských Slovanov, Hinduistov, Budhistov atď. Hitler strávil zostatok svojho života v J. Amerike. Zdržoval sa v oblasti Akakoru kde aj zomrel. K.Brugge


3.
označiť príspevok

Sono Daxis a-Lia muž
   18. 5. 2012, 10:33 avatar
Tam podjem pozreť.


4.
označiť príspevok

Sono Daxis a-Lia muž
   18. 5. 2012, 10:33 avatar
Nie do tej tajne lóže ale do Vatikánu.


7.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2012, 10:43 avatar
Sono Daxis a-Lia - veď už to nezahmlievaj , ja tam pôdem tiež - však to nie je žiaden hriech a v takej lóži medzi miliardármi by som tiež chcel sedieť. 


5.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2012, 10:35 avatar
Čo oči nevidia...!
Budeme mať svetovládu, či sa nám to páči, alebo nie. Jediná otázka je, či svetovládu dosiahneme násilím alebo súhlasom. James Warburg, židovský veľkobankár 17.2. 1950 pred senátom USA Predchádzajúca časť seriálu o slobodomurároch sme ukončili popisom symbolov, zašifrovaných na jednodolárovke. Je to najrozšírenejšia bankovka v USA. A prečo práve USA? Od Wilsona, ktorý bol prezidentom počas 1. svetovej vojny, nebol v USA prezident, ktorý by nepatril do slobodomurársko-iluminátskych kruhov, vynímajúc Eisenhowera, ktorý k ním síce nepatril, ale bol nimi riadený. (Podľa Helmuta Finkenständta) Ako veľmi sú USA pod vplyvom slobodomurárov, dokladá skutočnosť, že medzi 56 signatármi americkej Deklarácie nezávislosti z roku 1776 bolo 50 slobodomurárov. Z 29 Washingtonových generálov bolo 20 slobodomurárov. Z 55 členov konštitučného Národného zhromaždenia ich bolo 50. A všetci 13 guvernéri, ktorí roku 1776 tvorili Úniu, boli slobodomurári. (Podľa PHI). Kto chce tajiť svoje úmysly a pracovať v pozadí, potrebuje na to vytvoriť spoločenstvá, pretože tie oficiálne sa nehodia pre tajné rozhovory, konšpiráciu, osobitné dohody a podobne. Z tohto dôvodu sa Ilumináti od samého začiatku usilovali, aby okrem existujúcich spolkov tvorili nové. Celkom utajiť tieto zariadenia sa predsa len nepodarilo. Vždy sa niečo objavilo aj na verejnosti. C.O.D.E (4/91) k tomu píše: Porady tejto elitnej skupiny maklérov moci, vedené Davidom a Laurence Rockefellerovcami, tvorili priebeh svetového diania. A predsa len málo ľudí vie, že organizácie ako Trilaterárna komisia, Concil on Foreign Relations (CFR) a Bilderberská dohoda existujú. Tieto organizácie sú základom nového svetového poriadku, svetovlády elity pomocou elity a pre elitu.
Súhlasí Boris_I.


6.
označiť príspevok

havran
   18. 5. 2012, 10:37 avatar
Jednodolárovka-slobodomurársky rébus
John Todd, bývalý top illuminát, hovorí k jednodolárovke: Táto pečať bola prinesená z nariadenia rodiny Rothshildovcov. Vyrobili ju v Londýne a do USA ju priniesli Benjamin Franklin a Alexander Hamilton (žiaci Dr. Weishaupta). Táto rodina je hlavou organizácie, do ktorej som bol uvedený v Colorade. Všetky okultné bratstvá, akéhokoľvek druhu, k ním patria! Je to satanistická organizácia! Ide o financie a majú za cieľ získať jednotnú svetovládu. Táto organizácia urobí všetko, aby túto svetovládu aj získala, a táto skupina sa volá Ilumináti. /existuje systém zloženia tejto bankovky, potom sa objavy obraz horiacich veží a číslo 911 – keď veže padnú Apokalypsa – Biblia, dočítate sa ďalej čo bude nasledovať. Aká to zhoda!


9.
označiť príspevok

rains
   18. 5. 2012, 11:30 avatar
mas strach z apokalypsy?


10.
označiť príspevok

Sono Daxis a-Lia muž
   18. 5. 2012, 12:06 avatar
Poďme založiť nejaký tajný spolok. Aby sme mali čo tajiť. S tajným fórom.


11.
označiť príspevok

trin i ty muž
   18. 5. 2012, 13:53 avatar
Viera, že bezpečnosť národa sa da dosiahnuť zbrojením, je osudnou iróniou.
Súhlasí Boris_I., Kasafran


12.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 5. 2012, 22:07 avatar
Ukazovali na vinníkov, no v koncentrákoch vraždili nevinných – ženy, deti, starých ľudí, telesne a zdravotne postihnutých, ktorí nikomu neublížili – 1. časť

Miesto úvodu:
Tak ako v koncentračných táboroch počas hitlerovského fašizmu a nacizmu hynuli nevinní ľudia, v drvivej väčšine tí najbezbrannejší, od Novembra 1989 sa to realizuje aj na Slovensku – hoci v omnoho menšom rozsahu. Ale aj tak sa jedná o zločiny proti ľudskosti cez rôzne ekonomické experimenty či tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, ktoré likvidujú tých slabších jedincov nielen fyzicky ale aj duševne. Tých duševne povraždených sú státisíce. Následky sú katastrofálne – rozpady rodín, rodinných spoločenstiev – jeden zo základných krokov k postupnej likvidácii vlastného národa. Židolichvári a židoúžerníci s vysokým stupňom sadizmu, psychopatizmu a poľudšťovania fašizmu zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu cez vlastizradných a zapredaných slovenských politikov, nenávidiacich a pohŕdajúcich vlastným národom, akoby ani neboli porodení slovenskými matkami, ale plodmi samotného Antikrista, cynicky o zločinoch proti ľudskosti hovoria ako o nevyhnutných ekonomických reformách. A to všetko len preto, že nenažranosť a zlodejstvo politikov a bankárov nepoznajú hranice.
Svedectvo našej nedávnej minulosti
Túto knižočku, ktorá má 48 strán, som získal pred štyrmi rokmi. Niekoľkokrát som ju prečítal, analyzoval, porovnával, kládol si rôzne otázky – a stále som mal pocit, ako sa s tým vyrovnať a zároveň nahlas vysloviť aj isté myšlienky, priam kacírske myšlienky. Prečo museli zomierať nevinní, alebo, prečo vraždili nevinných, prečo ten systém nevraždil skutočných vinníkov, o ktorých sa vcelku otvorene písalo a ukazovalo prstom v dotyčnej knižočke ako na príčinu všetkého zla? Bol skutočným a hlavným vinníkom len hitlerovský fašizmus a nacizmus, alebo tu existovala nejaká dohoda medzi elitou židovských vyvolených, ktorí rozhodovali o tomto svete a elitou hitlerovského fašizmu a nacizmu? Či viacerí židovskí bankári a veľkopriemyselníci nedotovali hitlerovský fašizmus a nacizmus? Či tieto dotácie neslúžili aj na výstavbu koncentračných táborov a plynových komôr?
A potom je tu ešte jedna mimoriadne závažná otázka, od ktorej sa začalo odvíjať množstvo ďalších vecí, ktoré patrili medzi tie najbolestivejšie tragédie na tejto planéte. Pýtajme sa: keby nebolo Mníchovskej zrady, bol by hitlerovský fašizmus a nacizmus nabral takú silu ako nabral? Koľkí židovskí politici sa na tejto zrade spolupodieľali? Bez československej, v tom čase nadmieru vyspelej československej vojenskej techniky a výzbroje – aká by bola ich reálna šanca? Dovolím si tvrdiť, že veľmi mizivá. Chce mi niekto oponovať, že pokiaľ by v roku 1937 - 1938 boli do Nemecka vpadli vojská Československa, Anglicka, Francúzska, trebárs s americkou pomocou, za účelom likvidácie fašizmu a nacizmu, o koľko miliónov nevinných obetí by mohlo byť menej? Chce mi niekto tvrdiť, že dotyční politici toto nevedeli? Alebo tieto ústupky, vedome vedené ústupky, mali Hitlerovi vydláždiť cestu na útok proti Sovietskemu zväzu? A chce mi niekto tvrdiť, že v tomto všetkom neboli zainteresované aj konkrétne židovské politické a finančné elity?
Tá knižočka sa volá ŽIDOVSTVO NA SLOVENSKU od autora Ctibora Pokorného a bola vydaná v roku 1940 v edícii Kompas Turčiansky Sv. Martin. Podotýkam, že v tom období ani zďaleka nebolo toľko ľudských obetí ako ich ostalo po roku 1945. Čo ma ale na tejto knižočke šokovalo, je v predstihu ospravedlňovanie zločinov voči Židom, pričom v realite trpeli nevinní a skutoční vinníci ostali bokom. Práve tu sa realizoval systém kolektívnej viny na nevinných – a čo je zaujímavé, niečo podobné sa začalo realizovať na slovenskom národe po Novembri 1989 pod dohľadom židoúžerníckeho a židolichvárskeho fašizmu zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu. Žeby odplata za Slovenský štát?
Úvodnú časť na stranách 3-4 odcitujem v plnom znení: Židovská otázka je dnes na Slovensku v popredí všeobecného záujmu. Je to prirodzené. Ináč to ani nemôže byť. Veď židovská otázka svojim všestranným významom patrí medzi dôležité otázky národa. Či už ide o oblasť politiky alebo kultúry, či o otázky hospodárske alebo rasové, je zložitou a pálčivou otázkou zásadného významu. Od jej riešenia závisí v mnohom rozvoj slovenského národa a ľudu. Národne zmýšľajúci Slováci s istým politickým rozhľadom o tom nepochybujú. Nie je to tak iba dnes. Slovenský národ bol proti Židom už v dávnej minulosti. Je to dokázané, je to neodškriepiteľné. Židia vždy boli proti nám. Židia vždy iba využívali slovenskú pospolitosť z každej stránky. Slovenské dejiny, slovenský život, to je mohutná obžaloba dravej rozpínavosti a pažravosti cudzorasového Židovstva.
A národ si toho bol vedomý. Slovenská pospolitosť cítila na vlastnej koži škodlivé účinky cudzieho židovského živlu. To, čo chápali široké vrstvy slovenského ľudu iba pudovite, to videli jasne vodcovia národa svojim bystrým rozhľadom. Preto hlásali vždy odboj proti Židom. Lenže národ, gniavený cudzou mocou, bol slabý proti židovskému nebezpečenstvu. Až dosiahnutie politickej samostatnosti po slávnom 14. marci 1939 znamenal rozhodný obrat i v tomto ohľade. Nastal šťastný prelom i vo vývine židovskej otázky. Nástup slovenského národného socializmu znamená ďalší hraničný kameň o riešení židovskej otázky na Slovensku. Teraz už riešenie židovskej otázky pokračuje rýchlym a dôkladným tempom, tak, ako to káže záujem osamostatneného a obrodeného národa. Živelný prúd národnej vôle razí si cestu napred nezadržateľne cez všetky prekážky.
Cieľom našej práce je objasniť v krátkosti minulosť, prítomnosť a budúcnosť židovskej otázky na Slovensku a načrtnúť – čo len niekoľkými hrubými čiarami – dejinnú odpoveď slovenského národného socializmu na túto životnú otázku nášho národa.
Židia – cudzorasoví privandrovalci
Takýto je nadpis na strane 5 a zdôvodnené po stranu 7. Budem citovať z tej najzvrhlejšej vymývacej mozgovne, cez ktorú sa tu prakticky REALIZOVAL SYSTÉM KOLEKTÍVNEJ VINY na všetkých Židov žijúcich na Slovensku. Ešte predtým ale musím vysloviť niečo závažné, vzhľadom k ponovembrovej slovenskej realite. Je nepopierateľný fakt, že židoúžerníci a židolichvári zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu cez vlastizradných slovenských politikov zrealizovali zločiny proti ľudskosti na slovenskom národe cez ekonomiku – samozrejme, že na tých najslabších a najbezbrannejších – presne tak, ako sa to realizovalo v koncentračných táboroch, kde za zločiny iných, trpeli tí druhí – nevinní. Za posledných dvadsať rokov tu dohnali k sociálnym samovraždám cez ekonomické experimenty minimálne 6 – 8 tisíc nevinných ľudí. Paradoxné pritom ale je, že tieto sociálne samovraždy doteraz verejne NENAPADLA ani jedna politická strana vydávajúca sa za stranu národnú a kresťanskú či stranu sociálnu. Prečo asi? Žeby vodcovia týchto strán, v skutočnosti pseudonárodovci, pseudokresťania a pseudosocialisti, ktorí sa samopasovali za národovcov, kresťanov a sociálnych demokratov, boli v skutočnosti v područí a riadení týmito silami? Nie je preto práve z ich úst najväčšou urážkou a potupou slogan „Za Boha, za národ“ či za sociálnu spravodlivosť?
Ale vráťme sa ku konkrétnym pasážam: Židia sú národom semitskej rasy, ale ich semitská krv je silne pomiešaná s krvou inou, najmä chamitskou a černošskou. Preto možno hovoriť o Židoch nielen ako o národe, ale aj ako o osobitnej rase. Pravda, nie je to rasa čistá. Židovstvo teda nie je žiadnou „odlomenou haluzou“ nášho národného pňa, ale bujnou príživníckou rastlinou, ktorá stromu slovenského národa berie životnú miazgu a zeleň. Cudzí, parazitný živel vždy iba hatil vývin a rozvoj národa.
Židia nikdy necítili so slovenským ľudom, ale vždy ho klamali a vykorisťovali. Boli a sú príživníkmi na tele národa. Ťažili z mozoľov a potu slovenského ľudu, bohatli z pracovitosti a statočnosti národa. Za to Židia Slovákom nič dobrého a hodnotného nedali.
Časy raného liberalizmu v Uhorsku priniesli Židom takzvané emancipácie. Žid sa stal rovnoprávnym občanom v krajine. Všetky ochranné obmedzenia zrušili. Pre Židov nadišli zlaté časy. Bolo to práve v dobe počiatočnej industrializácie nášho územia. Židovstvo, už predtým hospodársky silné, zmohutnelo do nebývalých rozmerov. Židia hospodársky ovládli krajinu. Stali sa pánmi obchodu, priemyslu a peňažníctva. Židovská hrabivosť sa nezastavila ani pred pozemkami. S rastúcim hospodárskym vplyvom Židovstva rástol aj ich politický vplyv. Politicky Židia nikdy nedržali so slovenským národom, ale naopak, pracovali proti nemu. Navonok držali s panujúcim národom, lež v skutočnosti robili svoju vlastnú židovskú politiku. Takto bolo v Uhorsku aj v ČSR. Niekdajšia ČSR bola pravým eldorádom pre Židov. Hospodársky, politicky a kultúrne ešte viac znamenali než v starom Uhorsku. Židia boli skutočnými pánmi ČSR.
Slovenský národ sa oddávna staval na odpor proti dravej rozpínavosti cudzopasného Židovstva. Ale národ bez politickej slobody sa nemohol úspešne brániť proti takej moci, ako bolo Židovstvo. Slovenská pospolitosť bola bezbranná proti židovskému vykorisťovaniu až do utvorenia samostatného slovenského štátu. Iba po 14. marci 1939 sa mohol dať slovenský národ do cieľavedomého a veľkého riešenia židovskej otázky. Vláda národnosocialistického Slovenska, predstavujúca živelnú vôľu slovenského národa, je odhodlaná riešiť židovské veci na celej čiare do všetkých dôsledkov. Už teraz máme za sebou veľký kus tejto cesty.

Vladimír Pavlík
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:18,  24. Nejde o to, veriť, ale ide o to, skúmať a poznávať.
dnes, 15:40,  tichúčko...................
dnes, 15:40,  https://www.youtube.com/watch?v=9emO9qo4FwE
dnes, 15:34,  t-e-ó-m-a, niekedy, v slabej chvíli, sa mi zdá, že ľudia sú kameň, s ktorým už ani Boh...
dnes, 15:28,  Boh čaká až mu postavia chrám z lásky, ľudia hromadia kamene.
dnes, 15:18,  www.youtube.com/watch?v=8p7RcOgb9RI *21
dnes, 15:12,  Očistec plný neomylných Pred bránou do ticha Sa tlačia tí čo kričia Tí čo sú...
dnes, 15:07,  www.youtube.com/watch?v=BX177hERahE www.youtube.com/watch?v=7itp81Q7XGk *21
dnes, 15:00,  https://www.youtube.com/watch?v=vOXZkm9p_zY Imagine Dragons - Birds (Animated Video)
dnes, 14:59,  -era-, netušil som, že veríš v peklo v utrobách Zeme, v ktorom je citíť odporný zápach...
dnes, 14:59,  https://www.youtube.com/watch?v=aF3s9xNEWxs Avicii - Wake Me Up
dnes, 14:58,  https://www.youtube.com/watch?v=WNeLUngb-Xg Linkin Park - In The End
dnes, 14:56,  https://www.youtube.com/watch?v=eAbDNUj8pxo&list=RDO3oM-awzFus&index=15 Coldplay - O (Fly On)...
dnes, 14:32,  Naďovo ministerstvo obrany navrhuje, aby u nás pôsobili americkí vojaci....
dnes, 14:09,  kntsz, z časti máš odpoveď už v „280“... Mnohé živočíchy si uvedomujú, ale...
dnes, 14:07,  Za tým je maximálna ochrana ľudského zdravia. Čím menej zbytočných úmrtí, tým lepšie....
dnes, 14:05,  A čo také vidíš, čomu nerozumieš? Nauč sa písať rozumne, logicky, a nebudeš tu za paka.
dnes, 14:04,  Na Slovensku je úmrtnosť minimálna, preto nám denne pripomínajú nakazených. Za včerajšok...
dnes, 13:58,  Lemmy Len ťa upozorňujem: nie všetko , čo vidí človek , musí tomu rozumieť. Keď budeš...
dnes, 13:55,  Dáva to logiku. Vírus mutuje postupne, až sa stane postupnou mutáciou taký, že ho ľudský...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nadmerné upieranie sa o ideály brzdí vlastný intelektuálny rast!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(82 079 bytes in 0,380 seconds)