hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Svetlana Chorkina a prúdy chválospevu na Rusko a milovaného Vodcu a kade chodí, tam okydáva Ameriku!!!!!!

príspevkov
2
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 10.2.2020 09:27 ardun
posledná zmena 10.2.2020 09:28
1
10.02.2020, 09:27
A ešte aj synčeka porodila na súkromnej klinike v Los Angeles, aby ruské matky mali viac priestoru v ruských pôrodniciach a čo je ešte krajšie, jej synček, narodený v USA sa stal podľa miestnych zákonov automaticky občanom USA!!!!! Jedného dňa tej prehnitej Amerike dá poriadne do zubov!!!!

odkaz

Svetlana Chorkina - bývalá šampiónka v gymnastike ide príkladom celému ruskému ľudu!!!!!!! Obetovo pracuje v ruskej Dume, zaradila sa do radov tej najlepšej vládnej strany Jednotné Rusko, získala hodnosť plukovníka (toto nehovorte Andrejkovi), z jej úst sa valia prúdy chválospevu na Rusko a milovaného Vodcu a kade chodí, tam okydáva Ameriku!!!!!!Taká je to tradičná ruská pravoslávna žena!!!!!!!!!!

Tu naša pani plukovníčka rodila
odkaz

Tu sa o tom písalo
odkaz

a tu Svetlanka porovnáva život v skapínajúcej Amerike s blahobytom v Rusku
odkaz
none
2
10.02.2020, 09:28
Mne sa na týchto hrdinoch najviac páči tá úprimnosť
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 86 955 B vygenerované za : 0.114 s unikátne zobrazenia tém : 29 050 unikátne zobrazenia blogov : 372 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Je veľmi zaujímavé, že naše presvedčenie nám bráni spoznať pravdu... Vlastne, po nej aj pátrať. Poznáme to všetci, ale málokto proti tomu aj bojuje, a aj keď bojuje, veľakrát bez úspechu. Zato máme všetci túžbu o svojej verzii pravdy poúčať druhých ...

citát dňa :

Život je obchod. Obchod je súťaž.
A v súťaži vyhráva ten, kto sa viac snaží.