Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

SVET AKO HO POZNÁTE, SKONČIL

15
reakcií
454
prečítaní
Tému 2. mája 2019, 22:11 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 5. 2019, 22:11 avatar
SVĚT JAK HO ZNÁTE, SKONČIL!
Autor: Petr Novák  
Vydáno: 1.5.2019

Co si to takhle již konečně přiznat? US státní elity alias neokoni skončili a s nimi i jejich svět. Trump je zařízl a bude je zařezávat dál a čím víc jich odstraní z řízení, tím méně instrukcí dostávají jejich bývalé loutky. Všimli jste si, že paní Merkelová zcela zmizela z politického dění? Ano, občas je ještě využita k dílčím úkolům jako byl rozhovor s jedním ze dvou kandidátů na prezidenta Ukrajiny, ale to je vše.
Na Clintonovou se již vaří voda a tzv. Ukrajinské vměšování do voleb v USA, s čím přišel Trump, mnoha dalším neokonům zlomí vaz. Již se také začíná pomalu rýsovat k čemu by justice USA mohla potřebovat Assangeho – byl by spíš svědkem než obžalovaným, že?
Macronova Francie chcípá na vnitřní nepokoje, multikulturní záplavu, umělou energetickou krizi a totální stupiditu jejich bezdětného „lídra“ co žije s babičkou a fotí se s polonahými černoušky.
Fašista Porošenko, tolik podporovaný „českými“ loutkami neokonů z TOP 09, jde od válu a bude jen zázrak, aby časem neskončil jako každý „správný“ vlastizrádce.
Myslíte, že T.May, evidentně dobře zaplacená za to, aby pomocí akce Brexit totálně zlikvidovala „Velkou“ Británii, nakonec dopadne dobře?
A co „naši“ vlastizrádci? Všichni ti knížepáni, Fialové, lidovci, Trockij Jugend – Piráti, redaktoři z ČT a hérečky a umělci? Jak to, že skoro celá naše „elita“ pracuje stále ještě pro osoby, které již skončili? Copak vám to nepřijde divné, že ať děláte cokoliv, tak to vede jen k další a další vaší dehonestaci? I kdybyste se rozkrájeli, tak vám nic nevychází a národ se vám směje, nevidíte to?
Už pochopíte, že jste prohráli? Že útokem na Jágra voláte po tom, abychom islamizovali naše země stejně jako Západ, váš vzor kam chcete za každou cenu patřit, protože si představujete, že by vám to mohlo hodit pár stříbrných?
Čína nebo Islám. Vyberte si. Jenže vaše znalosti toho co se děje zamrzly v minulém století a tak posuzujete svět dle informací, které již neplatí!
Svět jaký jsi znal již neexistuje. USA JIŽ NEJSOU HEGEMONEM! Neokoni se již o tebe nepostarají. Nedostaneš od nich titul, funkci, cenu, všimné a pokud ano, tak bude mít cenu Řádu práce z listopadu roku 89.
Existuje ještě jedna alternativa. Lidé to podvědomě vědí. Ty, jakožto „velký intelektuál“, který získal znalosti jen takové, aby jsi hájil zájmy „elit“ to nevidíš. Od Putina ti totiž doláče a bezpracný život nepřiletí.
Tak žij dál ve své hlavě ve světě co již není a div se, že už je vše jinak. Budeš tu sice ještě chvíli smrdět, ale okna jsou již otevřená a brzo to vyvětrá…

www.nwoo.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris


3.
označiť príspevok

Johny Pravda muž
   3. 5. 2019, 08:22 avatar
autor clanku by mal ist niekde do prirody zrelaxovat , vycisti si hlavu od tych sra***k , ktoré mu media tlacia do hlavy a uzivat si zivot  
Súhlasí Lemmy, Osvietený


4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2019, 08:23 avatar
Súhlasím, ale pridám: Radšej nie! Uškodil by prírode. 
Súhlasí Osvietený


5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2019, 08:28 avatar
Eštebácka krysa Kasafran nemá na to, aby napísal svoj vlastný názor. Je odkázaný na iných pacientov, od ktorých vie len kopírovať po vzore kapitána Danka, chudáka predsedu NR SR, ono sa to celkom dobre číta, ener e ser, kde ser znamená vytlačiť cez konečník stolicu.  
Súhlasí Osvietený


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2019, 08:36 avatar
Idiot Kasafran, čo trepeš bludy o multikulti vo Francúzsku, keď na Slovensku máme multikulti vyše hlavy. Od rímskokatolíkov cez ľudí bez náboženského vyznania, potom evanjelikov, gréckokatolíkov až po židov.

Tu máš na Slovensku taký mišung multikulti, až až, tak neviem, prečo zo seba robíš idiota kecami o Francúzsku. Chápem, zapredal si svoju vlasť fašistom, takže nebudeš kritizovať multikulti na Slovensku, ale budeš odvádzať pozornosť kamsi do neznáma, kde si pospolitý ľud to nemá ako overiť, nakoľko zarába mizerných 380 €.
Súhlasí Osvietený


2.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 5. 2019, 07:27 avatar


7.
označiť príspevok

Kasafran
   3. 5. 2019, 09:02 avatar
(6) Lemmy,
na video youtu.be , ktoré zverejnil PartOFgod v inej téme som pred chvíľou zareagoval, že je to celkom zaujímavá pseudo teória, z ktorej komentátor tvrdí:
„... mozgy liberálov sú natoľko poškodené, že nemajú normálne obranné mechanizmy, ktoré by ich opudzovali od nechutných hrozných vecí.
Ako viete, u liberálov je to skôr obrátene, im sa hnusia a odpudzujú ich normálne veci, ako sú rodina, zamestnanie a krásne ženy. Sú natoľko pomýlení, že ani len netušia, či si majú obuť pracovné topánky alebo sukňu a svoj voľný čas trávia vymýšľaním nových rodov.
To zodpovedá aj ďalšiemu výskumu v American Journal of Political Science, ktorý zistil, že liberáli, ako inak, majú sklon trpieť psychózou...”
No a teraz ešte k tomu dodávam - je to výstižná časť prejavov Tvojho "humánneho" liberalizmu, akoby jej zrkadlový obraz...!


8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2019, 09:09 avatar
Viem, nemáš rozumné argumenty, preto na moje 5. a 6. neodpovedáš. Máš strach z pravdy.
Súhlasí Osvietený


10.
označiť príspevok

J.Tull
   3. 5. 2019, 10:05 avatar
Lemmy, dá sa vôbec na Tvoje 5. a 6. vôbec rozumne odpovedať? 
Netvrdím, že Kasafranove príspevky sú všetky "duchaplné"... na mnohé z nich to ide, aspoň pre mňa, rovnako ťažko...
 


9.
označiť príspevok

Kasafran
   3. 5. 2019, 09:50 avatar
(8) Lemmy,
ako vidím, svojou "duchaplnosťou" preukazuješ čím ďalej-tým väčšiu, ba až totálnu, retardáciu hodnôt normálneho človeka! Už som sa na tomto DF viackrát ohradil nielen na Osvieteného, ale aj na Tvoje útoky na moju "eštebácku" minulosť. Párkrát som zopakoval, že nikdy som jej členom nebol a doložil som aj to, že ak by som jej členom bol, bol by som na to aj dnes hrdý...!
Avšak totálne retardovaným neoliberálom Tvojho sionfašistického typu to nestačí, a preto Ťa vyzývam:
OKAMŽITE SA OBRÁŤ NA ÚSTAV PAMATI NÁRODA SO ŽIADOSŤOU O VÝPIS Z REGISTRA, či bol občan František Kasanický, narodený 23. októbra 1943 členom, alebo spolupracovníkom ŠtB!!! Najneskôr do jedného mesiaca čakám na tomto DF zverejnenie odpovede ÚPN na Tvoju žiadosť, týkajúcej sa mojej osoby!
Ak tak nespravíš, potom sa ponoríš ešte hlbšie do tých neoliberálnych sionfašistických výkalov, v ktorých si tak krochkáš...!!!


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 5. 2019, 00:20 avatar
Výpis netreba žiadať je verejný on line    

Registračne číslo 17352 krycie meno FERO dôverník .

Spolupráca od 20 júla 1976 - 1989

13 rokov donášania . To si si musel vymyslieť viac rozprávok na spolupracovníkov ako Andersen a zostalo ti to dodnes .

www.upn.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Lemmy


15.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 5. 2019, 11:00 avatar
O žiadosť o sebe môžeš sám požiadať. Inak, nič nové sa nedozvieš, akurát to, že si bol dôverník v ŠtB. Teda riadny eštebák.

Dôverník zhromažďoval informácie, ktoré pomáhali kontrarozviedke plniť previerkové, pomocné a orientačné úlohy štátnobezpečnostnej povahy v súvislosti s odhaľovaním alebo objasňovaním protištátnej činnosti.

Ako v 13. uviedol Osvietený, máš to na webe ÚPN.

www.upn.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

alebo

www.upn.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený


16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 5. 2019, 11:03 avatar
Veru, klameš o sebe, že si nebol eštebák, ale ÚPN svedčí v tvoj neprospech. Môžeš sa predsa brániť na súde, že o tebe ÚPN klame. Prečo tak nespravíš? Lebo najlepšie poznáš pravdu, aká si bol eštebácka sviňa. S tým sa musíš naučiť žiť, že aký si bol podliak, a navyše si na toto chrapúnstvo ešte hrdý. Ako je zlodej hrdý, keď okradne bezdomovca o zopár drobných. Hanba ti!!! 

Keď sa s ÚPN nebudeš prieť, tak sa ponoríš ešte hlbšie do tých fašistických výkalov, v ktorých si tak krochkáš.  
Súhlasí Osvietený


11.
označiť príspevok

gabriel pb
   3. 5. 2019, 12:19 avatar


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 5. 2019, 00:15 avatar
nwoo je vždy kvalitný matroš dokonca vraj dokáže plnohodnotne nahradiť lysohlávky


14.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 5. 2019, 00:43 avatar
Nwo je vas nesplnitelny sen jozko z vypalenym mozgom
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Počestná baba nebehá za chlapcom. Kto to kedy videl, aby pasca naháňala myš?
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(77 627 bytes in 0,213 seconds)