hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Svätý Otec 4 dni na Slovensku

príspevkov
152
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 5.7.2021 00:42 meaculpa
posledná zmena 10.7.2021 08:00
1
05.07.2021, 00:42
Heretici budú prskať.

Podľa predsedu Konferencie biskupov Slovenska Stanislava Zvolenského je potvrdenie návštevy pápeža Františka na Slovensku mimoriadne radostnou správou. „Je to mimoriadne radostná správa, veľmi sa teším. Myslím, že mnohí z nás sa skutočne v tejto chvíli s veľkou radosťou vracajú k spomienke aj na návštevu Svätého Otca Jána Pavla II,“ zdôraznil Zvolenský.

„Pre Slovensko je veľkou cťou, že k nám Svätý Otec príde na trojdňovú apoštolskú návštevu, ktorá bude mať oficiálny i pastoračný charakter. Je to významný moment ako pre vzťahy Slovenska so Svätou stolicou tak aj pre veriacich, ako aj pre všetkých ľudí hlásiacich sa ku kresťanským a humanistickým princípom…“ uviedol Korčok.

Informáciu o tom, že v septembri navštívi Slovensko pápež František, považuje predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) za skvelú správu. „V tejto neľahkej dobe prinesie aj k nám trochu upokojenia, súdržnosti a nádeje,“ napísal Kollár na sociálnej sieti, pričom pripomenul, že Svätý Otec zavíta na slovenskú pôdu po 20 rokoch.

odkaz
none
2

1. meaculpa 05.07.2021, 00:42

Heretici budú prskať.

Podľa predsedu Konferencie biskupov Slovenska Stanislava Zvolenského je potvrdenie návštevy pápeža Františka na Slovensku mimoriadne radostnou správou. „Je to mimoriadne radostná správa, veľmi sa teším. Myslím, že mnohí z nás sa skutočne v tejto chvíli s veľkou radosťou vracajú k spomienke aj na návštevu Svätého Otca Jána Pavla II,“ zdôraznil Zvolenský.

„Pre Slovensko je veľkou cťou, že k nám Svätý Otec príde na trojdňovú apoštolskú návštevu, ktorá bude ma...

05.07.2021, 07:50
Nemyslím si, že bude niekto prskať. Je mi vás ľúto.
Som rád, že zdieľaš radosť s eštebakom Zvolenským, ktorému príde na návštevu marxista, hlavný propagátor vakcinácie a neúnavný bojovník za právo celej Afriky bývať v Europe Bergoglio.
Ako som už písal, nič sa od Svatopluka nezmenilo. Byzantský cisár poslal Cyrika a Metoda, pápež Wichinga. Ten samozrejme ako prvú úlohu vyhnal Metodových žiakov. A čo sa deje dnes? Vatikán oslavuje spolu so Slovákmi Cyrila a Metoda. To nevymyslíš...
P.S. Koľko má ten váš "otec" detí???
none
5

2. stefan 5 05.07.2021, 07:50

Nemyslím si, že bude niekto prskať. Je mi vás ľúto.
Som rád, že zdieľaš radosť s eštebakom Zvolenským, ktorému príde na návštevu marxista, hlavný propagátor vakcinácie a neúnavný bojovník za právo celej Afriky bývať v Europe Bergoglio.
Ako som už písal, nič sa od Svatopluka nezmenilo. Byzantský cisár poslal Cyrika a Metoda, pápež Wichinga. Ten samozrejme ako prvú úlohu vyhnal Metodových žiakov. A čo sa deje dnes? Vatikán oslavuje spolu so Slovákmi Cyrila a Metoda. To nevymyslíš......

05.07.2021, 07:54
Zavist je svina stefan....vsak
👍: kntsz
none
3
05.07.2021, 07:50
Bludarov porazí
none
4

3. llliiitttiii 05.07.2021, 07:50

Bludarov porazí

05.07.2021, 07:54
To je všetko?
Nenapísal som nejakú nepravdivú informáciu?
none
6

4. stefan 5 05.07.2021, 07:54

To je všetko?
Nenapísal som nejakú nepravdivú informáciu?

05.07.2021, 07:56
A ty si kto, ze si papulu otieras do papeza ?
none
8
05.07.2021, 08:01
Pravda je taká, že my sme s Vatikánom fakticky v konkordáte.
Pápež, ktorý predsedá najbohatšej, najvplyvnejšej organizácii sveta a ktorý má svojich agentov ešte aj v Orechovej Potôni si príde obzrieť majetky a skontrolovať, či sú Slováci v správnom predklone.
none
9

8. stefan 5 05.07.2021, 08:01

Pravda je taká, že my sme s Vatikánom fakticky v konkordáte.
Pápež, ktorý predsedá najbohatšej, najvplyvnejšej organizácii sveta a ktorý má svojich agentov ešte aj v Orechovej Potôni si príde obzrieť majetky a skontrolovať, či sú Slováci v správnom predklone.

05.07.2021, 08:05
tvoja fiktivna sekta je s Vatikanom v konkordate
👍: kntsz
none
92
05.07.2021, 18:19
Heretici prskajú viac než by človek čakal.
none
117

92. meaculpa 05.07.2021, 18:19

Heretici prskajú viac než by človek čakal.

05.07.2021, 20:01
zdochynajuci kon kope najsilnejsie
none
118
05.07.2021, 20:56
129 Teoma - môže byť Boh Bohom lásky ku všetkým ľuďom a môžu zároveň platiť napr. tieto verše? :
"Celý svet leží v moci toho zlého" (1.Jána 5:19)
„Dám ti všetku moc a slávu týchto kráľovstiev, lebo mne bola daná a dávam ju, komu chcem." (Luk.4:5-7)
"Preto bol zvrhnutý veľký drak, ten prahad, ktorý sa nazýva Diabol a Satan, ktorý zvádza celý svet. (Zjav.12:9)

"Celý svet" - to je veľmi mierne povedané - drvivá väčšina.
Táto väčšina je ovládaná Satanom, svojim vládcom a niet sa čo diviť, že podľa toho aj tento svet vyzerá.
Ako by k nim mal Boh prechovávať lásku?
Boh nie je senilný dedko na oblaku, ktorý automaticky prejavuje lásku k celému svetu... hlavne, ak (dočasne) patrí Satanovi.
Platí to teraz, a platilo to aj v čase Starého zákona ...
none
122

118. solo12 05.07.2021, 20:56

129 Teoma - môže byť Boh Bohom lásky ku všetkým ľuďom a môžu zároveň platiť napr. tieto verše? :
"Celý svet leží v moci toho zlého" (1.Jána 5:19)
„Dám ti všetku moc a slávu týchto kráľovstiev, lebo mne bola daná a dávam ju, komu chcem." (Luk.4:5-7)
"Preto bol zvrhnutý veľký drak, ten prahad, ktorý sa nazýva Diabol a Satan, ktorý zvádza celý svet. (Zjav.12:9)

"Celý svet" - to je veľmi mierne povedané - drvivá väčšina.
Táto väčšina je ovládaná Satanom, svojim vládcom a ni...

05.07.2021, 21:15
Môžeš tu písať romány. No to ako sa správal Jehova v starom zákone je neodpustiteľné. Vyvolil si národ ktorým kántril iné národy. Dokonca prikazoval aby sa kántrili medzi sebou.
none
123

122. lllteómalll 05.07.2021, 21:15

Môžeš tu písať romány. No to ako sa správal Jehova v starom zákone je neodpustiteľné. Vyvolil si národ ktorým kántril iné národy. Dokonca prikazoval aby sa kántrili medzi sebou.

05.07.2021, 21:18
A čo mu je príjemné? Vôňa krvi. To mu chutí ako skutočnému démonovi.
none
147

122. lllteómalll 05.07.2021, 21:15

Môžeš tu písať romány. No to ako sa správal Jehova v starom zákone je neodpustiteľné. Vyvolil si národ ktorým kántril iné národy. Dokonca prikazoval aby sa kántrili medzi sebou.

10.07.2021, 00:00
A preto nemôžem byť za žiadnych okolností kresťanom.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 120 120 B vygenerované za : 0.123 s unikátne zobrazenia tém : 50 181 unikátne zobrazenia blogov : 886 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.