hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Strašná plastika

príspevkov
5
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 30.9.2011 15:59
posledná zmena 30.9.2011 20:49
1
30.09.2011, 15:59
Žene pri operácii spojili prsia, má jedno veľké!

Prsia sú po operácii spojené kožou

LOS ANGLES/BRATISLAVA - Dinora Rodriguezová (40) z amerického Los Angeles sa rozhodla zverejniť svoju zlú skúsenosť s plastickou operáciou v snahe varovať ostatné ženy pred nekvalifikovanými chirurgmi. Pri spackanom zákroku jej prsia spojili pokožkou do jedného celku, nehovoriac o tom, že po korekcii viečok, už nikdy úplne nezatvorí oči.

Rodriguezová sa stala tvárou kampane, ktorá má pacientov varovať pred "podvodníkmi v bielych v plášťoch". Na vlastnej koži sa o tom presvedčila pri výmene prsných implantátov.

Namiesto toho, aby jej prednosti vyzerali opäť pevné, implantáty sa v strede dotýkali a vytvárali vzhľad jedného prsníka. Chirurgička pri operácii poškodila svaly a nervy, takže žena trpela bolesťami vystreľujúcimi do oblasti rebier. Navyše pri svojvoľnej korekcii viečok spôsobila nenapraviteľné škody a Rodriguezová musí po zvyšok života brať lieky a udržovať oči vlhké.

"Bol to strašný zážitok prebudiť sa po operácii a zistiť, čo sa stalo. Nepreverila som si kvalifikáciu môjho lekára a teraz to ľutujem," uviedla Američanka, ktorá si musela zaplatiť korečné zákroky.

Pacienti zvyknú doplácať na svoju mylnú predstavu, že certifikovaný lekár je aj odborník na plastickú chirurgiu. Častokrát tak zaplatia nemalé sumy za zničené zdravie, aj krásu.
none
2
30.09.2011, 18:52
čo vy nato ?
none
3
30.09.2011, 19:52
plastiku za nič na svete !
none
4
30.09.2011, 19:53
keď už ani po tomto sa ľudia nepoučia, tak neviem . . .
none
5
30.09.2011, 20:49
Myslím si, že mala šťastie, že jej nespojili jej prsia s prsiami pacientky z vedľajšej operačnej sály, alebo, že si medzi ne omylom chirurg nevšil svojho oňdoňa. Potom už by som to videla ako problém.
Nie je príjemné, chodiť medzi ľudí s iným človekom prišitým k hrudníku .. minimálne je to fyzicky zaťažkávajúce. Na ruhej strane sa máš stále s kým rozprávať a nechýbajú ti dotyky .... vlastne ani to nemusí byť až také zlé, no dôležitá je samozrejmä istá duchovná zosúladenosť oboch všitých osôb.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 90 524 B vygenerované za : 0.097 s unikátne zobrazenia tém : 29 045 unikátne zobrazenia blogov : 372 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že viac kresťanov dnes pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Manderlou a...

citát dňa :

Zdraví majú tisíc prianí, chorí iba jedno.