Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Spomienky na buducnosť

64
reakcií
6165
prečítaní
Tému 6. septembra 2008, 12:13 založil ranexil.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
09. 03. 2012
22
04. 11. 2013
28
18. 01. 2012
14
08. 04. 2019
5
 
 


1.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 9. 2008, 12:13 avatar
Čo dodat?Len tolko,že mnohí z nas si pamataju buducnost a beru to skor za bludy akehosi luciidneho snenia.Mnohí,ale nie vsetci.Pretože ak existuje opatovne rodenie a smrt,tak je možne umriet a narodit sa v minulosti v ramci princípu opätovneho rodenia,trebars za ucelom napravy skazeneho života.(Je zrejme,že ide o paralelny svet k casu nami prežitej minulosti)Je nezmysel domnievat sa že buducnost neexistuje-tu prave a teraz tak ako minulost,pretože dokonca aj prítomnost je len iluzia-je tu a už je minulostou.Takže okamih prítomnosti je tak nepatrny že jeho ciselne vyjadrenie sa blíži nekonecnu z coho vyplyva ze neexistuje.Existuje realita vsetkeho casu-vseobecna prítomnost a preto je možne pamatať si aj buducnost.Takže pamatate si niečo z buducnosti,ktoru ste už prežili a kam neodkladne spejete znovu a znovu vytvarajuc tak casovu smycku navratov a snahy cosi napravit?V mysliach to bezne robíme obraciame sa k minulosti -k okamihom ktore sme pokazili,ale ako to že sami seba nepocuvame?Ved i v tejto chvili oslovujete sami seba z buducnosti svojej vlastnej,aby ste cosi neurobili,alebo ano a ten kto sa nauci nacuvat tomuto svojmu nadcasovemu hlasu prestane robit v živote chyby a jeho buducnost sa zmení-tým ze objavil svoju nadcasovu dusu,ktora ma jedineho radcu a to Boha v ktorej spočíva.Kto zacne seba pocut prestane byt nevedomym hovoriacim zvieratom konajucim reakcne k svetu kde žije-nestojí to zato?


3.
označiť príspevok

silueta
   6. 9. 2008, 12:19 avatar
spomienky na budúcnosť je blbina - spomínať sa dá len na minulosť  


5.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 9. 2008, 12:23 avatar
Kto to robí nevyhne sa problemom a zacyklovaniu svojho ja v neriesitelnych problemoch.(teda,kto dokaže spomínat iba na minulosť)


49.
označiť príspevok

Degon
   7. 9. 2008, 11:28 avatar
Silueta, nemáš aj Ty dojem, že tu niekto chce skúšať našu inteligenciu s tým, že sem prichádza z celkom absurdnými nápadmi, aby tak dokázal svoju vynikajúcu bystrosť a schopnosť ľudí manipulovať? Ja domnievam, že sa to vyskytuje u ľudí, ktorí majú o sebe prehnanú mienku že sú výnimoční, ale keď to nedokážu prejaviť v reálnom živote, tak sa o to pokúšajú na podobných fórach, kde vymýšľajú fantastické konštrukcie a keď sa mu podarí niekoho presvedčiť, že sú možné, tak je na čas spokojný. Ak by takíto vybíjali svoju energiu v politike, mali by reálnu šancu stať sa vynikajúcimi dogmatikmi... 


50.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 9. 2008, 11:43 avatar
Ja len tolko k tvojmu antagonistickemu postoju Degon,asi podcenujes možnosti svojej mysli,resp.i sam seba.V hypnoze je uplne lahke prikazat aby sa siel pozriet na svoj buduci zivot.Kto ma rozum zistí,že sme len masa ludí s presne stanovenymi ulohami pre kazdy cas zo zivota v pozemskej sfere a ide len o jedinu vec prejst skusenostami,pretože tak ako neandertalec nema pravo žit v tomto case tak my nemame co robit u božskych bytostí,leda ako psi pri ich nohach.


52.
označiť príspevok

Degon
   7. 9. 2008, 12:12 avatar
Antagonický je podľa slovníka "nezmieritelné protirečenie", teda protiklad. Teda niečo, keď niekto tvrdí, že 1+1 nie je 2, ale napr. 3. Alebo keď si niekto zamieňa minulosť s budúcnosťou a o budúcnosti hovorí v intenciach "spomienok". V hypnóze subjekt nespomína na budúcnosť, ale na prežitky z minulosti, ale keď ho dostaneme do situácie, kde už nie je na čo spomínať, tak si vymýšla rôzne príbehy, len aby uspokojil hypnotizéra. Alebo čerpá poznatky z morfického poľa, kde zážitky iných vydáva za svoje vlastné... 


53.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 9. 2008, 12:31 avatar
Degon nie antagonicky,ale antagonisticky.No nevadí,presvedcil si sameho seba,že neexistuje možnost vidiet,ci prežívat udalosti celej linii casu vratane buducnosti .Ja ti to neberiem,uži si obmedzenie.


54.
označiť príspevok

Degon
   7. 9. 2008, 15:29 avatar
Ranexil, to znie ako trúbenie poľnice na ústup. Dúfam, že tu nejde o to, kto má pravdu, či Ty, alebo ja, ale o to, čo je pravda...


55.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 9. 2008, 19:50 avatar
Pravdou je možne nazvat iba to co hovorí samo za seba.


8.
označiť príspevok

milenia žena
   6. 9. 2008, 12:50 avatar
Pretože ak existuje opatovne rodenie a smrt,tak je možne umriet a narodit sa v minulosti v ramci princípu opätovneho rodenia,trebars za ucelom napravy skazeneho života. - presne tak, ako vravis, ak existuje. Ak existuje. A ak nie? Vždy je tu ešte aj tá alternatíva. Nepripúšťaš? Kedysi som bola presvedčená o podobných veciach ako ty. Ale už nie som, pretože niečo mi v hlave našepkáva aby som o tom pochybovala.
Takže pamatate si niečo z buducnosti,ktoru ste už prežili a kam neodkladne spejete znovu a znovu vytvarajuc tak casovu smycku navratov a snahy cosi napravit? - je to možné. Ale nemusí to byť tak.


9.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 9. 2008, 12:59 avatar
Vies Milenia kedze ja som podozrievavy,clovek a vidím co sa deje aj vtejto nasej realnej pritomnosti-ako sa nas vzdy snazi niekto obratit na svoju cestu aby mal z toho profit,tak nikto mi nevyhovorí,že ta cast mojho ja,ktora sa nachadza v buducnosti nie je pod vplyvom zrovna nejakeho hajzlíka,ktory sice nema prístup ku casu ale zneuživa toho kto ma aby si svoje ubohe body vytlkol pre svoju realitu.Čim keby som uveril svojmu hlasu ,ktorý je v buducnosti zrovna vazal takeho hajzlíka,by som pomohol hajzlíkovi a nezmenil by som cosi co jemu nevyhovuje-to može byt aj tvoj prípad-možno stretnes v buducnosti niekoho kto to bude robit zpochybnovat tvoju cestu a potom si spomen,že sa ti to prenasalo v minulost.Lebo kto raz žil ako dusa nepoznajuca cas,ten skor ci neskor stretne i tých co prekazky kladu,ale sami nemaju nic len kotrby a tu svoju realitu.


10.
označiť príspevok

milenia žena
   6. 9. 2008, 13:04 avatar
Zaujimave, ale ja som nieco dokonale zbabrala v tomto zivote, a tisic zivotov nebude stacit na napravu :-)


16.
označiť príspevok

silueta
   6. 9. 2008, 14:43 avatar
ticícročná samička, tak sa odbabri  


57.
označiť príspevok

ranexil muž
   8. 9. 2008, 20:28 avatar
Milenia ja mam na veci trochu odlisny nazor,podla mna nie je možne nic čo je dokonale zbabrat.Dokonalost,ktorou to bolo sama rozhodla bez teba-za teba-cynicke.Nie to som chcel,človek nekazí,prežíva svoj osud,ktory sa kruti v podmienkach sveta tak ako to čas prinasa.Ťazko by bolo možne menit to co bolo,je možne to prijat ako cast svojej existencie zvanej minulost a žit dalej,clovek aspon nerozkuskuje sam seba a nenicí nic cím bol,lebo i to zle posluži neskor k tvojmu vlastnemu dobru,ked sa vyhnes omylu.A ja osobne si myslím ,že i dokonale druhe sance prichadzaju i ked by to malo byt zopakovaním toho co bolo.


15.
označiť príspevok

dobšinčan muž
   6. 9. 2008, 14:40 avatar
Moja osobná predstava v súčasnom období( terajšom živote ) je taká, že budúcnosť, prítomnosť ako aj minulosť, je vlastne v jednom určitom bode. Pokiaľ by sme teda odstránili čas, čo môže byť tiež iluzórna skutočnosť v určitej dimenzii, tak vlastne všetko čo len bude, už bolo, a čo bolo tak ešte len bude, práve v súčasnej prítomnosti. Možno sa to bude zdať niekomu zvrátené, ale ako už aj tu bolo spomínané, existujú určité časové slučky a to nie len vo fyzickom ponímaní, ale aj v stave vedomia nášho vlastného. Takže tu je to niekde zamotané.  


2.
označiť príspevok

salbea žena
   6. 9. 2008, 12:18 avatar
v podstate tu ide o vzajomnu hru duchovnych sil na metafyzickej urovni stvorenia..ako hore,tak dole a naopak zrkadlenie,ale neviem ci to slovo je spravne..pa


4.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 9. 2008, 12:22 avatar
Je spravne tak sa používa slovo"zrkadlenie"u tych co su si vedomí svojej nadcasovej existencie,ako najvýstižnejsieho slova v chudobe výrazov schopnych pomenovat javy za chapaním nasho zrkadloveho Ja.


6.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 9. 2008, 12:36 avatar
Spomienky na buducnosť - tak sa volala prva Dannikenova kniha.. ale bola o nieco inom.


7.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 9. 2008, 12:43 avatar
Boris i ja som tuším tu knihu kedysi čítal,dnes od Dannikena nečítam nič,pohybuje sa niekde inde než su moje predstavy o svete kde žijeme i ked odviedol kus prace v tom zmysle,že upriamil pozornost ludí na veci,ktore sa snažíme prehliadat.Inač sa mi jeho argumenty casto priecia i slovník co používa nevyhovuje tomu co si myslím ja a čo on.


11.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 9. 2008, 13:07 avatar
pohoda Ranexil. Aspon si uviedol, ze odviedol kus prace, co si myslim tiez. Mnoho ludi ho povazuje za darmozraca s cim nesuhlasim, pretoze kvoli svojej praci precestoval svet a nie zrovna na pohostinne miesta. Inak jeho teoriu nepokladam za pravdivu, ale moznu.


12.
označiť príspevok

Snopter
   6. 9. 2008, 13:18 avatar
nezdaju sa vam taketo uvahy zbytocne ? aj tak zijeme vo svete ktory je prehnity vsetkymi smermi .... vacsina ludi ma privela problemov aby mohli nad niecim podobnym uvazovat


13.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 9. 2008, 13:19 avatar
to znamena co ? ze sa nemame zamyslat nad nicim ?  
Ved kazdy uvazuje o tom, co ho zaujima.


14.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 9. 2008, 13:26 avatar
Možno prave preto je svet pre cast ludí hnoj,lebo nikto sa nicím nezapodieva,pochova svoj duchovny hlas aby ho nepocul a vymení ho za hlas debíleka v akejsi uradnej,či sefovskej moci a radsej pocuva iba jeho príkazy,ktore robia zo svetom iba to že je este bohatsi a chamtivejsí a cely svet sa mení na hnoj ktory takto vyraba.A robíme to preco?pretože su natolko zbehly v atakoch na psychiku jednotlivca,zbehlí v kydaní spiny svojich neuspechov na tých co ich nepocuvaju-tak pre pokoj svojej prítomnosti im radsej služime a nas svet skoncí vo vyhni,ktoru spravili glob.oteplovaním.


17.
označiť príspevok

Snopter
   6. 9. 2008, 16:16 avatar
mam jednu osobnu otazku ... ty si taky ukecany aj v normalnom zivote ? niezeby mi to vadilo niektore tvoje prispevky ma fakt zaujali


18.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 9. 2008, 16:24 avatar
Nie, som ticho a radsej sa vyhybam spolocnosti,i tak sa bavíme len o tom istom,čo vsak neznamena že sa nebavím o ženskych,či pracovných veciach a inych do nekonecna rovnakych temach.Radsej svet pozorujem a premyslam nad grotestknostou Boha ked stvoril aj nas.Ale nie vzdy uvazujem v zlom zmysle-jedna vec je moj osobny boh a ina ten kto vladne tomuto svetu,nasim spolocnostiam,ludstvu atp.Tusím ho volaju Pán,a len ho nutene respektujem,kedze tu žijem.


19.
označiť príspevok

Berenika
   6. 9. 2008, 16:26 avatar
prečo si myslíš, že je ranexil ukecaný? Mne sa nezdá, hovorí vždy k veci a veľa sa od neho človek dozvie, na rozdiel od niektorých ostatných prispievateľov  


22.
označiť príspevok

dorota
   6. 9. 2008, 21:26 avatar
k veci? jeho zakladna crta je tajomnost a tajomnost sa nezaobide bez zvlastnosti  
v skratke sa mi zda,ze rad vidi veci komlikovane.


25.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 9. 2008, 22:21 avatar
Omyl dorota a velky,ja vidím veci velmi rychlo v zakladoch a komplikujem to az potom,aby nikto nevedel pravdu a vtom spociva tajomnost,v neschopnosti kohokolvek preniknut cez zavoj.A aby som to ukoncil ja viem že neexistuje nic len pritomnost,ale u mna je v celej sirke a u teba iba okamihom,takže jej niet,jaj kto to hovoril?zase ja radsej idem do pekiel tam aspon su vsetci skaredsi ako ja.


30.
označiť príspevok

BetonFist muž
   6. 9. 2008, 23:12 avatar
Kazdy vsetko komplikuje a pritom nevidi ake su veci jednoduche a jasne....


40.
označiť príspevok

dorota
   6. 9. 2008, 23:30 avatar
aha, zatajujes informacie pre "klud na dusi"?  
ja sa skor domnievam,ze spajas do jednej linie aj buducnost aj pritomnost aj minulost.
ja idem radsej spat. dufam,ze v mojej posteli nebude nikto skaredy  


48.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 9. 2008, 11:09 avatar
Vrana k vrane sada,ale aspon bude mat pekny zadok. 


46.
označiť príspevok

Snopter
   7. 9. 2008, 10:59 avatar
mna len zaujalo ze ma asi najdlhsie prispevky zo vsetkych


47.
označiť príspevok

Berenika
   7. 9. 2008, 11:04 avatar
pretože diskutuje o veciach, nie iba komentuje príspevky iných   aj to niektorí robia


51.
označiť príspevok

silueta
   7. 9. 2008, 12:08 avatar
napr. ty !  


20.
označiť príspevok

dorota
   6. 9. 2008, 21:21 avatar
na zaciatok, nezdielam tvoj nazor na minulost, pritomnost a buducnost. jestvuje iba pritomnost. minulost uz nejestvuje. buducnost, este. ja vnimam iba tu a teraz, tento okamih. (mam snahu aposn  )


21.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   6. 9. 2008, 21:26 avatar
Je to aj môj pohľad...aj keď sa mi niekedy zdá, že tú konkrétnu situáciu, okamih som už prežila...


23.
označiť príspevok

dorota
   6. 9. 2008, 21:28 avatar
deja vu? to je iba chyba v mozgu  


24.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   6. 9. 2008, 21:30 avatar
to znamená, že sa to už skôr nestalo??


26.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 9. 2008, 22:24 avatar
existuje teoria o dominantnom oku a vnutornom klame pri spracovaní toho isteho obrazu 2X za sebou,kedze z jedneho oka príde vnem skor ako z druheho,clovek to vyhodnocuje ako dejavu.Čo i tak nik nedokazal.


31.
označiť príspevok

BetonFist muž
   6. 9. 2008, 23:13 avatar
Pri mojich skusenostiach dost blba teoria...


27.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   6. 9. 2008, 23:05 avatar
Zaujímavý jav je aj telepatia. Myslieť na osobu a v zapätí ju stretnúť. A často sa mi stava, že hlboko cítim, ako niekto o mne rozpráva. ...Naposledy, prebudila som sa videla a cítila som pracu a nato mi zazvonil mobil- z práce


28.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   6. 9. 2008, 23:07 avatar
podotýkam, že nikdy z práce nevolajú


32.
označiť príspevok

dorota
   6. 9. 2008, 23:15 avatar
nikdy? ved ti zavolali  


33.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   6. 9. 2008, 23:19 avatar
ano, to bolo možno počas 2 rokoch druhýkrat. myslela som práve na prácu, cítila som, že mi zavolajú nechápem to je asi 6. zmysel?!


35.
označiť príspevok

dorota
   6. 9. 2008, 23:21 avatar
no jo. ja nemam ziadnu zazracnu schopnost.
ale mam pekny zadok! aj to sa rata?  


37.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   6. 9. 2008, 23:24 avatar
azda mi nebudeš konkurovať!   a rátajú sa aj uši? nič lepšie ma nenapadlo  


41.
označiť príspevok

dorota
   6. 9. 2008, 23:32 avatar
aaale co, napadlo... priznaj , narcis  
aj usi sa rataju. ak si na ne hrda,tak preco nie.


42.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   6. 9. 2008, 23:35 avatar
hrdá, nehrdá každý ich vidí. a občas robím prievan 


45.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 9. 2008, 09:54 avatar
Dorota teda si to dotiahla daleko predpokladam,sefovia radi povysuju pekne zadky..  


56.
označiť príspevok

milenia žena
   7. 9. 2008, 21:31 avatar
Je to tym, ze clovek myslí na prácu pričasto a pridlho. Hlavne, keď má niečo rozbabrané už dlhšie.


29.
označiť príspevok

BetonFist muž
   6. 9. 2008, 23:10 avatar
Ja mam telepatiu s budikom stale ked si nastavim vstanem o pol hodinu skor a je jedno ci spim 2 alebo 8 hodin....
samozrejme ze ked si ho nenastavim ved sa zobudim, zaspim....


34.
označiť príspevok

dorota
   6. 9. 2008, 23:20 avatar
to nie je telapatia. aj ja sa budim pred budikom  


36.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   6. 9. 2008, 23:21 avatar
aj ja.  


38.
označiť príspevok

BetonFist muž
   6. 9. 2008, 23:25 avatar
No ale ja sa chcem naucit stavat bez toho aby som ssi musel nastavovat budik...
a vstavat presne ako chcem....
A urcite sa to musi nejako dat ked stavam presne polhodinu pred tym ako si vecer nastavim budik...ale to prisaham stale tak vstanem...a ked si ho nastavim neskor narocky tak sa zobudim az nanho....musim to nejak usmernit... 


39.
označiť príspevok

Juliana3 žena
   6. 9. 2008, 23:27 avatar
a čo tak ísť spať o tú polhodinu neskôr???


43.
označiť príspevok

BetonFist muž
   6. 9. 2008, 23:42 avatar
nefunguje...
priklad:vcera idem spat o druhej....nadavam...o 5:00 si nastavujem budik...
a o kolkoj vstanem???4:28...az vtedy som nadaval a samozrejme uz nezaspal...


44.
označiť príspevok

BetonFist muž
   6. 9. 2008, 23:47 avatar
Ucastnici online-BetonFist...
Dnes uz asi nepodiskutujem... 


58.
označiť príspevok

maya...
   8. 9. 2008, 22:06 avatar
Každý už určite zažil tzv. deja vue. A teraz čo? Možno tieto zážitky označiť za spomienky na budúcnosť, ktorá nás čaká v tomto živote, ktorý sme už vlastne raz zažili? Alebo aj viackrát, podľa miery nedokonalého poriešenia určitých situácií. Stále chodenie v kruhu. Niečo tisíckrát zbabrané v minulých životoch teraz urobím dobre a kvôli tomu pokazím zase niečo iné... Stále chodenie v kruhu. Alebo možno snaha jedinca pochopiť príčiny a dôsledky istých nie práve najpriaznivejších okolností v súčasnom živote, hoci každá sekunda, čo ubehne, už nenávratne patrí minulosti.


59.
označiť príspevok

santer muž
   24. 11. 2008, 01:41 avatar
Spomienky na budúcnosť je celkom dobrá skladba od iné kafe
ale o tom to tu nieje takže jediné čo na to môžem povedať že si neviem predstaviť
ako niekto môže spomínať na to čo bude.


60.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 12. 2008, 10:54 avatar
Ten čo bol v buducnosti,normalne tam zomrel a narodil sa v minulosti by si prečo nemohol spomenuť?To len hmotný svet vyvíja tela v čase od času 0,po čas 0+niečo.Duchovný svet s dušami sa rodí v roznaych časoch naplnajuc tak svoje poslanie.


61.
označiť príspevok

Natalia žena
   1. 12. 2008, 10:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.62.
označiť príspevok

ranexil muž
   1. 12. 2008, 11:01 avatar
Veci ktore vidím sa stavaju neskor,tak sa to snažím nejako pochopit.


63.
označiť príspevok

Natalia žena
   1. 12. 2008, 11:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.65.
označiť príspevok

ranexil muž
   6. 1. 2009, 13:09 avatar
Natalia pochopíš.


64.
označiť príspevok

Teegeeak muž
   1. 12. 2008, 11:59 avatar
Ranexil, zkus to nabídnout scientologické sektě jako zlepšovák. Když mají akci jako "Nápravy minulých životů", tak třeba by to šlo překlopit i do budoucna a inkasovat kačky i za toto. Možná by se s tebou šábli na půl  

I když oni už možná na tom dělají. Byl o tom přece i film s Cruisem, jak chytali lidi těsně před tím, než spáchají nějaký zločin (Minority Report).  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:28,  Čaká sa, keď 100 rubľov dosiahne jeden dolár. Potom sa škrtnú dve nuly a úspory...
dnes, 08:28,  Toto je oblubeny evergreen *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13
dnes, 08:27,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/91507500_2603198363272698_8950424752070066176_n.p...
dnes, 08:25,  Je zarazajuce ako ludia nechapu taktiku cinskej vlady. A mainstream media o tom ani slovo. Pritom...
dnes, 08:25,  Kým nemecká Lufwafe trápne po tichu a bez náležitého PR zváža chorých Talianov do...
dnes, 08:21,  Lucia Anďalová?Corona vírus na Slovensku - fakty a overené informácie...
dnes, 08:18,  Myslím, že do konca tohto roka určite. To si nedovolí, žiaden politik, zariskovať...
dnes, 07:28,  havran stále si žiješ tu bolševícku bublinu. Inak to nebude presiakol si na tom VUML učení...
dnes, 07:17,  To je zaujímave veď minule si z hovnometu odhalil že to USA spustili proti číne že sa to...
dnes, 07:15,  Borat aspoň raz nám vymenuj aké krajiny povačuješ za ten ľudský východ . Lebo stále v...
dnes, 07:12,  Smradi .Zamrdali celý svet ešte vozia zdravotnícky material do EU , ktorý spôsobuje dalšie...
dnes, 06:15,  ešte raz :) Jak svět pozná, že epidemie opravdu ustoupila: a, Hranice se Severní...
dnes, 06:05,  ČČína svým jednáním během pandemie koronaviru porušila mezinárodní právo a nese za to...
dnes, 06:01,  a bobor, ked ti nato čínske svinstvo zomrú obaja rodičia, potom sem prídi šermovat s...
dnes, 05:57,  Naozaj len 80 000 infikovanych ? :) mimochodom toto je článok ešte z 2017 ....
dnes, 05:54,  chápeme ze bobor dostáva orgazmy z čínskych čísel, ale zial realita je iná :)...
dnes, 05:51,  yebo , Současný stav: 80000 tisíc nakažených v Číně Zdravotní péče ve Wuhanu a...
dnes, 05:37,  'Tvorstvo', ktoré rozozná Božích synov v 'posledných dňoch' sú tí, ktorí budú súdení...
dnes, 05:26,  http://xn------5cdbbbjitjz1clgu8bkdu1g.com/
dnes, 04:53,  Howg *04
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(182 322 bytes in 0,431 seconds)