hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  počítače  /  téma

Sony Nex-5?

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 11.5.2018 11:17
posledná zmena 8.1.2020 11:40
1
11.05.2018, 11:17
Ahoj. Mám na mysli nákup fotoaparátu Sony Nex-5. Po prečítaní recenzií na tejto stránke odkaz som takmer presvedčená. Rozhodla som sa vás však opýtať, čo si myslíte o tomto fotoaparáte?
none
2
03.06.2018, 22:25
Je to dobrý fotoaparát len starý ja by tebou by som ho nekupoval a kúpil si novší
prípadne ak na naň nemáš tak by som neváhal a využil zľavové kupony veľa krát
mi pomohli tak tu máš : odkaz
none
3
08.01.2020, 11:40
Ja by som možno poriešil bazárovú alpha 6000. Je to ďaleko lepší fotoaparát, má 24mxp, zabudovanú wifi a blesk. Tak isto lepšie zvláda vyššie hodnoty ISO bez šumu. Tu bol minule v akcii odkaz Cenový rozdiel nie je až taký veľký.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 83 027 B vygenerované za : 0.131 s unikátne zobrazenia tém : 36 163 unikátne zobrazenia blogov : 538 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Genialita veľké dielo začína, ale len vytrvalosť ho dokončí.