hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

So 6-timi wattmi až na Nový Zéland!

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 19.4.2013 18:30 Fotón
posledná zmena 23.7.2018 13:21
1
19.04.2013, 18:30
Môj výkon bol 6 watt na 14.0341 MHz. Počuteľnosť mojej značky bola až na Nový Zéland, silou 7 dB. -Proste paráda!
...Zachytil ma skimmer ZL2HAM  odkaz
....Vzdialenosť 17880 km ! (to bol môj sen) Spojenia na najvzdialenejšiu pevninu o nás s malým výkonom je sen každého rádioamatéra. (dá sa to vraj aj s menším výkonom. No uvidíme.)
none
2
23.07.2018, 13:21
dobré ráno

Prepáčte mi, aby som vás kontaktoval, myslel som, že ste osoba, ktorú som potreboval. Stručne povedané, volám sa Diane Lecompte, je nemeckej národnosti a v súčasnosti žije vo Francúzsku, som získal veľké bohatstvo prostredníctvom obchodu dováža predovšetkým vzácne komodity vo francúzskych podoblastí, dnes, som bohatý a ja pomohol detské domovy a ďalšie, dnes som trpí vážnou chorobou, ktorá ma odsudzuje na smrť, to je rakovina pažeráka, som nenašiel liek, ale len pokoj vo Francúzsku, ktorý mi umožňuje žiť tak ďaleko, ale som strácať nádej, pretože v mojom veku je postupujúca a veľkí lekári oznámili mi, že budem mať viac času na život, takže by som, aby darovať časť môjho daru dôveryhodnú osobu, ktorá môže dobre využiť a pokračovať vo svojej detských domovoch charitu a iní, že osoba musí mať dobrý charakter a môže poskytnúť potrebné informácie, stanoviť doklady o ukončení tovaru a použiť finančné prostriedky môjho právneho zástupcu, pretože tieto zvuky finančné prostriedky na bankový účet v mojom mene a nebudú v gr Chcel by som cestovať do banky, je to suma 6 200 000 eur, všetci, ktorí majú záujem o moju ponuku, a pripraviť si tieto modlitebné dokumenty, kontaktujte ma čo najskôr.
Tu je moja e-mailová adresa: claudinerajetdupont1@gmail.com
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 85 148 B vygenerované za : 0.075 s unikátne zobrazenia tém : 47 095 unikátne zobrazenia blogov : 772 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Je veľmi zaujímavé, že naše presvedčenie nám bráni spoznať pravdu... Vlastne, po nej aj pátrať. Poznáme to všetci, ale málokto proti tomu aj bojuje, a aj keď bojuje, veľakrát bez úspechu. Zato máme všetci túžbu o svojej verzii pravdy poúčať druhých ...

citát dňa :

while ( ! $success ) $try ++ ;