hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  počítače  /  téma

Slovenská Win 7 komunita - Technická podpora pre užívateľov a hráčov

príspevkov
8
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 4.10.2011 20:26
posledná zmena 4.10.2011 22:25
1
04.10.2011, 20:26
Zdravím, už dlhšie sledujem mnohé problémy ktoré nastávajú, ak si nejaký užívateľ poriadi Win 7 a valí sa naňho kopa problémov, ktoré u starších typov nenašiel...A návody na vyriešenie sú väčšinou v ANJ jazyku....

Preto som dostal nápad vytvoriť Slovenskú Win 7 Users&Gamers Comunnity , začala by jednoduchým fórom na ktorom by sa postupne pridávali preložené návody, vlastné tipy a kopa diskusií ohľadom Win 7, riešenie rôznych problémov samozrejme v jazyku ktorému budeme jednoducho rozumieť.

Prečo aj Gamers ? Sám som z časti aj hráč a preto viem, že kopa problémov nastáva pri nahrávaní starších hier ktoré engine nevyhovujú Win 7 a umožňujú to len rôzne nastavenia a fix programy...Pridávali by sa rôzne návody a pod...

Preto to najprv založím sem, zdeliť nápad a počuť názory iných či to má vôbec zmysel... :o)
none
4

1. 04.10.2011, 20:26

Zdravím, už dlhšie sledujem mnohé problémy ktoré nastávajú, ak si nejaký užívateľ poriadi Win 7 a valí sa naňho kopa problémov, ktoré u starších typov nenašiel...A návody na vyriešenie sú väčšinou v ANJ jazyku....

Preto som dostal nápad vytvoriť Slovenskú Win 7 Users&Gamers Comunnity , začala by jednoduchým fórom na ktorom by sa postupne pridávali preložené návody, vlastné tipy a kopa diskusií ohľadom Win 7, riešenie rôznych problémov samozrejme v jazyku ktorému budeme jednoducho rozumi...

04.10.2011, 21:02
G: a počuť názory iných či to má vôbec zmysel...

Nie, prejdi čím skôr na linux.
none
2
04.10.2011, 20:38
To mas dobry napad, kedysi som mal aj ja trampoty, ale to som tusim mal vistu, co bol vrchol hnusu. Win 7 nemam, ale urcite budes mat co stale riesit aj s ludmi, ktorí ju maju. Takze si myslím, ze sa nemusis obavat zeby si nemal navstevnost. Skus kontaktovat aj Microsoft, mozno ta zadotuju, ved je top aj v ich zaujme...vlastne blbost zacali by ti vsetko kazit🙂))
none
3
04.10.2011, 20:47
no aj to som chcel prebrať, či nebude treba nejaká domluva s Microsoftom, licencia a pod. kedže budem propagovať jeden z ich systémov... nemám v pláne nejaké budúce opletačky so zákonom .. 🙂
none
5

3. 04.10.2011, 20:47

no aj to som chcel prebrať, či nebude treba nejaká domluva s Microsoftom, licencia a pod. kedže budem propagovať jeden z ich systémov... nemám v pláne nejaké budúce opletačky so zákonom .. 🙂

04.10.2011, 21:03
Však im napíš. A uvidíš.
none
6
04.10.2011, 21:03
Ja fičím na Win 95 a mám to f p****i.
none
7
04.10.2011, 21:04
vždy nadava na Windows ten, kto v tom nevie robit Vista je upne v pohode os. problem byva väčšine tam, kde majitel ma na ****o hardware a čaka zazrak, nehovoriac tony zavirenych aplikacii. dalši problem nieje v os, ale v podpore ovladačov, alebo zle napisanych scriptov. W7 vychadza z jadra windows server 2008 a nie 2003, tak je logicke, že ide o niečo nove a chvilku sa vyrobcovia potrapia. dnes už W7 dobre kope do guli Mac a W8 je už vymak
none
8
04.10.2011, 22:25
odkaz

odkaz

odkaz

mam všetky windowsi na jednom disku a mam po probleme, vratane DOS-u. Beos, Linux su sračky a Mac je dneska už predražena hlupost
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 102 291 B vygenerované za : 0.119 s unikátne zobrazenia tém : 47 760 unikátne zobrazenia blogov : 818 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Šialené zhony alebo pokoj, stromček, pod stromčekom darčeky a ľudia, ktorí sú nejakým spôsobom k sebe viazaní spolu pokope v strese či radosti... A ešte narodeniny... Pre niekoho skut...

citát dňa :

Posielam Ti zoznam všetkého, čo by som si na Vianoce želal: Teba!