Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Síce čakal zatiaľ iba 11 000 černochov, ale možno Soroš medzičasom pribalil ďalších 10 000.

2
reakcií
278
prečítaní
Tému 26. novembra 2018, 12:37 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 11. 2018, 12:37 avatar
Skutočný Slovan, muž pevného charakteru vybavený nádherným slovanským genofondom, ochranca bielej rasy a kresťanskej kultúry, skutočný proruský slovenský kandidát na prezidenta SR

Števko máme Ťa radi a pozdravuj od nás Bakiho.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Pesimisticky anjel

2.
označiť príspevok

muskat muž
   26. 11. 2018, 16:16 avatar
Anketa bratislavskych novin-koho by ste volili za prezidenta. HARABIN 54%
screenshots.firefox.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.bratislavskenoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

attis
   26. 11. 2018, 16:18 avatar
HaRabín?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:13,  79,.....odpísal som, ale ešte k tomu "premeneniu", je úplne jasné, že ak bola...
dnes, 22:09,  Tak podla nich Abraham neuveril Bohu a nepocitalo sa mu to za sprqvodlivost. Nevidel Kristov den...
dnes, 22:09,  no ved to píš Shagarovi nie mne*03*03*03*03
dnes, 22:08,  Je nemozne aby krv capov a bykov odstranovqlq hriechy. Lenze oni uverili v Boha a pocitalo sa im...
dnes, 22:07,  ja som ani nevedel, že Jehovisti zasli tak daleko...tak sa zamotavaju, že už aj...
dnes, 22:06,  Omyl Gabko, omyl, to peniaze sú svetovým náboženstvom!!! Kastovníctvo,hinduizmus je...
dnes, 22:05,  A niektori pohania ktori nepoznali Boha ani Krista a predsa budu spaseni. Boh bude pozerat co...
dnes, 22:03,  70,......OK, tak potom ale vysvetli to, čo tiež píše Biblia, že " A tiež aj text...
dnes, 22:02,  Niektorí hovoria, že vystúpil na nebesia. Terazky vraj bol vzatý, Ako to bolo,...
dnes, 22:01,  To su uz len tvoje trinitarske dohady a vymysly.
dnes, 22:00,  Zaplať pán Boh za tieto dary.
dnes, 22:00,  Ježiš bol vzatý do neba, takže nemôže byť nájdený. *21
dnes, 22:00,  Nejako tvoja teoria pokulhava Shagara. Jezis uz pocas svojho posobenia ako clovek vravel ze budu...
dnes, 22:00,  hinduizmus, opovrhuješ kastovníctvom, hinduizmus je svetové náboženstvo
dnes, 21:59,  no nebola...pretože oni uverili Bohu a to stačí, aby sa im to počitalo ako...
dnes, 21:58,  ja som svetlo sveta, kto mne ublížil sám sebe ublížil
dnes, 21:55,  To si archivujem. http://forum.humanisti.sk/viewtopic.php?p=13332#13332
dnes, 21:54,  práveže to svedci o trojjedinnosti.....Pretože v podstate aj my sme uverili Bohu aj...
dnes, 21:52,  Cize kebyze Jezis nebol Bohom tak im bola zbytocna viera v Boha Otca?
dnes, 21:50,  Ježiš Antropomorfný: „Veru, veru, hovorím vám, skôr nájdete truhlu so Snehulienkou ako...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Vždy buď k ľudom slušný, keď kráčaš nahor. Mohol by si ich stretnúť pri ceste nadol.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(52 859 bytes in 0,414 seconds)