hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  kultúra  /  téma

Šialený ideolog Kremla neonacista Dugin jeho obhajoba vraždenia na Ukrajine a jeho karma

príspevkov
1
zobrazení
4
tému vytvoril(a) 30.11.2023 14:40 Osvietený
posledná zmena 30.11.2023 14:40
1
30.11.2023, 14:40
Pri atentáte na Putinovho Rasputina zomrela jeho krásna dcéra: Bomba ju ROZTRHALA na kusy!Plus JEDEN DEŇ
Správy
Zo zahraničia

FOTO Pri atentáte na Putinovho Rasputina zomrela jeho krásna dcéra: Bomba ju ROZTRHALA na kusy!

Ruské médiá uviedli, že Alexandr Dugin, prezývaný aj ako Putinov mozog či Rasputin (pre jeho údajný vplyv na kremeľského diktátora), a jeho dcéra sa v sobotu zúčastnili na "vlasteneckom festivale" Tradícia. Údajne mali z pláne odísť z podujatia spolu, ale Daria napokon odišla autom sama. Jej auto potom na diaľnici vybuchlo. Nálož mala zrejme zabiť práve Dugina, fašistického idealistu, ktorý dlhodobo obhajuje zjednotenie ruskojazyčných a iných území v rámci nového ruského impéria.


Dugin presadzuje, aby táto "ríša" zahŕňala aj Ukrajinu, kde ruské jednotky v súčasnosti vykonávajú tzv. špeciálnu vojenskú operáciu zameranú podľa Kremľa na demilitarizáciu a denacifikáciu Ukrajiny.


Vplyv Dugina, ktorý je na sankčnom zozname USA a je známy ako "Putinov mozog", na ruského prezidenta Vladimira Putina je predmetom špekulácií: niektorí pozorovatelia tvrdia, že jeho vplyv je významný, a iní ho označujú za minimálny.
none

najnovšie príspevky :

rozumel
Yanko [zobraz vlákno] pred 3 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 86 782 B vygenerované za : 0.068 s unikátne zobrazenia tém : 48 400 unikátne zobrazenia blogov : 839 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Ďakujem ti náš Stvoriteľ, chcem byť s Tebou večný priateľ, ty's život si nám podaroval, potom si sa kdesi schoval. Milujem Ťa milý Bože, nechcem s Tebou byť na nože. Moja vôľa snáď pom...

citát dňa :

Ženy si vždy vyberajú mužov a muži do toho nemajú čo hovoriť.
Problém je v tom, že svojou technikou to vedia tak zakamuflovať, aby sme si mysleli, že si ich vyberáme my.