hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  kultúra  /  téma

(Samo)štúdium

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 28.2.2021 19:24 Dušan Fajnor
posledná zmena 28.2.2021 19:24
1
28.02.2021, 19:24
Ahoj
Tak sa opäť hlásim k tejto téme nakoľko Som pokročil ďalej. Od posledného príspevku pribudli nové kurzy, video prednášky. Dokončil Som z chémie anorganické názvoslovia a (na)behol Som tak na nové témy a to chemické výpočty, chcemické rovnice a otvoril Som organické názvoslovie.

Najviac ma zaujali samozrejme chcemické výpočty a chemické vzorce. Ale ani organické názvoslovie (ne)má chybu. Do budúcna si potrebujem spraviť príklady a úlohy do samostatnej sekcie v bloku, aby Som neskorej sa z nich mohol testovať.

Ďalej Som otvoril kurz programovania a tému algoritmy. Doposiaľ Som (ne)mal šancu sa dozviedeť, čo znamenajú. Prešiel Som tak témami teórie algoritmov, triediacimi algoritmamy a vyhľadavacímí algoritmamy, ktoré Som dočasne ukončil. Môj dojem z tohto kurzu je taký, že mám ako taký obraz o algoritmoch a ich využití.

Kurz algoritmov je bohatý na zdrojové kódy, ktoré Som si do Visual studio aj uložil, pre prípad, že by Som ich potreboval, využiť. Teraz momentálne študujem matematiku dva od B-akademie. Síce Som na základnej škole, ale kopec vecí si (ne)pamätám, alebo v tedy za žiackych čias (ne)boli tak rozhiahlejšie.

Dokončil Som algebru a funkcie a základy goniometrie a momentálne Som na videoprednáške o geometrii. Matematiku má rád, baví ma. Po matematike, by Som sa konečne mal doškriabať na cudzí jazyk, ktorý Som len našprtol ale (ne)došiel ani po prvú lekciu.

Čo sa týka tích pohybových (seba)zdokonalovacieho štúdia, tak včera Som vynehal zostavy bojového umenia, tanca, šípok a šachov. Jednoduch keď sa mi (ne)chce tak sa mi (ne)chce. Na miesto toho Som zvolil radšej knihu.

Z bojového umenia mám natrénovanú len polku úderov rukami a z tanca len dva prvky. Uvidím ako ma to bude baviť ďalej. Áno, možno si poviete, čo to tu vypisujem, kurzy, videoprednášky, bojové umenie a tanec, ale Som na dôchodku a mám tak bohatých 15 hodín voľného času, z ktorého ukrojim na bežné rutiny v domácnosti, či pandemickú spoločnosť, mi tak ostáva 5,5 hodiny na (seba)rozvoj a (seba)zdokonalovanie inteligencie.

Želám a prajem Vám veľa voľného času na seba a veľa zdravíčka v tomto období. S pozdravom:

Dušan.

odkaz

none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 79 202 B vygenerované za : 0.064 s unikátne zobrazenia tém : 27 783 unikátne zobrazenia blogov : 349 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

Radšej ísť do školy, ako nespať vôbec.