hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Sám Jehova sa stal kráľom!

príspevkov
5
zobrazení
2
tému vytvoril(a) 26.11.2020 09:19 teolog
posledná zmena 28.11.2020 02:00
1
26.11.2020, 09:19
“Sám Jehova sa stal kráľom! Je odiaty vznešenosťou; Jehova je odiaty – silou sa prepásal. Aj úrodná zem sa pevne zakladá, takže sa nemôže potácať. Tvoj trón je pevne založený oddávna; Ty si od neurčitého času. Rieky zodvihli, ó, Jehova, rieky zodvihli svoj zvuk; rieky dvíhajú svoje dunenie. Nad zvukmi ohromných vôd, majestátnych morských príbojov, je majestátny Jehova vo výšinách. Tvoje pripomienky sa dokázali ako veľmi dôveryhodné. Svätosť patrí tvojmu domu, ó, Jehova, na dlhosť dní.” - Žalm 93:1-5.

odkaz
none
2
26.11.2020, 10:44
Sme svedkami splnenia Danielovho proroctva o kráľovi juhu a viditeľného dôkazu, že sa dokonale splní aj proroctvo knihy Žalmov 93 o tom, že "Sám Jehova sa stal kráľom!"

odkaz
none
3
27.11.2020, 01:37
3, .... najprv sa vychvaľuje tým, že Jehova sa stal kráľom , .... a potom začne jeho služobníkov haniť! Nuž, proste schizofrenik!
Jeho "slová"/teológove/, sa tak stávajú hnojom , ktorý mu raz Zvrchovaný Boh Jehova vmietne do tváre!
---------------------------------------------------------
- a čo máš Shagi proti odpadlíkom a mojim služobníkom? Sú moji a ja ich používam!
none
4
28.11.2020, 01:37
4 - poukazovať na závažné biblické chyby (ktoré môžu ovplyvniť životy miliónov ľudí) nie je hanobenie! Naopak, tak ako v minulosti, tak aj dnes, tí čo poukazuvali/jú na závažné chyby v interpretácii biblických proroctiev, boli a aj dnes sú "hanobení"! Takými ako si ty, napriek tvojmu "vychvaľovaniu sa", že aký si ty "vzdelaný" v ohľade na biblické znalosti! No čo už, proti pravde nikto nevyhral, ani nevyhraje!

odkaz
none
5
28.11.2020, 02:00
5, ... ale ty nič neuvádzaš, ... na nič nepoukazuješ. Alebo hádam vaše vysvetlenia na základe tohoto sveta sú tým správnym výkladom? Už nemienim čítať tie stránky, lebo ma to vždy posadí na zem.
Tu ani nemusí byť človek biblicky vzdelaný, .... a musí zistiť a rozoznať tie nepravdy! Stačí byť len pragmatik, a vnímať to zdravým úsudkom.
A nikde som sa nevychvaľoval vzdelanosťou, ... a ak sa chválim, ... tak len v tom, že poznám, /na rozdiel od teba/ Písma!
A tým sa aj máme chváliť, lebo je to Boh, čo vyučuje svoj ľud, a dáva nám "jazyk učených"!
Proroctvá JS sú ucelené a Písmom dobre podložené, ... ale to sa nedá povedať o tých vašich.
A tie zmeny, úpravy koná každý. Aj vy! Alebo si myslíš, že dnes, zajtra príde niečo a zistíte , že ste sa mýlili, stále budete stáť za nepravdou? A také chvíľu prídu!
A s proroctvami to vždy tak bolo, ... aj u židov. Niektorí ešte aj v čase ked sa napĺňali pochybovali o nich. Napríklad , ked Nabuchonodozor obliehal Jeruzalem! A tak tomu bolo aj v 1 storočí! A určite sa aj vtedy viac kresťanov "popálilo" a neušli včas do hôr a mesta Pella. A židia, tí boli oklamaní úplne. Napríklad aj tým zdánlivým "výťazstvom" v roku 66 n.l., a neskôr.
A PRAVDA naozaj zvíťazí, .... ale ty prehrávaš už teraz.
------------------------------------------------------------------------------------------------


Príslovia 11:9 poznamenávajú:...... „Ten, kto je odpadlík, ničí svojimi ústami svojho blížneho, ale poznaním sú vyslobodení spravodliví.“ ... /a tebe to poznanie chýba!/

Jób o Jehovovi povedal: ...... „Pred neho nepredstúpi žiaden odpadlík.“ — Jób 13:16.

none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 96 368 B vygenerované za : 0.111 s unikátne zobrazenia tém : 50 112 unikátne zobrazenia blogov : 885 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. POČÚVAJ bez prerušovania 😉 2. HOVOR bez obviňovania 😉 3. DÁVAJ hojne 😉 4. MODLI sa neprestajne 😉 5. ODPOVEDAJ bez hádok 😉 6. HOVOR pravdu 😉 7. UŽÍVAJ si bez frflania 😉 8. BOHU...

citát dňa :

Život je ako diamant - tvrdý, ale krásny.