hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

Rusko - svetový líder v šírení nákazy HIV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 1.12.2019 15:30 ardun
posledná zmena 1.12.2019 15:30
1
01.12.2019, 15:30
Dekadentná Gejrópa za Ruskom v tejto disciplíne výrazne zaostáva!!!! (na tému nás upozornil náš drahý priateľ admin Prodlex z Milujeme Rusko)

Oficiálne číslo HIV infikovaných v Rusku prerástlo 1 milión. Predpokladá sa, že v Rusku je reálne cez 1,5 milióna HIV infikovaných.
Za posledných 10 mesiacov v Rusku pribudlo 66 000 nových infekcií.
"Celkový počet infikovaných ľudí rastie a úmrtnosť stúpa: v minulom roku zomrelo na AIDS 37 tisíc ľudí. Toto je rekordná hodnota" uviedol Akademik Ruskej akadémie vied Vadim Pokrovsky, vedúci Federálneho vedecko-metodologického centra pre prevenciu a kontrolu HIV.

Podľa štatistík je najväčší počet nakazených v Rusku medzi mužmi vo veku 30 - 40 rokov (v tejto skupine až 4% je nakazených vírusom HIV). Najviac infikovaných žien jev skupine 30-35 rokov (2-3%). Hlavnou príčinou infekcie je sex medzi mužom a ženou.

"Z prípadov zistených v tomto roku bolo 57% nakazených heterosexuálnymi kontaktmi, 2-3% boli muži, ktorí mali sex s mužmi, a zvyšných 40-41% boli užívatelia drog," uviedol Pokrovsky.

„Populácia nepoužíva kondómy - ich predaj klesá. Dôvody vidím preto, že na jednej strane sú vysoké náklady a kúpna sila obyvateľstva klesá, na druhej strane ľudia nechápu, že tento problém ich môže priamo ovplyvniť

odkaz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 78 767 B vygenerované za : 0.121 s unikátne zobrazenia tém : 27 787 unikátne zobrazenia blogov : 349 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Je veľmi zaujímavé, že naše presvedčenie nám bráni spoznať pravdu... Vlastne, po nej aj pátrať. Poznáme to všetci, ale málokto proti tomu aj bojuje, a aj keď bojuje, veľakrát bez úspechu. Zato máme všetci túžbu o svojej verzii pravdy poúčať druhých ...

citát dňa :

Nadmerné upieranie sa o ideály brzdí vlastný intelektuálny rast!