Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

RTVS 2 (STV 2)

7
reakcií
1267
prečítaní
Tému 1. mája 2015, 14:29 založil Mil@níčko.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   1. 5. 2015, 14:29 avatar
Dnes o 15:00 si zapnite STV dvojku.

2.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   1. 5. 2015, 14:31 avatar

8.
označiť príspevok

rose.madder žena
   1. 5. 2015, 18:49 avatar
Barabáš má kvalitné dokumenty, dvojka dala len pár, ale aj to je niečo, lepšie ako nič.
najbližšie ide v kinách jeho novinka Suri.
www.csfd.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí antarctica

3.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   1. 5. 2015, 14:49 avatar
Idem kukať, dovi dopo................  

4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   1. 5. 2015, 14:51 avatar
Dnes je Sviatok práce, a oni dávajú Tatry. A žobráci, ľudia bez práce, to majú za tri (do hrobu).

5.
označiť príspevok

antarctica
   1. 5. 2015, 17:15 avatar
Mil@nicko akurat si to mal dat tak dva dni dopredu, mohol to byt spolocny program :-)

6.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 5. 2015, 18:37 avatar
Ľudkovia, neplašte sa, však sa to dá pozrieť aj v archíve.

7.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   1. 5. 2015, 18:41 avatar
Alebo si to pozrite na you tube.www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí rose.madder
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:16,  3. ondrej ešte nie je isté či je to pravda , alebo či je to úplná pravda .
dnes, 13:15,  https://tass.com/world/1137791 Zatial to rozširujú len Ruské zdroje. / agentúry .
dnes, 13:11,  Opať z teba hovorí nevedomosť a domýšlavosť. Rusi chceli už pred druhou svetovou vojnoudo...
dnes, 13:07,  Aspoň vidno, čo pozeráš za humus a čím sa sýtiš.
dnes, 13:06,  Kasafran, pozeral som to včera večer. Naozaj veľmi zaujímavý a logický rozhovor. Treba...
dnes, 13:06,  Ja som pil len s cukrom. Mlieko som nepoužíval. A do dnes nepoužívam.
dnes, 13:03,  Preco by kleplo?....mozno Rusi dostanu rozum a otvoria sa svetu ako to chcel Gorbacov.....len...
dnes, 13:02,  vtedy nebolo moc na výber teda....ja som to vtedy nepil. ked bola len jedna tak ludia ju pili,...
dnes, 12:59,  Kasafran možno povedať že väčšina nechce zle, len malá časť chce vedome zlo
dnes, 12:58,  Teda aspoň mne chutila. Niekto iný môže mať iný názor.
dnes, 12:58,  Hentá káva, čo som ju ale pil, bola dobrá. A pri tom to bola štandard zmes.
dnes, 12:56,  (4) Era, to nie je problém materializmus kontra idealizmus...! Prepáč, ale odporúčam Ti...
dnes, 12:53,  Amerikofilov-klepne :)
dnes, 12:49,  Ja ked som hovoril mojej mame, že dnes su ludia, ktorí tvrdia ze v socializme boli...
dnes, 12:43,  A keď tú Columbiu porovnáš s teraz dostupnými kávami, ktorá z nich sa na ňu najviac...
dnes, 12:41,  Bežne v potravinách, samoobsluhách mávali dva druhy. Aspoň tam, kde som sa ja pohyboval/...
dnes, 12:36,  Keď je srdce preplnené tukom, tak ťa čaká infarkt ;)
dnes, 12:32,  51. "Čím je srdce preplnené o tom hovoria ústa." Áno, toto si predstavovať pri...
dnes, 12:29,  To nemá moc zmysel, keďže Ty si materialista. Ale v princípe sa môj názor zakladá na...
dnes, 12:29,  Možnože ju mali len vo vybraných obchodoch. Ja si ju tiež nepamätám.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

V jednoduchosti je krása.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(59 542 bytes in 0,382 seconds)