Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Rok 2018 a militaristické šialenstvo vo svete

11
reakcií
309
prečítaní
Tému 11. decembra 2018, 15:39 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 12. 2018, 15:39 avatar
Rok 2018 a militaristické šialenstvo vo svete

V roku 2018 naozaj nechýbalo až tak veľa, aby prepukla veľká vojna medzi Západom a Ruskom. A práve kvôli tomu treba zastaviť hlavné trendy militarizácie vo svete i na Slovensku...

noveslovo.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

havran
   11. 12. 2018, 16:38 avatar
Tí slovenskí rusofóbovia v tej debilnej hlavičke to majú jasné. Prídu ich chrániť Amíci na našej zuemi.

3.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 12. 2018, 17:12 avatar
Havran,
keby len Amíci, ale aj všetky ostatné im podriadené štáty "nerozpusteného", ale naopak "čoraz tučnejšieho" krvilačného vojenského zoskupenia NATO - našu žoldniersku "misijnú" armádu nevynímajúc...!

4.
označiť príspevok

Scarllete žena
   11. 12. 2018, 18:18 avatar
to vypoti na slovo vzaty komunista, ked za komancov sa produkoval skoro vylucne tazky a vojensky priemysel
Súhlasí kesha1

5.
označiť príspevok

kesha1
   11. 12. 2018, 18:22 avatar
No veď to je úplne strelené, hlavne, že usizralel

6.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 12. 2018, 19:00 avatar
Skarlet,
ako zmetamofozovaná a zaslepená komunistobijka vo všetkých fabrikách, sídliskách, štadiónoch, nemocniciach a kultúrnych zariadeniach vidíš výlučne vojenský priemysel. Nože podiskutuj aj na túto tému so svojimi rodičmi - bývalými komunistami...!

7.
označiť príspevok

Scarllete žena
   11. 12. 2018, 20:16 avatar
kasafran, sice nemam chut sa bavit s byvalym estebakom. a okrem toho ze pisem " skoro" vylucne . co take sa vyrabalo ?

8.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 12. 2018, 22:18 avatar
Scarlet,
veď ja už dávnejšie v/na Tvojich "prejavoch" vidím, že už nemáš chuť baviť sa ani so svojim vlastným bývalým rozumom a tobôž s jeho bývalou pamäťou...
Nože mi prezraď, čímže Ťa tak Ožiarený "osvietene" oslepil, keď si bola schopná ponížiť svoj intelekt na jeho úroveň...?

9.
označiť príspevok

Scarllete žena
   11. 12. 2018, 22:21 avatar
kasafran, kolko zivotov si znicil ako StB nohsled ? . btw okrem susedov a znamych si udaval aj vlastnu rodinu. len tak ma to zaujima

10.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 12. 2018, 22:43 avatar
Scarlet,
dokedy ešte chceš odpoveď na moju otázku (8) uchovávať v tajnosti...?
A teraz odpoviem na Tvoju ďalšiu "otázku":
Ako preverený neeštébák som pravidelne, a to denno-denne, udával nielen svoju matku, svojich súrodencov s rodinami, svoju manželku s našimi synmi, jej súrodencov s jej rodičmi, najbližších susedov, spolupracovníkov a takisto všetkých ľudí, ktorých som stretával cestou do a z práce, atď. Ak Ti to nestačilo a Tvoj "ntelektuálny" alebo iný záujem ostal neukojený, potom pokojne napíš, ešte si svoju stareckú pamäť aspoň ponamáham a precvičím...!

11.
označiť príspevok

Scarllete žena
   11. 12. 2018, 23:03 avatar
pravidelne si udaval kdekoho, to je pravda. ja neviemco by som robila mat otca/ stareho otca byvaleho agenta StB, to je horsie nez nacistu

12.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 12. 2018, 23:44 avatar
Scarlet,
uvedomuješ si vôbec, že to s tou svojou reflexiou čítaného/písaného je to už skutočne na pokraji psychického a racionálneho nevnímania reality? Odporúčam Ti, aby si čo najskôr navštívila príslušného kolegu, aby Ťa aspoň trošku psychicky zreparoval...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:16,  Ale zas na druhej strane, majú tam dosť krčiem, "pivnic", kde by si sa mohol...
dnes, 17:13,  Je to tak, u nás sa farári aj ženiť môžu. *02*02*02*03
dnes, 17:12,  Extrémisti z tzv. Antify fyzicky napadli Líviu so slovami Choď do pi.. 19:10...
dnes, 17:12,  Ja som presný opak Mládka, mňa by Praha zabila do troch dní !!!!!!! *03*03
dnes, 17:12,  ChaCháá *11
dnes, 17:11,  Nechcem. Ako spieval Mládek: "...vieš čo, nechoď do Tatier, neopúšťaj Prahu" :)
dnes, 17:06,  Ja som evanjelik nie katolík, my môžme. *03*03*03
dnes, 17:04,  Je to tak, kým by si spadol, tak by si letel 500 výškových metrov a to nechci. *04
dnes, 17:04,  Memorandum slobodného občana Ja, slobodný občan, v hlbokej úcte voči kultúrnemu a...
dnes, 17:03,  Jeseň pre mňa znamená báseň farieb, najkrajšie obdobie pre fotografa je jeseň, je to jedna...
dnes, 17:03,  A to je fotené z takého miesta, z ktorého by sa dalo pekne krásne spadnúť a už nikdy...
dnes, 17:01,  A navyše, poznám ľudí, ktorí sú úplne nadšení tými hrdzavými farbami :) Takže -...
dnes, 17:00,  Vinník je tentokrát príroda, ale ona si to môže dovoliť, lebo je matka. *04
dnes, 16:59,  Najdôležitejšie je nájsť vinníka, ostatné už potom pôjde :)
dnes, 16:58,  To je dobre, že nevládzeš. Lebo sa hovorí, že nemáme oplácať zlé zlým :)
dnes, 16:58,  Nie údržba, to jeseň je na víne. *04
dnes, 16:57,  Ale načo sa zapodievať takýmto človekom, veď on to dobre vie ako tu bolo a len provokuje,...
dnes, 16:56,  Tuším ti to tam začalo hrdzavieť, tie skaly... slabá údržba? :)
dnes, 16:55,  Kacír - práve to dokazuje, aké je to tupelo a okamžite do každého štartuje. Nechápe, že...
dnes, 16:55,  Viní z toho komunistov, fašistov a Rusov !!!!!!!!!!
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(68 211 bytes in 0,398 seconds)