Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Riešenie zločinov súčasnej kapitalistickej spoločnosti

23
reakcií
1270
prečítaní
Tému 5. mája 2012, 23:40 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 5. 2012, 23:40 avatar
Fascinuje ma, ako komunisti za socializmu dokázali vyriešiť všetky zločiny súčasnej kapitalistickej spoločnosti na Slovensku

Vedeli jednoducho odstrániť veľký zločin proti ľudskosti – nezamestnanosť, zločin, ktorý nevedia a nebudú vedieť odstrániť najlepšie mozgy na Slovensku, v USA, v Nemecku, Španielsku, v EU, Afrike, v Ázii a všetkých kapitalistických krajinách sveta, aj keď o riešení nezamestnanosti budú dennodenne tárať.
Vedeli jednoducho odstrániť veľký zločin proti ľudskosti – narkomániu, zločin, ktorý nevedia a nebudú vedieť odstrániť najlepšie mozgy na Slovensku, v USA, v Nemecku, Španielsku, v EU, v Afrike, v Ázii a všetkých kapitalistických krajinách sveta, aj keď o riešení narkománie budú dennodenne tárať.
Vedeli jednoducho odstrániť veľký zločin proti ľudskosti – žobrákov a bezdomovcov, zločin, ktorý nevedia a nebudú vedieť odstrániť najlepšie mozgy na Slovensku, v USA, v Nemecku, Španielsku… atď…
Vedeli jednoducho odstrániť veľký zločin proti ľudskosti – korupciu a vykorisťovanie, zločin, ktorý nevedia a nebudú vedieť odstrániť najlepšie mozgy na Slovensku, v USA, v Nemecku, Španielsku… atď…
Vedeli jednoducho odstrániť veľký zločin proti ľudskosti – výpaľníctvo a moderné nevoľníctvo, zločin, ktorý nevedia a nebudú vedieť odstrániť najlepšie mozgy na Slovensku, v USA, v Nemecku, Španielsku… atď…
Vedeli jednoducho odstrániť veľký zločin proti ľudskosti – stratu sociálnych istôt a fyzickej bezpečnosti, zločin, ktorý nevedia a nebudú vedieť odstrániť najlepšie mozgy na Slovensku, v USA, v Nemecku, Španielsku… atď…
Vedeli jednoducho odstrániť veľký zločin proti ľudskosti – vojny a humánne bombardovanie, zločin, ktorý nevedia a nebudú vedieť odstrániť najlepšie mozgy na Slovensku, v USA, v Nemecku, Španielsku... atď ...
Ako to komunisti dokázali? Akým programom sa komunisti riadili? Predsa podobným, aký v súčasnosti prezentujú na www.kss.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.skZaujíma tento program občanov Slovenska? Mnohých vôbec nie. Prečo?
Pretože títo občania súčasné zločiny kapitalizmu na Slovensku nechcú odstrániť, asi im vyhovujú. Preto budú voliť donekonečna kapitalizmus.
Dokedy zločiny kapitalizmu budú vládnuť na Slovensku?
Dovtedy, pokiaľ naše a zahraničné masmédiá budú schopné vyrábať dostatočný počet morálnych úchylákov, vytunelovaných a populáciu pracujúcu v mentálnom rozsahu: Jesť, piť, kakať, cikať, súložiť.
Títo budú voliť kapitalizmus, pretože im stačí, keď ich naši kolonizátori, vyvolení, slovenská šľachta a morálni úchyláci budú dennodenne tunelovať „zločinmi“ komunizmu (ktorý na svete ešte nikdy nebol) a oslavovať dobu, keď sme sa konečne oslobodili od komunistickej „totality a nedodržiavania ľudských práv".
Takto má mentálne fungovať naše kolonizované Slovensko na večné veky?
Nech žije socializmus!
RNDr. Karol Ondriaš, DrSc. Člen ÚV KSS
Súhlasí Scarlett X, Boris_I.


2.
označiť príspevok

rains
   6. 5. 2012, 00:17 avatar
niekto ma kratku pamat a zabuda na prazdne regale v potravinach, dlhe rady na mandarinky a banany ze?


4.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 5. 2012, 02:12 avatar
Nemyslim si ze to je podstatne pre zivot. Makrobioticka strava je najzdravsia, ale pre nas okruh su mandarinky a ine kokotiny z juhu zivotu neprospesne.
Takze to, ze sa na ne cakalo bolo spravne, je to jed z juhu-.a nezdravy a zivot ohrozujuci a teraz sa pojeb.
Súhlasí Kasafran


11.
označiť príspevok

pepazdepa
   6. 5. 2012, 11:50 avatar
2/ Rains ty by si za kilo mandariniek obetoval aj zivot cloveka! Pekne sa nam vyfarbujes.U nas zatoze sa v tesku predavaju vydrbane mandarinky cely nas ovocny sam vyrubali .
Súhlasí Kasafran


12.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   6. 5. 2012, 11:54

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 5. 2012, 12:01 avatar
Scarletka, ako vyzera lesna jahoda? A vies ako chutí?


15.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   6. 5. 2012, 12:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.16.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 5. 2012, 12:08 avatar
Nekupis Musis pekne vyjst zo svojho zasmogovaneho mesta a ist sa napast na nejaku lesnu luku
Ozi kedy si bola ?
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   6. 5. 2012, 12:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

Sono Daxis a-Lia muž
   6. 5. 2012, 01:17 avatar
V podstate na socíku(ideológii) neje nič zlého ide o to prevedenie... keď sú v politike taký debili ako vždy a posledných 200 rokov sme tu nemali nič iba patetických primitívov ktorý systematicky kazili všetko čo náš ľud vytvoril.( Sú však aj vínimky)
Súhlasí Boris_I., Kasafran


5.
označiť príspevok

starec muž
   6. 5. 2012, 07:07 avatar
Aj za komunistov tu bola kasta bohatých.Boli to tzv. červení baróni.Baróni tu boli za každého režimu,či už v stredoveku,alebo v súčasnosti.Charakterizuje ich však to isté - veľký bezpracný zisk a s ním súvisiaca moc.


6.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   6. 5. 2012, 09:29 avatar
ale boli skryti. Nemohli sa ukazovat ludom na oci.
Súhlasí Kasafran


21.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 5. 2012, 22:23 avatar
Boris,
áno, boli skrytí, pretože sa nemohli beztrestne predvádzať ako súčasné "celebrity" a najmä - bolo ich "zopár"...


7.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 5. 2012, 09:44 avatar
Kasafran..to čo teba fascinuje je naša nevedomosť , ..citujem :
"ako komunisti za socializmu dokázali vyriešiť všetky zločiny súčasnej kapitalistickej spoločnosti na Slovensku"

predsa musíš vedieť ako národ držali roky rokúce v slepote a v obmedzovaní vlastného názoru, boli sme komúna poslušných oviec, ..musel si ťahať za jeden koniec, (dokonca sa mi to zrymovalo ..hehehe))...inak by si bol protištátny rebel...čo by si sakra odniesla s dlhodobými následkami aj tvoja rodina, nielen ty sám.
Dalo sa čakať že s otvorením sa svetu, si vpustíme do košiara aj nenásytných vlkov.. a kapitalistické zlo. Málokto vtedy tušil v tej našej neslobodnej obmedzenosti, čo všetko to obnáša a kam sa rútime... Túžili sme po slobode..lenže tá ma silné tienisté stránky..neboli sme ako bežní ľudkovia pripravení na prudké zmeny - na spôsob kapitalistického myslenia,..a naopak tí pripravení vedeli ako nám vziať istoty,.. ako nám vziať ľudskosť, dôstojnosť..a ako sa zmocniť všetkého pre seba na úkor skazy ,, ..a vlastne sa opýtam , kde sa stala chyba ..a čo ešte neposrali ??
Súhlasí Slušný človek


9.
označiť príspevok

pepazdepa
   6. 5. 2012, 10:47 avatar
Nenasytnych vlkov? To su take sliepky co furt len hrabu pre seba.


10.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   6. 5. 2012, 10:56 avatar
Áno, v atmosfére strachu bolo aj menej mafiánov, aj menej vrahov, menej drogových dílerov. Bol tu totiž trest smrti, ktorý pôsobil ako veľmi účinný spôsob na tých najhorších zločincov. Čiže vedľajším produktom tejto silno doľava tlačenej spoločnosti boli aj niektoré dobré účinky.Škoda, že sa to väčšinou robilo systémom " kde sa rúbe les tam lietajú triesky". Čiže sa ubližovalo aj ľuďom neviným. Tak sa stávalo, že slušní ľudia sedeli v jednej cele s vrahmi, alebo zlodejmi.


14.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 5. 2012, 12:03 avatar
akoby sa toto nedialo i dnes a mozno este vo vacsej miere


20.
označiť príspevok

J.Tull
   6. 5. 2012, 20:57 avatar
Slušný človek; Nikdy a nikde nebolo preukázané, že trest smrti má zastrašujúci účinok "na tých najhorších zločincov". Mafiáni, organizovaný zločin, nemali v socíku vytvorené podmienky na to, aby fungovali. Nejde len o hracie automaty, hazard, prostitúciu, výpaľníctvo ... K svojmu "podnikaniu" potrebujú súkromné vlastníctvo, pokiaľ prevláda štátne, nemajú ako "podnikať" /nejde len o prepieranie "špinavých peňazí" .../. Čo sa týka drog, k tomu je potrebná predovšetkým klientela /súvisí to i s mafiou, organizovaným zločinom .../ a jej vytvorenie v socíku by bolo veľmi ťažké, významnejšej nemožné, nielen kvôli bezpečnostným zložkám, ale celkovému charakteru, systému socíku ... Tým nechcem tvrdiť, že nie je pravdou, ospravedlňovať "sa stávalo, že slušní ľudia sedeli v jednej cele s vrahmi, alebo zlodejmi" ...


22.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 5. 2012, 22:46 avatar
Ónya,
skutočne aj mňa fascinuje nielen naša nevedomosť, ale aj zábudlivosť, povrchnosť, bezcharakternosť a neúcta voči pravde a skutočným ľudským hodnotám...
A až teraz sme tým stádom poslušných oviec, ktoré však nmevedia ťahať ani za ten jeden koniec. Vidíš aj mne sa to podarilo zrýmovať, avšak v celkom inom (pravdivejšom?) zmysle.
Tie skutočne hlúpe a už viac ako 22 rokov všestranne šíriace sa retardované reči a podenkové "umelecko-historické" dokumenty o "socialistickej totalite" už zrejme totálne otrávili/utlmili zrak aj úsudok väčšiny našich spoluobčanov existenčne závislých na totalite kapitálu... Veď predsa To je Ono!!!


24.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 5. 2012, 22:53 avatar
terazky trošku neviem kde je juh a sever ..  ..som myšlienkami inde, skús pozorovať hviezdy.. 


8.
označiť príspevok

pepazdepa
   6. 5. 2012, 10:12 avatar
Zaujimave ze doktori nesmu poskytnut choremu eutanaziu ale bezdomovec na ulici moze skapat od podvyzivy.


17.
označiť príspevok

Ranexill muž
   6. 5. 2012, 12:15 avatar
pepo, blby príklad.


19.
označiť príspevok

dorota
   6. 5. 2012, 19:40 avatar
a gulag vsetko vyriesil LOL


23.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 5. 2012, 22:51 avatar
Dorota,
myslíš si, že teraz aspoň niečo vyrieši bezmocná, žobrácka, bezdomovecká - ale fantasticky ľudsky slobodná ulica?!?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:03,  “Bratia, o časoch a obdobiach vám netreba písať. Veď sami dobre viete, že Jehovov deň...
dnes, 07:28,  Roxorový king. Môže tak akurát s pilníkom brúsiť roxorovú tyč na mrežiach v Leopoldove.
dnes, 07:27,  Dúfajme, že spoločnosť už nebude obťažovať svojimi exkrementmi.
dnes, 07:25,  Áno, hneď po tomto fiktívnom videu, hoaxe, sa spustilo video so zločincom Martinom Daňom,...
dnes, 04:10,  kontrafakt - Pockaj tam na nas hore
dnes, 02:32,  https://youtu.be/s9ILUiyvHyo Shri Mataji Nirmala Devi
dnes, 02:31,  to je loz ja vam to poviem 5. maja 1970 SHRI MATAJI NIRMALA DEVI matka o ktorej hovoril jezis ze...
dnes, 02:08,  SUPER PESNICKA DAJTE ODBER A LIKE Se?orita slovensky klklklklklklklkllklklklklkllklklklklkk
dnes, 02:08,  Skutok sa stal dokazy su jasne a nevyvratitelne pachatel bude tak ako kazdy obcan cestne a...
dnes, 01:58,  Proste vsetko niekdezacina a niekde konci a vase bezbrehe rozkradacky mojej vlasti koncia...
dnes, 01:46,  cele roky kazdy den aby sme riesili len vase kauzy tak na to hned zabudnite v NRSR nebude nikto...
dnes, 01:46,  Už toľko netrep osmijamko náš....zabrusil si kdesi do politiky ako taký nevyzretý...
dnes, 01:39,  aktualny dlh statu 1.645 648 515 EUR 8273 na obcana https://cenastatu.sme.sk/
dnes, 01:27,  tiež dobrý príspevok.....kntsz , ak sa smiem opýtať.....ty si čo vlastne....citis sa ako...
dnes, 01:24,  scarlet ako vždy nesklamala.....tvoje rozlišenie je neuveriťeľné
dnes, 00:33,  https://www.youtube.com/watch?v=ShA1yC4HkNI
dnes, 00:30,  Ja som Žákovic nie Žákovič
dnes, 00:05,  asta la vista baby
včera, 23:58,  Prečo nepíšeš po slovensky ??? " diamantové paláca," chceš ma zase vytočiť do...
včera, 23:57,  starosta pôjde do diamantové paláca, lebo starostlivo všetkým starostoval, môžte ho...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Vždy buď k ľudom slušný, keď kráčaš nahor. Mohol by si ich stretnúť pri ceste nadol.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(90 756 bytes in 1,111 seconds)