hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Rasista voci bielym. Cigan pojebany. pocuvajte slnieckarske pice

príspevkov
34
zobrazení
58
tému vytvoril(a) 11.2.2018 15:37 ranexil
posledná zmena 14.2.2018 15:40
1
11.02.2018, 15:37
none
2
11.02.2018, 15:51
Ja chapem. S ciganom sa nik nepusti do vojny, bolo by to rasisticke.
ale cigan moze vykrikovat, ze sme po***ani gadzovia..
Tak sa aj vy po***te a volte si Kisku, ale moja rit by bola pritulnejsia.
none
3
11.02.2018, 17:07
Najväčší rasisti sú antifašisti, ktorí obhajujú rasizmus páchaný na bielej rase....je ich plné forum.
👍: ranexil
none
5
11.02.2018, 18:22
Ja osobne som ho toleroval, ale tu prekrocil medze.
Skoncil.
none
8
11.02.2018, 18:29
Asi dnes dopicham vidlickou nejakeho raklaaa..
none
12
11.02.2018, 19:01
tak ti treba. naco pocuvas odpad
👍: -era-
none
13

12. Scarlet666 11.02.2018, 19:01

tak ti treba. naco pocuvas odpad

11.02.2018, 19:03
Smradlavyyy geec...uzasne.
Ja som to pocul na antene rok, ze to dal na Pala Haberu, tak som bol zvedavy co to je.
A vazne som to nepochopil. Vazne. Na net ma pristup kazde decko a na youtube aj 5 rocne.
A toto si vypocuju.
Co nam z nich vyrastie?
none
18

13. ranexil 11.02.2018, 19:03

Smradlavyyy geec...uzasne.
Ja som to pocul na antene rok, ze to dal na Pala Haberu, tak som bol zvedavy co to je.
A vazne som to nepochopil. Vazne. Na net ma pristup kazde decko a na youtube aj 5 rocne.
A toto si vypocuju.
Co nam z nich vyrastie?

11.02.2018, 19:17
35. na youtube je aj miley reterdus a ini exoti. pochybujem ze dotycneho pocuvaju pubertaci, skor ina cielova skupina so smerodajnym IaaaQ
none
17
11.02.2018, 19:13
Rytmusa nepočúvam nie preto, že je cigáň, ale preto, že sa mi rap nepáči a hlavne preto, že používa vulgarizmy.
👍: Osvietený
none
21
11.02.2018, 19:26
Ok.
Tak uz tomu rozumiem, preco sa agresivnejsi presadi.
Je ich brutalna mensina. Su alfa.
V pohode. Ja som tiez alfa, ale mam vychovu. Otvaram zenam dvere a nikdy nepoviem, ze ***al som vasho tatka, ci decko.
Ale toto prasa prekrocilo medze a kazdy, kto sa ho zastava, tak dopadne tak, ze ked tolerujete toto, tak vase decka budu tie dalsie.
none
23
11.02.2018, 19:36
60. lemmy maj mercy a chod robit nieco ine. zas prehanas
none
34

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 115 557 B vygenerované za : 0.048 s unikátne zobrazenia tém : 2 117 286 unikátne zobrazenia blogov : 21 752 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

I worked as a freelance video editor. Most of my clients were local content creators, small businesses, or wedding videographers. While the work was creative and flexible, the cold winters and rising living costs made me dream of a change. One eveni...

citát dňa :

Pokiaľ sú v manželskom vzťahu problémy, tak na vine sú obe strany - ako žena, tak aj svokra.