hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Rasista voci bielym. Cigan pojebany. pocuvajte slnieckarske pice
príspevkov 34 |
zobrazení 58 |
tému vytvoril(a) 11.2.2018 15:37 ranexil
posledná zmena 14.2.2018 15:40
|
2
|
Ja chapem. S ciganom sa nik nepusti do vojny, bolo by to rasisticke.
ale cigan moze vykrikovat, ze sme po***ani gadzovia..
Tak sa aj vy po***te a volte si Kisku, ale moja rit by bola pritulnejsia.
|
 |
|
3
|
Najväčší rasisti sú antifašisti, ktorí obhajujú rasizmus páchaný na bielej rase....je ich plné forum.
|
 |
|
5
|
Ja osobne som ho toleroval, ale tu prekrocil medze.
Skoncil.
|
 |
|
8
|
Asi dnes dopicham vidlickou nejakeho raklaaa..
|
 |
|
12
|
tak ti treba. naco pocuvas odpad 
|
 |
|
13
|
|
|
12. Scarlet666 11.02.2018, 19:01
tak ti treba. naco pocuvas odpad 
▲
11.02.2018, 19:03
|
Smradlavyyy geec...uzasne.
Ja som to pocul na antene rok, ze to dal na Pala Haberu, tak som bol zvedavy co to je.
A vazne som to nepochopil. Vazne. Na net ma pristup kazde decko a na youtube aj 5 rocne.
A toto si vypocuju.
Co nam z nich vyrastie?
|
 |
|
18
|
|
|
13. ranexil 11.02.2018, 19:03
Smradlavyyy geec...uzasne.
Ja som to pocul na antene rok, ze to dal na Pala Haberu, tak som bol zvedavy co to je.
A vazne som to nepochopil. Vazne. Na net ma pristup kazde decko a na youtube aj 5 rocne.
A toto si vypocuju.
Co nam z nich vyrastie?
▲
11.02.2018, 19:17
|
35. na youtube je aj miley reterdus a ini exoti. pochybujem ze dotycneho pocuvaju pubertaci, skor ina cielova skupina so smerodajnym IaaaQ
|
 |
|
17
|
Rytmusa nepočúvam nie preto, že je cigáň, ale preto, že sa mi rap nepáči a hlavne preto, že používa vulgarizmy.
|
 |
|
21
|
Ok.
Tak uz tomu rozumiem, preco sa agresivnejsi presadi.
Je ich brutalna mensina. Su alfa.
V pohode. Ja som tiez alfa, ale mam vychovu. Otvaram zenam dvere a nikdy nepoviem, ze ***al som vasho tatka, ci decko.
Ale toto prasa prekrocilo medze a kazdy, kto sa ho zastava, tak dopadne tak, ze ked tolerujete toto, tak vase decka budu tie dalsie.
|
 |
|
23
|
60. lemmy maj mercy a chod robit nieco ine. zas prehanas
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 115 557 B
vygenerované za : 0.048 s
unikátne zobrazenia tém : 2 117 286
unikátne zobrazenia blogov : 21 752
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
I worked as a freelance video editor. Most of my clients were local content creators, small businesses, or wedding videographers. While the work was creative and flexible, the cold winters and rising living costs made me dream of a change. One eveni...
citát dňa :
Pokiaľ sú v manželskom vzťahu problémy, tak na vine sú obe strany - ako žena, tak aj svokra.
|