Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pyramída na jednodolárovej bankovke a Veľká pečať USA

63
reakcií
1699
prečítaní
Tému 13. januára 2012, 08:48 založil Ónya.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Ónya žena
   13. 1. 2012, 08:48 avatar
Na jednodolárovej bankovke a veľkej pečati USA je množstvo symbolov, ktoré majú svoje korene v satanizme a slobodomurárstve!

Slobodomurárstvo je v skutočnosti náboženstvo.

Slobodomurárstvo je najväčšia medzinárodná tajná spoločnosť na svete, z viac ako 6 miliónmi členov. Je to vačšinou výhradne mužská organizácia, ktorej zásady sú obsiahnuté v hesle : bratská láska, pomoc a pravda. Slobodomurárstvo robí vplyvným fakt že milióny jeho členov sú na vedúcich pozíciách po celom svete. V USA je skoro stále významné percento slobodomurárov v Bielom dome, vláde, senáte, najvyššom súde, Pentagone a tak isto medzi top biznismenmi. (Dave Hunt, Global Peace and the Rise of the Antichrist, pp. 158-59.)
Kresťania sú vedení k tomu aby verili, že vláda Spojených štátov Amerických je založená na princípoch kresťanskej morálky, ktorá ma pôvod v Biblii. Historické dôkazy svedčia proti pohľadu, že tí, čo formovali a zakladali dokumenty Americkej vlády boli kresťania. Práve naopak, nemálo tých ktorí podpisovali Deklaráciu nezávislosti, zmluvy konfederácie a Americkú ústavu boli deisti alebo slobodomurári.
(Deizmus je učenie, podľa ktorého boh existuje, je prapríčinou sveta, no po vzniku sveta už do jeho vývinu ďalej nezasahuje: svet sa vyvíja podľa svojich zásad ...)

Slobodomurári tajne podporujú a rozvíjajú ekumenizmus a ticho pripravujú jeho členov prijať a byť súčasťou prichádzajúceho Nového svetového poriadku. Slobodomurári presadzujú a propagujú myšlienku že je mnoho ciest k Bohu v úplnom kontraste toho čo prehlásil Ježiš Kristus: Ja som cesta, pravda a život. Nikto nevojde k Otcovi len skrze mňa. (Ján 14:6).

Samotná Veľká pečať USA na jednodolárovej bankovke obsahuje mnoho slobodomurárskych odkazov a symbolov. Ľudia, ktorí navrhovali pečať, boli z najvačšou pravdepodobnosťou slobodomurári alebo realizovali požiadavky vlády - vysokopostavenej spoločnosti.
Všetci americkí prezidenti (mimo vyššie zmienených) boli slobodomurári alebo zapletení v okultných aktivitách.
Pred tým, než sa pustíme do polemiky okolo symbolov, v prvom rade treba povedať že sa ide o čistý okultizmus, ktorí ma priame prepojenie zo satanizmom.
Poďme sa ešte trochu pozrieť do histórie. V roku 1776, bola založená katolíckym Jezuitom Adamom Weishauptom skupina ktorá sa nazýva Bavorskí ilumináti. Rád Iluminátov, postupne infiltroval slobodomurárske lóže a jeho snahou bol prienik medzi čo najvačšie množstvo tajných a okultných spoločností. Podľa viacerých zdrojov je práve Adam Weishaupt autorom znaku: kruh a v ňom pyramída s letopočtom MDCCLXXVI (1776). Nad letopočtom sú uvedené jednotlivé stupne slobodomurárskych lóži: Humanizmus – Murári bez zástery – Modré lóže – Rotariáni, YMCA – Yorský rítis – Škotsky rítus – Komunizmus – Grand Orient – B´nai B´rith – Klub 300 – Rada 33 – Rada 13 – RT – Oko na vrchole pyramídy znázorňuje tzv. Veľkého zasväteného – v skutočnosti Lucifera. Časť slobodomurárskych lóži vyšších a najvyšších stupňov zasvätenia sú tzv. Ilumináti = osvietení, t.j. že sú osvietení svetlom, ktoré im dáva Lucifer (= nositeľ svetla).
Podrobný, detailný rozpis jednotlivých stupňov pozri: The basic Illuminati structure.

viac:
granosalis.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

enemy unknown
   13. 1. 2012, 09:29 avatar
slobodomurárstvo nie je náboženstvo... a už vôbec nemá nič spoločné so satanizmom  
Súhlasí Mojka, slaboduchá, rains


13.
označiť príspevok

Ónya žena
   13. 1. 2012, 12:58 avatar
dala som sen ten článok aj na to, aby ste si vytvorili vlastný názor../nie je môj a ani netvrdím že ej to tak ))


14.
označiť príspevok

Ranexill muž
   13. 1. 2012, 13:01 avatar
V južnej amerike sa nasla strasne stara pyramidka, ktorá je až príliš podobna tej na one dolar bankovke. Mám to v knihe , na nete to nebudem hladat ..
Zvlastnostou tej pyramidky je to, že pod UV žiarením sa rozsvieti na miestach, tkroé su tam vyryte, ako tehlicky oko atp.
No a čo sa tyka okultizmu v nejakych kruhoch politiky, tak je to beznejsie nez sa zda. SPrisahanci proti zvysku sveta, ktorých spojili ich valstne zlociny.
Súhlasí Ónya, Style


63.
označiť príspevok

Style muž
   14. 1. 2012, 08:56 avatar
Ranexill, našiel som niečo, čo ťa možno zaujme

diesirae.ic.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

Mojka žena
   13. 1. 2012, 09:40 avatar


4.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 10:15 avatar
bude snežiť.


5.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 10:16 avatar
bude, ale tebe do hlavy. načo si sem zase doliezla, ty dvojtvárna opička, zase si prácu nehľadáš a spoliehaš sa len na to, že ti štát pošle sociálku a obyvatelia rodnej dediny Lóranta Takácsa zaplatia hypotéku na tvoju novú strechu?


6.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 10:19 avatar
chaoticky kvalitný článok. nič nové.


7.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 10:21 avatar
aká si ty len kritička odborná, kritizovanie ti ide, však, ty retardovaná opička maďarského šovinizmu, ktorá mi nadáva do e-mailu, že som jej zablokoval Pokec, pretože sa ponúkala na sexuálnych čatoch za dvesto eur krátko po tom, ako som ti začal nosiť peniaze (po slovensky - ako keď sme začali spolu chodiť)


8.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 10:23 avatar
sám si sa vysmial a robil piču z vlastného národa. abstinenčné príznaky? mamička ti nedala na cigi?


9.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 10:26 avatar
prečo mi neodpíšeš na e-mail, hm? len ja musím čítať tvoje výlevy? tvoju falošnú dvojtvárnosť?
citujem, z tvojho e-mailu, ktorý si mi poslala dnes ráno po ôsmej:
naposledy ti vysvetlím. dvakrát si dostal šancu od konca októbra, aby si svoje chyby napravil.. raz som za tebou do konca išla ja.. až tak veľmi mi na tom záležalo.. riskovala som veľa, na ceste.. v oba prípadoch sme sa DOHODLI, že to bude o tom v prvom rade, že mi ti espomienky vrátiš. sľúbil si mi to, išiel si do toho s tým vedomím. vysvetlila som ti aj po druhýkrát: absolútne nič odo mňa nečakaj, kým tie veci, iba tie tebou zničené aspoň zčasti nenapravíš. súhlasil si. tu sa vysvitlo, že si zničil aj viac, aj kábel, a t ide jedine o sex. prosila som ťa, aby si nám vianoce nedojebal. nevydržal si, iba deň, horko ťažko. čo si ty za človeka? a veľmi dobre vieš, že mi neišlo o pokec, ako takú. ale o to, či TY SáM DOKážEš napraviť niečo - PRE NáS. bola to skúška, tvojho svedomia, charakteru, a či ti o to stojíme. a nestojíme. zničil si ešte viac aj za ten jeden deň. od začiatku si nás len používal a zneužíval bezcitne. mal si dobrodružstvo.. išiel si do Bratislavy.. možno nikdy by si sa tam nedostal, ak nie sme.. mne to všetko bolí viac, ako tebe.. ale teba to nezaujíma. voláš, len ked tebe ide o niečo.. ak som ja na dne, mám tu iba steny, a ticho. nikto, žiadny človek, ktorý by ma upokojil pár slovami.. nikdy si v tom dlhodobo nežil. viem, že ti ide len o imidž, a aby tvoje hry na chatoch niekto neprekukol, a aby si v tom mohol pokračovať.. absolútne ti na tom nezáleží, či žijem, ako prežijem, nič.. iba bezcitne sa držíš svojho sveta.. si úbohý.. hráč. o ničom. prekliatý.


10.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 10:27 avatar
moja odpoveď:
ahoj. dobré ráno. najskôr by som sa rád poďakoval, a ocenil, že si si medzi toľkými e-mailmi s cudzími mužmi našla čas mi napísať. no, pravda je taká, že si mi dávala šance na to, aby som ti vrátil Pokec (akože spomienky, a pod.), aby si mohla ďalej uspokojovať svoju potrebu hľadať bývalého milenca, no na toto som neprišiel do Salíb .. aby som ti vrátil TV (akože kvôli Rebe, aby si získala prístup na TvChat). v oboch prípadoch to boli tvoje DOHODY a podmienky, ktoré si kládla zakaždým, a ak sa ti nevyhovelo, bolo zle. mne nešlo o sex, ale o to, či ma príjmeš, či naozaj chceš so mnou žiť, hoci aj ako priateľka, ale uprednostnila si noci na diskusnom fóre. nie ja, ale ty si to nevydržala a ani si mi nepoďakovala. a, keď som proste neuposlúchol tvoj rozkaz, tak si ma vyhodila. nebola to žiadna skúška charakterov, ale divadlo o tom, či ti vrátim Pokec. (hoci si veľakrát tvrdila, že chaty nemáš rada, vidíš tam celý deň a nachádzaš si len dôvody, aby si to mohla ospravedlniť, vyhováraš sa) .dokonca som odišiel do Blavy, áno, aby som bol bližšie, to ja som robil celý čas kompromisy a snažil sa ti ísť v ústrety. to ja som za vami chodil, hoci si rozdelila postele. teba nezaujíma nič. len TY! a Pokec.
KLAMEŠ, A HRÁŠ NA DVE STRANY. SI FALOŠNÁ A NEDÁ SA TI VERIŤ. ja ti volávam, a koľkokrát si volala ty mne, hm? nebudeš predsa na mne mínať len pre to, aby si mi zavolala .. však, ale hocikomu pošleš svoje intímne fotografie .. nemáš tam ticho a iba steny, ale aj priateľov a nadržaných mužov na e-mail a SMS. môžeš sa zabávať a to aj robíš celý čas. teraz len trošku pištíš, lebo čakáš na Poštárku a krátiš si tak čas .. o žiadny imidž mi nejde, ja si nepotrebujem prefarbovať vlasy kvôli pohlavnému pudu.. keď ti každý deň píšem a zaujíma sa o teba, a ty to ignoruješ - prečo mi teraz vytýkaš, že mi nezáleží na tom, či prežiješ, hm? ponúkol som ti spoločnosť, peniaze, písanie .. čokoľvek! ale kým nebuideš mať ten prijebaný Pokec, tak asi nebudeme kamaráti, však .. Pokec. to je tvoj jediný kamarát a vec, an ktorej ti záleží viac ako na rebeke a pre ktorý si riskovala aj divadlo a pretvárku, ty by si za mnou nešla nikdy do TN kvôli mne. bola si tam pre to, aby som ti vrátil Pokec. na všetko pekné si zabudla, nič pekné z teba nejde, odpisuješ ma pri každom pokuse a zmier. vidíš len zlo, lebo nemáš Pokec. lebo si nezamestnaná a dobre ti už z nudy doma jebe na hlavu. tak choď, hraj na dves trany, mne nadávaj a na druhých sa usmievaj. a potom čakaj, že sa budem trhať, aby som ti vrátil Pokec, na ktorom ti záleží viac ako na vlastnom dieťati ..


11.
označiť príspevok

Ónya žena
   13. 1. 2012, 12:54 avatar
čo keby si mi neprzdila tému a odklidila sa do svojich duchaplných.
Súhlasí nmato32, Ranexill


12.
označiť príspevok

Ónya žena
   13. 1. 2012, 12:56 avatar
to platí pre oboch - aj pre dubáka )).
Súhlasí nmato32, Ranexill


15.
označiť príspevok

starec muž
   13. 1. 2012, 15:53 avatar
Slobodomurári tvoria tajné spoločenstvá a preto sa o nich nikto skutočnú pravdu nedozvie.Zradcovia tam nie sú,pretože s takými by sa rýchlo vysporiadali a to,čo o sebe hovoria oni je len opitie verejnosti rožkom.Jedno je isté,že sa snažia mať svojich ľudí vo všetkých dôležitých oblastiach,aby mali všetko pod kontrolou.Preto sú aj v navonok sebe odporujúcich organizáciách,ktoré riadi niekto z pozadia aj bez vedomia nižších podriadených o skutočných cieľoch jednotlivých zložiek.


16.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 15:57 avatar
slobodomurári vytvárajú pravdu. a my, obyčajní ľuďia tú pravdu môžeme zničiť.. nikoho netreba podceniť. ani zrnko piesku.


17.
označiť príspevok

starec muž
   13. 1. 2012, 16:08 avatar
Keby vytvárali pravdu,tak sa nemusia skrývať.Len ten robí tajné spolky,ktorý nemá čisté úmysly.Kto je čistý a pravdivý,hovorí a koná verejne.Jeho skutky sú jasné.


18.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:14 avatar
nikto nepovedal, že pravda musí mať čisté úmysly.  


19.
označiť príspevok

nmato32
   13. 1. 2012, 16:16 avatar
vždy to tak ale není 


23.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:33 avatar
neprovokuj bohov.


24.
označiť príspevok

nmato32
   13. 1. 2012, 16:35 avatar
aká zmena, prečo?


25.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:37 avatar
je mi smutno.   ako hore, tak aj dole.. Zákon zákonov nepustí.


27.
označiť príspevok

nmato32
   13. 1. 2012, 16:38 avatar
a dole to je ako neviem?   


29.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 16:38 avatar
mírted?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


37.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:43 avatar
vieš, my sme boli také spriaznené duše.. také absolútne trosky, nešťastní.. ale nemôžeme byť spolu.. už nikdy.. lebo sa zabijeme. a preto som smutná.  


38.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 16:44 avatar
37. odíd, ak ti záleží aspoň trochu na rRebeke. odíď hneď teraz a už sa mi NIKDY NEUKAZUJ NA OČI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


40.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:47 avatar
nie, nechce sa mi na Sibír, chcem do Peru.. a tam nemôžem sama, vieš.


41.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 16:49 avatar
40. ak neprestaneš, tak pôjdeš na máre


42.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:52 avatar
už nemôžeme písať emaily, ani hovoriť, nemá zmyseľ.. sám si spálil všetky mosty.. tak som sama s myšlienkami, a je mi smutno.. je mi už všetko jedno.


44.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 16:55 avatar
prestaň už, prosím. nechcem ti ublížiť. pretože aj tak by to najviac ublížilo len rebeke, a to nechcem. prestaň už, prosím. zastav to a odíď navždy. nie na iný nick. na iné, maďarské, alebo na peruánske fórum .. hlavne už to viac nerob. už nikdy nenapíš takú ohavnosť. môžeme obaja začať. obaja máme toho možno pred sebou ešte dosť. nemusí sa to skončiť zle. poslúchni ma, aspoň raz. ak mi nedáš na výber, žiarlivosť je druhý najčastejší motív, po peniazoch pre náhlu smrť.


46.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 17:03 avatar
alebo aj pod zem.. však, Pane. a na samovraždu náhodou nemáš motív?


26.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 16:37 avatar
23. tebe je Rebeka na ťarchu na krku? prečo sa jej nevenuješ, ale bavíš sa pridávaním obrázkov do profilu na diskusnom fóre, hm? je tebe ešte niečo sväté? našla si si prácu, cez týždeň? koľko ponúk si mala? bola si u lekára? celý čas sa tu zabávaš ..
máš exekúcie na krku. dlžoby, a ty si pridávaš obrázky do profilu? hrozí, že ti dcéru odoberú do sociálnej starostlivosti a ty sa bavíš?


33.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:41 avatar
takže ti dám prst a chceš aj celú ruku? nič ti nestačí? ukľudni sa. nechcem s tebou bojovať. skús sa prejsť vonku. daj mi hodinu.
Súhlasí Sóley


35.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 16:42 avatar
akú hodinu:-D tebe asi preskočilo, andrea, spamätaj sa, veď ja mám škaredé myšlienky, pre boha živého, choď za rebekou a vyser sa na toto fórum, ty si to naozaj neuvedomuješ????????????????


20.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 16:17 avatar
rozumieš po slovensky? o niečo som ta slušne požiadal! naozaj nikdy neprestaneš????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


21.
označiť príspevok

nmato32
   13. 1. 2012, 16:18 avatar
ano ujo


28.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 16:38 avatar
21. nechaj ju na pokoji. nerob jej ešte väčšie problémy, ak ťa môžem poprosiť.


30.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:39 avatar
problémy mi robíš jedine ty!


32.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 16:40 avatar
si taká sprostá?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alebo ti už načisto jebe?!!!!!!!!!!!!!!! veď ja tu premýšľam nad tebou, a ty tu napíšeš chlapocovi, že ti je medzi noahmi smnutno? takto rýpeš do mojej žiarlivosti? jebe ti? veď sa to môžeš skončiť raz dva nešťastím ty krava sprostá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


31.
označiť príspevok

nmato32
   13. 1. 2012, 16:40 avatar
a čo jéj akože robím podla teba?  


34.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:42 avatar
hráš sa so mnou. klameš. podľa mňa.


36.
označiť príspevok

dubák muž
   13. 1. 2012, 16:43 avatar
vypadni do piče Csánová, lebo ti prídem vtrhať maternicu a je mi jedno kto si to teraz číta! VARUJEM TA! teraz už končí všetká sranda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


39.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:45 avatar
varím jej špagety.. ukľudni sa. a periem, konečne.


43.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:53 avatar
ano, Pane, tak treba


22.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 16:21 avatar
raz určite. ukľudni sa. ved píšem iba tebe. skoro. kým ty všetkým a všade. nebudem s tebou bojovať.


58.
označiť príspevok

enemy unknown
   14. 1. 2012, 00:18 avatar
starec, už nie sú ani tak tajní, len rituály nezverejňujú, lebo práve kvôli tomu by vyzerali ako satanisti, pričom podobné rituály robili už sumeri, egypťania a pod. Lenže keď to katolícka cirkev všetko dojebala a chcela mať výlučnú moc, tak sa niektoré skupiny, ktoré rozmýšlali aj trochu pokrokovejšie ako cirkev, museli skrývať. Viď osvietencov. Samozrejme cirkev musela z osvietencov urobiť iluminátov satanistov, lebo veda bola v rozpore s cirkevnými dogmami. Smutné.


45.
označiť príspevok

clear1 muž
   13. 1. 2012, 16:59 avatar
Slobodomurárstvo nieje náboženstvom ani náhodou, je to skôr murársky cech. V minulosti si murári chceli zachovať svoj vplyv a váženosť (niečo ako "bezo mňa to neurobíte, potrebujete ma) a tak nezasväteným neprezrádzali niektoré postupy práce a podobne. S týmito postupmi bol adept oboznámený pri "zasväcovaní" do cechu a musel o týchto postupoch mlčať. To samozrejme vzbudzuje dojem, že ide o čosi tajné a zlé, no v skutočnosti nejde o nič. Aj dnes sa podpisujú obchodné zmluvy, ktorých obsah sa drží v tajnosti a nikto z toho nerobí drámu.. Časom sa slobodomurárstvo rozrástlo a členovia si začali pomáhať, obchodovať medzi sebou, atď...čo bol ďalší tŕň v oku tích ktorý spolok slobodomurárov začali považovať za konkurenciu a začalo sa s očierňovaním a prekrúcaním faktov..
Súhlasí enemy unknown


47.
označiť príspevok

Ónya žena
   13. 1. 2012, 21:27 avatar
tiež som presvedčená, že slobodomurári sú o niečom inom...a že z nic urobili tajný spolok..či sektu okultistov ).


48.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   13. 1. 2012, 21:28 avatar
zavidia im slobodu pri murovani


59.
označiť príspevok

starec muž
   14. 1. 2012, 08:10 avatar
Z niektorých známych prípadov,ktoré sa prevalili na verejnosť sme sa mohli dozvedieť,že niektorí členovia lóží napomáhali zakrývať aj kriminálne činy a dokonca vraždy.Účasť na tých zločinoch im síce nikto nedokázal,ale okolnosti nasvedčovali,kto to asi spáchal.Majú svojich ľudí všade a preto ich vedia aj ochrániť.Preto k nim radi vstupujú,lebo z členstva plynú značné výhody a prestíž príslušnosti k elite.
Súhlasí Style


49.
označiť príspevok

Ónya žena
   13. 1. 2012, 21:33 avatar
dubák a slaboduchá, ,.,skutočne rešpektujte účel tohoto df..pretože sa neviem zbaviť pocitu, ..že to čo robíte je účelové s cieľom zámerne zničiť df a určitým nickom aj témy..neobťažujte nás. Ďakujem .)))


50.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 21:34 avatar
ahoj. aký je účel dfka? ked som sem prišla pred mesiacom, všade som čítala iba hádky a hádky.


51.
označiť príspevok

Ónya žena
   13. 1. 2012, 21:42 avatar
ty si zjavne nič nepochopila...keď sa tu aj pohádalo, (čo ty o tom vieš o čo šlo keď si tu nebola )..tak nie choromyselne, hnusno vulgárne a hlavne retardovane...ako vy, celý mesiac a pol ..denno denne.


52.
označiť príspevok

slaboduchá žena
   13. 1. 2012, 21:48 avatar
no prepáč, hoci som bola neustále provokovaná, ale nebola som vulgárna. ja som sa ovládala na jedničku s hviezdičkou. a nepíš mi prosím v množnom čísle, ja som sama a sama za seba zodpovedná. čo robí ten druhý, za to nemôžem. okrem toho sa povadili už neviemktorí dosť vulgárne hneď v mojej prvej téme, len som čumela, že čo tu máte za spôsoby.
Súhlasí Nadja, vedma


54.
označiť príspevok

Nadja žena
   13. 1. 2012, 21:54 avatar
Súhlasím, vulgárností je tu dosž, až nadmieru... ale je fakt, že vy k nim prispievate, nemyslíš?


55.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   13. 1. 2012, 21:56 avatar
nadmieru...
Súhlasí Nadja


56.
označiť príspevok

Ónya žena
   13. 1. 2012, 21:56 avatar
že by to bol pokus nastaviť df zrkadlo ? 
Súhlasí slaboduchá, Nadja


57.
označiť príspevok

Nadja žena
   13. 1. 2012, 21:59 avatar
Nech je to ako chce, môžeme to tak chápať ))))


53.
označiť príspevok

Ónya žena
   13. 1. 2012, 21:54 avatar
a kedy s tým skončíš ?
Súhlasí Nadja


60.
označiť príspevok

Style muž
   14. 1. 2012, 08:45 avatar
Tu dávam do pozornosti jednu veľmi zaujímvá vec,
stojí za to si prezrieť tento link:

11-násť cípa hviezda, na ktorej stojí Socha slobody,.je NIELEN O PYŠNOM 666 NEW YORKU...
N 84
E 30
W 138
Y 150
O 90
R 108
K + 66

--------------------------------------------------------------------------------
666

Socha „slobody“ ( 1884 - 1886 ) sa nachádza v USA v meste NEW YORK, ktorého číselná hodnota podľa slobodomurárskej satanistickej numerológie ( angl. abeceda: A = 6; B = 12... ) je číslo - 666.

Poznáte symbol slobodomurárov?

Výška sochy "slobody" od hlavy po pätu je: 33,86 m, čo je 1333 palcov ( inchs ) a 111 stôp ( feets ).

Výška sochy "slobody" od podstavca po vrchol fakle je: 92,99 m čo je 3661,0236 palcov ( inchs ).

36 = 666

( 1 + 2 + ... + 35 + 36 = 666 )

Socha „slobody“, stojaca v 666 - New Yorku symbolizuje bránu do Nového sveta.
Na hlave má korunu zo 7 lúčov, ktoré reprezentujú 7 SVETOVÝCH morí a 7 SVETADIELOV.
V 666 - New Yorku má sídlo:
- SVETOVÁ Organizácia Spojených Národov - OSN;

- CELOSVETOVÁ SIONISTICKÁ organizácia;

- V 666 New Yorku bola založená 13. októbra ( zjavenie Panny Márie vo Fatime a slnečný zázrak ) 1843 tajná ŽIDOVSKÁ SLOBODOMURÁRSKA spoločnosť B´nai B´rith, ktorá je rozvetvená po CELOM SVETE.

B´nai B´rith bohužiaľ pôsobí aj na Slovensku;
iniciačná listina B´nai B´rith
- V 666 New Yorku bola tiež založená Davidom ROCKEFELLEROM v roku 1973

TRILATERÁLNA KOMISIA;
- V 666 New Yorku má sídlo aj Rada pre zahraničné vzťahy ( Council of Foreign Relations ) - CFR;
- Tu sa nachádza i známa SVETOVÉ dejiny mocne ovplyvňujúca bankárska ulica WALL STREET;
- Tu bolo vybudované SVETOVÉ Obchodné Centrum - WTC, atď.

Mladá žena v tunike - socha „slobody“ so 7 lúčmi okolo hlavy, má pri svojich nohách roztrhnutú reťaz
( Zjv 12, 1 ), ktorá predstavuje zlomené putá otroctva.

detail reťaze pri nohách sochy "slobody"
Táto alergia na „Slobodu, ktorá osvecuje celý svet“ držiaca vo svojej vztýčenej
pravej ruke fakľu a stojaca na podstavci, ktorého spodnú časť tvorí 11-cípa hviezda je v skutočnosti symbol LUCIFERA ( Svetlonosa - Satana ) a ILUMINÁTOV ( osvietených - služobníkov Luciferových ) a ich CELOSVETOVÉHO - 666 - OTROCTVA, do ktorého už ČOSKORO uvrhnú CELÝ SVET.
15-ta tarotová karta - DIABOL ( viď nasledovný obrázok ) stojaci na podstavci a držiaci pod svojimi nohami OTROCKOU REŤAZOU SPÚTANÝCH Adama a Evu nám odhaľuje pravdivú, skrytú symboliku sochy „slobody“. A nielen 15-ta tarotová karta -DIABOL.

www.cisco.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Všetko súvisí s otázkou : "ŽE BY ?


61.
označiť príspevok

Style muž
   14. 1. 2012, 08:47 avatar
Soráč..tu je ten správny link

diesirae.ic.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


62.
označiť príspevok

Style muž
   14. 1. 2012, 08:49 avatar
ŽIDIA, ktorí žijú v ÚZKEJ SPOLUPRÁCI s militantnými členmi JUDAIZMU, menovite s tými, ktorí sú vodcami kabalistickej sekty.

Táto elita slobodomurárskeho združenia, títo skutoční vodcovia, ktorí sú známi len málo ľuďom, a to dokonca aj medzi zasvätenými, a ktorých aj títo poznajú iba pod ich zdanlivými menami ( ´noms de guerre´ ), vykonávajú svoje aktivity v skrytej závislosti ( ktorá je pre nich veľmi atraktívna ) od kabalistických Židov.´

Ten istý autor upozorňuje na existenciu superlóží tohto typu v Nemecku, Taliansku a v Londýne, ktoré ovláda ŽIDOVSKÁ VÄČŠINA, a ktoré hlavná organizácia slobodomurárov vôbec nepozná. Spomína dve superlóže v Londýne, do ktorých nemôže vstúpiť nikto, okrem ŽIDOV, a v ktorých sa rôzne nite SÚČASNÝCH REVOLUČNÝCH SPRISAHANÍ, ktoré boli vypracované vonkajšími lóžami SPÁJAJÚ DOHROMADY a KOORDINUJÚ; a inú lóžu v Ríme, ktorá je tiež výlučne ŽIDOVSKÁ, ktorá, ako vraví, bola HLAVNÝM tribunálom REVOLÚCIE PROTI PÁPEŽSKEJ MOCI.

O tejto istej veci M. Doinel, ktorý bol istý čas členom koncilu Grand Orientu, ktorý sa nedávno stal katolíkom, píše: ´Ako často som počul slobodomurárov sťažovať sa na NADVLÁDU ŽIDOV ...

OD REVOLÚCIE ŽIDIA POSTUPNE ZÍSKAVALI V SLOBODOMURÁRSKYCH LÓŽACH VÄČŠIU A VÄČŠIU MOC; A JEJ NADVLÁDA JE DNES NEPOCHYBNÁ.

Kabala ovláda vnútorné lóže; a židovský duch vládne na nižších stupňoch ...

V MYSLI SATANA HRÁ SYNAGÓGA VEĽMI DÔLEŽITÚ ÚLOHU ... VEĽKÝ NEPRIATEĽ POČÍTA S TÝM, ŽE ŽIDIA BUDÚ OVLÁDAŤ SLOBODOMURÁRSTVO,

ROVNAKO AKO POČÍTA S TÝM, ŽE SLOBODOMURÁRSTVO ZNIČÍ CIRKEV JEŽIŠA KRISTA.´"

diesirae.ic.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


64.
označiť príspevok

maison muž
   14. 1. 2012, 12:29 avatar
....to si nacrtla v tom clanku , len strasne maaalilinko z toho .... ako to vsetko funguje ...kto su slobodomurari a nerieste tu satanizmus , lebo o tom prt viete , teliatka
Súhlasí enemy unknown
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:35,  Načo plodili takého dementa ? *06*06
dnes, 17:34,  Uz ked maleho Eda zarabal, tak mu hore bruchom plavali. Degenerovane. :-))))))))
dnes, 17:30,  A on ich niekedy mal ? *06*06
dnes, 17:29,  Už mu ani spermie neplávajú. :-))))))
dnes, 17:29,  Dík že si prišiel, dojeb toho maringotkára. *03*03
dnes, 17:28,  Najskôr nech si trafí prstom na nos a pastne nejakú fotečku z jeho obĺúbenej ukradnutej...
dnes, 17:18,  Ja nie som urazený, je mi ťa len ľúto, býval si dobrý chlap a čo sa z teba stalo !!!!!!!!!...
dnes, 17:16,  A ty aj so striekačkou naplnenou heroínom.
dnes, 17:16,  Sadni si na kolajnice ono ťa to prejde . Ty náš modrý kopec...
dnes, 17:15,  Ty sa porozprávaš i s krabičkovým vínom
dnes, 17:15,  Jebni sa pod vlak, pomôžeš veľa ľudom. *46
dnes, 17:14,  Aj to je možné, proste brata si nekúpiš. *06
dnes, 17:11,  Ty ma už i počuješ maringot kár ??? Tak to oznám lekarovi . Stav sa ti zhoršuje *13*13*13
dnes, 17:09,  Alebo brácho Juklo
dnes, 17:08,  Brrezinky dobrrrrré modrrrrrrrrrrrrrrrrrré
dnes, 17:05,  To máš tiež pravdu vyhodili ťa stovky krát lebo sa správaš ako prasa i vyjadruješ ako...
dnes, 16:57,  Tak vieš, keby prevládlo LGBTIXY, tak by tie kopce boli ružové, ale vďaka Bohu, žula je...
dnes, 16:56,  Asi bude tvoj sused. *13*13*13*13
dnes, 16:55,  Modré kopce zaklad fotografie . Keď už niet modrého snehu...
dnes, 16:55,  Stovky, veru, stovky ľudí si dojebal a nie súťaží vyhral, je to vidno na tvojom správaní,...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Najväčším rozdielom medzi kráľovstvom a parlamentnou demokraciou je
pomer medzi bohatými a chudobnými. Kým v kráľovstve bol iba jeden kráľ, teraz je tých bohatých omnoho viac.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(165 361 bytes in 0,227 seconds)