Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Proroctvo s 99,9 percentnou istotou pravdepodobnosti

75
reakcií
1335
prečítaní
Tému 3. júna 2011, 07:38 založil Boris.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 07:38 avatar
Europa ocakava pad Grecka, pretoze ich hruby domaci produkt uz davno nestaci vykryvat vydaje a krajinu pohlcuje stale vacsi dlh, ktory zacina narastat exponencialne. Caka sa len na to, kedy sa to Grecko rozhodne vyhlasit oficialne, co sa ale Grecku moc nechce, pretoze toto oficialne vyhlasenie spusti retazovu reakciu a zlikviduje krajinu... zaroven nastartuje rozklad eurozony.
* Káždá banka v Grécku sa stane okamžite insolventnou
* Grécka vláda znárodní všetky banky
* Grécka vláda okamžité zakáže výbery z bánk
* Aby sa zabránilo masovým nepokojom (ako v roku 2002 v Argentíne, keď musel prezident utiecť z paláca vrtulníkom pred rozzúrenými vkladateľmi), grécka vláda vyhlási zákaz vychádzania, alebo dokonca všobecné stanné právo.
* Grécko nanovo denominuje všetok dlh na Novú Drachmu, alebo ako nazve novú menu (štandartný postup pri defaulte).
* Nová Drachma stratí okolo 30-70% hodnoty (pravdepodobne 50%, ale možno aj viac), čím pôvodné eurobondy stratia okolo 50% hodnoty.
* Behom pár dní Íri prestanú kryť dlhy miestnych bánk.
* Portugalsko sa rozhodne na základe vývoja v Grécku, či sa vydá rovnakou cestou.
* Niekoľko francúzskych a nemeckých bánk utrpí rozsiahle straty a prestane spĺňať podmienku kapitálovej primeranosti.
* Európska Centrálna Banka sa stane insolventnou, vzhľadom k vysokej expozícii voči gréckemu štátnemu dlhu a voči dlhu gréckych a írskych bánk.
* Vlády Nemecka a Francúzska sa rozhodnú, či (a) rekapitalizujú ECB (b) umožnia ECB tlačiť peniaze na obnovenie solventnosti. (Keďže ECB je vystavená väčšinou iba euro-dlhom, môže sa vyinflovať. To je samozrejme výslovne zakázané v jej zakladateľských listinách, na druhej strane, aj bailout Grécka a Portugalska bol zmluvami EÚ zakázaný, a napriek tomu sa bez väčšieho kriku spravil, takže legálnosť nebude hrať veľkú rolu ani v prípade ECB)
* Nemecko a Francúzsko rekapitalizujú svoje banky, ale zároveň vyhlásia koniec všetkým bailoutom.
* Nastane bitka na trhu španielskych bankových dlhopisov, keďže ich vlastníci budú čakať debt-equity swapy (výmenu dlhopisov za majetok).
* Tieto očakávania sa ukáže správne, kedže Španieli sa rozhodnú reštrukturalizovať dlh miestnych bánk rekapitalizovaním viacerých bánk práve cez debt-equity swapy.
* Držitelia týchto dlhopisov sa budú sťažovať na španielsky bankový sektor na Európskom súde pre ľudské práva (a na mnohých iných) na porušenie vlastníckych práv, ale potrvá roky, kým sa tým niekto začne zaoberať, a potom to bude každému už jedno.
* Pozornosť trhov sa prenesie na britské banky…

.. ešte dodám, čo by to mohlo znamenať pre Slovensko.

* Zdraženie dlhu. Ako periférna ekonomika dostaneme väčšiu rizikovú prirážku. Časť štátneho rozpočtu sa bude musieť presunúť na splácanie vyšších úrokov, reálnejšia situácia je, že vláda zvolí vestu vyšších deficitov a zrýchli zadlžovanie.
* Nárast inflácie. Už dnes dosahuje okolo 4%, ak sa ECB začne vyinflovávať, môžeme čakať dvojcifernú infláciu.
* Oslabenie Eura, a teda zdraženie dovozov – ropa, komodity…
* Ďalší prepad cenných papierov v držaní dôchodkových fondov a iných fondov zameraných na Európu
* Spomalenie rastu v Nemecku, s priamym dopadom na Slovensko a všetko s tým spojené

Prevzaté z www.econoir.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Zatiaľ čo naši volení zástupcovia rozohrali hru na generálneho prokurátora, mainstream nás oblažuje správami o svadbe monarchov, v Európe sa dejú veci ktoré si mnohí nestihnú ani uvedomiť. Spomínajte ako nám sľubovali Fico, Dzurinda, Mikloš, Počiatek.... väčšiu stabilitu bezpečný prístav pre úspory ľudí. Je možné aby títo politici nevedeli do akej pasce nás dostali? Napriek tomu, že majú k dispozícii tajnú službu a celý aparát štátnych úradníkov ,rozhodli o vstupe do menovej únie. Alebo sú fakt tak sprostí ?
Prakticky denne počuť mantru rast HDP , znižovať zadĺženie a podobné perly ducha. Ak však položíte jednoduchú otázku. Prečo je normálne byť zadĺžený? Môže ekonomika neustále rásť? Veď nič na svete – v prírode nerastie do nebies. Nie je to len a len fiktívny rast založený napr. aj na inflácii, podvodných operáciach? Väčšina politikov pri týchto otázkach znervóznie . Vyskúšajte si to!
Skúsiť sa spýtať Ivana Mikloša ako to myslí so znižovaním zadĺženia, keď doleuvedený sumár jeho pôžičiek na konto Slovenska hovorí opak, je odsúdený na hlasné mlčanie a ignoráciu.

Miklošové pôžičky:

2 000 000 000€ 06.10.2010 chod.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
1 300 000 000€ 12.11.2010 chod.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
333 000 000€ 24.01.2011 chod.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
94 000 000€ 07.02.2011 chod.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
1 250 000 000€ 17.02.2011 chod.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
35 000 000€ 21.03.2011 chod.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
660 000 000€ 22.03.2011 chod.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
236 500 000€ 4.04.2011 chod.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk /Zdroj FB Čo vy na to občania/

16.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   3. 6. 2011, 13:34 avatar
europa ide plnit dalsie prachy do grecka... tolko k tvojmu katastrofickemu planu ))
Súhlasí Ónya

18.
označiť príspevok

Ónya žena
   3. 6. 2011, 13:47 avatar
EÚ poskytla grécku úver, ktorý majú splatiť do r.2014..)

23.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 15:00 avatar
Enax, a v prispevku c. 15 najdes odpoved greckeho ludu.
Co myslis, co to znamena, ze idu grecku opat poziciavat? a preco sa to grekom nepaci?

75.
označiť príspevok

Nostradamus muž
   4. 6. 2011, 18:12 avatar
Boro ) a vieš o čom píšeš ? Likvidita bánk je problém v prípade pádu Grécka )) si invalid na rozum ))))))))))))) Ty trepeš ,ako chuj ,odpisuješ pičoviny z netu ,ale nevieš o čom . Kokot je slabé slovo ) PS: prečítal som dnes pozorne tvoju tému .

2.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 07:59 avatar
Cakaju nas tazke casy.. Nas slovakov definitivne, pretoze sme jedna z najslabsich krajin a to s cim sme mohli dostojne prezit, to co nam zabezpecovalo akotaku sebestacnost nam uz nepatri, ale vlastni to zahranicny kapital, takze opat ked nam bude najhorsie, budeme musiet este zivit zahranicnu ekonomiku

Je to ako pribeh o lenivom a neschopnom Kubovi.
Kubo zdedil dom po babicke aj s velkou zahradou. Kedze sa mu nechcelo dom so zahradou obhospodarovat, dostal "skvely" napad, ako si spokojne a bezstarostne zit a pritom ani prstom nepohnut. Preco by sa mal on lopotit? Nech pracuju druhi a on skasiruje zisk. Len ci je to az take jednoduche ako si Kubo myslel.. Zacal predavat prava na pestovanie vo svojej zahrade roznym ludom z dediny.. Ludia si u neho pestovali za poplatok.. Kubo hyril cele dni.. ved co ine by robil aby zahnal nudu, ked pracovat sa mu nechcelo.. Jeho vydaje rastli tak, ze sa dostal do dlhu.. Kedze nevedel dlh splacat, pretoze svoje vydaje neobmedzil a ten lenrastol rozhodol sa pokusit dlh splatit razom a tak zacal kusky svojej zahrady ropzredavat.. predsa len dostal za to cash na ruku a to hned odniesol do banky.. Zistil, ze rozpredal celu zahradu, ale stacilo to iba na pokrytie nesplacanych urokov.. Kubo nestastny, zmyslel si, ze musi zacat pracovat, aby sa dlhu splatil no v tom mu napadlo, ze uz nema kde.. zahradu predal a ta zarabala peniazky ostatnym ludom v dedine. A tak bol Kubo nuteny ist pracovat na svoju byvalu zahradu kde zarabal pre inych a sam zarobil tak malo, ze mu to nestacilo na dalsie splacanie az jedneho dna prisli pani a zobrali mu aj dom.. plnym "pravom"

3.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 08:57 avatar
Riesení je ovela viacej, Grecko ma obrovske majetky v statnom vlastnictve a cely tento humbuk aj s tvojou prognozou je hovadina. Rozpredaju majetok statu a je po dlhu. Ved o tom to cele bolo od zaciatku, ak nevies o co ide oligarchom bank, dostat sa k realnym hodnotam, a to nie su peniaze, ale veci ktore existuju, teda, budovy, podniky, poda. Peniaze su vzdy len donucovaci nastroj skrz ktorý sa ku tymto veciam da dostat.
A to nie som ziaden ekonom a meganajmudrlant v politike.
Súhlasí havran

5.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 11:12 avatar
keby si si to precital, tak by si vedel, ze presne to je tam napisane. Ide o realne majetky, pozemky.. takze si hnup. A ked si si to aj precital, ale nezbadal to tam, tak si tiez hnup.
"
* Nastane bitka na trhu španielskych bankových dlhopisov, keďže ich vlastníci budú čakať debt-equity swapy (výmenu dlhopisov za majetok"
"zahradu predal.. zarabal pre inych a sam zarobil tak malo, ze mu to nestacilo na dalsie splacanie az jedneho dna prisli pani a zobrali mu aj dom"

9.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 11:27 avatar
Lenze ja na rozdiel od teba som sledoval prave prognozy odbornikov na tuto temu a tam jasne povedal, ze gr. vlada vie, ze je uz nemozne zmenami v daniach ci akokolvek inac zastavit svoj pad. A vedia to vsetci. V podstate im zostalo jedine riesenie a to privatizacia vo velkom, co ich vlada pouzije na krytie dlhov. Este sa naskytuje statny bankrot, ale ten je menj vyhopdny pre dopady, tkroé by mal. Ani na slovenksu uz stat nevlastní ani hovno, tak nebude vlastnit ani v grecku. A nic sa neudeje. Iba majetok prejde do ruk uzerníkov a tí ho posunu so ziskom dalej tym, ktorí s nim uz relane zacnu nieco robit.To je cele.
Vlastne by ma naozaj zaujímalo z tohto jedineho iba to, ktroý stat vlastní nejak extra vela v tomto kapitalizme, ktoré mesta, ako samostatne jednotky neporozpredavali majetky mesta sukr. osobam . Dolezite su prijmy. AK nieco ako stat vlastnis, tak z toho nemas prijem vo forme dani pre seba. Ak to predas, zacnes dostavat dane.O ao statne podniky, ale povedz mi kde statne firmy normalne funguju. Stat nikdy nebol dobry hospodar, lebo ma plnu picu parazitov v podobe uradnikov, ktorým nejde o majetok ktorý spravuju, ale o utrhnutie si do svojho vacku. kdezto realnemu vlastnikovi vzdy pojde o to, aby jeho majetok nechatral. V tom je pozitívum kapitalizmu a vlastnictva. A naozaj je vinníkom stat? Nie, kapitalizmus nie je system, ktorý by bol vhodny pre stat, ako spravovatela svopjho majetku. MUsel by ten stat mat krala- jedineho pana a nie volenych kokotov, ktorý vedia ze su tam len na styri roky a za tie potrebuju nachabrat pre seba.

A na zaver, nehnevaj sa boris ale ty si kokot.

10.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 12:42 avatar
napisal si kopec hluposti. Krali zlyhavali doradu. Kazdy, co dokazal svoj lud dostatocne zblbnut a nahrabal dost prostriedkov chcel dobijat svet.. Vlada jedneho nieje ani nahodou riesenie, pretoze prirodzene nikto nema rad, ak mu niekto vladne a ovlada jeho zivot z toho dovodu sa brani. Takze kazdy, kto bude chciet vladnut bude mat vzdy konkurenciu a bude celit tomu, ze ho niekto bude chciet nahradit jednoducho tento princip vyvolava nikdy nekonciaci boj.
A na zaver.. nehnevam sa, pretoze ma moze urazit iba inteligent, alebo aspon slusny clovek
Súhlasí Scarlett

12.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 12:44 avatar
Nezijeme v stredoveku. Este su na zemi kralovstva, a funguju, ale o tom "prepmieri" poctivo mlcia. A nebyt netu, tak nevies ani fn. Precital si uz nieco okrem politickych komentarov a sprav z novin, napr. aspon tak 10 románov? , alebo nejaký iný žaner?
Pretoze by si bol ineho uvazovania schopný.

13.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 12:49 avatar
Ano nezijeme v stredoveku a preto krali uz nedobivaju svet, pretoze nemaju uz ziadnu moc. Sluzia len pre bavenie a udrziavanie patriotizmu v ludoch to je ich jedina a dolezita uloha.
Citam toho hodne.. ocividne viac ako ty, pretoze by si tieto veci inak hadam vedel.. A citam cokolvek.. od historie, cez vedu az po scifiromany ...
a ty? citas dokola pat knih a nevies sa z nich vysomarit, ze stagnujes jednostaj na jednom bode?
Súhlasí Scarlett

21.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 14:30 avatar
Ak by si čítal toho vela, nie hodne- vedel by si ze hodne je ceske slovo, a ze nedobívaju , ale dobývaju sa píse. Citaj dalej este mam tak naskok par sto knih pred tebou...
si iba truhlík ktorý sa uci orientovat v svete, ktorý ja uz poznám roky.

22.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 14:59 avatar
topiaci sa aj slamky chyta co ranexil?!
citam hodne po cesky a tam je ina gramatika.. preto obcas aj ceske vyrazy.. no a dalej si pozri rozdiel medzi slovami dobijat a dobyvat
Predviedol si mi svoj "naskok" som "ohromeny"  
ja si nepotrebujem nic dokazovat.. ostatni (ako ty) mi ukazuju na akej som urovni   

32.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 16:45 avatar
Tak dobýjat a dobíjat , scítaný clovek ypsilony v elementarnych veciach enrobí. Sak citaj dalej, ako som ti povedal.
Súhlasí Aninka

33.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 16:48 avatar
ranexil ty si fakt hlupak? alebo sa teraz len robis??
dobíjať sa (ku komu, k čomu, do čoho) usilovať sa nasilu vojsť, vniknúť niekam
slovnik.azet.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

34.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 16:50 avatar
Nic to nemeni na tom ze dobyvaju svet malo byt s tvrdym y.
J
Súhlasí Aninka

35.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 16:53 avatar
ale ja som nikde dobyvat nepisal ty nadhero    
"
Kazdy, co dokazal svoj lud dostatocne zblbnut a nahrabal dost prostriedkov chcel dobijat svet.. "
prisp. c. 10.... pre kristove rany taka to tupotvrdohlavost sa len tak nevidi....

36.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 16:54 avatar
a preto krali uz nedobivaju svet
Súhlasí Boris

37.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 17:00 avatar
Cital si o engramoch v dianetike? prečítaj si to...su to veci, tkoré ti sposobuju neschopnost vidiet a vnimat to co Je, ale vnimas iba to co ti je podstrcene bolestou, ktrou mas kdesi v sebe. Ten proces kedy sa ti na drahe v centrum, kde sa vnímaju a zhodnocuju informacie "napichne" engram a krici len svoju zaslepenu pravdu, bez schopnnosti analyzovat. Ty si slabý analytik, nemyslis? Kedy si dokazal zhodnotit nejaku situaciu spravne a nenamotal ta vzdy niekto cez engramy a aberacie, ktorých si plny v to co chce aby si kvakal. Tebe zareve v mysli neico ze Ranexil= nepravda= sracka= Scarlet= podvod atp, a tou cestou ides, nesledujes informaciu, ktora prisla, ale sledujes prave tieto imbecilne retazce.
Obdobne to vidis aj pri mene Miklos, lebn retazec bude iný.
Takych ako ty lutujem, potrebujes vela trpezlivosti od druhych ludi, ale nemoze ti niekto donemoty utierat zadok, nauc sa kakat sam Borisko malicky.

39.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 17:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

42.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 17:14 avatar
Scxarlet, aspon raz by si ma mohla prekvapit v pozitívnom zmysle, aspon raz...to je tak tazke?

47.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 17:20

45.
označiť príspevok

sandrik
   3. 6. 2011, 17:19 avatar
Scarlett, ranexil pise o stasti... len zabudol dodat, ze prenho je vrcholom blaha obtazovat zeny svojimi majlami a ked neodpisuju, zvysovat pocet majlov a v nich pouzity slovny kaliber... obvinovat ich zo vsetkeho mozneho aj nemozneho... a ked stale mlcia, tak prejst na kaliber najvacsi - nadavat im a ponizovat ich najhrubsimi vyrazmi ake pozna...

a vrcholom samomluvy je, ked im zacne pisat, ze vlastne on by mal odpustat lebo my sme fuj a on je chrumkavy poloboh-genius

a ked ho citam potom vsetkom tu na df, je mi na grcanie

Súhlasí Boris

50.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 17:21 avatar
sandrik, ako ten príbor, snazi sa rezat, ale je tupý. Je mi jedno co si myslís. Svoje som uz povedal, a nestojís za reagovanie..., klames mnohonasobne viac nez som kedy ja zvladal.

51.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 17:24

52.
označiť príspevok

sandrik
   3. 6. 2011, 17:25 avatar
Scarlett  

54.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 17:37 avatar
sandrik, ty mas nejaku chybu v citaní? Ja som nepouzil ziadne nadavky ku tebe, tak prosim ta neplet si nejake ine maily ktorých ti chodí neurekom od inych ctitelov. Asi ti to nejak splyva. Asi vsetko idem prec z fora ked si tu.

55.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 17:44

56.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 17:45 avatar
urcite nie. To len tebe som písal sporostosti, ju mam za inteligentnejsiu.

58.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 17:52

57.
označiť príspevok

Aninka žena
   3. 6. 2011, 17:47 avatar
45 .,
jéééj, to je dobrý adrenalín, si zdravšia.
Poďakuj sa za to že si zdravá ranexilovi.
Vy hľadávaš sama spôsob aby ti bolo špatne . On nie je príčina.
Ty si ju si ju vytváraš sama.

59.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 17:54

53.
označiť príspevok

Petrana žena
   3. 6. 2011, 17:27 avatar
...tie engramy v dianetike, to zažívam tiež. Pre mňa je Fico jak červená plachta pre býka. Ale už to začínam mávať aj pri Miklošovi.  Ale ten sa aspoň netvári, že je červený.

63.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 18:43 avatar
tebe fakt preskakuje clovece rob s tym nieco  
neviem kolky raz ti pisem, ze ma nezaujimaju tvoje domnienky.
ty sa nauc spravat ako dospely jedinec.

62.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 18:41 avatar
aha tam som to napisal.. no wtvr. chyba sa pritrafi.. ospravedlnujem sa za ten neludsky preslap ))

38.
označiť príspevok

Aninka žena
   3. 6. 2011, 17:10 avatar
biť palicou, byť človekom.
Dobýjam od slova dobyvateľ.
Dobiť, dobíjam kliniec do steny.
Súhlasí ranexil, dorota

40.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 17:13 avatar
Si mila

43.
označiť príspevok

Aninka žena
   3. 6. 2011, 17:14 avatar
pomáham , ďakujem . 

44.
označiť príspevok

Aninka žena
   3. 6. 2011, 17:16 avatar
ranexil,
spokojný úsmev zabije nepriateľa. Praskne od jedu. ou , ou
Súhlasí dorota

46.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 17:20 avatar
Uf niekedy aj cielene lzi to docielia, zalezí len ci sa vydas aj cestou temnoty.., ale snad sa jej zbavím.

49.
označiť príspevok

dorota
a mas na to usmievat sa? hehehehe.  
Súhlasí ranexil

4.
označiť príspevok

gombička žena
   3. 6. 2011, 10:44 avatar
Boris, kúp si konečne televizor..aj včera na STV-2 bola dobrá diskusia až do polnoci, okrem iného aj o školstve..Vždy lepšie ako tie tvoje prognózy...
Súhlasí dorota

6.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 11:14 avatar
gombicka len si pekne pozeraj tu televiziu.. potom chod volit Miklosa pre jeho pekne oci.. Mna nechaj robit to, co ma bavi a co si myslim, ze je spravne

7.
označiť príspevok

gombička žena
   3. 6. 2011, 11:19 avatar
Boris, Mikloša voliť nebudem, aj keby mal ešte krajšie oči..Však už som ti už povedala..vyčkám čas v Paliho kapurkovej, alebo u "zelených"...

8.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 11:22 avatar
tak nechapem, preco odsudzujes co robim gombicka. Pisal som ti o nom uz davno.

11.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 12:43

14.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 12:50 avatar
odpoved by ma urcite zaujimala.

17.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 13:36

19.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 13:54

24.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 15:02 avatar
toto je fakt. v skutocnosti su v EU krajiny, ktore su na tom horsie, ale tie maju este ake take zaruky v tom, ze maju peniaze u inych krajin. Ovsem ci sa ich dockaju je otazne a len preto stale nevyhlasuju stav ako v grecku, ci spanielsku.

15.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 13:32 avatar
Grécki odborári vnikli na Ministerstvo financií a obsadili ho.
aktualne.centrum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

otazka casu kedy grecka vlada nasadi vojsko.

20.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 14:13

25.
označiť príspevok

blueevil
   3. 6. 2011, 15:42 avatar
tie Miklošove požičky su fakt realita ? o čo tu ide ? vieš aj načo boli použite tie požičky ?

30.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 16:41 avatar
o co tu ide ti poviem zhruba blue. Ide o to zadlzit co najviac vsetky krajiny .. zadlzene krajiny musia prijimat ultimatne navrhy, musia rozpredavat svoj/verejny majetok do sukromneho vlastnictva. Z EU vysiel uz navrh na to, aby mali vsetky clenske krajiny jedneho ministra financii euroministra!.. Uz maju jednu centralnu banku a teraz ziadaju aj jedneho financmajstra.. nedochadza ti o co tu ide? centralizuju moc a zacali ist na to uz dost tvrdo.
Súhlasí Scarlett

41.
označiť príspevok

blueevil
   3. 6. 2011, 17:13 avatar
30/ to viem, ale o tychto peniazoch sa otvorene u Zlatici Puškarovej nehovorilo a podobne v mediach  , ved to je majland, kde su ? aha, dialnice ?   už sa objavuju nieake nezname bakterie, zachvilku budu možno aj koncentračne tabory, žijeme zbytočne ?
Súhlasí Boris

26.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 16:03 avatar
Boli to pozicky, ktoré prekryli stare pozicky, kedze su s vyhodnejsim urokom nez z cias fiaca a este meciara atd.. Aspon cast z nich, pokial som dobre porozumel ked sa niektoré brali.
Súhlasí gombička

27.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 16:35 avatar
Ano, tak nam to prezentuje pravica a ludia co len hltaju slova politikov bez toho, aby si to overovali tomu aj veria.
(preto necumim do tej bedni gombicka)
Za Ficovej vlady dlh slovenskej republiky klesal. Nebudem diskutovat o tom, ci to bolo, alebo nebolo zasluhou predoslej vlady. Od roku 2006 kedy nastupila Ficova vlada do roku 2008 klesol verejny dlh z 30,5 na 27,8 percenta. Ako vieme v roku 2008 nastupila celosvetova hospodarska kriza a VSETKY krajiny zaznamenali prudky pokles HDP cim zadlzenie zacalo narastat. Pokial mam uverit tomu, ze Fico sposobil za svojej vlady narast verejneho dlhu, tak by som musel uverit aj tomu, ze Fico zapricinil globalnu hospodarsku krizu.
Ale pre dalsie a dalsie pozicky je tato vyhovorka idealna.. Inak ideme si poziciavat napr. aj na nakup Hummrov pre misie v afganistane.. aj to zapricinil Fico hajzel jeden ked klacal pod stolom pri navsteve Rasmussena z NATO a nasepkaval Dzurindovi co ma hovorit  

28.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 16:36 avatar
A samozrejme mozem svoje tvrdenia aj dolozit.
www.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

29.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 6. 2011, 16:39 avatar
Ja si len myslím, ze od pravdy budes napriek akymkolvek spekulaciam- LAICKYM na míle daleko, aj ekd to vyzera tak pupusky a hcrumkavo. Akoze tam je carodejnica zabite ju.

31.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 16:43 avatar
nazor si uz kazdy spravi sam.

48.
označiť príspevok

Petrana žena
...ide o to, pri týchto europôžičkách, že štát nemá problém požičať, poskytnúť perspektívny úver, ak na to má, inej prosperujúcej ekonomike, ktorá sa ocitla vinou nesprávnych investícií v kríze, lebo pri investíciách je vždy riziko krachu, horšie je, keď na to nemá a keď požičiava krajine, ktorá si ešte k tomu žije na oveľa vyššej nohe a nemieni prijať reformy a úsporné opatrenia na ozdravenie svojej ekonomiky...Netreba podliehať falošným princípom solidarity.
Súhlasí dorota

60.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 18:14

61.
označiť príspevok

Scarlett žena
   3. 6. 2011, 18:18

64.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 18:49 avatar
takze sa budu zadlzovat ostatne krajiny, aby pomahali tym krachujucim.. je to vlastne to iste.. moze im byt jedno ako sa zachovaju vysledny efekt bude pravdepodobne rovnaky. bezny clovek bude platit za chyby a nicomnost mocnych a bohatych

65.
označiť príspevok

havran
   3. 6. 2011, 18:54 avatar
Boris - mám tochápať , že to je spôsob , ako sa budú vyrovnávať rozdiely?

66.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 18:55 avatar
havran, prehlbovat.
Súhlasí havran

68.
označiť príspevok

havran
   3. 6. 2011, 18:59 avatar
Boris - samozrejme , však kým tučný schudne..... to poznáš
Súhlasí Boris

69.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 19:00 avatar
chudy aj umre..
Súhlasí havran

70.
označiť príspevok

havran
   3. 6. 2011, 19:04 avatar
rozkmásali Juhoslaviu vojensky a Grécko rozporcujú ako tortu. Boháči si rozkúpia ostrovčeky okolo ktorých nebudete môcť ani preplávať
Súhlasí Boris

67.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 18:56 avatar
nezabudajme, ze to nebudu platit bohaci ludom, ale bezni ludia budu platit bohacom.

71.
označiť príspevok

havran
   3. 6. 2011, 19:08 avatar
Dosť málo sa hovorí , že v Grécku si žila štátna byrokracia ako sviňa v žite . Normálni Gréci saaž tak v blahobyte netopli.Mám susedku , čo tam robí v penzióne už dlho a ona to hovorí
Súhlasí Boris

72.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 19:11 avatar
presne havran toto to je.. co vsetci ignoruju.. hltaju len spravy, co im ponukne mainstream a ten hovori "darebaci greci!!"
Súhlasí havran

73.
označiť príspevok

havran
   3. 6. 2011, 19:15 avatar
Boris , myslíš , že tie "zachránené prachy" - čo sme nedali Grékom pomôžu nám - však celý týždeň informujú že idú zrušiť 150 pracovísk v nemocniciach , ale my si budeme priplácať za "komfort"
Súhlasí Boris

74.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 6. 2011, 19:21 avatar
ved to su tie nesmiesne zarty nasej (a nie len tej nasej) vlady. Mna len fascinuje, ze to ludia odmietaju vidiet.
je to asi o tom, ze ludia uprednostnuju sympatie pred rozumom.

76.
označiť príspevok

clear1 muž
   5. 6. 2011, 20:19 avatar
Myslím, že proroctvo s 99,9%-nou istotou pravdepodobnosti by muselo znieť asi takto:

Nejako bude.

Tých zvyšných 0,01% by bola možnosť, že nijako nebude  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:36,  No nejak sa im záhadne pokazili klávesnice, mobily, alebo dostali ťažkú amnéziu, hlavne na...
dnes, 10:33,  Napríklad zo 16. októbra 2018. Aj na tejto ukážke vidieť, že redakcia Zem a Veku pozostáva...
dnes, 10:31,  Veľmi smutné správy od našich talianskych priateľov!!!!! Prdel mu nakopal nejaký...
dnes, 10:25,  "Nepotrebujeme sa vyrovnávať so žiadnym pocitom kolektívnej viny alebo sa donekonečna...
dnes, 10:23,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/85002463_2691723457542175_3187291566754496512_n.j...
dnes, 09:48,  Nie som proti kapitálu , ale spoločnosť musí zabezpečiť , aby nebol zneužívaný proti...
dnes, 09:44,  Najväčši problém je však v tom, že existuje skupina ľudí, ktorá vytvára krovie ktoré...
dnes, 09:39,  Toto sa nestretáva s porozumením vo väčšine národa, lebo žijú ponorení v každodenných...
dnes, 09:23,  1. Otázka je, či je toto miestom, kde by sa nejaké problémy dokázali vyriešiť. Skôr by...
dnes, 09:04,  Keď je niekto hovädo netreba očakávať že sa bude vyjadrovať ako človek. Vychovať ho...
dnes, 08:00,  109. Naštudovať si môžem všeličo, ale to, čo napísali iní, je ich stupeň, ku ktorému...
dnes, 07:54,  havran, ja s tebou nebojujem. Iba ti píšem o tom, ako to je - pretože v niektorých veciach...
dnes, 07:51,  Nie, všeobecne sa nedá dokázať vôbec nič. Na dôkaz potrebuješ jedného, čo dokazuje a...
dnes, 05:37,  Poďakuj svojmu parťákovi, ktorý tu z toho spravil svoju propagandistickú centrálu... ty...
dnes, 01:19,  ...pamatajte na 0chranu... https://imgur.com/zxC5hwJ
dnes, 00:54,  takže Kočner je nevinný?.....no daj ty astronaut*03*03*03
dnes, 00:52,  Necelých tridsať rokov stačilo ponovembrovým zločincom z vysokej politiky národnosti...
dnes, 00:50,  nešaškuj tu zmetek....
dnes, 00:49,  a naš momentalne triezvy kamzík, zdupkal s nim......*21*21*21
dnes, 00:48,  MAFIA, OLIGARCHIA A VSETCI POLITICI ROZKLADAJU STAT Po viacerych pojednaniach sa vec...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Neplač ty dievča pre neho, nájdi si chlapca iného.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(202 582 bytes in 0,488 seconds)