Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Prekliatia, zakliatia, odkliatia, počarovania atď.

46
reakcií
17706
prečítaní
Tému 1. augusta 2011, 09:58 založil Ranexill.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 09:58 avatar
Téma o tomto bude iste zaujímavá, a tak dopredu upozorňujem skeptikov či iných ateistov a komunistov, aby mi sem svoje vyjadrenia ani nepridávali, nezaujímajú ma, nech si založia vlastnú tému, kde možu niečo popierať(aha nikdy nefungujú pokial niekto niečo neda)..
Mnoho ľudom sa vyskytne v životoch niečo zvláštne, čo im znemožní racionálne odovodniť povahu a zdroj ich nejasného a neželateľneho pocitu alebo udalostí v živote, ktoré sa vždy opakujú, akonáhle sa snažia zmeniť čosi čo sa týka predmetu kliatby.
V praxi to vyzerá tak, že ak vás niekto v nenávisti počastoval nejakými slovami plnými zla, aké len nenávisť nesie, tak sa možu stať vo vás samých programom, ktorý tieto slová napĺňa a vyzeráte ako blbec, ktorý si sám strojí smolu za smolou.
Príklad, niekto povie niečo ohľadom peňazí, aby ste ich nikdy nemali a vy ako robot sa vždy v nesprávnom čase rozhodnete kúpit čosi , čo hoci je aj veľmi výhodné bude neskor nepredatelné, keďze zrazu ako naschval, tuto vec kúpi ďalsich 300 ľudí a zákaznikov je len 5. Skrátka javí sa to ako spleť nekončiacich náhod vedúcich vždy k nezdaru v oblasti finančnej. Ak sa to týka zdravia, podobne. Časté sú veci okolo potencie u mužov trebárs, alebo o láske trebárs, kde si človek začne hladať úplne nevhodné partnerky , o ktoré by predtým neoprel ani "hrdzavý bicykel"..
Takže uvítam, akékolvek linky, návrhy, príbehy, riekanky, je mi jedno čo, lebo téma je to zaujímavá a pre vačšinu ľudí iba oblasť sci-fi.
Prekliat sa dá všetko. Dokonca je možné z vás vyrobiť i niekoho, kto nikdy sám sebou nebude, ale účel je vždy jasný. Ide o odstraňovanie konkurencie z cesty nenávistnému človeku, ktorý sám zvyčajne je tiež obeťou inej kliatby a reťazeniu takto postihnutých ľudí niet konca, pokiaľ to niekto nezlomí.
Ľudia v svojich silných túžbach dokážu divné veci, veru, dokážu preniesť svoje priania na diaľky, zasiahnuť inú ľudskú bytosť a podriadiť ich svojmu slovu, či skresliť jeho schopnosť vnímania, alebo deštruovať život soka...
Takže príbehy a rady čakám
Súhlasí luke85, Aninka


2.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 10:39 avatar
Toto som nasiel, ze staci urobit na odklaitie, ale či to stačí ani srnky netušia.
eldhwen.wordpress.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

majomajo muž
   1. 8. 2011, 10:40 avatar
No Nadja povedala že aj ateisti sú veriaci, tak ti píšem......  Tipujem že to správanie môžu mimozemšťania, lebo vyvetlenie, že existuje náhoda, že existujú povahové typy, že existuje genetika s ktorou nesieme v sebe predurčenosť na isté reakcie je strašne neromantické a nezáhadné...... 


5.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 11:14 avatar
Tradícia má svoje dovody, ktoré rozum nepozná. Povery si ľudia nevymysleli náhodou. Vznikli postupne pod tlakom istých udlostí. Sú pozostatkom milionov skúseností a prastarej múdrosti. Slúžili na objavenie najmenej nebezpečnej cesty džungľou možnych pravdepodobností. Už zo zásady by sme nemali mudrostamia tradíciami opovrhovať, aj keď sa jedna o neracionalne veci.
Súhlasí luke85, Aninka


4.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 8. 2011, 11:11 avatar
no napr. jeden zo spôsobov ochrany pre zlými ľuďmi -pred urieknutím je NEOČAKÁVAŤ ža nás niekto začaruje, uriekne apod., treba vyhnať túto myšlienku zo seba , pretože každý má prirodzenú "imunitu" proti rôznym negatívnym vplyvom. Podvedomie sa NEMÁ nastaviť - naladiť na na vlnu "nepriateľa". tak isto si človek rozčuľovaním - pri dráždivom podnete , si privolá na seba negatívnu energiu...pretože vedomá či nevedomá práca nepriateľa , či energ. vampíra , závistlivca a pod., nadobúda svoj účinok - pretože rozčúlenému/nahnevanému sa oslabuje jeho energetické pole a tým umožňuje zlu preniknúť do neho.
treba sa okrem iného vyhýbať nepríjemným ľuďom v akejkoľvek forme a ako sa hovorí ľudovo "občas sa treba urobiť "neviditeľným"...nepútať na seba pozornosť ľudí, ktorí sú škodliví ,negatívni, nepotrební a nezaujímaví.
...........
dnes som už spomenula zrkadlový efekt, ..tiež pomáha zapálenie sviečky postavenej na okraj stolu. sadnúť si na druhú stranu, uvoľniť sa a 10 minút sa do sviečky pozerať. Špinavá energia prechádza ohňom..je to cudzia energia, a špina vyhorí. Späť energiu prijímame v čistejšej forme a organmizmus pocíti uvoľnenie. Je intímna záležitosť...treba byť pri tom skoncentrovaný - sám.
Súhlasí Ranexill


7.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 11:40 avatar
Onya pri tomto ide o chemicky vplyv v prvom rade. je znamy fakt, ze stresove hormony mimo ine suvisia aj s produkciou istych prchavych latok podobnych feromonom, ktoré sa siria vokol takehot cloveka. Su to chemicke informacie prenasane vzduchom a nemozes ich nevdychnut a nereflektovat na ne. To ta automaticky prehodi na vlnu utocníka a si ejho. Potom uz len dostanes po nosnej vlne, ktorá vznikla takymto spojením informacie na podvedpomych urovniych, tkroé sa neskor prejavia ako rozbalene spory s atomovym odpadom-trebars. Takze ochrana ktoru si uviedla sa da brat len ako snaha o chranu.


9.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 8. 2011, 11:48 avatar
to s už cíti človek ako sa má správať pri možnom "ohrození".čiže prevetnívne je dobre byť "pripraveným a neočakávať,.....netvrdím že to funguje 100 % ,..ale je aspom nastavený čiastočne neprijímať zlo. ..ja sa vlastne ani nečudujem , ak niektorí ľudia sa zdajú byť neprístupný, vedia isto prečo ..neotvárajú sa len tak hocikomu , vzďaľujú sa a chránia si očný kontakt ).totižto poznáš, že úmyslené urieknutie má oveľa väčšie následky a ťažko sa ho dá zbaviť.


40.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 15:05 avatar
Ano, vies ze pod hrozbou statia sa nesmel nik faraonovi pozriet do očí? Nik ho nesmel potiahnut za bradu trebars a iné pikosky , ktoré suvisia s nehmatatelnym univerzom.
Súhlasí luke85, Aninka, Ónya


6.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 8. 2011, 11:39 avatar
no a vie sa, že negatívna energia je dobre zmyvateľná TEĆÚCOU vodou --sprchovanie sa nezdá, ale je to zbavenie sa negatívnej energie -špiny)..Odstrániť urieknutie je možné aj tak - opäť jeden zo spôsobov/,,že človeku blízka osoba postaví na hlavu hrnček s vodou a leje do neho roztavený vosk . Ak je ten človek urieknutý, vosk tvorí uzle, ..a ak urieknutie odchádza , vosk sa vo vode začína rovnomerne roztiekať.
...
napr. človek môže pocítiť, že sa s ním niečo "deje"..ak nájde pri vchode bytu, domu nejaký predmet .pod rohožkou, ktoré sa tam len tak "objavily"..treba ich posypať soľou a zbaviť sa ich. Vyzametať celý byt.
Nezdá sa to, ale absolutne sa nedoporučuje ľutovať niekoho...na to si treba dať veľký pozor. Pretože ten nešťastný či chorý, berie energiu --prenáša utrpenie, súcit, smútok ..a je nutno si pri chorých, zúfalých a trpiacich vytvoriť pevné energetické pole - vysokú energetickú úroveň, vtedy "odskakuje" prienik zlej energie. treba v to veriť a nepripustiť si opak.
Súhlasí Aninka


8.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 11:42 avatar
Ja poznam z liecitelskej praxe fakt s odpadovou energiou. Chyta sa hlavne na malicku a na hrane ruky. Ak si jej schytala viacej, tak zapalovacom ked prejdes po hrane ruky tak ohen ani nepocitis, pokial tu odpadovu energiu nespalis.
Súhlasí Ónya


10.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 8. 2011, 11:50 avatar
tak toto vyskúšam .. 


12.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   1. 8. 2011, 11:51 avatar
Na malíčku na hrane ruky???!!!!!!!A ja som si myslel, že niekde pri bode G.     


13.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 8. 2011, 11:51 avatar
počúvaj..ale práve ty by si mal mať vytvorený ten silný energetický obal , práve kvôli preniknutiu tej nečistoty od iných.


14.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   1. 8. 2011, 11:53 avatar
Ja?Alebo cumel?


16.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:05 avatar
Onya nejde o prienik, ale o to, ze je to ako kyselina od votrelca. Berie to energie zivotu prospesne . Podobne jak nejake plesnou zasiahnute jablko moze znicit dalsie.
Súhlasí luke85


15.
označiť príspevok

pupuš muž
   1. 8. 2011, 12:04 avatar
...sa som počul,že u niektorých ľudí sa tá energia sústreďuje na vrchole hklavy...v oblasti čakry...treba opalovať nie sviečkou,ale autogénom...   


11.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 8. 2011, 11:51 avatar
Je len jeden sposob, ako sa vyvarovat prekliatiam. Neverit na ne
Je dokazane mnohymi experimentami, ze clovek je schopny uverit vlastnym predstavam a dokonca na zaklade nich trpiet paranojami-.
Napr. ked dostanem kopacky... mozem si nahovarat, ze som prekliaty... robia to zvacsa ludia egoisti, ktori si nedokazu priznat fakt, ze niesu zaujimavi pre kazdu osobu druheho pohlavia. Jednoducho ich pocit samolubosti je tak silny, ze radsej uveria tomu, ze na nich niekto uvalil kliadbu, akoby sa vysporiadali so skutocnostou.
Ten isty pripad s peniazmi. Clovek ani nemusi byt nejaky lenivy, ci neschopny a stane sa, ze nema moznost riadne zarobit.. toto ale uz nieje celkom jeho chyba.. Je to problem celospolocensky, pretoze vec zarabania je uz napojena na spolocnost ako taku.. vec vztahu nie.
Je to vsetko v nasich rukach..
Tak isto, ako svet nieje zakliaty a nevladnu mu ziadni bohovia... to len bezny clovek je benevolentny a nerobi v podstate nic pre napravu. Tak isto ani jedinec nieje zakliaty, len nespravne hodnoti okolnosti a kedze ich nespravne hodnoti, tak nevie prist ani k vychodiskovym rieseniam.
Priklad: Jasne, ze slovensko pojde aj nadalej do sraciek, pretoze ludia veria, ze politici situaciu vyriesia.. veria tomu uz 20 rokov, ale nic sa nemeni .. naopak situacia sa zhorsuje,.
Tak to je, ked clovek uveri tomu nespravnemu dovodu.. nedostane sa zo svojho problemu.
Súhlasí trinity, luke85, clear1


17.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:07 avatar
Ano aj takyto postoj stačí nato aby sa ti volnejsie dychalo, ale sebeklam nevydrží dlho
Súhlasí luke85


18.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 8. 2011, 12:09 avatar
Toto je opak sebeklamu. Uverit tomu, ze chyby su aj vo mne je podstatne tazsie, ako zvalit to na prekliatie  
Súhlasí luke85, clear1


19.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:17 avatar
Ale tu nikto nehovorí o bežnych nezdaroch , ale o veciach, tkroé sa s pravidelnostou opakuju, akonahle sa pokusis urobit cosi, co je predmetom kliatby.
Súhlasí luke85


20.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 8. 2011, 12:18 avatar
Prestan si to nahradzat kliatbou.. Zober konecne na vedomie svoje vlastne pochybenia.. Poznam ta tu uz skoro 4 roky a viem, ze robis dokolecka tu istu chybu, takze prosim ta.....
Súhlasí luke85


21.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:20 avatar
No ak ma poznas 4 roky zjem si ten svoj kár.
A povedz, aku chybu robím dokolecka, to ej to co ma naozaj zaujíma, kedze zvycajne pod svetlom je tma.
Súhlasí luke85


24.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 8. 2011, 12:35 avatar
no klames.. vymyslas si, protirecis si a ked ti na to niekto pride, tak si to nepriznas ani za boha.. toto ti kurvi zivot a preto od teba ludia utekaju..
Súhlasí luke85


26.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:37 avatar
Nie neutekaju. My ich musime odhanat, ako napr. teba. ci inych tebe spriaznenych a potom okydavaniu niet konca. Vies velke gulove.


27.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 8. 2011, 12:39 avatar
Ty jebko!!!! ja som odisiel sam.
Ak by som nezvolil to rozhodnutie, tak som tam pravidelne aj nadalej.. ach ty si tak slepy clovek..


29.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:40 avatar
Ak by si nezvolil rozhodnutie...Nezvolil rozhodnutie..to co je??   
Aby ti ten jebko nedal po papule a nespytal sa ta ako si to myslel tym jebkom.


33.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 8. 2011, 12:51 avatar
Tak ako som to napisal..
Za kazdy vymysel si adekvatne pustim usta na spacirku aj ja.
A po papuly mozes dostat celkom lahko aj ty.. nebud taky presvedceny sam o sebe
 
a o tom vyhrazani sme uz mali hadam rec.. nestacilo?


35.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 14:00 avatar
O akom vyhrazaní? Papula, tkroá sa zmoze na nadavku si zasluzi byt rozbita.


36.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 8. 2011, 14:01 avatar
V tom pripade si tvoja papula zasluzi riadne poorat  
Súhlasí luke85


22.
označiť príspevok

blueevil
   1. 8. 2011, 12:32 avatar
helar2.wordpress.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk treba povedat aj to že ked niekto zneuživa energiu na zle učely, vrati sa to vždy tristonasobne nielen v buducom živote, utočnik samozrejme ju nemože použivat donekonečna, postupne sa vyčerpava a sam energeticky chradne a môže prist o rozum, ochoriet
Súhlasí Ranexill, trinity, luke85


23.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:35 avatar
Aspon ty vies o com je rec, okrem zopar ludi...


25.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 8. 2011, 12:36 avatar
Ale opisal ti tvoj vlastny problem ranexil......


28.
označiť príspevok

blueevil
   1. 8. 2011, 12:40 avatar
opisal som problematiku nás všetkych Boris ! no hlavne nieje dobre ked niekto to podceňuje, alebo si mysli že ma patent na rozum, ked chce tvrdit že liečitelia neexistuju a podobne
Súhlasí Ranexill, luke85


30.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:47 avatar
Ludom chyba skusenost s tym, ekd ich niekto jarma kliatby, ci ineho zla zbaví. Potom zrazu uzrú kvety a sa tesia a nevedeli pred tým, ze i kvet je krasny. A zvycajne tiez ihned pochopí, ako vela ludi ma problem s infikovaním svojho bytia s tymto neviditelnym zlom a zacne s nimi sucitit, lebo vidi v nich sameho seba, ktorý je pod utlakom zla, duchovneho zla, takze sa ani enmkoze prejavit a len chrli zlobu a vidí vsade zlo.
Súhlasí luke85


41.
označiť príspevok

luke85 muž
   1. 8. 2011, 17:01 avatar
Áno. A to vnútorné odkliatie nastane spolu s vonkajším odkliatím so zmenou doby, ktorá je predodvermi. Neboj sa, už to dlho nepotrvá.


31.
označiť príspevok

Boris muž
   1. 8. 2011, 12:48 avatar
blue ano problem nas vsetkych, lenze su podaktori, ktori si ho nechcu uvedomit.. aj ty obcas.


32.
označiť príspevok

carybdeida
   1. 8. 2011, 12:50 avatar
Wow, to už bude aspoň 20. ranexilova téma o tom istom.
Súhlasí Boris


34.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:53 avatar
Ano , nebavia ma temy o holych babach, aj tak ste povacsine tlste 
Súhlasí luke85


37.
označiť príspevok

pupuš muž
   1. 8. 2011, 14:03 avatar
Ranex...chápem..100 kilový blondiak s modrými očami..atletickou postavou a vyberanými spôsobmi si môže dovoliť posudzovať...  
Súhlasí šidlo


38.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 14:44 avatar
Aj hitler ich pouzil na svoje ciele a pritom bol čierny.
Súhlasí luke85


39.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 14:47 avatar
AK už nič iné, tato tema mi dala veľa, pochopil som jednu časť komplikovanej skladačky, ktroá sa ukrýva v druhu clovek-v karmickej rovine ktoru predstavuje skupina a účasť v nej.
Potkani, na pohlad take odporne zvery maju hierarchiu. Majú svojho kráľa a maju aj uplnú lúzu, ktorá sluzi ich skupinovemu prezitiu. Lúzu posielaju ako ochutnávačov na novo objavené žradlo. Potom ked to jedlo zožerie čakaju niekoľko dní či sa neotravil ten ich vyvolený pokusný králik.
Aj ludska spolocnsot funguje takym sposobom.
Súhlasí luke85


42.
označiť príspevok

Aninka žena
   1. 8. 2011, 19:11 avatar
PRÍBEHY ZO ZÁMKU (9): kliatba grófa Pálfyho
Zuzka rozpravkarka, Poviedky,

Zachvela sa v jeho náručí, zaplakala, píšťalka jej vypadla z rúk – a premenila sa na páva. Pohla krídlami, akoby chcela vzlietnuť. No on ju držal, pevne, tuho, nadarmo sa zmietala…

Nuž premenila sa aj na divú húsku… Tmavozelenú, s ligotavými pruhmi na hlave.

Ani tú nepustil.

rozpravkarka2.blog.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


43.
označiť príspevok

Aninka žena
   1. 8. 2011, 19:16 avatar
viac o prekliatí v linku.


44.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 20:57 avatar
Je pekné zit zivot ktorý je snom
Súhlasí luke85


45.
označiť príspevok

fedra1994 žena
   11. 8. 2011, 11:21 avatar
ahoj ak by ste chcely niekedy pomoct s porobenim alebo prekliatim poznam jednu velmi dobru vesticu s banskej stiavnice velmi mi pomohla ak chcete viac info piste na email fedra1994@azet.sk alebo zavolajte na cislo tej vestice:0456912393 a 0903438980 zavolajte jej urcite vam pomoze


47.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 8. 2011, 12:37 avatar
aké pekné od teba že sa snažíš touto cestou len tak znenazdajky pomôcť.. ..si si istá že pomoc potrebujeme ?   


46.
označiť príspevok

majomajo muž
   11. 8. 2011, 11:23 avatar
Tak sa jej opýtaj kedy bude u nás dobre...... 
Súhlasí Ónya
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

včera, 23:52,  Nenávisť a prachy a moc je jediné čo ich zaujíma. Za to sú schpní všetkého.Neviem sa...
včera, 23:52,  Lily Collins - I Believe in Love Version Original (Traduccion al espa?ol)
včera, 23:47,  Predstavte si, že by sa po filme Sviňa ešte pred voľbami natočil film Kryska Predstavte...
včera, 23:46,  Bijjou- tak tu nelez a neotravuj, dirigovať môžeš svojích klientov, ale ja ťa mám...... ,...
včera, 23:38,  Aj o filme Svine Predstavte si, že by sme boli mafiánske "svine" so špinavými...
včera, 23:34,  31. další trapák na internete :) to ze máš prístup na internet, ešte neznamená ze mozeš...
včera, 23:22,  Bijjou- len ho nepodceňuj, urobil ti takú fúgu ako Bach*39*39*39
včera, 23:18,  Mafia, podvody, daňové úniky a úžera na ľuďoch. Aká je minulosť Andreja Kisku?- toto dal...
včera, 22:58,  To nie je radosť, bohužiaľ, to je o to smutnejšie, že je to realita. *15*15*15
včera, 22:58,  (3-23) Osvietený, je už skutočne najvyšší čas, aby si vybral zopár zdravotníckych...
včera, 22:56,  28. ze sa nehanbíš na staré kolená takto intrigovat . asi je to tvoja jediná radost čo ti...
včera, 22:55,  www.youtube.com/watch?v=lcjf4vqjOpk&feature=share&fbclid=IwAR3_DVqmEYZ--wfwX0GEzM-x00Qw5GHjKhexSX...
včera, 22:52,  A bude to stačiť ? nebude nám to nanútené ? *15*15*15*15
včera, 22:51,  60. sa ti niečo sníva?
včera, 22:39,  (49) 0svietený, veď je už načase, aby aj grécki občania povedali dôrazné nie tejto...
včera, 22:31,  Ako vieš, že rozprávky vymysleli? Ako vieš, že vmysleli náboženstvá?
včera, 22:30,  (1) Hokejis, dovoľ, aby som upresnil Šimečkovu politickú príslušnosť - on sa správa ako...
včera, 22:28,  Ale sme ho dojebali toho hybrida že ? *13*13*13
včera, 22:17,  Nie? Tak prečo to robíš? *21
včera, 22:10,  (27) Scarlet, darmo je, musím uznať, že si v tom Osvieteného gangu "zmúdrela" a...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
while ( ! $success ) $try ++ ;
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(142 982 bytes in 0,691 seconds)