Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Predseda ASV podozrieva prezidenta Kisku z vlastizrady

8
reakcií
981
prečítaní
Tému 13. marca 2016, 23:30 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 3. 2016, 23:30 avatar
Otvorený list predsedu Asociácie slovenských vojakov Jozefa Žarnovičana prezidentovi SR Andrejovi Kiskovi.
Originálny text nájdete na blogy.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Vážený pán prezident Andrej Kiska,
ako predseda Asociácie slovenských vojakov som sklamaný z výkonu vašej funkcie prezidenta a zároveň hlavného veliteľa ozbrojených síl Slovenskej republiky. Boli ste zvolený občanmi Slovenskej republiky, ktorým ste prisahal vernosť a to zložením sľubu, ktorý sa opiera o vašu česť a svedomie vernosti Slovenskej republike. Sľúbili ste, že budete dbať o blaho slovenského národa, národnostných menšín a etnických skupín žijúcich v Slovenskej republike, že si svoje povinnosti budete vykonávať v záujme občanov a budete zachovávať a obhajovať ústavu a ostatné zákony.
Od nástupu do Vašej funkcie sa udialo niekoľko zarážajúcich udalostí, na ktoré je nutné reagovať:
Ako prezident ste priamo podriadený ústave, platným zákonom a môžete čeliť hrozbe odvolania z funkcie pred skončením volebného obdobia ľudovým hlasovaním a prezidenta možno stíhať iba za úmyselné porušenie ústavy alebo za vlastizradu.
Mám dôvodné podozrenie, že ako prezident porušujete ústavu, ste v spojení s cudzou mocou a vykonávate príkazy cudzej moci, ktoré sú proti záujmom Slovenskej republiky. Rovnako mám podozrenie, že, ako prezident, svojou činnosťou podporujete prejavy extrémizmu, fašizmu a neonacizmu. Podporujete porušovanie ľudských práv a nabádate k porušovaniu ľudských práv iné osoby.
Tieto podozrenia sú zároveň podozrením, že svojou činnosťou ste naplnil skutkovú podstatu spáchania trestného činu vlastizrady, podľa §311, Trestného zákona.
V pozícii predsedu ASV je mi veľmi ťažké vysloviť takéto podozrenie voči vlastnému prezidentovi a hlavnému veliteľovi Ozbrojených síl SR, preto vás vyzývam, aby ste sa pred občanmi SR obhájili a udali dôvody, prečo ste tak konali. Vyzývam Vás, pán Kiska, aby ste všetky svoje skutky dostatočne zargumentovali a jasne zdôvodnili a tým Váš úrad očistili od všetkých upodozrievaní. Ako prezident ste povinný odpovedať na tieto dotazy, pretože ste boli zvolený v demokratických voľbách a zodpovedáte sa za svoje konanie občanom SR.

Ukrajina
Prezident Kiska viacnásobne vykonal služobné cesty na Ukrajinu, ako najvyšší ústavný činiteľ SR. Pri návšteve sa vždy priateľsky vítal s prezidentom Ukrajiny Porošenkom. Slovne ho podporil a chválil jeho kroky a kroky politickej reprezentácie Ukrajiny za riešenie situácie na východe UA, ako aj za snahy o implementáciu Ukrajiny do EÚ. Túto podporu vykonával s vedomím, že Ukrajina má vo svojich vojenských uskupeniach na východe Ukrajiny hnutia, ktoré sa otvorene hlásia k ideológiám nacizmu a fašizmu. V nedávnej dobe sa tieto polovojenské neonacistikcé zoskupenia priblížili k hraniciam SR a vykonávali teroristickú činnosť, čím bezprostredne ohrozili SR a dá sa očakávať, že aj v budúcnosti budú ohrozovať bezpečnosť SR.
Prezident Kiska otvorene podporoval puč na Ukrajine tzv. "Majdan", ktorý vykonávali predovšetkým polovojenské neonacistické hnutia hlásajúce sa k odkazu vojnového zločinca Banderu. Prezident Kiska sa zúčastnil výročia osláv tohto puču, čím vážne poškodil dobré meno Slovenska a to obhajovaním zverstiev neonacistov napr. v Odese a na Donbase. Prezident Kiska sa zaviazal na konferencii NATO vo Walese, že slovenská armáda bude školiť vojakov ukrajinskej armády, v ktorej radoch bojujú príslušníci neonacistických zoskupení. Mám dôvod si myslieť, že prezident podporuje nacizmus a fašizmus, že kolaboruje s politickou reprezentáciou štátu, ktorý nielenže toleruje, ale aj podporuje nacizmus. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

NATO/Wales
Prezdient Kiska sa na konferencii NATO vo Walese zaviazal zriadiť na Slovensku základňu NATO v Poprade. Táto základňa by mala slúžiť aj na uskladnenie munície. Týmto by sa stalo Slovensko vojenským cieľom v prípade vypuknutia konfliktu medzi NATO a Ruskom. Na takomto geopolitickom konflikte nemá Slovensko žiadny záujem. Tento prístup nášho prezidenta nás priamo vťahuje do bezprostrednej hrozby vojenského konfliktu medzi NATO a Ruskom.
Prezident Kiska týmto nadraďuje záujmy cudzích mocností a organizácií nad záujem Slovenskej republiky. Takýto postoj prezidenta poškodzuje SR a priamo ohrozuje bezpečnosť a suverenitu Slovenska. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.
Prezident Kiska bol vyzvaný na porade s generálnym tajomníkom NATO na zmenu doktríny obrany Slovenskej republiky, ktorá sa má upraviť so zámerom zmeny spôsobilosti obrany štátu pred vonkajším nepriateľom na spôsobilosť rýchlej nasaditeľnosti slovenskej armády (rozumej vyvedenie armády za hranice Slovenska), pre expedičné potreby NATO. Ide teda o snahu obmedziť suverenitu SR zmenou aktuálnej doktríny obrany štátu. Keďže NATO zameriava všetku svoju pozornosť na možný konflikt s Ruskom, je možné predpokladať, že občania Slovenska, v prípadnom vojenskom konflikte budú umierať za záujmy cudzej mocnosti. Ďalej z porady s tajomníkom NATO vyplynula snaha o potlačenie základných ľudských práv, konkrétne slobody prejavu a to prostredníctvom deklarovanej "komunikačnej kampane", ktorá sa má zamerať na potláčanie názorov Ruska na dianie na Slovensku a vo svete a naopak silno presadzovať názory USA, EÚ a NATO. Prezident Kiska na jednej strane upozornil na ruskú propagandu na území SR a na druhej strane presadzuje propagandu USA a NATO na území SR. Komunikačná kampaň, ktorú podporuje prezident Kiska, je jasným prejavom jednostrannej propagandy v prospech cudzej mocnosti. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Anexia Krymu
Prezident Kiska obhajuje sankcie voči Rusku a obviňuje Rusko z anexie Krymu. Anexia znamená obsadenie územia násilnou formou, bez slobodne prejaveného súhlasu obyvateľov. Prezident Kiska odsúdením začlenenia Krymu do RF ignoruje základné ľudské právo slobody prejavu a referendum ako základný nástroj demokracie. Na Kryme prebehli dve právoplatné referendá, jedno z čias rozpadu ZSSR a v roku 2014, ktorými obyvatelia Krymu vyslovili prianie pričleniť Krym k Rusku. Neuznaním posledného referenda prezident Kiska neuznal základné ľudské právo vyjadriť slobodne svoj názor, čím poškodil meno Slovenskej republiky vo svete.
Prezident Kiska obhajuje sankcie voči Rusku a obviňuje Rusko z expanzie. Expanzia znamená použitie vojenskej sily proti inému s cieľom zabrať jeho územie, čo sa na Kryme nestalo. Prezident Kiska označuje demokratické referendum za anexiu, účelne tým ovplyvňuje mienku občanov SR v prospech cudzej mocnosti.
Touto činnosťou prezident Kiska priamo poškodzuje meno SR, ohrozuje bezpečnosť a hospodárstvo Slovenskej republiky. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Čierna Hora
Prezident Kiska obhajuje vstup Čiernej Hory do NATO. Čiernu Horu považuje pre vstup do NATO za pripravenú. Poukazuje na silný vplyv Ruska v tomto štáte a preto podporuje zintenzívniť tlak na Čiernu Horu a to napriek tomu, že verejná mienka nie je dostatočne naklonená vstupu do NATO. Takýmto postojom sa priamo vmiešava do záležitostí cudzieho štátu v prospech cudzej mocnosti.

Turecko/Erdogan
Prezident Kiska prijal s najvyššími poctami tureckého prezidenta Erdogana, ktorý presadil v svojej krajine zákon, podľa ktorého polícia môže strieľať do demonštrantov, vydal rozkaz strieľať do demonštrantov a ktorý podporuje korupciu v štáte. Prezident Erdogan šíri náboženskú, etnickú a rasovú neznášanlivosť, podporuje myšlienku integrácie moslimov v Európe bez asimilácie. Prezident Kiska označil Erdogana za priateľa Slovenska a oceňoval demokratické kroky, ktoré robí Turecko v smere k EÚ a vyslovil sa, že Turecko je ostrovom stability a prosperity. Prezident Kiska svojimi postojmi a názormi na stav spoločnosti v Turecku znevážil základné princípy demokracie.

Let MH17
Prezident Kiska obvinil Rusko z vyhýbania sa spravodlivosti, klamstva a strachu z vyšetrovania zostrelenia letu MH17 nad Ukrajinou. Znevážil prezidenta Putina a obvinil ho z rozvracania štátu a nabáda občanov Ruska k prekonaniu "ideologickej bariéry" čo môže byť pochopené ako nabádanie na puč voči administratíve prezidenta Putina, napriek tomu, že podpora Putina od občanov Ruska je viac ako 80%. Obvinenie sa týkalo veci vetovania vytvorenia tribunálu, ktorý by odsúdil páchateľov zostrelenia letu MH17. Prezident Kiska týmto priamo podkopáva základné hodnoty demokracie a podnecuje k obchádzaniu demokratických procesov, keďže tribunál nie je možné zriadiť skôr, ako bolo ukončené dôkladné vyšetrovanie prípadu, ktoré označí páchateľov. Prezident Kiska svojim vyjadrením priamo zasahuje do vecí cudzieho štátu, hanobí základy demokracie, neuznáva objektívnu spravodlivosť, ako hlava štátu hrubo poškodzuje dobré meno Slovenska. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Emigranti / Gabčíkovo
Prezident Kiska obhajuje postoj EÚ vo veci migrácie utečencov, kvót pre utečencov a rozhodnutie premiéra Fica o umiestnení stoviek utečencov na území SR v Gabčíkove, v rámci medzivládnej dohody s Rakúskom. Neberie do úvahy referendum v Gabčíkove a upozorňuje občanov, že záväzky voči iným štátom sú nadradené záujmom občanov, že očakávania EÚ sú nadradené očakávaniam občanov SR. Prezident Kiska porovnáva občanov Slovenska, ktorí museli vycestovať za prácou do Rakúska s utečencami, ktorých plánovali umiestniť v Gabčíkove. Občanov Slovenska obviňuje zo zámerného šírenia strachu a z rasovej a náboženskej neznášanlivosti. Takýto postoj poškodzuje záujmy občanov SR a ohrozuje vnútornú bezpečnosť SR. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Ľudské práva
Prezident Kiska je presvedčený, že ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom. Týmto postojom priamo pošliapal základné ľudské práva a slobody, spáchal zradu voči občanom SR v prospech cudzej mocnosti. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Propaganda na území SR
Prezident Kiska sa vyjadril, že demokratické šírenie vlastných názorov považuje za platenú informačnú kampaň, že ide o účelovú a platenú dezinformačnú kampaň zo strany Ruska. Vyzval na boj proti tejto propagande. Prezident Kiska označuje za propagandu len informácie z Ruska, avšak o vojnovej propagande NATO a propagande USA sa nezmieňuje. Svojimi vyjadreniami nabáda občiansku spoločnosť a politickú reprezentáciu SR, aby jednostranne odsudzovali ruskú propaganda a podporovali vojnovú propagandu NATO a ekonomické záujmy USA. Svojou činnosťou priamo vyzýva k zhoršeniu vzťahov s Ruskom, ktoré je významným ekonomickým partnerom SR. Činnosť prezidenta priamo ohrozuje bezpečnosť a suverenitu SR, tým že zvyšuje riziko zatiahnutia SR do vojny medzi NATO a Ruskom. Vyslovujem podozrenie, že týmto prezident Kiska naplnil skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady podľa §311 Trestného zákona.

Záver
Prezident Kiska svojou protištátnou činnosťou hrubo poškodzuje záujmy Slovenskej republiky a hrubým spôsobom ignoruje vôľu občanov SR, zaťahuje SR do možného vojenského konfliktu mocností. Prezident Kiska podporuje činnosť mimovládnych organizácií ako CEPI a CENAA, ktoré pracujú pre záujmy USA, NATO a ovplyvňujú verejnú mienku nielen v prospech USA a NATO, ale ich vedúci predstavitelia priamo označujú Rusko za agresora a vyjadrujú názor, že Ukrajina bojuje s Ruskom a na Ukrajine bojuje regulárna ruská armáda, a to bez akýchkoľvek dôkazov. Tieto organizácie, v ktorých pracujú občania SR, svojou činnosťou podnecujú na vojenský konflikt medzi NATO a Ruskom, sú v spojení s cudzou mocou a pracujú v jej prospech, čím priamo ohrozujú bezpečnosť a suverenitu SR. Keďže tieto organizácie priamo spolupracujú s MO SR a úradom prezidenta, a sú priamym ohrozením pre bezpečnosť a suverenitu SR, za činnosť týchto organizácií nesie prezident Kiska plnú politickú zodpovednosť.
Ako predseda Asociácie slovenských vojakov vyzývam prezidenta Kisku, aby verejne vyvrátil tieto podozrenia a aby vysvetlil dôvody svojho konania, v opačnom prípade podám podnet na ústavný súd SR, na prešetrenie predmetných porušení ústavy a platných zákonov SR.

Predseda Asociácie slovenských vojakov
Ing. Jozef Žarnovičan
Súhlasí bystrik, Fialka3, megamikro


2.
označiť príspevok

bystrik muž
   14. 3. 2016, 06:23 avatar
Pekne zhrnuté, verím, že aj tento list nejednému otvorí oči, že kto to dnes sedí vlastne v prezidentskom paláci! Samozrejme, že preposielam to ďalej... 


3.
označiť príspevok

asmodei muž
   14. 3. 2016, 06:29 avatar
Pekny vtip takto zrana. :D Poeov zakon priamo v akcii.
Súhlasí dorota, Scarlet666


4.
označiť príspevok

bystrik muž
   14. 3. 2016, 06:37 avatar
Od truhlíka DF sa ani nič iné nečaká...Ako je v tej rici amerikánskej?


9.
označiť príspevok

asmodei muž
   14. 3. 2016, 16:16 avatar
(4.) Neviem, prave som bol napchaty v ruskej rici lebo som pozeral ako dopadne start ExoMarsu na ruskom nosici.... tak sa zda ze dnes neboli rusi az tak ozrati a naozaj si dali zalezat, lebo zatial funguje vsetko podla planu.


5.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   14. 3. 2016, 11:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

dorota
   14. 3. 2016, 13:44 avatar
takze zrazu sa nam asv prebera k zivotu? nie. extrem chce opat raz priestor v mediach.  
realne nezastupuje vojakov.


8.
označiť príspevok

asmodei muž
   14. 3. 2016, 16:11 avatar
(6.) To ASV je daka think-tank skupinka hrajuca sa na vojacikov? Tak nie, podla prveho clanku co som si prezrel je to banda paranoidnych posukov schovavajuca sa za zdanie kompetentnosti lebo nejaky jeho clen bol v minulosti vojak.


7.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 3. 2016, 15:54 avatar
Trójsky kôň USA na Slovensku a nová vojenská základňa NATO v Prešove

PREŠOV - V kasárňach v bratislavských Vajnoroch bude vybudované v poradí druhé centrum NATO, po tom už existujúcom v Trenčíne, ktoré má riešiť problémy s mínami a nástražnými systémami.
Toto druhé centrum bude pripravovať personál spravodajských a kontrarozviednych služieb, čo sa prejaví ako vybudovanie „mini základne“ styčného integračného tímu pre nasadenie síl rýchlej reakcie NATO.
Máme v živej pamäti ponuku prezidenta Kisku na vybudovanie logistickej základne, v podstate muničného skladu NATO v Poprade, čo sa stretlo s veľkou nevôľou a odporom občanov SR.
Pochybné obchodné aktivity ministra obrany Glváča, teda nákup nepotrebnej vojenskej techniky za absolútne nevýhodných podmienok pre SR, znamenajú veľmi rýchlu cestu k závislosti SR na zbraniach z produkcie USA, čo vedie k likvidácii posledných zvyškov nezávislosti a kompletnej strate suverenity SR. Stávame sa ďalšou kolóniou USA pod diktátom z Bruselu.

Odklepnuté. Základňa NATO na Slovensku bude sídliť v bývalých kasárňach
Keď sa pozrieme do nedávnej minulosti, najskôr sa odstránila bojaschopnosť Slovenskej armády v priebehu posledných 11 rokov v rámci členstva v NATO. V súčasnosti nastal a ďalej prebieha proces podriadenia Slovenskej armády pod absolútny diktát a dozor velenia NATO, bez akejkoľvek vlastnej národnej doktríny obrany štátu a vlastných občanov.

Začala sa dobyvačná éra zakomplexovaných a morálne pokrivených elít USA a Bruselu s cieľom ovládnuť ruskú zem na úkor obetí aj zo strany Slovenska i ostatných východných členov zločineckej aliancie NATO.
Všetko však nejako musí začať, pokiaľ možno, bez vedomia a bez odporu obyvateľstva SR. Základne NATO, inak sofistikovane nazývané „centrum pre riešenie problémov“ či „integračné centrum“, alebo „centrum výcviku“, sa nedajú vybudovať za mesiac.
Vždy sa začína s malými počtami, neskôr sa začne s narastaním síl a prostriedkov podľa vopred schváleného plánu, ktorý má už USA pre východné krajiny aliancie dávno hotový, teda to neplatí len pre SR.
S podivom sa nespomína, zrejme zámerne, trójsky kôň NATO na Slovensku, a tým je výcvikové centrum pre vrtuľníky Black Hawk v Prešove. Treba si uvedomiť, že Letecké krídlo genplk. Jána Ambruša Prešov je plnohodnotná letecká základňa s kompletne vybudovaným zázemím. V samotnom Prešove bola kedysi veľká vojenská posádka. To znamená, že je tam vybudované logistické zázemie pre oveľa väčší počet vojakov, než je tam dnes.
Na základe kontraktu na nákup amerických vojenských vrtuľníkov Black Hawk a vybudovanie výcvikovej základne pre tieto vrtuľníky, nič nebráni leteckú základňu v Prešove doplniť o nevyhnutné vojenské vybavenie pod pláštikom modernizácie. Pekne potichu, bez pozornosti verejnosti, v Prešove vznikne letecko - výcviková základňa pre útvar superrýchleho nasadenia armád NATO.

Špinavá propaganda v ekonomike je nebezpečná a na smiech. Oligarchovia opäť zarobia
V prípade zhoršenej politicko-vojenskej situácie by táto základňa mohla byť rýchlo doplnená o výzbroj a významný počet vojakov z iných členských štátov NATO, čím sa z Prešova veľmi rýchlo stane jedna z najväčších základní NATO vo východnej Európe. Automaticky sa tak stáva terčom útoku nielen vojenská základňa, ale aj celé mesto Prešov a okolie.
Je totiž rozdiel, ak sú na základni len vojaci slovenských OS, alebo sú tam aj vojaci z iných členských štátov NATO.

Vláda SR takto spravila podraz na občanov SR. Je síce pravda, že OSSR sú súčasťou NATO podľa platnej zmluvy. Avšak členstvo v NATO nebolo potvrdené všeľudovým hlasovaním, čím pre občanov Slovenska táto zmluva nemusí byť záväzná. Politici tvrdia, že sa nedá zrušiť. Každú zmluvu je možné anulovať na základe všeľudového hlasovania v referende. Je potrebné, aby sa občania SR vyjadrili, či Slovensko má aj naďalej zotrvať v NATO.

Tým, že aktuálna vláda SR povolila vybudovanie základne NATO v Prešove, spáchala odporný akt vlastizrady, pretože priamo ohrozila životné záujmy občanov SR. Urobila zo Slovenska terč útoku v budúcom možnom konflikte. Dosť je už na tom, že sme v NATO a stávame sa v morálnej i faktickej rovine spolupáchateľmi zločinov NATO po celom svete. Každý vlastenec by si mal uvedomiť, že svojím mlčaním priamo podporuje vládu SR v jej zločinnom konaní.

KOMENTÁR: Mýtus storočia vyvrátený. Pyro nie je zločin
Kúpa vrtuľníkov a ústupok vo forme vybudovania základne NATO v Prešove je vlastne výmena za pracovné miesta v US STEEL. Vláda SR podľahla vydieraniu Američanov. Na rokovaní, kde bol predseda vlády, minister zahraničných vecí a vnútra, údajne dohodli že US STEEL ďalej nebude platiť dane a tiež dohodli nákup niekoľkých predražených nepotrebných vrtuľníkov ako zásterku pre vybudovanie základne NATO a ďalšie veci, ktoré ešte len vyplávajú na povrch.

Je to hrozná zrada vlády SR, veď si len uvedomme, že US STEEL čoskoro dobuduje modernú oceliareň v Miškolci a oceliareň v Košiciach bude ponechaná svojmu osudu a budú zrušené pracovné miesta. Lenže to bude už po voľbách. Do budúcna môžeme takto očakávať ďalšie „výhodné“ ponuky zo strany spojencov a USA, napríklad nám nanútia zastaralé tanky Abrams zo skladov nadbytočných zásob armády USA a nevhodné jadrové palivo do našej jadrovej energetiky od Westinghouse. To už budeme pomaly prepisovať ústavu SR, kde budú vymazané slová zvrchovanosť a suverenita.

Proces sa už začal, avšak všetko sa v plnej paráde ukáže až po voľbách, nie je predsa vhodné pred voľbami strašiť voličov. Ako to povedal prezident Kiska? „Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom.“

Príjemné prebudenie do Nového volebného roku.
Autorom textu je Ing. Jozef Žarnovičan. Aktuálne.sk ho uverejnilo v plnom znení. Vyjadrenia nie sú názorom redakcie.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:06,  Zase čítaš hovnomety synátor piče ?
dnes, 11:05,  Kam stúpla ??? Prezidentka koná to čo v slube prezidenta slúbila . To že ju tu vulgárne...
dnes, 11:00,  kntsz perfekné počítanie .
dnes, 10:55,  Podľa písma poznávam Borisa . YHRYSKO*13*13*13 ale i VIA JURIS bol fajn
dnes, 10:55,  35- mám tomu rozumieť tak, že volíš Kotlebu pre svoju národnosť a hrdosť??? Tak potom...
dnes, 10:53,  era uradnícka vláda je vláda dočasná do dalších volieb . Preto nie je zostrojená z vôle...
dnes, 10:49,  https://glob.zoznam.sk/wp-content/uploads/2020/01/82799570_537485730448234_7624597197090193408_n-...
dnes, 10:44,  Jedine, že by vláda bola už navždy úradnícka a nikdy stranícka, závislá na financiách...
dnes, 10:36,  No nejak sa im záhadne pokazili klávesnice, mobily, alebo dostali ťažkú amnéziu, hlavne na...
dnes, 10:33,  Napríklad zo 16. októbra 2018. Aj na tejto ukážke vidieť, že redakcia Zem a Veku pozostáva...
dnes, 10:31,  Veľmi smutné správy od našich talianskych priateľov!!!!! Prdel mu nakopal nejaký...
dnes, 10:25,  "Nepotrebujeme sa vyrovnávať so žiadnym pocitom kolektívnej viny alebo sa donekonečna...
dnes, 10:23,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/85002463_2691723457542175_3187291566754496512_n.j...
dnes, 09:48,  Nie som proti kapitálu , ale spoločnosť musí zabezpečiť , aby nebol zneužívaný proti...
dnes, 09:44,  Najväčši problém je však v tom, že existuje skupina ľudí, ktorá vytvára krovie ktoré...
dnes, 09:39,  Toto sa nestretáva s porozumením vo väčšine národa, lebo žijú ponorení v každodenných...
dnes, 09:23,  1. Otázka je, či je toto miestom, kde by sa nejaké problémy dokázali vyriešiť. Skôr by...
dnes, 09:04,  Keď je niekto hovädo netreba očakávať že sa bude vyjadrovať ako človek. Vychovať ho...
dnes, 08:00,  109. Naštudovať si môžem všeličo, ale to, čo napísali iní, je ich stupeň, ku ktorému...
dnes, 07:54,  havran, ja s tebou nebojujem. Iba ti píšem o tom, ako to je - pretože v niektorých veciach...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Žial, dnes je doba, kedy byť hlúpym prináša väčšiu pravdepodobnosť profesionáleho úspechu, ako byť múdrym.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(86 644 bytes in 0,454 seconds)