Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Predaj ruských S-400

11
reakcií
304
prečítaní
Tému 7. októbra 2018, 00:10 založil meaculpa.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

meaculpa muž
   7. 10. 2018, 00:10 avatar
Rusko predava Indii obranny system S-400 za 5 miliard.
Americanom sa to nepaci, ale proti Indii nezakrocia.
Proti Rusom mozno budu chciet zaviest sankcie, ale tie zavedu tak ci tak, preto Moskva na to kasle.

www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris, Kasafran

2.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 10. 2018, 00:46 avatar
Žiaľ, zbrane zabezpečujú v našej civilizáci akú takú suverenitu.
Súhlasí meaculpa, Kasafran

3.
označiť príspevok

meaculpa muž
   7. 10. 2018, 01:56 avatar
Som hrdy aj za Rusov, ako si dokazali vyvinut najlepsie obranne systemy proti dnesnym zbraniam - lietadlam a najma raketam. S-300ke sa mozno vyrovna amer. Patriot, ale S-400 a teda aj S-500 nemaju konkurenciu, A su to pritom obranne systemy.

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 10. 2018, 07:01 avatar
Ale len tie mierové čiže útočný systém S - 400 ale ruské zbrane vždy zabezpečovali suverenitu a mier    

6.
označiť príspevok

ardzun muž
   7. 10. 2018, 10:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 10. 2018, 07:14 avatar
Hrdá si moja clupa intersexualna     ako píšeš a možno sa aj raz američanom vyrovná    
A kto vie možno ani nie    .

A teraz z hlavných správ k realite .    

Rusi dodali S 400 zdarma kedže predrbali 10 indských miliard doláčov na vývoj neexistujúceho tanknu armata t - 14    

Čiže ešte 5 chýba

Proste nepodarilo sa a tak aspoň niečo                 

A svet sa baví idioti sú hrdí .

Aká drobnôstka môže slovana galaktického potešiť napríklad ruská utočná raketa v Indii    

A čo na to na to odborníci nie sputnik a ruska žumpa hlavne spravy ???

Osamělý S-400 bez šance

“Osamělý” S-400 Triumf nemá příliš šanci ubránit se pokročilému a připravenému protivníkovi se zbraněmi dlouhého dosahu. S-400 však bude působit v komplexním balíčku pozemních, vzdušných a leteckých prostředků protivzdušné obrany.

Je tak zcela zásadní, jaké prostředky a v jakém počtu dokáží jednotlivé strany nasadit a použít v daném místě a čase. Tady se dostáváme do prostředí logistiky, která je schopná jednotlivé systémy dopravit na místo určení a především je udržovat v provozu (postarání se o obsluhu, rotace obsluhy, servis, opravy, náhradní díly, palivo, atd. atd.).

Jinak řečeno, papírové údaje S-400 absolutně nevypovídají o schopnostech působit na komplexním bojišti proti vyspělému protivníkovi. To, že “papírově” S-400 dokáže ničit cíle na vzdálenost 400 km, neznamená, že v reálu bude podobného výkonu schopen.

Stejně tak je nereálné, aby osamělý letecký prostředek bez podpory celého komplexu dalších systémů měl velkou šanci vyhledat a zničit S-400.

Samozřejmě bavíme se o situaci, kdy jsou na sebe protivníci připraveni. V případě prvního překvapivého úderu bude mít S-400 proti nepřipravenému protivníkovi (letadlu) výhodu.

www.armadninoviny.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

7.
označiť príspevok

ardzun muž
   7. 10. 2018, 10:58

8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 10. 2018, 11:43 avatar
menši podiel z hdp ako rusi.

9.
označiť príspevok

ardzun muž
   7. 10. 2018, 11:54

10.
označiť príspevok

meaculpa muž
   7. 10. 2018, 20:51 avatar
a aj tak su Rusi lepsi

11.
označiť príspevok

meaculpa muž
   7. 10. 2018, 20:51 avatar

12.
označiť príspevok

meaculpa muž
   7. 10. 2018, 21:27 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:15,  Tak spisy takých autorov, čo tvrdili že mali zjavenie od Boha pričom by to vôbec nebola...
dnes, 15:11,  Ja to chápem a považujem taký výrok za nezmyselný a protirečiaci si, aspoň pokiaľ ide o...
dnes, 15:11,  Veľký Kocúr, existuje tu však autorova viera, že to presne tak povedal Boh... pričom...
dnes, 15:08,  Niektorí túto časť vykladajú tak, že to malo dve splnenia. Prvé sa týkalo židovského...
dnes, 15:06,  A ty pochop Tull, že ak napíšem "toto povedal Boh" a Boh to vôbec nepovedal, tak je...
dnes, 15:06,  Veľký Kocúr, myslím, že som to napísal zrozumiteľne. Spochybňujem, že Biblia je PRIAMYM...
dnes, 15:03,  Tull. Niektorí to vykladajú tak, že tie národy boli veľmi zvrhlé, takže ich Boh potrestal...
dnes, 14:59,  Veľký Kocúr, prečítaj si čo o tom píšem ešte raz... nikde netvrdím, že Biblia je...
dnes, 14:57,  249. Si inak vtipný Tull. Tvrdíš, ja nespochybňujem že Biblia je Božím slovom, ale...
dnes, 14:51,  Z Tvojho tvrdenia mi ale vyplýva, že Ježišove slová vlastne zanikli a evanjelisti ich...
dnes, 14:48,  Veľký Kocúr, dalo by sa uvažovať nad označením pokolenie, či sa nevyhnutne muselo jednať...
dnes, 14:46,  242. Nenamietaš a pritom namietaš a poriadne. Ak sa na text, v ktorom hovorí sám Boh a vo...
dnes, 14:45,  Ako vieš, že nikto so Židov nespomenul Nazaret? To, že sa nenašiel mimobiblický prameň,...
dnes, 14:45,  Ale ved niektori z nich videli Bozie Kralovstvo este pred smrtou . Aj v pisme sa to pise. Len...
dnes, 14:43,  Ja som sa o takomto skúmaní Písma vyjadril negatívne v súvislosti s určením či bolo...
dnes, 14:41,  Tull, ja som len prach zo zeme a Najvyšší sa mi nezodpovedá zo svojich sudcovských...
dnes, 14:40,  Nazaret sa prvý raz spomína okolo roku 200 n. l. To sedí aj s tým, že v tom čase sa...
dnes, 14:39,  Veľký Kocúr, nenamietam nič proti tvrdeniu, že Bibliu inšpiroval Boh, spochybňujem však...
dnes, 14:35,  Nič, lebo je zreteľne vidno, že biblické príbehy písali ľudia. Pekne vidno, ako sa z...
dnes, 14:35,  Tie prinajmenšom umožňujú interpretovať ten text rozlične. Môžeme napríklad uvažovať...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Čím viac dávaš, tým viac dostávaš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(74 901 bytes in 0,403 seconds)