Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Predaj ruských S-400

11
reakcií
352
prečítaní
Tému 7. októbra 2018, 00:10 založil meaculpa.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

meaculpa muž
   7. 10. 2018, 00:10 avatar
Rusko predava Indii obranny system S-400 za 5 miliard.
Americanom sa to nepaci, ale proti Indii nezakrocia.
Proti Rusom mozno budu chciet zaviest sankcie, ale tie zavedu tak ci tak, preto Moskva na to kasle.

www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris, Kasafran

2.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 10. 2018, 00:46 avatar
Žiaľ, zbrane zabezpečujú v našej civilizáci akú takú suverenitu.
Súhlasí meaculpa, Kasafran

3.
označiť príspevok

meaculpa muž
   7. 10. 2018, 01:56 avatar
Som hrdy aj za Rusov, ako si dokazali vyvinut najlepsie obranne systemy proti dnesnym zbraniam - lietadlam a najma raketam. S-300ke sa mozno vyrovna amer. Patriot, ale S-400 a teda aj S-500 nemaju konkurenciu, A su to pritom obranne systemy.

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 10. 2018, 07:01 avatar
Ale len tie mierové čiže útočný systém S - 400 ale ruské zbrane vždy zabezpečovali suverenitu a mier    

6.
označiť príspevok

ardzun muž
   7. 10. 2018, 10:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 10. 2018, 07:14 avatar
Hrdá si moja clupa intersexualna     ako píšeš a možno sa aj raz američanom vyrovná    
A kto vie možno ani nie    .

A teraz z hlavných správ k realite .    

Rusi dodali S 400 zdarma kedže predrbali 10 indských miliard doláčov na vývoj neexistujúceho tanknu armata t - 14    

Čiže ešte 5 chýba

Proste nepodarilo sa a tak aspoň niečo                 

A svet sa baví idioti sú hrdí .

Aká drobnôstka môže slovana galaktického potešiť napríklad ruská utočná raketa v Indii    

A čo na to na to odborníci nie sputnik a ruska žumpa hlavne spravy ???

Osamělý S-400 bez šance

“Osamělý” S-400 Triumf nemá příliš šanci ubránit se pokročilému a připravenému protivníkovi se zbraněmi dlouhého dosahu. S-400 však bude působit v komplexním balíčku pozemních, vzdušných a leteckých prostředků protivzdušné obrany.

Je tak zcela zásadní, jaké prostředky a v jakém počtu dokáží jednotlivé strany nasadit a použít v daném místě a čase. Tady se dostáváme do prostředí logistiky, která je schopná jednotlivé systémy dopravit na místo určení a především je udržovat v provozu (postarání se o obsluhu, rotace obsluhy, servis, opravy, náhradní díly, palivo, atd. atd.).

Jinak řečeno, papírové údaje S-400 absolutně nevypovídají o schopnostech působit na komplexním bojišti proti vyspělému protivníkovi. To, že “papírově” S-400 dokáže ničit cíle na vzdálenost 400 km, neznamená, že v reálu bude podobného výkonu schopen.

Stejně tak je nereálné, aby osamělý letecký prostředek bez podpory celého komplexu dalších systémů měl velkou šanci vyhledat a zničit S-400.

Samozřejmě bavíme se o situaci, kdy jsou na sebe protivníci připraveni. V případě prvního překvapivého úderu bude mít S-400 proti nepřipravenému protivníkovi (letadlu) výhodu.

www.armadninoviny.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

7.
označiť príspevok

ardzun muž
   7. 10. 2018, 10:58

8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 10. 2018, 11:43 avatar
menši podiel z hdp ako rusi.

9.
označiť príspevok

ardzun muž
   7. 10. 2018, 11:54

10.
označiť príspevok

meaculpa muž
   7. 10. 2018, 20:51 avatar
a aj tak su Rusi lepsi

11.
označiť príspevok

meaculpa muž
   7. 10. 2018, 20:51 avatar

12.
označiť príspevok

meaculpa muž
   7. 10. 2018, 21:27 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:42,  Skús ísť ešte do Japonska, že ako to je tam.
dnes, 13:39,  Ano presne to ti dávajú najavo . Berú ťa ako špiona k tomu poriadny kus zavisti a nenávisti...
dnes, 13:38,  (3) Scarlet, už si mu ten odkaz na moju reakciu "hodila", alebo ešte váhaš...?
dnes, 13:38,  F=G.m1.m2/r^2, jednoduchá odpoveď je neviem. Pricapím, čo o oku písal už Darwin: When it...
dnes, 13:37,  Keď uhadneš čísla v eurojacpote znamena to že si poznal súvislosti ?
dnes, 13:31,  era iné nám ani neostáva . Ale po vypočutí si nahrávky Kočner Trnka v reakcii Kočnera na...
dnes, 13:29,  V nadpise si si už odpovedal havran. Náhoda je len neznalosť súvislostí.
dnes, 13:29,  Býval som tam a myslel som si, že budem, ako slovanský brat vítaný. Ale cítil som sa...
dnes, 13:25,  kesha1 ako ťa čítam už si v Rusku bol . Je to presne tak ako píšeš
dnes, 13:23,  Pre miestnych je to úplne normálne , hlavne pre strednú a staršiu generáciu. Keď...
dnes, 13:22,  Prílišné sankciovanie môže pôsobiť kontraproduktívne . Odmena a pochaval v akomkolvek...
dnes, 13:20,  Sú len dva spôsoby Jeden je Makarenkov spôsob ruský spôsob biča Druhý je systém...
dnes, 13:19,  Oprava : mi vyslovene príde stavané
dnes, 13:18,  Presne tak, to prvé prikázanie mi vyslovene stavané na konkrétnu dedinu, pričom pisateľ...
dnes, 13:16,  Vládnej strane Jednotné Rusko nie je život obyčajných Rusov ľahostajný!!!!!!!!!! Vie to aj...
dnes, 13:12,  hodím mu odkaz na tvoju reakciu.
dnes, 13:11,  a čo trénuješ konkrétne ?
dnes, 13:11,  Je možné predísť náhode tým, že vytvoríme opatrenia ktoré náhodu minimalizujú?
dnes, 13:09,  Tajnou zbraňou náhody je skutočnosť , že nevieme očakávať nečakanú udalosť. Náhoda...
dnes, 13:08,  Aj ja sa nechám prekvapiť. :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Žena je najkrajšie umelecké dielo. Niet divu, veď autorom je sama príroda.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(74 246 bytes in 0,354 seconds)