hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Pred hodinou dopadli 2 Ruské rakety na Poľké mesto Przewodów

príspevkov
71
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 15.11.2022 20:09 Fotón
posledná zmena 19.11.2022 15:53
1
15.11.2022, 20:09
Zomreli dvaja ľudia.

odkaz

2 rockets suspected of being fired by Russia landed in the Polish border town of Przewodów killing 2 people. The premier of Poland is convening an urgent meeting with his national security team. - local media

odkaz
👍: qwert
none
2

1. Fotón 15.11.2022, 20:09

Zomreli dvaja ľudia.

https://www.express.co.uk/news/world/1697080/russia-poland-missle-dead-NATO-state-Ukraine-war-pictures-world-war-3

2 rockets suspected of being fired by Russia landed in the Polish border town of Przewodów killing 2 people. The premier of Poland is convening an urgent meeting with his national security team. - local media

https://liveuamap.com/en/2022/15-november-2-rockets-suspected-of-being-fired-by-russia

15.11.2022, 20:18
špiny ruske, hraju už vabang....
👍: Fotón
none
5

2. qwert 15.11.2022, 20:18

špiny ruske, hraju už vabang....

15.11.2022, 20:24
kopu ako poranene zvierata a ony su už naozaj poranené....
none
3

1. Fotón 15.11.2022, 20:09

Zomreli dvaja ľudia.

https://www.express.co.uk/news/world/1697080/russia-poland-missle-dead-NATO-state-Ukraine-war-pictures-world-war-3

2 rockets suspected of being fired by Russia landed in the Polish border town of Przewodów killing 2 people. The premier of Poland is convening an urgent meeting with his national security team. - local media

https://liveuamap.com/en/2022/15-november-2-rockets-suspected-of-being-fired-by-russia

15.11.2022, 20:19
Pri výbuchu na východe Poľska neďaleko hraníc s Ukrajinou zahynuli dvaja ľudia. Podľa nemenovaného vysoko postaveného predstaviteľa amerických tajných služieb, ktorého cituje Guardian, na miesto dopadli ruské rakety. Poľsko je členom NATO.
Portál gazeta.pl píše, že výbuch nastal v sušičke obilia v obci Przewodów v Lubelskom vojvodstve. Poľská polícia zatiaľ neuviedla nič k tomu, čo bolo jeho príčinou.
Prezident Andrzej Duda a premiér Mateusz Morawiecki zvolali krízové zasadnutie.
Ruská armáda dnes popoludní na ukrajinskom území vypálila desiatky rakiet, zasiahli aj ciele na západe krajiny.

odkaz
none
4
15.11.2022, 20:22
Poliaci zatial píšu iba o výbuchoch a že príčinu zisťujú, ale tak mi napadlo, že Ukrajinci majú to blbé, že môžu bombardovať furt len vlastnú zem,na ktorej su Rusi... je to des...
none
6

4. Nadja 15.11.2022, 20:22

Poliaci zatial píšu iba o výbuchoch a že príčinu zisťujú, ale tak mi napadlo, že Ukrajinci majú to blbé, že môžu bombardovať furt len vlastnú zem,na ktorej su Rusi... je to des...

15.11.2022, 20:28
ano rusi cielavedome ničia Ukrajinu a jej infraštrukturu....je to pakaž ruska ....je my luto obycajnych radových a klamaných rusov vlastnou vladou....Tie ruske hyieny na cele s Putinom zasluzia spratať z tejto zeme...
none
7

4. Nadja 15.11.2022, 20:22

Poliaci zatial píšu iba o výbuchoch a že príčinu zisťujú, ale tak mi napadlo, že Ukrajinci majú to blbé, že môžu bombardovať furt len vlastnú zem,na ktorej su Rusi... je to des...

15.11.2022, 20:44
Ak sa to potvrdí, situácia sa obráti.
none
10
16.11.2022, 08:10
Podľa predbežných zistení sa raketou, ktorá zasiahla Poľsko, zrejme Ukrajina snažila zostreliť ruskú strelu, Americký prezident Joe Biden vyhlásil, že vzhľadom na trajektóriu rakety je nepravdepodobné, že by bola odpálená z Ruska, ale incident ešte vyšetrujú.
none
13
16.11.2022, 15:30
Priatelia je to nad Slnko jasnejšie raketa bola ruská a Zelenský to oznámil už celému svetu a priíma sústrastné kondolencie čo si to vôbec Poliaci dovoľujú , že pochybujú , to je jedno, lebo Rusko je agresor. Už len treba nájsť zopár zachovalých ruských rakiet a Poliaci ich spoľahlivo identifikujú. Biden včera síce povedal, že to bola ruská raketa , ale že to ešte spoľahlivo zistia. Až to vyšetrovanie skončí tak nebudú žiadné pochybností . Poliaci by mali počúvať Zelenského však on musel vidieť ako mu ponad hlavu letela tá raketa.
none
14

13. havran 16.11.2022, 15:30

Priatelia je to nad Slnko jasnejšie raketa bola ruská a Zelenský to oznámil už celému svetu a priíma sústrastné kondolencie čo si to vôbec Poliaci dovoľujú , že pochybujú , to je jedno, lebo Rusko je agresor. Už len treba nájsť zopár zachovalých ruských rakiet a Poliaci ich spoľahlivo identifikujú. Biden včera síce povedal, že to bola ruská raketa , ale že to ešte spoľahlivo zistia. Až to vyšetrovanie skončí tak nebudú žiadné pochybností . Poliaci by mali počúvať Zelenského však on musel vidi...

16.11.2022, 19:46
havran je vo svojom živle....ako b&valy komunista....aspon niečo vynuchal....ked biden tvrdi, opak ako zelenský...Sme v demokracii, cervený somaru...a dozvieme sa pravdu....To tvoj Putin to je svata pravdassama o sebe....hanbi sa ty zmetek červený komunistický....
none
15

14. qwert 16.11.2022, 19:46

havran je vo svojom živle....ako b&valy komunista....aspon niečo vynuchal....ked biden tvrdi, opak ako zelenský...Sme v demokracii, cervený somaru...a dozvieme sa pravdu....To tvoj Putin to je svata pravdassama o sebe....hanbi sa ty zmetek červený komunistický....

16.11.2022, 19:50
Nevidel som, ýže by si niekedy kritizoval Putina, ktorý klame ako idiot....Zelensky chce poznat pravdu a byt objektivny a sám to prehlasil....
none
16

15. qwert 16.11.2022, 19:50

Nevidel som, ýže by si niekedy kritizoval Putina, ktorý klame ako idiot....Zelensky chce poznat pravdu a byt objektivny a sám to prehlasil....

16.11.2022, 20:32
s akou vervou si sa pustil do Zelenskeho...čo tgake ti urobil ty komunistický smrad?
none
17

13. havran 16.11.2022, 15:30

Priatelia je to nad Slnko jasnejšie raketa bola ruská a Zelenský to oznámil už celému svetu a priíma sústrastné kondolencie čo si to vôbec Poliaci dovoľujú , že pochybujú , to je jedno, lebo Rusko je agresor. Už len treba nájsť zopár zachovalých ruských rakiet a Poliaci ich spoľahlivo identifikujú. Biden včera síce povedal, že to bola ruská raketa , ale že to ešte spoľahlivo zistia. Až to vyšetrovanie skončí tak nebudú žiadné pochybností . Poliaci by mali počúvať Zelenského však on musel vidi...

16.11.2022, 22:00
17. havran , uz si sa vyplakal ? :-) btw, Zelensky sa nevyhrazal europe znicenim
👍: qwert
none
18

17. Scarlette 16.11.2022, 22:00

17. havran , uz si sa vyplakal ? :-) btw, Zelensky sa nevyhrazal europe znicenim

16.11.2022, 22:34
na našho špinaveho sudruha to neplatí naš sudruh bude mlieť stale svoje...ale čim viac vidime ako sa konflikt vyvíja tak vidime aj vyčkavanie naších sudruhov z poza monitora...spina havran už teraz leští kosaky.....pre prípad
none
19

13. havran 16.11.2022, 15:30

Priatelia je to nad Slnko jasnejšie raketa bola ruská a Zelenský to oznámil už celému svetu a priíma sústrastné kondolencie čo si to vôbec Poliaci dovoľujú , že pochybujú , to je jedno, lebo Rusko je agresor. Už len treba nájsť zopár zachovalých ruských rakiet a Poliaci ich spoľahlivo identifikujú. Biden včera síce povedal, že to bola ruská raketa , ale že to ešte spoľahlivo zistia. Až to vyšetrovanie skončí tak nebudú žiadné pochybností . Poliaci by mali počúvať Zelenského však on musel vidi...

17.11.2022, 11:32
Havran, týmto príspevkom si len potvrdil svoju oddanosť Rusku. Bez ohľadu na to, čo robia. Akých zverstiev sa dopúšťajú. Mám otázku: prečo klameš toto fórum? To ťa naučili ZSSR.
👍: qwert
none
20
17.11.2022, 14:55
Fotón na sprostosti ktoré i sám vidíš od týchto dvoch motákov ani nereagujem a podľa tvojich nastavených pravidie by si už ich mal stopnúť. Tu sa naozaj nedá baviť o deopolitike inakšie len ako otrocký prikyvovať ? V čom ty vidíš moju oddanosť k ruským počinom? Asi málo nadávam na Putina a nedehonestujem všetkých nahnevaných , ktorí majú opačný názor? Mne je úplne jedno kto a ako hejtuje. Na to je škoda reagovať. Tvoj postoj chápem , nechceš vystaviť riziku svoje fórum. Vzal si ja milosť toho Ondríka a zase sa nevie zastaviť. Ukáž mi jeho prínos do diskúsie . To bude asi problém, veď on v kuse len sprostačí. A nakoniec i vyjadrenia zo strany Bidena , či Poliakov na udalosti posledných dní sú diametrálne odlišné od Zelenského šašovskej parády. Kto to nevie čítať , radšej nech sa o politike nebaví. A nakoniec v čom klamem? Predsa si inteligentný chlapec a celkom iste vieš odlíšiť klamstvo od subjektívneho názoru. Kam sa vlasne posúvame? Chceš žiť v takej "jednofarebnej demokracii?" O tom diskutujme a nie o tom kto surovejšie a hlasnejšie osočuje. To už naozaj nedokážeme?Vari naozaj sa obávaš , že ža bude niekto stíhať , keď nebudeš spievať meinstrímovú "internacionálu"?
none
22

20. havran 17.11.2022, 14:55

Fotón na sprostosti ktoré i sám vidíš od týchto dvoch motákov ani nereagujem a podľa tvojich nastavených pravidie by si už ich mal stopnúť. Tu sa naozaj nedá baviť o deopolitike inakšie len ako otrocký prikyvovať ? V čom ty vidíš moju oddanosť k ruským počinom? Asi málo nadávam na Putina a nedehonestujem všetkých nahnevaných , ktorí majú opačný názor? Mne je úplne jedno kto a ako hejtuje. Na to je škoda reagovať. Tvoj postoj chápem , nechceš vystaviť riziku svoje fórum. Vzal si ja milosť toho ...

17.11.2022, 16:01
Otázka súhlasíš s Putinovou politikou a inváziou na Ukrajinu?
none
57

22. Fotón 17.11.2022, 16:01

Otázka súhlasíš s Putinovou politikou a inváziou na Ukrajinu?

18.11.2022, 16:05
Fotón tú kontrólnu otázku mi budeš dávať každý deň? Samozrejme , že nesúhlasím a povedal som to už niekoľko krát , ale ten Putin na to kašle. Bavme sa o tom prečo? Čo sa týka Bidena , ani jeho právo nepopieram. Som iba zvedavý ako budú tie práva vymáhané. O tom by sme sa mali baviť. Nadávať vie každý. Nemyslíš? Mám pocit , že tie práva viac postihujú EÚ. Tvoj názor už poznám , máme sa uskromniť a podporovaž Zelenského zo všetkých síl. Čo myslíš aký je pomer medzi tými , čo sa chcú uskromniť a tými čo im to je jedno , len keď dostanú pre seba viac?
none
23

20. havran 17.11.2022, 14:55

Fotón na sprostosti ktoré i sám vidíš od týchto dvoch motákov ani nereagujem a podľa tvojich nastavených pravidie by si už ich mal stopnúť. Tu sa naozaj nedá baviť o deopolitike inakšie len ako otrocký prikyvovať ? V čom ty vidíš moju oddanosť k ruským počinom? Asi málo nadávam na Putina a nedehonestujem všetkých nahnevaných , ktorí majú opačný názor? Mne je úplne jedno kto a ako hejtuje. Na to je škoda reagovať. Tvoj postoj chápem , nechceš vystaviť riziku svoje fórum. Vzal si ja milosť toho ...

17.11.2022, 16:14
Prezident Bidden a jeho postoje sú pre mňa top. Zelensky je trochu tendenčne zaujatý, ale má na to zo svojej pozície v rámci súčasnej situácie právo. Ondrej má dobré názory. Myslí to dobre. A čo ty? Považuješ Putinovu tzv "špeciálnu operáciu" za vojnu?
none
24

20. havran 17.11.2022, 14:55

Fotón na sprostosti ktoré i sám vidíš od týchto dvoch motákov ani nereagujem a podľa tvojich nastavených pravidie by si už ich mal stopnúť. Tu sa naozaj nedá baviť o deopolitike inakšie len ako otrocký prikyvovať ? V čom ty vidíš moju oddanosť k ruským počinom? Asi málo nadávam na Putina a nedehonestujem všetkých nahnevaných , ktorí majú opačný názor? Mne je úplne jedno kto a ako hejtuje. Na to je škoda reagovať. Tvoj postoj chápem , nechceš vystaviť riziku svoje fórum. Vzal si ja milosť toho ...

17.11.2022, 19:06
Tu ide o to vtaku jarabáku, a akou radosťou a posmievanim si sa vyjadril ku Zelenskemu....Ked sa mas vyjadrit ku Putinovi, tak potom už len krutiš a mutiš a nevyjadriš sa tak otvorene a posmievačne....Tento tvoj prispevok ta uplne odhalil...a zrejme si to ani neuvedomuješ....Si telom a dusou Putinovec a prezradil si sa....
none
26

24. qwert 17.11.2022, 19:06

Tu ide o to vtaku jarabáku, a akou radosťou a posmievanim si sa vyjadril ku Zelenskemu....Ked sa mas vyjadrit ku Putinovi, tak potom už len krutiš a mutiš a nevyjadriš sa tak otvorene a posmievačne....Tento tvoj prispevok ta uplne odhalil...a zrejme si to ani neuvedomuješ....Si telom a dusou Putinovec a prezradil si sa....

17.11.2022, 19:20
Ja som skôr rozmýšlala, ako je asií Ukrajincom, keď svet skáče kvôli dvom poliakom (ale to nechcem povedať, že to nič nie je), a stovky zabitých ukrajincov denne už berieme ako normál, bežnú vec... je to ťažké, človek si jednoducho zvykne na všetko, ako aj ukrajinci hovoria - sme zvyknutí už denne vidieť utrpenie, nezaoberáme sa tým, lebo by sme sa zbláznili...
none
29

24. qwert 17.11.2022, 19:06

Tu ide o to vtaku jarabáku, a akou radosťou a posmievanim si sa vyjadril ku Zelenskemu....Ked sa mas vyjadrit ku Putinovi, tak potom už len krutiš a mutiš a nevyjadriš sa tak otvorene a posmievačne....Tento tvoj prispevok ta uplne odhalil...a zrejme si to ani neuvedomuješ....Si telom a dusou Putinovec a prezradil si sa....

17.11.2022, 19:24
Ku Putinovi si sa takto mohol vyjadriť x krat , a ten klame vedome!!!! a je to dokazane......ale neurobil si to....prečo...nuž povim ci tajomstvo sudruhu, SI TELOM A DUŠOU PUTINOVEC, necítim človečinu ale komunistický smrad.....
👍: Fotón
none
59

24. qwert 17.11.2022, 19:06

Tu ide o to vtaku jarabáku, a akou radosťou a posmievanim si sa vyjadril ku Zelenskemu....Ked sa mas vyjadrit ku Putinovi, tak potom už len krutiš a mutiš a nevyjadriš sa tak otvorene a posmievačne....Tento tvoj prispevok ta uplne odhalil...a zrejme si to ani neuvedomuješ....Si telom a dusou Putinovec a prezradil si sa....

18.11.2022, 16:56
qwert pamätaj , že Zelenský už nechutí ani Bidenovi. Veď ten satytyrik sa nevie zastaviť a očakáva , že USA sa zapletie do tej jeho vojny a Putinom. Pozri ako dopadli voľby teraz v USA a ako jemne Biden pribrzdil. Slováci , ale i Európania tomu nerozumejú.
none
64

59. havran 18.11.2022, 16:56

qwert pamätaj , že Zelenský už nechutí ani Bidenovi. Veď ten satytyrik sa nevie zastaviť a očakáva , že USA sa zapletie do tej jeho vojny a Putinom. Pozri ako dopadli voľby teraz v USA a ako jemne Biden pribrzdil. Slováci , ale i Európania tomu nerozumejú.

18.11.2022, 18:08
Zelenský je pod obrovským tlakom a nesedi za monitorom ako my...Vidi okolo seba mnoho mrtvých...vidi ako špinave ruske rakety rozbijaju infrastrukuru....Ludia tam budu mrznut. A vsivavi rusi to robia zamerne...historia sa opakuje...v minulosti to bol hladomor....Biden urcite chape zelenskeho....V Zelenskom musi byť strašna nenavist voci Rusku...a nejake chybne vyhodnotenie rakety je uplne normálne....
V prisevku 17 si sa rozjašil ako spravny Putinovec....skocil si po "probleme ako irsky seter....tfuj hanbi sa Putinovec....
👍: Fotón
none
65

64. qwert 18.11.2022, 18:08

Zelenský je pod obrovským tlakom a nesedi za monitorom ako my...Vidi okolo seba mnoho mrtvých...vidi ako špinave ruske rakety rozbijaju infrastrukuru....Ludia tam budu mrznut. A vsivavi rusi to robia zamerne...historia sa opakuje...v minulosti to bol hladomor....Biden urcite chape zelenskeho....V Zelenskom musi byť strašna nenavist voci Rusku...a nejake chybne vyhodnotenie rakety je uplne normálne....
V prisevku 17 si sa rozjašil ako spravny Putinovec....skocil si po "probleme ako irsky sete...

18.11.2022, 18:18
Ondrej, je treba mať vybudovaný protijadrový kryt. Stavaj kým je čas.
none
66

65. Fotón 18.11.2022, 18:18

Ondrej, je treba mať vybudovaný protijadrový kryt. Stavaj kým je čas.

18.11.2022, 18:29
a odkial by som na ten kryt vzal?....inac ma kryt ani nelaka...trcat niekde v zemi by mi nepomohlo....zrejme by som sa zachranil pred žiarenim, ale čo z toho, ked po takom roku pod zemou by som asi zdivel
none
21
17.11.2022, 15:37
Havranko, netreba prikyvovať, ale vysmievať sa Poliakom, že sa zľakli - veď to by bolo to najdesivejšie, čo sa mohlo stať... keby sa naozaj zapojilo NATO. Aj tak je to nešťastie, ale nebudú (zatial) ZOMIERAT TISíCKY ľUDí. Smiešne mi to nepripadá.
👍: qwert
none
27

21. Nadja 17.11.2022, 15:37

Havranko, netreba prikyvovať, ale vysmievať sa Poliakom, že sa zľakli - veď to by bolo to najdesivejšie, čo sa mohlo stať... keby sa naozaj zapojilo NATO. Aj tak je to nešťastie, ale nebudú (zatial) ZOMIERAT TISíCKY ľUDí. Smiešne mi to nepripadá.

17.11.2022, 19:20
25. myslim ze putin si dava majzla aby sa ani len neobtrel o NATO . na konflikt s nato si netrufa aj ked maju silacke reci
👍: havran
none
28

27. Scarlette 17.11.2022, 19:20

25. myslim ze putin si dava majzla aby sa ani len neobtrel o NATO . na konflikt s nato si netrufa aj ked maju silacke reci

17.11.2022, 19:24
Scarlet hej, lenže Putin to nemá asi veľmi v hlave v poriadku... aj keď vraj 70% rusov berie vojnu s UA ako vlastenenckú, ja neviem... nio ale odhadovať, čo Putin spraví, sa neodvažuje veľmi nik. Zjavné to bolo práve teraz, keď tu bola možnosť, že je to ruská raketa, nik nepovedal, že "to je nemožné"...
none
30

28. Nadja 17.11.2022, 19:24

Scarlet hej, lenže Putin to nemá asi veľmi v hlave v poriadku... aj keď vraj 70% rusov berie vojnu s UA ako vlastenenckú, ja neviem... nio ale odhadovať, čo Putin spraví, sa neodvažuje veľmi nik. Zjavné to bolo práve teraz, keď tu bola možnosť, že je to ruská raketa, nik nepovedal, že "to je nemožné"...

17.11.2022, 19:33
34. hej, ale bolo by to dost nelogicke . aby sa dostali do pruseru s NATO kvoli dvom raketam v susicke obilia . ibaze by testovali reakciu . putlerovi na stare kolena prepina .
none
31

30. Scarlette 17.11.2022, 19:33

34. hej, ale bolo by to dost nelogicke . aby sa dostali do pruseru s NATO kvoli dvom raketam v susicke obilia . ibaze by testovali reakciu . putlerovi na stare kolena prepina .

17.11.2022, 19:36
Hej, ako test by to možné bolo. Nakoniec možno že celá voja s UA tak bola pôvodne myslená? Málokto predpokladal takú odozvu...
none
32

31. Nadja 17.11.2022, 19:36

Hej, ako test by to možné bolo. Nakoniec možno že celá voja s UA tak bola pôvodne myslená? Málokto predpokladal takú odozvu...

17.11.2022, 19:41
hej fšetko je možné....naj je o tom spekulovat za monitorom....a tvarit sa ako strýčko "ja ci nevim, ale pre nedostatok casu narýchlo pricapím"
none
35

30. Scarlette 17.11.2022, 19:33

34. hej, ale bolo by to dost nelogicke . aby sa dostali do pruseru s NATO kvoli dvom raketam v susicke obilia . ibaze by testovali reakciu . putlerovi na stare kolena prepina .

18.11.2022, 10:48
Scarlette, len citáty:
"Na poľský Przewodów v utorok dopadli podľa francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona dve strely. Belgická ministerka obrany uviedla, že išlo o zvyšky ruskej strely a ukrajinská protivzdušná strela. Poľský prezident Andrzej Duda vyjadril presvedčenie, že dopad rakiet bol ojedinelý incident, a nič nenasvedčuje tomu, že by sa mal opakovať. Je nepravdepodobné, že rakety odpálili z Ruska, uviedol prezident USA Joe Biden a odôvodnil to ich trajektóriou." odkaz
"Poľsko zasiahla raketa ONLINE: Raketu zrejme vypálili Ukrajinci, NATO nemá indície o útoku na svoje územie
USA či Belgicko upozorňovali, že nebola vypálená z Ruska, ale ukrajinskou armádou, ktorá sa snažila zostreliť inú ruskú raketu, ale netrafila sa. Neskôr to potvrdil aj poľský prezident Duda." odkaz
""Podľa informácií, ktoré máme my a naši spojenci, išlo o raketu S-300 vyrobenú v Sovietskom zväze, starú raketu a neexistujú žiadne dôkazy o tom, že by ju odpálila ruská strana," povedal Andrzej Duda. "Je vysoko pravdepodobné, že to odpálila ukrajinská protiletecká obrana."" odkaz
none
36

35. J.Tull 18.11.2022, 10:48

Scarlette, len citáty:
"Na poľský Przewodów v utorok dopadli podľa francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona dve strely. Belgická ministerka obrany uviedla, že išlo o zvyšky ruskej strely a ukrajinská protivzdušná strela. Poľský prezident Andrzej Duda vyjadril presvedčenie, že dopad rakiet bol ojedinelý incident, a nič nenasvedčuje tomu, že by sa mal opakovať. Je nepravdepodobné, že rakety odpálili z Ruska, uviedol prezident USA Joe Biden a odôvodnil to ich trajektóriou." https://spravy.prav...

18.11.2022, 11:08
J.Tull, skús si predstaviť, že tie 2 osoby čo po dopade rakety zahynuli, by boli tvoje deti. Tiež by si o tom takto pokojne písal?
none
58

21. Nadja 17.11.2022, 15:37

Havranko, netreba prikyvovať, ale vysmievať sa Poliakom, že sa zľakli - veď to by bolo to najdesivejšie, čo sa mohlo stať... keby sa naozaj zapojilo NATO. Aj tak je to nešťastie, ale nebudú (zatial) ZOMIERAT TISíCKY ľUDí. Smiešne mi to nepripadá.

18.11.2022, 16:48
Nadja to aký chaos tu tlačiš? Máš problém s logikou a kontextom.
none
68

21. Nadja 17.11.2022, 15:37

Havranko, netreba prikyvovať, ale vysmievať sa Poliakom, že sa zľakli - veď to by bolo to najdesivejšie, čo sa mohlo stať... keby sa naozaj zapojilo NATO. Aj tak je to nešťastie, ale nebudú (zatial) ZOMIERAT TISíCKY ľUDí. Smiešne mi to nepripadá.

18.11.2022, 18:41
Nadja prečo mi preboha hovoríš , aby som pochopil? Nájdi tu niečo , čo ťa oprávňuje myslieť si že nechápem. Keď ťa pochopil aj ten nešťastník qwert , tak si buď istá , že ťa chápem. Skôr by som povedal, že nerozumieš písanému slovu. V ostatnom čase akosi si nedáš záležať na formulácii svojich vyjadrení. Ale dobre, čo teda poľa teba nechápem a z čoho tak usudzuješ?.
none
33
17.11.2022, 20:00
37. videla si tlacovu konferenciu putina s macronom ? ako sa putin snazil navodit dojem ze maju velmi priatelske , doverne vztahy . ze su na jednej vlne a taaak Putin ma potrebu neustale nieco predstierat ,inak to je aj v podstate sucast ruskeho folkloru . stale si nieco pred svetom dokazovat . nuz Freud by s nim mal robotu
👍: J.Tull , Fotón , Nadja
none
37

33. Scarlette 17.11.2022, 20:00

37. videla si tlacovu konferenciu putina s macronom ? ako sa putin snazil navodit dojem ze maju velmi priatelske , doverne vztahy . ze su na jednej vlne a taaak Putin ma potrebu neustale nieco predstierat ,inak to je aj v podstate sucast ruskeho folkloru . stale si nieco pred svetom dokazovat . nuz Freud by s nim mal robotu

18.11.2022, 11:20
J.Tullov súhlas ma na tomto príspevku dosť prekvapuje.

A áno, západné mocnosti konečne pochopili, že ich Putler svojimi "jednaniami" len ťahal NATO za nos a robil si z nich srandu.


odkaz
odkaz
none
38

33. Scarlette 17.11.2022, 20:00

37. videla si tlacovu konferenciu putina s macronom ? ako sa putin snazil navodit dojem ze maju velmi priatelske , doverne vztahy . ze su na jednej vlne a taaak Putin ma potrebu neustale nieco predstierat ,inak to je aj v podstate sucast ruskeho folkloru . stale si nieco pred svetom dokazovat . nuz Freud by s nim mal robotu

18.11.2022, 11:23
Ešte mi na tomto príspevku chýba súhlas červeného. No nakoľko je komunista, čiže miláčik KGB Putina, tak sa ho asi nedočkám.
none
39

33. Scarlette 17.11.2022, 20:00

37. videla si tlacovu konferenciu putina s macronom ? ako sa putin snazil navodit dojem ze maju velmi priatelske , doverne vztahy . ze su na jednej vlne a taaak Putin ma potrebu neustale nieco predstierat ,inak to je aj v podstate sucast ruskeho folkloru . stale si nieco pred svetom dokazovat . nuz Freud by s nim mal robotu

18.11.2022, 11:26
A teraz sa vyjadrím k tvojmu príspevku. Je to evidentné. Je to paranoja. Rusi dlho trpia paranojou zo západu.
none
40
18.11.2022, 11:30
Rusko treba odzbrojiť. Len tak bude svet znovu pokojným miestom.
none
41
18.11.2022, 11:34
" Macron si vyslúžil kritiku aj od samotných Ukrajincov za svoj komentár, že sa treba vyhnúť poníženiu Ruska. Zelenskyj dokonca povedal, že Macron ho požiadal o urobenie ústupkov, aby si Putin mohol zachovať tvár. Zelenskyj na to odkázal, že „Putinovi nepomôžeme zachrániť si tvár tým, že zaplatíme naším územím“."

odkaz
none
42

41. Nadja 18.11.2022, 11:34

" Macron si vyslúžil kritiku aj od samotných Ukrajincov za svoj komentár, že sa treba vyhnúť poníženiu Ruska. Zelenskyj dokonca povedal, že Macron ho požiadal o urobenie ústupkov, aby si Putin mohol zachovať tvár. Zelenskyj na to odkázal, že „Putinovi nepomôžeme zachrániť si tvár tým, že zaplatíme naším územím“."

https://www.postoj.sk/109613/co-sa-skutocne-dialo-za-kulisami-medzi-putinom-a-macronom

18.11.2022, 11:40
Macron sa ústupkami k zlu snaží zachovať dobrú tvár demokracie. Rozumiem mu, ale nezdieľam jeho názor.
none
43

42. Fotón 18.11.2022, 11:40

Macron sa ústupkami k zlu snaží zachovať dobrú tvár demokracie. Rozumiem mu, ale nezdieľam jeho názor.

18.11.2022, 11:46
Určite nie "dobrú tvár demokracie". Koniec dialogu znamená ukončiť svoj vplyv na udalosti.
none
52
18.11.2022, 12:19
Musim bežať do robotky, ja ťa chápem, ale nesúhlasím.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 210 209 B vygenerované za : 0.120 s unikátne zobrazenia tém : 50 000 unikátne zobrazenia blogov : 884 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Prečo Boh vyzdvihuje moc nášho jazyka Prečo nám Boh dáva dar, ktorý sa dotýka nášho jazyka? Môj priateľ, hovorená modlitba je taký dôležitý a praktický dar, pretože súvisí s touto malou časťou ľudského tela. Biblia nám to ukazuje pomocou rôznych ...

citát dňa :

Láska je ako poleva - prvá lyžica horúca, posledná studená.