hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Prečo sa rozpadajú vzťahy ?
príspevkov 44 |
zobrazení 87 |
tému vytvoril(a) 13.9.2017 12:14 majko1
posledná zmena 15.9.2017 10:05
|
1
|
Veľa, takmer polovica vzťahov manželských sa rozpadá, včítane dlhodobých...kde vidíte príčinu ? Mne sa zdá, že ženy nedokážu žiť v partnerskom vzťahu dávajú prednosť samostatnému životu, lebo sú ekonomicky nezávislé a citove im zrejme vzťah až tak nechýba, najmä keď si už splnili svoju materskú funkciu....... 
|
 |
|
2
|
|
|
1. majko1 13.09.2017, 12:14
Veľa, takmer polovica vzťahov manželských sa rozpadá, včítane dlhodobých...kde vidíte príčinu ? Mne sa zdá, že ženy nedokážu žiť v partnerskom vzťahu dávajú prednosť samostatnému životu, lebo sú ekonomicky nezávislé a citove im zrejme vzťah až tak nechýba, najmä keď si už splnili svoju materskú funkciu.......
▲
13.09.2017, 12:17
|
Pretože ľudia zavrhli Boha a jeho princípy pre život. Aj tí čo chodia do kostolov sú väčšinou ateisti a hento berú len ako folklór a rodinnú tradíciu. V spoločenstvách, kde berú Boha vážne, je percento rozvodovosti podstatne menšie. (Napríklad u nás v SŽ)
|
 |
|
4
|
|
|
2. 13.09.2017, 12:17
Pretože ľudia zavrhli Boha a jeho princípy pre život. Aj tí čo chodia do kostolov sú väčšinou ateisti a hento berú len ako folklór a rodinnú tradíciu. V spoločenstvách, kde berú Boha vážne, je percento rozvodovosti podstatne menšie. (Napríklad u nás v SŽ)
▲
13.09.2017, 12:21
|
Napríklad ja. Oženil som sa v roku 1999 a stále sme spolu a na rozvod vôbec nepomýšľame.
|
 |
|
3
|
|
|
1. majko1 13.09.2017, 12:14
Veľa, takmer polovica vzťahov manželských sa rozpadá, včítane dlhodobých...kde vidíte príčinu ? Mne sa zdá, že ženy nedokážu žiť v partnerskom vzťahu dávajú prednosť samostatnému životu, lebo sú ekonomicky nezávislé a citove im zrejme vzťah až tak nechýba, najmä keď si už splnili svoju materskú funkciu.......
▲
13.09.2017, 12:19
|
chjo vzdy su na vine obe strany, tak ako zena, tak svokra. cak ?
|
 |
|
8
|
|
|
3. 13.09.2017, 12:19
chjo vzdy su na vine obe strany, tak ako zena, tak svokra. cak ?
▲
13.09.2017, 13:45
|
V podstate máš pravdu, ženy sa nevedia zmieriť s inakosťou partnera myslia si správne je všetko iba podľa ich chute a názoru........zariadenie bytu, oblečenie, udržovanie čistoty a poriadku v byte, sex, erotika no proste všetko . Ano, vidím to tak že je to sebectvo žien čo kazí vzťahy..... 
|
 |
|
13
|
|
|
8. majko1 13.09.2017, 13:45
V podstate máš pravdu, ženy sa nevedia zmieriť s inakosťou partnera myslia si správne je všetko iba podľa ich chute a názoru........zariadenie bytu, oblečenie, udržovanie čistoty a poriadku v byte, sex, erotika no proste všetko . Ano, vidím to tak že je to sebectvo žien čo kazí vzťahy.....
▲
13.09.2017, 14:48
|
9. clovece tys dobre zakomplexovany. chod revat do vankuse ake su zeny zle heheh
|
 |
|
14
|
|
|
13. 13.09.2017, 14:48
9. clovece tys dobre zakomplexovany. chod revat do vankuse ake su zeny zle heheh
▲
13.09.2017, 14:56
|
|
15
|
15. lebo sem vobec roky nevypisujes frustrovane vylevy. akoby to niekoho trapilo hehehe
|
 |
|
17
|
|
|
15. 13.09.2017, 15:03
15. lebo sem vobec roky nevypisujes frustrovane vylevy. akoby to niekoho trapilo hehehe
▲
13.09.2017, 16:30
|
Nie, ja sem píšem o vzťahoch, lebo mi to pripadá dôležitejšie ako konšpirácie a náboženské témy......... 
|
 |
|
29
|
|
|
17. majko1 13.09.2017, 16:30
Nie, ja sem píšem o vzťahoch, lebo mi to pripadá dôležitejšie ako konšpirácie a náboženské témy.........
▲
13.09.2017, 19:49
|
18. nabuduce si kup nejaku psychologicku knihu o vztahoch, nebudes musiet donemoty riesit na df 
|
 |
|
27
|
|
|
1. majko1 13.09.2017, 12:14
Veľa, takmer polovica vzťahov manželských sa rozpadá, včítane dlhodobých...kde vidíte príčinu ? Mne sa zdá, že ženy nedokážu žiť v partnerskom vzťahu dávajú prednosť samostatnému životu, lebo sú ekonomicky nezávislé a citove im zrejme vzťah až tak nechýba, najmä keď si už splnili svoju materskú funkciu.......
▲
13.09.2017, 17:46
|
1. Majko , lebo príroda . V dnešnom svete , ktorý je oveľa dynamickejší , ako v minulosti , zvlášť ,, príroda " má ,, rozviazané ruky " .
|
 |
|
5
|
to kvôli migračnej politike - ak žena príjme migranta dostane peniaze(či ako to bolo myslené?)
|
 |
|
6
|
1/ Vztahom chyba viac slobody!!!! 🙂)))
|
 |
|
7
|
7/ Aby sa mohli slobodne pozabijat!!!🙂))
|
 |
|
9
|
My sme spolu s mojou manželkou 32 rokov. Nehovorím, že sme nemali nijaké problémy, ale vždy sa ich snažíme nejako vyriešiť a nevzdať sa.
|
 |
|
10
|
|
|
9. Slušný človek 13.09.2017, 13:52
My sme spolu s mojou manželkou 32 rokov. Nehovorím, že sme nemali nijaké problémy, ale vždy sa ich snažíme nejako vyriešiť a nevzdať sa.
▲
13.09.2017, 14:06
|
Veď OK, ja píšem o tom že tie rozchody sú bežný jav a hádam všetci sa snažia veci napred riešiť, ibaže to asi vždy nejde. Ja som nepísal že sa musia rozísť........zaujíma ma naopak prečo to tak často je.
|
 |
|
11
|
|
|
10. majko1 13.09.2017, 14:06
Veď OK, ja píšem o tom že tie rozchody sú bežný jav a hádam všetci sa snažia veci napred riešiť, ibaže to asi vždy nejde. Ja som nepísal že sa musia rozísť........zaujíma ma naopak prečo to tak často je.
▲
13.09.2017, 14:14
|
Myslím si, že je to tak preto, že ľudia idú cestou ľahšieho odporu. Považujú to za jednoduchšie a ľahšie sa rozísť, ako riešiť problém.
|
 |
|
12
|
|
|
11. Slušný človek 13.09.2017, 14:14
Myslím si, že je to tak preto, že ľudia idú cestou ľahšieho odporu. Považujú to za jednoduchšie a ľahšie sa rozísť, ako riešiť problém.
▲
13.09.2017, 14:17
|
Možno to tak nie je, jednoducho ak sa dvaja nevedia dohodnúť lebo majú napr. také povahy, tak niet východiska. Rád by som spoznal ženu čo vie mužovi ustúpiť v tých veciach čo som vymenoval v 9......  
|
 |
|
16
|
|
|
11. Slušný človek 13.09.2017, 14:14
Myslím si, že je to tak preto, že ľudia idú cestou ľahšieho odporu. Považujú to za jednoduchšie a ľahšie sa rozísť, ako riešiť problém.
▲
13.09.2017, 15:30
|
majko1 sa veru s riešením problémov moc neunúva. Plesne do sveta bársaký šperk s klenotnice jeho nápadov a viac sa nestará. Posledne to bolo: "Všetky cirkve sú zločinecké organizácie." Bodka. A viac sa nestará. 
|
 |
|
18
|
Prečo sa rozpadajú vztahy ? Na to je jednoduchá odpoveď. Žijeme v spoločnosti , kde každý klame každému o všetkom, nikto už nehovorí pravdu nikomu o ničom a všetci o tom vedia. Každý o každom pochybuje a nikto už nikomu neverí. Dosledkom toho je že dovera je neznámi pojem. A bez dovery a radikalnej uprimnosti aj jogurty maju dlhšiu životnosť ako dnešné vztahy. Bodka.
|
 |
|
19
|
|
|
18. 13.09.2017, 16:39
Prečo sa rozpadajú vztahy ? Na to je jednoduchá odpoveď. Žijeme v spoločnosti , kde každý klame každému o všetkom, nikto už nehovorí pravdu nikomu o ničom a všetci o tom vedia. Každý o každom pochybuje a nikto už nikomu neverí. Dosledkom toho je že dovera je neznámi pojem. A bez dovery a radikalnej uprimnosti aj jogurty maju dlhšiu životnosť ako dnešné vztahy. Bodka.
▲
13.09.2017, 16:43
|
Nemyslím si že je to o klamaní.....je to o rôznosti pohlaví o rôznosti pováh....je to o tom že nikto neučí či nevedie k tolerancii......
|
 |
|
21
|
|
|
18. 13.09.2017, 16:39
Prečo sa rozpadajú vztahy ? Na to je jednoduchá odpoveď. Žijeme v spoločnosti , kde každý klame každému o všetkom, nikto už nehovorí pravdu nikomu o ničom a všetci o tom vedia. Každý o každom pochybuje a nikto už nikomu neverí. Dosledkom toho je že dovera je neznámi pojem. A bez dovery a radikalnej uprimnosti aj jogurty maju dlhšiu životnosť ako dnešné vztahy. Bodka.
▲
13.09.2017, 17:30
|
19/ Nuz co sme chceli to mame...kazdy kazdemu nepriatelom! 🙂)))
|
 |
|
24
|
|
|
18. 13.09.2017, 16:39
Prečo sa rozpadajú vztahy ? Na to je jednoduchá odpoveď. Žijeme v spoločnosti , kde každý klame každému o všetkom, nikto už nehovorí pravdu nikomu o ničom a všetci o tom vedia. Každý o každom pochybuje a nikto už nikomu neverí. Dosledkom toho je že dovera je neznámi pojem. A bez dovery a radikalnej uprimnosti aj jogurty maju dlhšiu životnosť ako dnešné vztahy. Bodka.
▲
13.09.2017, 17:40
|
Milkyway a prečo raketovo stúpala rozvodovosť práve v komunizme ??? Následne Mečiarizme a prudko klesá od vstupu do EU ??? Ved tu boli socialne istoty blahobyt a neboli to dnešné vzťahy  čím si to vysvetluješ ??? odkaz
|
 |
|
26
|
|
|
24. Osvietený 13.09.2017, 17:40
Milkyway a prečo raketovo stúpala rozvodovosť práve v komunizme ??? Následne Mečiarizme a prudko klesá od vstupu do EU ??? Ved tu boli socialne istoty blahobyt a neboli to dnešné vzťahy čím si to vysvetluješ ??? http://img.topky.sk/900px/1972063.jpg/graf-rozvodovost-SU-SR.jpg
▲
13.09.2017, 17:45
|
ty fakt nosíš rozum v slipoch...ak je menej sobášov tak bude menej aj rozvodov...daj štatistiku pomeru sobášov a rozvodov
|
 |
|
30
|
|
|
26. 13.09.2017, 17:45
ty fakt nosíš rozum v slipoch...ak je menej sobášov tak bude menej aj rozvodov...daj štatistiku pomeru sobášov a rozvodov
▲
13.09.2017, 19:59
|
Je v tabuľke . Tak počet sobášov ako i rozvodov .
|
 |
|
20
|
Súhlasím s mnohým, čo je tu napísané
Jednu z ďalších príčin vidím v tom, že ľudia nevidia zmysel, prečo by mali vo vzťahu zostávať. V podstate mnohí nevidia ani zmysel v tom, oficiálne pred úradmi vzťah "potvrdiť". Načo?
Niekto je tak vychovaný, že "to sa nesmie" "toto sa musí", ale čím ďalej tým je viac relativizmu. Ľudia sa právom pýtajú: Prečo vlastne? Načo?
A kto im dá odpoveď? resp. čo dnes ľudia naozaj vezmú, že je to odpoveď? Veď je to také jednoduché - skúsiš jedného partnera, potom sa ti zunuje, skúsiš druhého, tomu sa zunuješ ty, hľadáš tretieho.............
:-D
|
 |
|
23
|
Inak je pekne byt s jednou a mysliet na druhu???? 🙂)))
|
 |
|
25
|
|
|
23. 13.09.2017, 17:37
Inak je pekne byt s jednou a mysliet na druhu???? 🙂)))
▲
13.09.2017, 17:45
|
Pekné ako pekné. Ale či aj dobré? :-D
|
 |
|
28
|
27/ Vies ako lepsie vrabec v hrsti ako holub na streche! 🙂)))
|
 |
|
34
|
|
|
28. 13.09.2017, 17:51
27/ Vies ako lepsie vrabec v hrsti ako holub na streche! 🙂)))
▲
14.09.2017, 09:44
|
|
35
|
litiliti- asi nebudeš veľký mačo- ten sa bez problémov na strechu vaškriabe za každou mačkou. 
|
 |
|
37
|
|
|
35. havran 14.09.2017, 09:55
litiliti- asi nebudeš veľký mačo- ten sa bez problémov na strechu vaškriabe za každou mačkou.
▲
14.09.2017, 10:05
|
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 173 651 B
vygenerované za : 0.062 s
unikátne zobrazenia tém : 2 080 914
unikátne zobrazenia blogov : 21 007
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Planning the Perfect Evening Starts With the Right Choice Planning a perfect evening in Seoul's most prestigious nightlife district starts with choosing the right type of venue and the right provider to help you access it. The decision you make at th...
citát dňa :
Iniciatívny hlupák je horší ako triedny nepriateľ!
|