Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Prečo Rusi lietajú s TU-95 pri "hraniciach" NATO?

5
reakcií
1199
prečítaní
Tému 1. marca 2015, 23:48 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   1. 3. 2015, 23:48 avatar
Pod týmto názvom som dostal e-mail od priateľa s takouto odpoveďou:
"Vysvetlil mi to kamoš, letecký technik, ex-ČSĽA, dnes technik ASR pre NATO.
Moderné stíhačky NATO (F-35, F-37, JAS-39), ktoré dnes strážia vzdušný priestor sú vysoko pretechnizované stroje, ktoré sú pôvodne určené na americký štýl boja mimo vlastného územia – krátke výpady z mobilných základní – lietadlových lodí.
Nie sú to obranné stíhačky/bombardéry, aké má Rusko, ktoré sú určené na obranu vlastnej krajiny (inak tento diametrálny rozdiel je v celých armádach USA vs. Rusko, USA má tanky, útočné rakety, lietadlové lode, Rusko má zatiaľ neprekonateľný protivzdušný systém (S-200 až S-400, x-druhov kaťuší) a obranný raketový globálny systém - mobilný).
Motory takýchto útočných lietadiel stoja cca 500 miliónov USD za kus a ich reálna výdrž sa pohybuje v stovkách letových hodín (sú určené na niekoľko výpadových útokov z lietadlovej lode a potom šup do smetí, lebo vojna "bola vyhratá".

A teraz ideme k meritu veci: Rusi vyšlú svoje "medvede", najhlučnejšie lietadlá na hliadkový let - "srandisti" vzlietnu a po 20. minútach pristanú. Takáto situácia sa opakuje aj dvakrát denne. Po troch týždňoch je 5 motorov stíhačiek NATO v šrote - 2,5 miliardy USD hore komínom (+ náklady na prevádzku, údržbu, servis,....)
Takže zatiaľ čo tu štekajúci konšpirátori alá Procházková a spol. vidia ruské útoky, Rusi sa smejú na tom, ako mesačne s nákladmi pár sto tisíc USD (prevádzka takmer nezničiteľných turbovrtuľových TU-95) pripravia NATO o približne 3,5 miliardy USD - samozrejme aj s naším podielom...
Aj o tom to je..."!!!
Súhlasí bystrik

3.
označiť príspevok

bystrik muž
   2. 3. 2015, 08:13 avatar
Keď to povedal Usrael, tak to tak musí byť, veď ako ináč by to bolo... 

4.
označiť príspevok

Romankoooooo muž
   2. 3. 2015, 19:19 avatar
Mas napicu kamaratov!!!!!!!!!!

5.
označiť príspevok

Romankoooooo muž
   2. 3. 2015, 19:21 avatar
Kasafran...opis pofidernych majlov...od akoze kamaratov.....tvoj zivot je bohaty    

2.
označiť príspevok

Spokojny
   2. 3. 2015, 04:21 avatar
Dobreee

6.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 3. 2015, 19:50 avatar
(5) Romanko,
dávam Ti za pravdu a zároveň Ťa ubezpečujem, že môj život je aj vďaka mojim kamarátom zrej podstatne zaujímavejší, plodnejší a bohatší od Tvojho, ktorého obraz som si mal možnosť vytvoriť z Tvojich "duchaplných" reakcií...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:51,  Pohlavie môže byť: súbor znakov, ktorými sa líšia muži a ženy resp. samce a...
dnes, 12:50,  9/ Od marca je s invalidakom koniec ...Doktorka mi povedala ze je to na paradu!!!:)))
dnes, 12:49,  Je absurdné aký svet vytvárajú !
dnes, 12:48,  Zo štatistík je tiež evidentné, že drvivú vačšinu kriminality v Nemecku spôsobujú...
dnes, 12:48,  Edo koľko existuje pohlaví ?
dnes, 12:47,  truľo koľko existuje pohlaví ?
dnes, 12:46,  Šrof ty máš papiere na hlavu a plný invalidak na hlavu . Preto nejaké siahodlhé debaty...
dnes, 12:46,  6/ Bud rad ze to nepoviem jej muzovi to by si preklinal den ked ta mater vysrala!!!!:)))
dnes, 12:45,  Borat na to ti zodpovedne odpoviem . V Nemecku a to na XY miestach sa pohybujem uplne bežne...
dnes, 12:43,  6/ Zabrzdeny bud aspon raz v zivote chlap a stoj si za slovom!!!!To ze mas starecku demenciu a...
dnes, 12:40,  Alternatívne hoaxy verzus osvetová propaganda Venujte nám minútu, skôr ako začnete...
dnes, 12:39,  Preto oháňanie sa kvetnatými článkami absolútne nezaberá... Vo FR ako aj v DE sú úplne...
dnes, 12:37,  A teda ďalší v rade dôkazov, že médiá sprosto klamú. Povedz mi vážne Edo, ako má...
dnes, 12:37,  V Německu je rekordně nízká kriminalita, ukazuje statistika V Německu je rekordně...
dnes, 12:35,  Německo má rekordně nízkou kriminalitu, nejméně trestných činů od roku 1992 4....
dnes, 12:34,  Neverte nezmyslom. Kriminalita v Rakúsku a Nemecku je rekordne nízka 14. máj 2019...
dnes, 12:33,  (2) Boris, mám starého priateľa žijúceho s rodinou dlhé roky v Mníchove - čiže aj ja...
dnes, 12:32,  To je tvoja vec, čomu veríš kesha. Naša viera je výsledkom našej informovanosti. Čím viac...
dnes, 12:28,  (2) Boris, máš pravdu, on ju skutočne potrebuje ako života darnú soľ, ale už na ňu...
dnes, 12:27,  Väzenie pre slovenských hejterov: Neuvážené správanie na internete ťa môže dostať do...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Radšej ísť do roboty, ako nespať vôbec.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(83 395 bytes in 0,564 seconds)