hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Preco je Rusko v KURZE? nepametate r.68?

príspevkov
6
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 9.9.2017 12:48 ranexil
posledná zmena 9.9.2017 14:58
1
09.09.2017, 12:48
Ja som obycajna luza. Ani na pocitaci neviem, nechapem windovs a pod. , ale kedze mam uz nejake tie roky, tak viem, ze chamrad ruska nas okupovala od r. 68 az do r. 90( mozno viac ci menej), co je naozaj dlha doba.
mama mi kedysi kupila bicykel ukraina, pricom k ceskoslovenskemu bicyklu nebolo mozne sa dostat, kedze okupanti sa nich vyvazali a nam davali na oplatku toto ****o.
Dnes vsade citam a vidim, ako ludia fajcia to 12 centimetrove hovado Putinovi.
Pytam sa sam seba, ci im ne***e? Ale asi nie, ked tu je aj nejaky hodchleba s jeho stranou, ktory zas miluje nemcov.
Asi tam nikdy nebol, hlavne v posratom vych. nemecku. Dalsi hnoji, co sa hraju na zachrancov, ale tiez nas len okupovali a vykradali.
Jediní, ktori nas neokupovali boli amici.
Ale situacia sa meni a tak sa tu uz zacinaju za****ovavat.
Vy banda slovenska, kedze ja som tiez slovako madar, co po madarsky nevie, som z vas hlboko znechuteny!
Nasilnici zvycajne uvadzaju ako argument znasilnenia fakt, ze dotycna po***ana a znasilnena si to pytala.
Mozno klamu.., ale preco to hovoria zhodne vsetci??
Asi preto, ze nik neznasilni spatnu mrochtu, ale vykladnu skrinu na svoju vaginu.
A tak ma napada, ze sme stat ****A.
Cakame, kto nas po***e a kto zaplati. Aked nezaplati zacneme kricat, ze nas znasilnili.
A nase vrchol-hlavy, ako Fico, ci Kiska iste nie su to, coby ****a ukazovala. Jedine tak v hajzli na splachnutie, tak su skaredi.
Jaj ludia. Ja sem opat nepridem snad polroka, lebo tiez slapem pre jednu firmu, ktora podvadza na daniach stat, mna tym padom tiez, ale do ruky mi da budelar.
A tak ako spravna ****a drzim **** a nemo trpim, ze ma ***e pes.
A vy vsetci ste uz psy.
Pekny vikend, mili slovaci.
none
2
09.09.2017, 12:52
Dobre si to napísal, ale otázka je načo? :-)
Tým sa nič nezmení.
none
3
09.09.2017, 12:57
Kotleba miluje Nemcov ? To je nejaký omyl . Pravidelne vyvesujú fašisti ruskú vlajku na BB župe a 99% fašistov z ĽSNS sú v skupinách na socialných sieťach milujeme rusko , putin je náš prezident a je tu množstvo indícií , že fašistov z ĽSNS financuje práve Kremeľ .Tie sa prešetrujú . Takže nepoznám dôvod prečo si usúdil že Kotleba miluje Nemecko . Fašisti milujú totalitu a deštrukciu nič viac a to sa im dostava práve z Ruska .

A prečo ludia milujú po tolkých rokoch nivočenia našej krajiny politikou ZSSR . Zabudli na 120000 našich ludí v gulachoch aj na rok 1968 aj na 100 000 nasačkovaných okupantov čítaju ****á lebo sú ****á .
none
4

3. Osvietený 09.09.2017, 12:57

Kotleba miluje Nemcov ? To je nejaký omyl . Pravidelne vyvesujú fašisti ruskú vlajku na BB župe a 99% fašistov z ĽSNS sú v skupinách na socialných sieťach milujeme rusko , putin je náš prezident a je tu množstvo indícií , že fašistov z ĽSNS financuje práve Kremeľ .Tie sa prešetrujú . Takže nepoznám dôvod prečo si usúdil že Kotleba miluje Nemecko . Fašisti milujú totalitu a deštrukciu nič viac a to sa im dostava práve z Ruska .

A prečo ludia milujú po tolkých rokoch nivočenia našej kraj...

09.09.2017, 13:29
Osvietený, veď ty si riadny hlupák. Vieš, prečo išli na server V kontakte? Lebo na Slovensku sú idioti, ktorí ich nahlasovali, až došlo k tomu, že im Facebook zrušil účty. Neviem, čo by si ty spravil, keby tebe zrušil Facebook všetky účty, aké by si mal u nich. Akú inú, relevantnú, službu sociálnej siete by si využil?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 89 306 B vygenerované za : 0.104 s unikátne zobrazenia tém : 36 129 unikátne zobrazenia blogov : 537 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Nehovor hop, ani keď preskočíš. Najprv sa pozri, do čoho si skočil.