Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

Prečo 90% rasistov nieje rasistov

6
reakcií
703
prečítaní
Tému 27. septembra 2015, 08:17 založil panoramix.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

panoramix muž
   27. 9. 2015, 08:17 avatar
Neznášanlivosť na základe nevhodného správania nieje rasizmus.
Väčšine ľudom je jedno či je terorista čierny, biely, modrý, červený, zelený či ružový

No problém je ten, že politici sa nám snažia vnútiť ideologiu, že človek inej pleti ako bielej je nevinná obeť bieleho teroru.
Politici su za to veľmi štedro platení.
Je to jedna z mnohých propaganád USA.
Za socializmu takáto ideologia neexistovala.
Súhlasí Mierotvorca

2.
označiť príspevok

panoramix muž
   27. 9. 2015, 08:20 avatar
Napríklad FIFA urobila reklamu STOP rasizmu......je v nej asi 20 futbalistov ale všetko belosi. Ved predsa černocha futbalistu sa rasizmus netýka.
Súhlasí Mierotvorca

3.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   27. 9. 2015, 09:19 avatar
Presne, nik iný len beloch dnes!
Súhlasí panoramix

4.
označiť príspevok

dorota
   27. 9. 2015, 09:51 avatar
to je ale picovina. ani s anebudem snazit opytat ci jestvuje neznasanlivost na zaklade vhodneho spravania xD
skade si prisiel trolko?

5.
označiť príspevok

Mierotvorca muž
   27. 9. 2015, 09:55 avatar
Veru, skade alebo kto tu poslal dorotu???

6.
označiť príspevok

dorota
   27. 9. 2015, 09:57 avatar
ved vymysli nieco.

7.
označiť príspevok

fitipaldi muž
   27. 9. 2015, 10:00 avatar
politici ani nie, ale je na nich natlak zahranicnych organizacii aby pomahali chudatkam co maju 15 deti a treba sa starat...
proste podvod nejaky
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:36,  Obávajú sa, že ťa urazia, keď ti povedia pravdu, že si hlupák, pretože na jednej strane o...
dnes, 21:36,  Katolícky preklad : Sk 1: 20: 25 20 Lebo v knihe Žalmov je napísané: »Jeho príbytok...
dnes, 21:36,  nie, však to sú adventisti. ... babtisti je odvodené od cudzieho slova, presne Ti ho nepoiem...
dnes, 21:33,  Ninka sa obava reagovat aby si sa skajka z EnaXnaYom o5 nehanrkovala alebo naopak
dnes, 21:33,  Zuzka8 super presne to som chcel vedieť . Ďakujem . Teraz už chápem prečo si sa na Mareka...
dnes, 21:31,  To su adventisti siedmeho dna ?
dnes, 21:30,  Ja mu dakujem za to aj ked radsej vypocuje toho co je viac v nudzi ako mna
dnes, 21:29,  Čaw ninka.
dnes, 21:28,  jaj, cirkev si chcel vedieť. .. to je druhoradé, babtisti..
dnes, 21:26,  ty vidíš tú modlitbu asi v inom ponímaní, ako ja. .. =)) Spurgeon napríklad povedal, že...
dnes, 21:25,  ziaden omyl
dnes, 21:25,  Ano dá sa to nazvať i tak odbornejšie . Ja to volam ruský robot . Je to velmi zastaralý...
dnes, 21:23,  Ahoj ninuš, čo povieš na tento omyl prírody?
dnes, 21:23,  Zuzka8 a prečo nám nechceš prezradiť tu správnu cirkev ktorú ty uznavaš ? Hadam sa za ňu...
dnes, 21:22,  No ved mna svetske moc nezaujima lebo niet v nej Bozej slavy Preto vyberam len to duchovne ,
dnes, 21:22,  66. osvieteny, ak to kopíruje v takom mnozstve , tak je to spam bot *19 on mal predtym tuším...
dnes, 21:21,  djjaro to duchovno je tam ako zasterka aby sa ti tie bludy lepšie trávili *13*13*13 Za koho...
dnes, 21:21,  neviem ci to tak robia aj teraz ze naraz aj krst aj birmofka
dnes, 21:21,  no dneska ľudia vidia pod kresťanským náboženstvom nejakú zriadenú inštitúciu s budovou...
dnes, 21:20,  Viem , v tej druhej som bol krsteny a birmovany byzantsky obrad
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Falošný priateľ je horší ako nepriateľ, pretože nepriateľovi sa vyhýbaš a priateľovi veríš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(57 799 bytes in 0,186 seconds)