Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pre labúžnika Osvieteného

6
reakcií
753
prečítaní
Tému 10. augusta 2019, 09:56 založil Lemmy.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
15. 12. 2013
6
03. 06. 2020
74
29. 01. 2018
12
22. 11. 2017
11
 
 


1.
označiť príspevok

Lemmy muž
   10. 8. 2019, 09:56 avatar
Rok po prevalení vážnych podozrení z nezákonného financovania prezidentskej kampane Andreja Kisku z roku 2014 čelí exprezident opäť podobnému problému. Reklamu jeho novovznikajúcej strany financuje občianske združenie, čo môže naraziť na zákon. Podozrenie z možného obchádzania volebných pravidiel už rieši ministerstvo vnútra.

Kiskova strana Za ľudí, ktorá čaká na registráciu, spustila bilbordovú kampaň. Platí ju občianske združenie Je nás viac, za ktorým stojí sám Kiska. Ako členov štatutárneho orgánu združenie uvádza bývalého hovorcu prezidenta Romana Krpelana a Vladimíru Ledeckú, ktorá tiež pracovala v Kiskovej prezidentskej kancelárii. Podľa zákona sa však občianske združenie nemôže angažovať v politike a politická strana nesmie prijímať od občianskeho združenia dary.

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

kesha1
   10. 8. 2019, 10:57 avatar
Veru, veru, jediná záchrana anjelsky čistej politiky je návrat HZDS.
Keď bude vládnuť znovu HZDS zbaví nás nekalých praktík Kiskovcov.


3.
označiť príspevok

-era- muž
   10. 8. 2019, 10:58 avatar
Nestraš!  


5.
označiť príspevok

hokejis muž
   10. 8. 2019, 12:50 avatar
Verný fanatický kiskovec bude obhajovať bude obhajovať všetky jeho svinstvá !
Jediná záchrana je nechať ovládnuť Slovensko podvodníkmi, špekulantami, feťákmi !


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   10. 8. 2019, 12:55 avatar
Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej?
Skupina bývalého siskára odhaľuje pozadie mocenského boja oligarchie vygenerovanej zamatovým podvodom v novembri 1989.

Preberie sa konečne zbabelý a ľahostajný slovenský národ alebo tieto závažné skutočnosti odignoruje ako odignoroval svedectvo o konkurznej mafii a "vzorci" Zoroslava Kollára a ďalšie kauzy publikované už roky na necenzurovaných stránkach ?

V každom právnom a demokratickom štáte by odvysielanie týchto informácii vyvolalo politické zemetrasenie. Na Slovensku však zbabelo mlčia všetky politické strany vrátane Kotlebovej ĽS NS.

Informačná vojna 29.3.2019 Téma: Vraždy Hostia: Pavol Forish a Stanislav Žiaran
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Forisch: Za vraždou Kuciaka je šéf Penty Haščák. Cieľom bol štátny prevrat, zmarenie vyšetrovania Gorily a s podporou USA dosadenie pravicovej vlády
V relácií Informačná Vojna s Norbertom Lichtnerom, ktorú 29. marca odvysielalo internetové rádio InfoVojna, boli hosťami bývalí príslušníci tajnej služby Stanislav Žiaran a Pavol Forisch, ktorí sa počas svojho pôsobenia v SIS venovali ekonomickej kriminalite. Boli zároveň tými osobami, ktoré zavraždenému novinárovi poskytli dôležité informácie ohľadne Mariana Kočnera, kauzy Mecom a finančnej skupiny Penta. Český portál investigace.cz zverejnil 27. marca správu od Jána Kuciaka, ktorú poslal svojej kamarátke a kolegyni. Vysvetľuje v nej, že krátko po rokovaní v budove Penty, kde sídli aj firma Mecom, na začiatku septembra 2017, mu zatelefonoval Marian Kočner. Ide o známy telefonát, v ktorom sa Kočner Kuciakovi vyhrážal. Kuciak bol v Pente hovoriť o kauze Mecom, na ktorej intenzívne pracoval. Pokračovanie na www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

V relácii sa spomínajú aktéri sprisahania rozkladu štátu, Haščák, Kočner, Zoroslav Kollár, Kiska, Lipšič, Penta -Eset a ďalší, zahraničné tajné služby a mnoho ďalších. Kto stojí na čele organizovaných vrážd? Témy- daňové miiardové podvody, kunkurzná mafia, krádež nemocníc a ďalšie...
http://www.youtube.com/watch?v=k0R-BjO9RtI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   10. 8. 2019, 11:20 avatar
POLITICKÁ MAFIA NA SLOVENSKU
Nastal čas nazvať veci pravými menami a odhaliť skutočné korene našej biedy a bezprávia systému, ktorý zaviedli po Novembri 1989 ponovembrové vlády a parlamenty, prepojené so štruktúrami bývalého komunistického režimu a jeho tajnej polície -Štátnej bezpečnosti. Nie je to len Vladimír a Ivan Lexa, Juraj Široký, Alojz Lorenc, či hlavní hráči Penta a J&T. Tieto štruktúry vygenerovali finančné skupiny a oligarchov, ktorí v skutočnosti riadia a ovládajú všetky hlavné politické strany, ktoré sa stali ich eseročkami.

Štruktúru tohto zločineckého systému podrobne rozoberieme aj s uvedením konkrétnych mien ľudí, ktorí si chladnokrvne a bezohľadne vybudovali svoj osobný blahobyt na úkor biedy a utrpenia slovenských občanov, z ktorých tisíce spáchali sociálnu samovraždu, alebo sa stali obeťami tzv. odvrátiteľnej úmrtnosti v dôsledku rozkradnutia finančných prostriedkov určených na zdravotníctvo. Títo novodobí politickí gangstri preliali miliardy majetku štátu, ktoré tvorilo niekoľko generácii, na svoje súkromné účty. Tieto miliardy preto dnes zákonite a logicky chýbajú v zdravotníctve, školstve, či v sociálnom systéme.

Základná schéma politickej mafie na Slovensku po 17. novembri 1989
KGB, ŠtB, VKR, Nomenklatúra KSČ
Tajné dohody Hegenbart - Havel, KSČ - disidenti = výmena politickej moci za záruku beztrestnosti tzv. hrubá čiara,
likvidácia archívov ŠtB, kontinuita komunistickej justície a prokuratúry, prepojenie starých štruktúr s organizovaným zločinom,
postupné ovládanie ekonomiky cez privatizáciu a vznik finančných skupín Penta a J&T,
ktoré ovládajú a resp. majú vplyv na politické strany spolu s individuálnymi skupinami agentov ŠtB ako Vladimír Lexa, Juraj Široký, či Andrej Babiš.
K ním sa pridružujú, zbohatlíci nižších rangov z radov, bývalých vekslákov a podvodníkov, ktorí prežili vzájomné vyvražďovanie z 90 rokov typu Kočner, Kollár a ďalší.

Rozkradnutie a strata ekonomickej svojprávnosti Slovenska prebehli v štyroch etapách:
Trestuhodný amaterizmus a politické diletantovo politikov KDH a VPN, zodpovedných za likvidáciu poľnohospodárstva, konverziu -likvidáciu zbrojárskeho priemyslu na Slovenku a divokú privatizáciu, spôsobili ovládnutie ekonomiky starými štruktúrami a spolupracovníkmi ŠtB a následné prevzatie moci HZDS a neskôr Smerom. Ivan Mikloš, ako minister hospodárstva, stál v pozadí zmarenia predaja diamanovej bane v JAR do vlastníctva SR, ktorá sa dostala do rúk špekulantov prepojených a krytých politikmi. R. Fico túto kauzu označil za klebety a Ján Figeľ vo verejnej STV klamal, že o nej nič nevie, pričom ako eurokomisár dostal doporučený list Jozefa Petrova, ktorý ho o tejto kauze informoval.

HZDS Vladimíra Mečiara umožnilo vznik štátneho terorizmu a zločineckých mafiánskych skupín v tej najbrutálnejšej podobe s následným ovládnutím strategických podnikov ako VSŽ, Nafta Gbely či Tatravagónka tzv. kapitálotvornou vrstvou z radov HZDS prepojenou s organizovaným zločinom, ktorý im prerástol cez hlavu. Ako nedávno priznal vo svojej knihe M. Černák, SIS organizovala objednávku likvidácie nepohodlného Róberta Holuba.. VLADIMÍR A IVAN LEXA STÁLI PRI ZRODE POLITICKEJ MAFIE NA SLOVENSKU. Rodina Ivana Lexu pochádzajúceho z elitnej, komunistickej rodiny, ktorá po prevrate v novembri 1989 nadobudla majetok oficiálne prezentovaný v hodnote 600 000 000 € až 700 000 000 €.

Po skončení mečiarizmu pseudopravicová vláda vedená Dzurindom a Miklošom, princípom kolektívnej viny preniesla všetky ekonomické zločiny HZDS a 150 miliardové pohľadávky na plecia občanov, vznikom Konsolidačnej banky a následným výpredajom slovenských bánk do zahraničia. Namiesto pred voľbami sľubovaného potrestania vinníkov a vymáhanie dlhov táto vláda bezohľadne, tzv. nevyhnutnými ekonomickými reformami, opäť princípom kolektívnej viny, potrestala slovenských občanov. Zločinecké praktiky výpalníkov a hrubokrkých nahradili biele goliere a advokáti s kufríkmi. Táto vláda je zodpovedná za výpredaj strategických podnikov a vznik korupčnej kauzy Gorila. Jej politická arogancia, neschopnosť a bezohľadnosť k vlastným občanom umožnila nástup k moci populistu a pseudosociálneho demokrata Róberta Fica.

Vláda Smeru-SD, do ktorého sa preliala bývala Strana demokratickej ľavice, ktorá bola pokračovaním Komunistickej strany Slovenska a časť štruktúr HZDS, bola v podstate len zavŕšením procesu totálneho ovládnutia Slovenska ľuďmi prepojenými so starými štruktúrami prednovembrového režimu a nimi vytvorenými finančnými skupinami. Proklamovaným členstvom k európskym a transatlantickým štruktúram sa im darí zakrývať sofistikované zneužívanie moci, ktoré im umožňuje schvaľovanie zákonov umožňujúcich im rozkrádať štátny majetok a prideľovať zákazky na úrovni o akej sa mafii v Taliansku alebo USA ani nesníva, keďže ovládajú a majú pod kontrolou Ministerstvo vnútra, prokuratúru a justíciu. Všetci politici vstupovali do politiky ako podnikatelia. Bývalý minister Počiatek, ktorého zaúčal do kšeftov jeho otec agent ŠtB Izidor, súčasný minister Vnútra a podnikateľ R. Kaliňák na ktorého pozadie v súvislosti s konkurzom Kovošrotu upozorňoval bývalý minister vnútra V. Palko, alebo samotný premiér R. Fico, ktorý vycúval po vstupe do vysokej politiky so spoločnosti R. F. Developmentv ktorej ešte istý čas pôsobila jeho manželka Svetlana. Mlčí sa o jeho prepojení s v Nemecku Interpolom hľadaným a dnes už nebohým podnikateľom Aaronom Kedarom alias Fridrichom Kardošom. Kauzy a prepojenia s podnikateľmi ako Baštrnák, Brhel, Výboh a ďalšími sú len špičkou ľadovca. Politika Smeru, ktorý sa v súčasnosti usiluje o zrušenie tzv. dlhovej brzdy, a to čo tu po nich ostane, bude pre Slovensko pohromou, ktorej dôsledky budú znášaš ešte aj naše deti.
Na vrchole pyramídy politickej mafie sú finančné skupiny Penta a J&T
tieto ovládajú všetky tzv. štandardné politické strany

neoddeliteľná súčasť politickej mafie je konkurzná mafia na čele so
Zoroslavom Kollárom a ďalšími, úzko prepojená s justičnou mafiou, bez ktorej
by výkon rozhodnutí nebol možný

podskupinou je pozemková mafia prepojená so SPF a Katastrálnymi úradmi

Mnohí politici z vládneho Smeru sa dostali k finančnému kapitálu práve za pomoci konkurznej mafie, ktorá je dnes v pozadí a veľa sa toho už o nej nehovorí. Výstižné je vyjadrenie Petra Sýkoru, človeka priamo prepojeného s konkurznou mafiu a Zoroslavom Kollárom, ktorý povedal, že ak by prehovoril Smer padne. Tento človek, bol napriek tomu, že si prenajíma v Prahe lukratívne priestory a dovolenkuje v Rakúskych alpách, slovenskými súdmi vyhlásený za nemajetného, aby sa mohol takto pomstiť bývalej manželke neplatením výživného na svojho syna.
Analytické oddelenie využilo v tomto rozbore už skôr publikované informácie a údaje priamo súvisiace s pozadím konkurznej mafie, tzv. reťazenia množstvá umelo vytváraných spoločností a firiem, ktorých jediným cieľom bolo tunelovanie, účelová likvidácia a následne ovládnutie pred tým často prosperujúcich podnikov alebo spoločností. V databáze FOAF sa často opakujú tie isté mená, medzi ktorými nájdete aj osoby, ktoré sa prezentujú ako odporcovia systému alebo by chceli vstúpiť do politiky ako napríklad Martin Daňo alebo Marián Kočner.

Impérium Lexovcov musí byť preverené z hľadiska zákona o pôvode majetku. Špinavý biznis a tajné peniaze. Rodina Lexovcov vyťažila z obdobia mečiarizmu maximum. Ich zločiny neboli potrestané a tešia sa slušnému bohatstvu. Kauzy, podvody, odpočúvania, či vyhrážky. To sú základy, na ktorých stojí podnikateľské impérium rodiny Lexovcov. V 90tych rokoch sa slovenským dianím prehnali ako uragán. Po miléniu sú takmer neviditeľní a užívajú si nahonobený majetok. Klan Lexovcov založil Vladimír Lexa starší. Bol členom poslednej prednovembrovej a prvej ponovembrovej vlády. V prvej demokratickej vláde zastával funkciu poradcu ministra financií. Práve vtedy mali začať jeho výhodné nákupy štátneho majetku. Začal prevzatím Mlynov a cestovinární Piešťany. Štát predal lukratívnu firmu Lexovi za približne tretinu jej skutočnej hodnoty. Pri ďalšom výhodnom biznise už priložil ruku k rodinnému šťastiu aj syn Vladimíra staršieho Ivan Lexa. Ten bol od roku 1991 šéfom tajnej služby SIS. Tešil sa tak výnimočným kontaktom a prakticky neobmedzeným možnostiam vytvárania tlaku. Práve psychický nátlak mal viesť k rozhodnutiu majiteľov firmy Gemerský mlyn.


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 8. 2019, 17:14 avatar
Lemmy dobrá téma .

Na začiatok sa vyjadrím , že ak Kiska porušuje a porušoval zákon nech je v rámci zákona i potrestaný . Nemám s tým problém .
Riešenie podozrení je riešenie ničoho . Nie je to pravda ale mohla by byť.

Rok po prevalení podozrení Fica sa zistilo , že ako správne povedal prezident náš štát vykazuje isté atribúty mafianskeho štatu konkretne vynášaním a zverejnovaním utajených skutočností a spisov či ide o vraždu alebo Kiskove dane .

Pravda je že Kiskova firma respektíve učtovníčka KTAG nesprávne zaúčtovala položku 6000€ ktorá po udelení vypalníckých penálov narastla na 27 000€

Za to sa Kiska XY ospravedlnil firma prejavila uprimú ľútosť a čiastku zaplatila .

To je koniec daňových podvodov . Žiadne iné sa neuskutočnili . Kampaň sa neprečerpala .

Kampaň do nasledujúcich volieb sa ešte nezačala Kiskova strana ešte neexistuje a čuduj sa svete bubáci dorazili v predstihu .
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:43,  Áno, Ježiš ako človek je menší od Otca. Ale ostatné pojmy sú pre teba asi príliš...
dnes, 01:11,  Tebe už z toho USA preskakuje.*39
dnes, 01:11,  Aspoň vidíš, že dnes je demokracia a sloboda slova. Mladík reční, a žiaden eštebák ho...
dnes, 01:08,  dhagara 18, asi si stále nepochopil, že vínny kmeň ,podľa môjho je opis systému, ako...
dnes, 00:46,  Ondrej 10, tak toto je sila, čo si napísal.. Toto pochopiť a máme vymalované. Ale zase:...
dnes, 00:46,  Svet a jeho tanec na sude s pušným prachom!*15
dnes, 00:42,  16, .... nie, len sa držím viery prvých kresťanov a učenia Ježiša Krista! Ak on povedal,...
dnes, 00:40,  6, .... v znázornení "o vinnom kmeni" sa môžme veľa dozvedieť, ale určite nie o...
dnes, 00:23,  4, .... viera bez presného poznania je slepá, fanatická !!!
dnes, 00:22,  Tak ty by si to chcel ešte jednoduchšie, máš príliš skratkovité myslenie. Najsvätejšia...
dnes, 00:21,  3, .... čo znamená porušenie 1 prikázania desatora?...
30. 9. 2020,  preco vo filmoch mimozemstania utocia len na ameriku ? Pretože rusov sa boja :)
30. 9. 2020,  11, ..... viac ako jednoduché: https://m.media-amazon.com/images/I/51HUB8Y-vsL._SY346_.jpg...
30. 9. 2020,  1, ..... treba sa pozrieť do 1 prikázania a vôbec do Biblie a nájdeš tam odpoveď! Alebo...
30. 9. 2020,  5, .... ten "dych života"/životný princíp, iskra/ majú aj zvieratá, a udržuje...
30. 9. 2020,  To boli fašisti ala edo :)
30. 9. 2020,  To boli kotlebovci .
30. 9. 2020,  3, .... Naťahovaním na škripci! Alebo niekedy stačilo oddeliť len hlavu od tela. /vybranie...
30. 9. 2020,  1, .... CELÉ ZLE !!! ----------------------- Príklad: ..... píšeš----" Fyzická...
30. 9. 2020,  Havran, chceš pôsobiť inteligentne, ale si ako magor. Že máš iný názor - v pohode, maj...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Keďže sme sa tu už narodili, naučme sa tu aj žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(83 905 bytes in 0,428 seconds)