Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Praha roku 1968 okupovaná slniečkárskou lúzou!!!!!

3
reakcií
91
prečítaní
Tému 21. augusta 2019, 20:47 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 8. 2019, 20:47 avatar
Ešte, že bratská pomoc dorazila v hodine 12-tej!!!!!!!!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   21. 8. 2019, 20:51 avatar
Nadbrat !!!!!!!!!!!

3.
označiť príspevok

havran
   21. 8. 2019, 21:04 avatar
Čosi to tu napísal? Je to nepodarený sdarkazmus? Mal som vtedy dvadsať , bol som na vojenskej ZS. Nikomu sa nepáčilo , čo sa deje a fakt, že na Prahu mierili hlavne tankov. Každý kto má zdravý rozum však videl , že šanca na odpor nebola žiadna. Zbytočne dnes hovoríme o hrdinoch. Národ zaliezol do dier a začal pracovať. Nebola žiadna šanca na odpor. Treba si uvedomiť, že sme boli vo východnom Bloku a dohody medzi dvoma veľmocami boli jasné. Slobodnej Európe by sa istotne páčilo , keby mohli do sveta vysielať ako sú ulice zaplavené krvou jednoduchých ľudí. Aj jednoduchí komunisti to odsudzovali.
Celé Československo predsa nemohlo zdrhnúť za hranice ako tvoja matka.

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 8. 2019, 21:43 avatar
havran moja matka sa nikdy za hranice nepozrela     ani ja ani moja sestra . Nemali sme pas ani ten do bolšan krajín     Nikto by nám ho v komunizme nevystavil .    
Smejem sa ako píšeš nebola šanca    
Je to tragikomický blud .
Aká šanca ?
Veď v Československu sa nebojovalo . Neviem či myslíš že mali civilisti tanky rozstrielať fazulou alebo čo ?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:00,  Nacista osvetielkovaný nebude voliť dobrú prezidentku Líviu :)
dnes, 19:59,  NAcista si ty :)
dnes, 19:56,  No dobre vývoj :)
dnes, 19:53,  Ako by mohlo v krajine EU neplatiť právo?
dnes, 19:50,  súdruh daj si rohypnol a zlateho bažanta a vratiš sa v čase súdruh
dnes, 19:47,  Múdre slová nášho prvého prezidenta Tomáša G. Masaryka nestratili nič na aktuálnosti,...
dnes, 19:44,  Idem ja zaplavovať migrantami Slovensko *13*13*13
dnes, 19:43,  Teba krásna žena nemá čím upútať . Teba tak Harabin a Kotleba tam cítiš lásku
dnes, 19:40,  súdruh chirurg aj firmu na výrobu kopčenia harleyov založil . Len mu ju slävänä rozkradli...
dnes, 19:38,  samozrejme, pre ruských potkanov je protislovenská figurka.....pre Slovenských občanov ktorí...
dnes, 19:36,  Z Lívie bude výborná prezidentka už len nájsť na Slovensku milion nacistov , ktorí jej...
dnes, 19:35,  Už bude gramec už tam speješ súdruh najnovšie príspevky od tohto účastníka Ak...
dnes, 19:34,  Chapeš že v EU parlamente rozhodujú frakcie nie dvaja nezaradení nacisti ? Asi nechápeš...
dnes, 19:33,  Zväzarm bol nástroj ideologického manipulovania Zväzarm organizoval Sokolovské a...
dnes, 19:32,  hokejis, odpovedal aj v tejto téme* a tu na df v podobných diskusiách "stokrát"......
dnes, 19:32,  180 - ty tomu nerozumieš? Proste vývoj. Tak SA to vyvinulo behom času, s prispením všetkých...
dnes, 19:32,  "Humanisto", počula už niekedy tvoja tučná riť, čo nosíš na krku, slovo...
dnes, 19:30,  Ak nekľučkuje kto podľa neho za to môže ? Odpovedal nič nehovoriacim slovom historia ?
dnes, 19:28,  Taký boľševický odpad ako ty tu budujete totalitu :)
dnes, 19:27,  177- nemyslím si, že Tull kľučkuje. Myslím, že ti dal svoju úprimnú odpoveď.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Všetci sme iní, ale všetci sme si rovní.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(57 035 bytes in 0,518 seconds)