Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pozývací list č. 2

22
reakcií
1413
prečítaní
Tému 27. marca 2015, 17:58 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
23. 03. 2011
57
23. 01. 2018
0
22. 09. 2017
3
15. 03. 2015
48

1.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 3. 2015, 17:58 avatar
Analógia 1968 - stotridsiati proti piatim? "Slovákov" je tam viac ako štyridsať...!!!
nadhlad.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Sloven

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 3. 2015, 18:37 avatar
Čiže podľa teba je Katarína Zavacká vlastizradkyňa?

3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 3. 2015, 18:38 avatar
Je podľa teba Juraj Mesík vlastizradca?

4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 3. 2015, 18:39 avatar
Je podľa teba Michal Hvorecký vlastizradca?

5.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 3. 2015, 19:07 avatar
Lemmy,
podľa Teba sú aj všetci ostatní 40 signatári, ktorí sú občanmi SR, a ktorých si nemenoval - národnými hrdinami...? Náš Bútorov hovorca ich zrejme takými spraví a Ty to s potešením a uznaním privítaš...?
Vieš, čo sa včera počas skoro 2 hodiny trvajúcich príhovorov vyše desiatky skutočných osobností Slovenska na bratislavskej demonštrácii proti NATO na Hviezdoslavovom námestí ako reakcia ozývalo z vyše tisícich hrdiel prítomných občanov ozývalo? Zrejme nie - lebo bilderbergovké médiá takému dačomu nevenujú svoju vzácnu pozornosť!
Opakovane zneli výzvy:
Nechceme NATO!
Nechceme základne NATO!
Nechceme Kisku!
Nechceme vojnu, chceme mier!
Američania domov! - a dosť ďalších...

Píšem to ako svedok - videl som to na vlastné oči, počul vlastnými ušami a pridával som sa vlastným jazykom/hlasom...
Ďalšia demonštrácia bude opäť o 2 týždne, pretože statoční Bratislavčania majú STRACH z vojny a boja sa o MIER nielen na Ukrajine, ale aj v celej Európe a v celom svete...!
Súhlasí Sloven

13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 3. 2015, 21:26 avatar
Kasafran, prečo si slaboch, a neodpovedáš? Sú podľa teba vlastizradcovia?

Buď chlap! Odpovedz!

17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 3. 2015, 23:43 avatar
Kasafran, prečo mlčíš? Prečo neodpovieš?

18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 3. 2015, 23:44 avatar
Kasafran, odpovedz na moje otázky položené v 2., 3., a 4. príspevku.

20.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 3. 2015, 00:14 avatar
(18) Lemmy,
veďže už toľko neplytvaj svojou hranou naivitou! Chceš tým povedať, že si ignoroval obsah/zmysel prvej vety z mojej reakcie (6)...?

21.
označiť príspevok

Lemmy muž
   28. 3. 2015, 00:43 avatar
Rozumiem, si slaboch, aby si bol čestný, a povedal zrozumiteľne, že si myslíš, že sú vlastizradcovia. Z tvojho príspevku aj tak vyplýva, že si to myslíš. Len máš strach to verejne priznať.

22.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 3. 2015, 01:24 avatar
(21) Lemmy,
skutočne ma teší, že občas začínaš rozumieť aj tomu, čo je pre väčšinu triviálne zrozumiteľné...
Vedz, že zo signatárskeho mixu "českých i slovenských" svetoobčianskych vlastizradcov, takisto ako aj z Teba žiaden strach nemám a ani ho nebudem mať - a takými ich aj s Tebou označím kdekoľvek, kedykoľvek a pred kýmkoľvek...

6.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 3. 2015, 19:07 avatar
Lemmy,
podľa Teba sú aj všetci ostatní 40 signatári, ktorí sú občanmi SR, a ktorých si nemenoval - národnými hrdinami...? Náš Bútorov hovorca ich zrejme takými spraví a Ty to s potešením a uznaním privítaš...?
Vieš, čo sa včera počas skoro 2 hodiny trvajúcich príhovorov vyše desiatky skutočných osobností Slovenska na bratislavskej demonštrácii proti NATO na Hviezdoslavovom námestí ako reakcia ozývalo z vyše tisícich hrdiel prítomných občanov ozývalo? Zrejme nie - lebo bilderbergovké médiá takému dačomu nevenujú svoju vzácnu pozornosť!
Opakovane zneli výzvy:
Nechceme NATO!
Nechceme základne NATO!
Nechceme Kisku!

Píšem to ako svedok - videl som to na vlastné oči, počul vlastnými ušami a pridával som sa vlastným jazykom/hlasom...
Ďalšia demonštrácia bude opäť o 2 týždne, pretože statoční Bratislavčania majú STRACH z vojny a boja sa o MIER nielen na Ukrajine, ale aj v celej Európe a v celom svete...!

7.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 3. 2015, 19:08 avatar
Lemmy,
Opakovane zneli výzvy:
Nechceme NATO!
Nechceme základne NATO!
Nechceme Kisku!

8.
označiť príspevok

Linda žena
   27. 3. 2015, 19:13 avatar
o tomto pozývacom liste čítam prvýkrát..
www.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
ale pozývací list č. 1 pozná široká verejnosť Česko-Slovenska... 

19.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 3. 2015, 00:06 avatar
(8) Linda,
nič si z toho nerob, pretože ak budeš stýkrát čítať aj pozývací list č. 2 - určite sa opäť zaradíš medzi "širokú" verejnosť...

23.
označiť príspevok

Linda žena
   28. 3. 2015, 18:38 avatar
19. Kasafran zmeň rétoriku...
www.blesk.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
chceme Kisku, dostal sa medzi  širokú verejnosť a spoznal ho každý, aj kto nechcel  

9.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 3. 2015, 19:13 avatar
Admin,
prosím Ťa, buď taký láskavý, vymaž moje 2 nechtiac opakované reakcie... Môj mobilný HUAWEI totiž dvakrát "zaštrajkoval" tým, že mi neoznámil odoslanie prvej a druhej...
Ďakujem

10.
označiť príspevok

LANVIN žena
   27. 3. 2015, 19:19 avatar
Tak len nerozumiem,prečo ten,kto zverejnil tento "list"sa pod svoje dielko nepodpísal celý menom....lenNORMAN.Ale asi je hrdina len pod Nickom.....poserko.A je to vôbec pravda?Celý ten list?
Súhlasí Linda, Lemmy, dorota

11.
označiť príspevok

Linda žena
   27. 3. 2015, 19:25 avatar
zicher je zicher povedal si Norman...
Súhlasí LANVIN, dorota

12.
označiť príspevok

Sloven muž
   27. 3. 2015, 20:04 avatar
A kto tu z vás zverejnil to svoje? Tu nejde o to, že kto to zverejnil, čítal som to už aj inde, ale ide o to, že po čom títo jedinci volajú, listom---tieto choré mozgy!!!
Súhlasí Kasafran

14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 3. 2015, 21:28 avatar
Lanvin, list je pravdivý. www.support-ukraine.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Signatári Listu lídrom Západu sa naozaj podpísali pod tento list.
Súhlasí Kasafran

15.
označiť príspevok

Linda žena
   27. 3. 2015, 22:50 avatar
ktorý list je pravdivý ?
podľa mňa sú to dva rôzne listy ( obsahovo )
signatári tí istí !
pod listom od Kasafrana sú aj komentáre k listu..
v tomto liste je zas uvedené..komu bol list smerovaný..
už v tých listoch strácam prehľad..možno iba ja  

16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   27. 3. 2015, 23:42 avatar
Na odkaze www.support-ukraine.org Tento odkaz smeruje mimo DF.skje list ako „výzva svetovým lídrom“. A Kasafran vytvoril tému, v ktorej odkazuje na stránku Nadhlad.com. Na tej stránke sa kritizuje práve ten list zo stránky www.support-ukraine.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Tak som to myslel, že ten list zo stránky www.support-ukraine.org Tento odkaz smeruje mimo DF.skje pravdivý. Tí signatári naozaj podpísali tento list.
Súhlasí Kasafran
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:25,  Omlúvam sa, že som kokot, ktorý naletel hoaxu.
dnes, 09:15,  A čo bude robiť prokurátor, ak Fico nepadne? Bude nezávislý, alebo bude štekať na tých,...
dnes, 09:03,  “Bratia, o časoch a obdobiach vám netreba písať. Veď sami dobre viete, že Jehovov deň...
dnes, 07:28,  Roxorový king. Môže tak akurát s pilníkom brúsiť roxorovú tyč na mrežiach v Leopoldove.
dnes, 07:27,  Dúfajme, že spoločnosť už nebude obťažovať svojimi exkrementmi.
dnes, 07:25,  Áno, hneď po tomto fiktívnom videu, hoaxe, sa spustilo video so zločincom Martinom Daňom,...
dnes, 04:10,  kontrafakt - Pockaj tam na nas hore
dnes, 02:32,  https://youtu.be/s9ILUiyvHyo Shri Mataji Nirmala Devi
dnes, 02:31,  to je loz ja vam to poviem 5. maja 1970 SHRI MATAJI NIRMALA DEVI matka o ktorej hovoril jezis ze...
dnes, 02:08,  SUPER PESNICKA DAJTE ODBER A LIKE Se?orita slovensky klklklklklklklkllklklklklkllklklklklkk
dnes, 02:08,  Skutok sa stal dokazy su jasne a nevyvratitelne pachatel bude tak ako kazdy obcan cestne a...
dnes, 01:58,  Proste vsetko niekdezacina a niekde konci a vase bezbrehe rozkradacky mojej vlasti koncia...
dnes, 01:46,  cele roky kazdy den aby sme riesili len vase kauzy tak na to hned zabudnite v NRSR nebude nikto...
dnes, 01:46,  Už toľko netrep osmijamko náš....zabrusil si kdesi do politiky ako taký nevyzretý...
dnes, 01:39,  aktualny dlh statu 1.645 648 515 EUR 8273 na obcana https://cenastatu.sme.sk/
dnes, 01:27,  tiež dobrý príspevok.....kntsz , ak sa smiem opýtať.....ty si čo vlastne....citis sa ako...
dnes, 01:24,  scarlet ako vždy nesklamala.....tvoje rozlišenie je neuveriťeľné
dnes, 00:33,  https://www.youtube.com/watch?v=ShA1yC4HkNI
dnes, 00:30,  Ja som Žákovic nie Žákovič
dnes, 00:05,  asta la vista baby
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Priatelia sú príbuzní, ktorých si ľudia vyberajú sami.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(88 335 bytes in 0,639 seconds)